خرید مستر‌کارت مجازی | تهران پرداخت
کاربر گرامی، شما قبل یک سفارش خرید مستر کارت مجازی با مشخصات زیر ثبت کرده اید . آیا مطمئن هستید که میخواهید این سفارش جدید را نیز ثبت کنید؟

خرید مستر کارت مجازی

کارت های ارزی مستر‌کارت (MasterCard) از جمله کارت‌های معتبر بین المللی است که با داشتن آن می‌توانید تمامی پرداخت های آنلاین ارزی خود را به انجام برسانید. این کارت‌ها به صورت فیزیکی و مجازی عرضه می‌شود که نوع مجازی آن بدین معنی است که بعد از خرید مستر کارت مجازی، فیزیک کارت در اختیار شما قرار ندارد، بلکه مشخصات کارت برای شما ارسال می‌شود و شما با استفاده از این اطلاعات می‌توانید پرداخت خود را به انجام برسانید. خدمات صدور مستر‌کارت مجازی توسط شرکت تهران پرداخت انجام می شود و شما می‌توانید آن را سفارش دهید. مشخصات مستر ‌کارت‌های مجازی ارائه شده توسط تهران‌پرداخت، به شرح زیر است:

 • این کارت‌ها از نوع مستر‌کارت مجازی (Virtual MasterCard) بوده و صادره از کشور اردن می‌باشد که با نام تجاری ezGyft عرضه می‌شود.
 • مسترکارت مجازی، دارای کنترل پنل آنی می‌باشد، بنابراین همواره با ورود به بخش دارندگان کارت می‌توانید تراکنش‌ها و موجودی لحظه‌ای کارت خود را مشاهده نمایید.
 • هزینه صدور مستر کارت مجازی 5 دلار می باشد.
 • مستر کارت مجازی به صورت Prepaid است، یعنی دارای حساب بانکی پشتیبان جهت دریافت و ارسال پول نبوده و فقط با این کارت می توان خرید اینترنتی انجام داد.
 • MasterCard مجازی، یک بار شارژ می‌باشد و امکان شارژ مجدد آن وجود ندارد.
 • پرداخت‌های تکرار شونده (Recurring Payment) به صورت دوره‌ای (هفتگی، ماهانه و سالانه) یا به عبارتی دیگر به صورت آبونمان است. در این نوع پرداخت‌ها اطلاعات کارت در وب سایت مربوطه ذخیره می‌شود و در دوره‌های مشخص هفتگی، ماهانه یا سالیانه مبلغ مشخصی از کارت کسر می‌شود. انجام این نوع از پرداخت‌ها، با این کارت‌ها امکان پذیر نمی‌باشد.
 • موجودی این کارت‌ می‌تواند از 25 تا 500 دلار باشد. مبلغ موجودی کارت نیز می‌بایست ضریبی از عدد 5 باشد. به عنوان مثال ما می‌توانیم کارتی با موجودی 65 دلار، 210 دلار یا 485 دلار و سایر موجودی‌هایی که مضربی از 5 هستند را صادر نماییم.
 • در هنگام استفاده از مسترکارت مجازی برای پرداخت آنلاین هیچ کارمزدی کسر نمی‌شود. یعنی اگر مبلغ پرداختی شما برابر با 205 دلار آمریکا باشد، دقیقاً معادل همین مبلغ از کارت کسر می‌شود.
 • تنها کارمزدی که در هنگام استفاده از این کارت‌ها ممکن است از موجودی کارت شما کسر شود برای تراکنش‌های ناموفق می‌باشد، یعنی به هر دلیلی مثل ورود اشتباه CVV2 یا تاریخ انقضا کارت (Expiration Date) و همین‌طور ناکافی بودن موجودی کارت در هنگام پرداخت، مبلغ 50 سنت (0.5 دلار) از کارت کسر می‌شود. از این رو لازم است تا در زمان خرید کارت به این نکته توجه داشته باشید که موجودی کارت شما بهتر است اندکی بالاتر از مبلغ پرداخت شما باشد، تا در صورت کسر این کارمزد، با کمبود موجودی مواجه نشده و در پرداخت شما مشکلی پیش نیاید.
 • با مستر‌کارت مجازی، امکان پرداخت به انواع ارزها (مانند پوند، یورو، دلار استرالیا، دلار کانادا و همه انواع ارزهای دیگر) وجود دارد اما از آنجا که ارز پایه این کارت، دلار آمریکا می باشد و به دلار آمریکا نیز شارژ می‌شود، در صورتی که پرداخت شما به یورو، دلار کانادا، دلار استرالیا، پوند یا سایر ارزها باشد، به مبلغ پرداختی شما حداکثر 4 درصد کارمزد جهت تبدیل واحد ارز بین بانکی اضافه می‌شود و این میزان بیشتر از موجودی کارت کسر می‌شود.
 • این کارت‌ها پس از تاریخ صدور، فقط تا پایان ماه میلادی بعدی اعتبار دارند و پس از گذشت این زمان منقضی (Expire) می‌شوند و قابل استفاده نخواهند بود. برای مثال اگر شما در روز اول تا 30 ام ماه نوامبر این کارت را تهیه نمایید تا پایان ماه دسامبر می‌توانید از این کارت استفاده کنید، به عبارت دیگر شما در بهترین حالت تا دو ماه و در بدترین حالت تا یک ماه امکان استفاده از کارت را خواهید داشت. از این رو پیشنهاد ما این است که تنها در صورتی که حداکثر ظرف یک ماه آینده تمامی موجودی کارت را مورد استفاده قرار می‌دهید آن را سفارش دهید.
 • تا دو هفته پس از اتمام اعتبار کارت، امکان مشاهده موجودی و تراکنش‌های کارت وجود دارد و حداکثر تا دو هفته پس از انقضای کارت با کسر هزینه 5 تا 7 دلاری، امکان انتقال موجودی کارت فعلی شما به کارتی جدید وجود دارد. همچنین تا دو هفته پیش از زمان انقضای کارت، می‌توانید از طریق ثبت سفارش در صفحه "خرید مانده کارت" نسبت به فروش مانده مبلغ ارزی خود اقدام نمایید.
 • مسترکارت مجازی امکان بازگشت پول (Refund) مبالغ پرداخت شده را دارد. یعنی اگر به هر دلیلی تمام یا بخشی از مبالغ پرداخت شده قبلی به کارت بازگردد، این مبلغ ریفاند می‌شود و به موجودی کارت شما اضافه می‌شود.
 • در صورتی که پس از دوره اعتبار کارت (یعنی پس از 1 تا 2 ماه) به هر دلیلی مثل ریفاند، مبلغی به کارت بازگردانده شود، فقط تا 2 هفته پس از تاریخ اعتبار کارت و به شرط دارا بودن بالای 10 دلار موجودی در کارت، با درخواست شما و پس از کسر 5 تا 7 دلار از موجودی کارت قبلی، مابقی مبلغ موجودی به مستر کارت مجازی جدیدی انتقال می‌یابد.
 • با توجه به این که مستر کارت روی اکانت افراد در سایت emoneyonlineservices.com صادر می‌شود، با هر ایمیل آدرس، می‌توان برای صدور حداکثر پنج مستر‌کارت مجازی با موجودی بالای 5 دلار اقدام نمود. پس اگر با یک ایمیل آدرس بخواهید بیش از پنج کارت سفارش دهید، لازم است موجودی حداقل یکی از پنج کارت قبلی زیر 5 دلار باشد.
 • از آنجا که این MasterCard از نوع مجازی می‌باشد و این کارت فاقد فیزیک (کارت پلاستیکی) می‌باشد، امکان خرید حضوری با استفاده از دستگاه‌های POS فروشگاهی یا دریافت پول نقد از دستگاه‌های خودپرداز (ATM) در خارج از کشور وجود ندارد.
 • مستر‌کارت مجازی هیچ گونه محدودیتی در مبلغ یا تعداد تراکنش ندارد.
 • این کارت‌ها با نام می‌باشد و به نام شما و همراه با Billing Address (که در زمان پرداخت آنلاین به آن نیاز دارید) صادر می‌شود، که این آدرس نیز به همراه سایر اطلاعات کارت پس از خرید کارت برای شما ارسال می‌شود. همچنین شما می‌توانید مشخصات خود را در کنترل پنل کارت نیز مشاهده فرمایید.
 • در صورت نیاز می‌توانید در هر زمان که بخواهید و به دلیل ملاحظات شخصی در مورد امنیت کارت خود، این کارت را غیر فعال یا فعال کنید. در تعداد دفعات غیر فعال کردن یا فعال کردن کارت محدودیتی وجود ندارد.
 • پرداخت آفلاین با مسترکارت مجازی امکان پذیر نمی‌باشد.

ثبت سفارش خرید مستر‌کارت مجازی

در نظر داشته باشید که برای ثبت سفارش می‌بایست حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده‌اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مراحل زیر را دنبال کنید :

 1. ابتدا فرم زیر را جهت ثبت سفارش تکمیل نمایید.
 2. در صفحه بعد مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی لینک پرداخت به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید و مبلغ خود را واریز می‌نمائید.
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها بازه زمانی حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۲۲ حداکثر ۳ ساعت
پنجشنبه ۹ تا ۱۴:۳۰ حداکثر ۳ ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
مبلغ قابل پرداخت نمایش داده شده با فرمول زیر محاسبه شده است:
قیمت دلار سایت * (7درصد کارمزد) 1.07 * 5 دلار هزینه صدور + مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
شما می‌توانید به کمک ابزارک محاسبه گر که در بالای همه صفحات وجود دارد، مبلغ را محاسبه کنید و به اندازه مبلغی که می‌بایست پرداخت کنید افزایش اعتبار داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.در صورتی که موجودی مورد نظر شما در لیست "موجودی کارت" وجود ندارد، گزینه سایر مبالغ را انتخاب نمایید .
نوع ارز : *
موجودی کارت (بدون هزینه صدور ۵ دلاری): *
سایر مبالغ : *
مبلغ قابل پرداخت ریالی :
نام و نام خانوادگی به زبان انگلیسی :
تاریخ تولد :
/ /
*
تاریخ تولد (شمسی) :
/ /
*
شماره گذرنامه/شماره ملی : *
فایل اسکن گذرنامه/کارت ملی :
سایر ملاحظات (در صورت نیاز) :
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.
  من با انتخاب گزینه "قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم" و ثبت سفارش، رسماً اعلام می نمایم که تمامی موارد زیر را مطالعه نموده ام، به طور کامل از آن ها آگاه هستم، هیچ گونه ابهامی در رابطه با این موارد برایم وجود ندارد و همچنین با آن ها به طور کامل موافقم:
 • ۱. تمامی فعالیت های وب سایت تهران پرداخت مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در نتیجه من حق درخواست هر گونه خدمات مغایر با قوانین کشور را از خود سلب می نمایم.
 • ۲. تهران پرداخت حق دارد سفارش من را به هر دلیلی رد نماید و انجام ندهد. در این حالت تهران پرداخت کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند. به عنوان نمونه تهران پرداخت حق دارد به دلیل وجود یک سایت یا یک سفارش مشخص در Black List تهران پرداخت (لیست وب سایتهایی که تهران پرداخت در آن ها پرداخت انجام نمی دهد) سفارش مرا رد نماید و آن را انجام ندهد.
 • ۳. تهران پرداخت فقط موظف به یک بار تهیه و ارسال فایل حاوی مشخصات ویزا کارت خریداری شده برای من می باشد. در نتیجه مسئولیت حفظ و نگهداری از فایل اطلاعات کارت و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از آن، به طور کامل بر عهده من می باشد. از این رو پس از گذشت 72 ساعت از انجام سفارش، در صورتی که من در رابطه با دریافت اطلاعات کارت پی گیری ننمایم، این امر به منزله دریافت فایل مربوطه توسط من بوده و پس از گذشت این زمان، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نگهداری از فایل اطلاعات کارت و یا تهیه و نگهداری نسخه های پشتیبان برعهده نخواهد داشت.
 • ۴. من می دانم این کارت از نوع مجازی می باشد و دارای نسخه فیزیکی (پلاستیکی) نیست و امکان خرید به صورت حضوری از طریق دستگاه POS و یا دریافت پول نقد (Cash) از طریق خودپرداز با آن وجود ندارد. همچنین امکان انجام پرداخت های Offline یا Recurring Payment که طی آن به صورت دوره ای از کارت مبالغی کسر می شود، با این کارت وجود ندارد. در نتیجه با این کارت فقط ممکن است بتوان پرداخت های آنلاین را انجام داد. از این رو من حق هرگونه اعتراض در این رابطه را ازخود سلب می نمایم.
 • ۵. از آنجا که تهران پرداخت فقط فروشنده کارت است، در صورت بروز هرگونه مشکل پس از خریداری کارت از قبیل عدم امکان استفاده از کارت خریداری شده جهت پرداخت حضوری با استفاده از دستگاههای کارتخوان (POS) در هر کجای دنیا، عدم امکان خرید آنلاین و اینترنتی در وب سایت ها یا استفاده از کارت، عدم موفقیت در پرداخت تلفنی یا با ورود اطلاعات کارت در فرم کاغذی، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد و من می دانم که هیچ گونه تضمینی در هیچ یک از این موارد به من نداده است و من با آگاهی از این ریسک ها، مسئولیت بروز تمامی این مسائل احتمالی را به طور کامل بر عهده گرفته و اقدام به خرید این کارت نموده ام. به این ترتیب من حق هر گونه اعتراض را از خود سلب می نمایم و می دانم و می پذیرم که در صورت بروز هر یک از این موارد، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت نخواهد بود، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۶. از آنجا که تهران پرداخت فقط فروشنده کارت است، در صورت کسر شدن هر کارمزد اضافی در هنگام انجام تراکنش ها که توسط تهران پرداخت در هنگام خرید کارت به من اعلام شده یا اعلام نشده باشد، عدم امکان دسترسی به پنل آنلاین جهت مشاهده موجودی و تراکنش های کارت، هر گونه تغییر در محدودیت ها یا شرایط استفاده از کارت (مثل تعداد تراکنش مجاز در روز یا کارمزد اضافی در هنگام هر تراکنش) هیچ مسئولیتی متوجه تهران پرداخت نیست و مسئولیت کامل آن بر عهده اینجانب می باشد، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۷. من متعهد می شودم در صورت بروز هر مشکلی در ارتباط با کارت خریداری شده مراتب را در سریع ترین زمان ممکن به تهران پرداخت اطلاع دهم و مشاوره لازم را دریافت نمایم. همچنین می دانم که تهران پرداخت علی رغم تمام تلاش خود برای رفع مشکل پیش آمده، هیچ تعهدی برای رفع کامل آن یا مسئولیتی در قبال آن ندارد، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۸. در صورت بروز هر گونه مشکلی که منجر به کسر شدن مبلغی از کارت خریداری شده بدون آگاهی یا خواست و اراده من شود و همچنین هر گونه سوء استفاده احتمالی دیگر از اطلاعات کارت، تهران پرداخت هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و به همین ترتیب مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات کارت، به طور کامل برعهده اینجانب می باشد، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۹. کارت خریداری شده از نوع گیفت کارت می باشد و قابلیت شارژ مجدد ندارد و همچنین امکان دریافت مبلغ موجودی آن از طریق دستگاه های خودپرداز (ATM) نیز وجود ندارد.
 • ۱۰. من پس از خرید کارت ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران جهت استفاده از کارت هستم و در صورت استفاده سوء یا غیر قانونی از کارت، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ندارد و تمامی مسئولیت استفاده نامناسب از کارت بر عهده اینجانب می باشد.
 • ۱۱. از آنجا که پس از ثبت سفارش هر لحظه ممکن است سفارش کاربر توسط تیم پرداخت انجام پذیرد لذا در صورت لغو سفارش از طرف اینجانب چه به صورت تلفنی و چه با استفاده از امکانات پنل کاربری وب سایت، موسسه تهران پرداخت تعهدی مبنی بر لغو آن نخواهد داشت. در این شرایط اگرچه تهران پرداخت مطابق درخواست من نهایت تلاش خود را برای لغو به موقع سفارش من و عدم انجام سفارش ثبت شده، به کار خواهد بست، اما در صورتی که پیش یا پس از درخواست لغو، سفارش توسط تهران پرداخت انجام شود، مسئولیت این اتفاق به طور کامل بر عهده من بوده و من حق هر گونه اعتراض را در این حالت از خود سلب می نمایم. به همین ترتیب در هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را به خرج می دهم که نیازی به درخواست لغو سفارش پس از ثبت نباشد.
 • ۱۲. از آنجایی که اطلاعات کارت مستقیما در اختیار من قرار داده شده است، به دلیل مسائل امنیتی کارت، در صورت بروز هرگونه مشکل از قبیل عدم ارسال کالا یا عدم ارائه خدمات توسط فرد یا سایت دریافت کننده مبلغ پرداخت شده با کارت، مسئولیت مکاتبه پس از انجام تراکنش ناموفق به هر دلیل با سایت مورد نظر، مستقیما بر عهده من خواهد بود. همچنین در این حالت هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت نخواهد بود.
 • ۱۳. مسئولیت حفظ امنیت کارت و اطلاعات آن به طور کامل بر عهده من می باشد. چنانچه هرگونه مشکلی در این زمینه و ناشی از دسترسی شخص ثالث به اطلاعات کارت من بروز نماید، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من می باشد و موسسه تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال چنین مواردی بر عهده نخواهد داشت.
 • ۱۴. من می دانم که مسترکارت خریداری شده، از تاریخ صدور فقط تا پایان ماه میلادی بعدی اعتبار دارد و پس از گذشت این زمان منقضی (Expire) می‌شوند و قابل استفاده نخواهد بود. برای مثال اگر من در روز اول تا 30 ام ماه نوامبر این کارت را تهیه کرده باشم، تا پایان ماه دسامبر می توانم از این کارت استفاده کنم، به عبارت دیگر در بهترین حالت تا دو ماه و در بدترین حالت تا یک ماه امکان استفاده از کارت را دارم. در نتیجه پس از این تاریخ، امکان استفاده و پرداخت آنلاین، به وسیله کارت وجود نخواهد داشت. پس من به دلیل آگاهی از این محدودیت، مسئولیت منقضی شدن کارت را پس از دوره مربوطه به طور کامل بر عهده می گیرم و با توجه به اطلاع من در این رابطه، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت نخواهد بود. بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را در صورت منقضی شدن کارت از خود سلب می نمایم. در این راستا بهتر است حداکثر تا یک هفته قبل از انقضای کارت، جهت خالی کردن موجودی کارت طی تماس با تهران پرداخت، مشاوره لازم را در این رابطه دریافت کنم.
 • ۱۵. ثبت سفارش در سایت تهران پرداخت تنها برای اشخاص بالای 18 سال مجاز می باشد و من تایید می کنم که بالای 18 سال سن دارم.
 • ۱۶. من متعهد می شوم که فقط با حساب کاربری به نام واقعی خودم در سایت تهران پرداخت ثبت نام، واریز ریالی و ثبت سفارش نمایم. همچنین اطلاعات تماس من شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت، صحیح و فعال هستند و من تا زمان آنجام سفارش خود، موظف به داشتن دسترسی به هر یک از این روش های ارتباطی هستم و در صورت عدم داشتن دسترسی به هر یک از این موارد در دوره زمانی انجام سفارش، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده اینجانب می باشد. همچنین تهران پرداخت حق دارد در هر زمانی جهت تایید هویت، از من اسکن کارت ملی و شماره تلفن ثابت درخواست نماید و من نیز متعهد به ارائه مدارک واقعی خودم در این شرایط می باشم. در صورت مغایرت اطلاعات واقعی من با اطلاعات حساب کاربری در سایت تهران پرداخت و دیگر اطلاعات ارائه شده به این موسسه، مسئولیت هرگونه تبعات احتمالی بر عهده اینجانب می باشد.
 • ۱۷. من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت تهران پرداخت ، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه تهران پرداخت نخواهد بود.
 • ۱۸. تهران پرداخت در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این موسسه باشد، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز تاخیر یا عدم انجام سفارش و دیگر موارد را در این شرایط از خود سلب می نمایم. همچنین تهران پرداخت حق دارد به طور کاملا یک طرفه تعیین نماید که چه شرایط یا مواردی خارج از کنترل این موسسه است و چه مواردی نیست و من حق هرگونه اظهار نظر خود در این زمینه را سلب می نمایم.
 • ۱۹. در صورت بروز هر گونه مشکلی در هنگام استفاده از کارت که به خاطر آن نیاز با تماس با وب سایت دریافت کننده مبلغ باشد، وظیفه تماس و مکاتبه با وب سایت مورد نظر به طور کامل بر عهده شخص من خواهد بود و تهران پرداخت هیچ مسئولیتی را در این رابطه بر عهده نخواهد داشت.
 • ۲۰. در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت پرداخت قبلاً انجام شده با کارت ریفاند شود، به دلیل این که شرایط و چگونگی ریفاند مبلغ و نحوه تعامل من با وب سایت مربوطه هیچ ارتباطی به تهران پرداخت ندارد، تهران پرداخت هیچ مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد و من مسئولیت های مرتبط با این موضوع را به طور کامل بر عهده گرفته و حق هر گونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نمایم.
 • ۲۱. درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد تهران پرداخت یک مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، واریز ریالی توسط تهران پرداخت ظرف مدت حداکثر ۲ روز کاری پس از تایید واریز وجه توسط تهران پرداخت به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.
 • ۲۲. اگر وب سایتی که خرید در آن انجام می شود از من تایید (Confirmation) ایمیلی، اس ام اسی و یا هر نوع تایید دیگری درخواست کند، یا درخواست ارائه مدارک هویتی، اقامتی یا شرکتی پرداخت کننده را نماید، با توجه به این که من دارنده کارت هستم، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من است و نهران پرداخت هیچ مسئولیتی در قبال آن بر عهده ندارد.
 • ۲۳. استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد.
 • ۲۴. از آنجا که موجودی کارت خریداری شده، از نوع ارز دلار آمریکا می باشد، در صورت انجام پرداخت با ارزی به جز دلار آمریکا (مثل دلار کانادا، یورو، دلار استرالیا و پوند) بر اساس نرخ تبدیل ارز در سایت هایی مثل xe.com در روز انجام پرداحت به علاوه 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی محاسبه می شود. این کارمزد 4 درصدی بین بانکی به طور کامل خارج از کنترل تهران پرداخت می باشد و توسط بانک محاسبه و به همین میزان مبلغ بیشتری از کارت خریداری شده توسط من کسر خواهد شد. در این راستا و با توجه به تغییرات لحظه ای نرخ تبدیل ارزهای مختلف نسبت به یکدیگر، من دقت می نمایم که در هنگام تصمیم گیری در رابطه با موجودی مناسب برای کارت، تمامی محاسبات لازم را به درستی انجام داده و مبلغ 10 تا 15 دلار بیشتر برای موجودی کارت در نظر بگیرم تا به مشکل کم بودن موجودی کارت در هنگام انجام پرداخت مواجه نشوم. از آنجا که این کارمزد مربوط به تهران پرداخت نیست و تغییرات در نرخ تبدیل ارزها به یکدیگر تحت کنترل این موسسه نمی باشد، تهران پرداخت مسئولیتی در این رابطه بر عهده نخواهد داشت و من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۲۵. اگر سایت دریافت کننده مبلغ، به هر دلیلی کالاهای سفارش داده شده را اشتباهاً به جای ارسال به Shipping Address به Billing Address وارد شده در هنگام پرداخت ارسال نماید، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت برای دریافت کالا در آدرس مربوطه یا تحویل آن در ایران یا در کشوری دیگر نمی باشد. در این شرایط من متعهد هستم که پی گیری های لازم را جهت رفع مشکل از طریق سایت مربوطه انجام دهم و در صورت بروز هر گونه ضرر و زیانی در این حالت، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • ۲۶. جدول زمانی سایت تهران پرداخت که مطابق آن این موسسه تعهد دارد سفارش پرداخت من را به انجام برساند، به شرح زیر است و بدین ترتیب حق هرگونه درخواست انجام سریعتر سفارشهایم را از خود سلب می نمایم: - شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۲۲: حداکثر ۳ ساعت - پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۴:۳۰: حداکثر ۳ ساعت - سایر زمان ها و روزهای تعطیل: تا حداکثر ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا حداکثر ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)