ریپورت نمره GRE | تهران پرداخت: خدمات پرداخت آنلاین دانشجویی
کاربر گرامی، شما قبل یک سفارش ریپورت نمره GRE با مشخصات زیر ثبت کرده اید . آیا مطمئن هستید که میخواهید این سفارش جدید را نیز ثبت کنید؟

پرداخت هزینه گزارش (Report) نمره آزمون GRE

در ارزیابی Application پذیرش دانشگاه، نمره آزمون GRE یکی از شاخص‌های مهم می‌باشد. دانشگاه‌ها علاوه بر اعلام نمره GRE در اپلیکیشن آنلاین توسط دانشجو، نیازمند دریافت نمره به طور رسمی هستند. نمره رسمی یا به صورت کاغذی از طرف موسسه ETS برای دانشگاه فرستاده می‌شود و یا برخی دانشگاه‌ها از طریق سیستمی آنلاین که توسط موسسه برگزار کننده آزمون (ETS) به نام ETS Data Manager در اختیارشان قرار گرفته است، نمرات را به صورت رسمی دریافت می‌کنند.

هزینه گزارش (Report) نمره آزمون GRE

هزینه ریپورت نمره GRE برای چهار دانشگاه به صورت رایگان است و در واقع درون همان هزینه ثبت نام امتحان GRE است. این چهار دانشگاه در روز امتحان و در مرکز آزمون، پیش از شروع آزمون توسط شما مشخص می‌شود. در صورتی که بخواهید علاوه بر این چهار دانشگاه، نمره آزمون خود را به دانشگاه‌های دیگری نیز ارسال کنید، هزینه ریپورت به ازای هر دانشگاه اضافه، مبلغ ٢٧ دلار است.
پس از دریافت نمره آزمون که معمولا بین 10 تا 12 روز بعد از آزمون است، درخواست Report از طریق اکانت ETS شما قابل انجام است. شما می‌توانید "راهنمای تصویری گزارش نمره (Report) آزمون GRE" مطالعه نمایید. هزینه 27 دلاری ریپورت نمره آزمون GRE به صورت آنلاین و با استفاده از ویزا‌کارت یا مستر‌کارت از طریق اکانت شما در بخش GRE وب سایت ETS قابل پرداخت است. روش این پرداخت در ادامه مقاله آمده است.

نکاتی پیرامون گزارش نمره آزمون GRE

 • موسسه ETS گزارش نمره شما را به طور خودکار به چهار دانشگاه انتخابی در جلسه امتحان، ارسال می‌کند. توجه داشته باشید که چنانچه کمتر از چهار دانشگاه مثلا دو دانشگاه انتخاب کرده باشید، برای ارسال گزارش نمره به دانشگاه سوم بعد از آزمون، لازم است هزینه آن را بپردازید.
 • لازم به ذکر است که نمره آزمون شما در بخش های Verbal و Quantitative بلافاصله پس از آزمون به شما نشان داده می‌شود و نمره Analytical Writing پس از 10 تا 12 روز اعلام می‌شود.
 • طبق اعلام موسسه ETS، حدود 10 تا 15 روز پس از ثبت درخواست ریپورت آزمون GRE، نتایج آزمون به دانشگاه مورد نظرتان خواهد رسید.
 • سایت ETS وضعیت درخواست گزارش نمره شما و اینکه آیا به دانشگاه مورد نظرتان رسیده یا خیر را نشان نمی‌دهد و تنها راه اطمینان از این مطلب، مکاتبه با دانشگاه و یا مشاهده تغییر در اطلاعات Application دانشگاهتان است.
 • شما می‌توانید نسخه کاغذی گزارش نمره خود را نیز دریافت کنید. پرداخت مربوط به این نوع گزارش به صورت آفلاین است و از طریق اکانت شما در سایت ETS قابل انجام نیست. برای این منظور ابتدا لازم است فرمی را پر کرده و مشخصات کارت اعتباری خود را جهت پرداخت در آن بنویسید. شما می‌توانید این فرم را از اینجا دانلود نمایید. همچنین می‌توانید جهت پرداخت هزینه آن، با "خرید ویزا کارت"، این کار را به انجام برسانید. "راهنمای پرداخت آفلاین با مستر‌کارت و ویزا‌کارت" در سایت تهران پیمنت وجود دارد.
 • تعداد آزمون ها در هزینه گزارش نمره شما تاثیری ندارد، یعنی چنانچه بیش از یکبار در آزمون GRE شرکت کرده باشید و بخواهید تمامی سوابق نمرات خود را به دانشگاهی خاص ریپورت کنید، به ازای هر دانشگاه همان 27 دلار را پرداخت می‌کنید.

راهنمای پرداخت هزینه گزارش (Report) نمره آزمون GRE در وب سایت تهران پرداخت

برای پرداخت از دو روش زیر می توانید استفاده کنید:

 • خرید مستقیم کارت
  در این روش از طریق صفحه "خرید ویزا کارت" یا "خرید مسترکارت مجازی" می توانید یک کارت اعتباری خریداری نمایید و در صفحه پرداخت هزینه گزارش (Report) نمره آزمون GRE با وارد کردن اطلاعات کارتی که خریداری نموده اید، شخصا نسبت به پرداخت اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب آگاهی بیشتر در مورد روش استفاده از کارت در پرداخت های آنلاین، می توانید به صفحه "راهنمای پرداخت آنلاین با ویزا کارت/مستر کارت" مراجعه نمایید.
 • پرداخت توسط سهند تهران پرداخت
  به طور مستقیم و بدون نیاز به ویزاکارت یا مستر کارت و یا هر گونه واسطه پرداخت آنلاین می توانید از طریق سامانه سهند تهران پرداخت گزارش (Report) نمره آزمون GRE خود را به صورت آنی انجام دهید. جهت ورود به سهند تهران پرداخت بر روی لینک "ورود به سهند تهران پرداخت" کلیک فرمایید.
دقت نمایید که سفارش های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می شوند:

روزها بازه زمانی حداکثر زمان انجام سفارش های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۲۲ حداکثر ۳ ساعت
پنجشنبه ۹ تا ۱۴:۳۰ حداکثر ۳ ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
مبلغ قابل پرداخت نمایش داده شده برای ریپورت نمره GRE با فرمول زیر محاسبه شده است: 38,250 * (7 درصد کارمزد) 1.07 * 27 = 1,105,043