ثبت نام امتحان آیلتس (IELTS) در خارج از کشور | تهران پرداخت
×
سریع، مطمئن و آگاهانه
نوع ارز
مبلغ قابل پرداخت با محاسبه 7 درصد کارمزد و 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی
0 تومان

ثبت نام امتحان آیلتس (IELTS) در خارج از کشور

نویسنده : فرهاد اسدی

امتحان آیلتس در ایران در مراکزی مانند آیلتس تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، موسسه عصر دین و دانش و موسسه ایرسافام برگزار می شود، اما برخی مواقع ممکن است تاریخ های امتحان مراکز ایران و یا نوع امتحان مد نظر (اعم از آکادمیک یا جنرال) در آن تاریخ در مراکز ایران وجود نداشته باشد. در این مواقع راه حل این است که در یکی از مراکز برگزاری امتحان آیلتس در کشورهای همسایه ایران امتحان بدهید.

آزمون Test Of English as a Foreign language) TOEFL) که توسط موسسه ETS برگزار می‌شود، یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی در جهان است. در این آزمون میزان تسلط غیر انگلیسی زبانان بر این زبان سنجیده می‌شود. از مزیت‌های بزرگ آزمون تافل می‌توان به گستردگی پذیرش این مدرک در مراکز علمی و مهاجرتی جهان اشاره نمود، به طوری که هم اکنون این آزمون در بیش از 9,000 دانشگاه در 130 کشور جهان مورد قبول واقع می‌شود. آزمون تافل تا چند سال پیش به دو صورت کاغذی (PBT) و اینترنتی (iBT) انجام می‌پذیرفت اما از حدود 3 سال پیش دیگر آزمون کاغذی (PBT) در ایران برگزار نمی‌شود و در حال حاضر فقط آزمون اینترنتی تافل (TOEFL-iBT) هر هفته در چند مرکز در تهران و شهرهایی مثل اصفهان، شیراز، ارومیه، آمل و دیگر شهرها برگزار می‌شود.

IELTS

در امتحان آیلتس مهارت های زبان انگلیسی افراد در شنیدن (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و صحبت کردن (Speaking) سنجیده می شود. نمره امتحان آیلتس می تواند عددی بین 0 تا 9 باشد. آزمون مربوط به مهارت های Listening، Reading و Writing در یک روز صورت می پذیرد، اما مهارت Speaking در روز دیگری مورد آزمون قرار می گیرد.
امتحان آیلتس در در داخل کشور و در مراکز مختلفی مثل آیلتس تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، موسسه عصر دین و دانش و موسسه ایرسافام برگزار می شود، اما در برخی مواقع ممکن است تاریخ های امتحان مراکز ایران و یا نوع امتحان مد نظر شما (اعم از آکادمیک یا جنرال) در آن تاریخ در هیچ کدام از مراکز داخل کشور وجود نداشته باشد. در این صورت راه حل این است که در یکی از مراکز برگزاری امتحان آیلتس در کشوری دیگر مانند کشورهای همسایه ایران امتحان بدهید. اطلاعات تاریخ های کلیه مراکز برگزار کننده آزمون IELTS در سراسر جهان در سایت آیلتس (ielts.org) قرار دارد و شما می توانید مراکز برگزار کننده امتحان را به تفکیک هر کشور مشاهده کنید.
یکی از کشورهایی که بسیاری از ایرانیان برای آزمون آیلتس به آنجا مراجعه می کنند، کشور ترکیه است. پرداخت مورد نیاز برای آزمون IELTS در ترکیه و تنها نوع idP (my.ieltsessentials.com) آن توسط تهران پرداخت قابل انجام است. پرداخت نوع British Council به وسیله حواله بانکی (Bank Transfer) انجام می شود و جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر برای این نوع پرداخت می توانید با ما تماس بگیرید. پس از ثبت نام در سایت IELTS و انتخاب محل امتحان، به صفحه پرداخت هزینه آزمون می رسید و تا پرداخت خود را انجام ندهید، ثبت نام شما نهایی نخواهد شد. توجه داشته باشید، چنانچه در سایت آیلتس حساب کاربری نداشته باشید، پس از انتخاب محل آزمون نیز می توانید برای خود یک اکانت ایجاد کنید و بعد از آن تا مرحله پرداخت پیش بروید. در ادامه، روش پرداخت هزینه آزمون آیلتس آمده است.

شما همچنین می توانید به کمک ابزارک “محاسبه گر” که در بالای همه صفحات وجود دارد، مبلغ را محاسبه کنید و ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید افزایش اعتبار داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

شما می‌توانید به کمک ابزارک محاسبه گر که در بالای همه صفحات وجود دارد، مبلغ را محاسبه کنید و ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید "افزایش اعتبار" داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

مبلغ قابل پرداخت نمایش داده شده با فرمول زیر محاسبه شده است:
قیمت دلار سایت * (7درصد کارمزد) 1.07 * مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش


نام کاربری :
*
رمز عبور :
*
مبلغ ارزی :
*
نوع ارز :
*
سایر ملاحظات (در صورت نیاز)
پیوست فایل (در صورت نیاز) :
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.