درخواست تجدید نظر یا اعتراض نمره آزمون تافل iBT | تهران پرداخت
کاربر گرامی، شما قبل یک سفارش درخواست تجدید نظر یا اعتراض نمره آزمون تافل iBT با مشخصات زیر ثبت کرده اید . آیا مطمئن هستید که میخواهید این سفارش جدید را نیز ثبت کنید؟

درخواست تجدید نظر (اعتراض) نمره آزمون تافل iBT

پس از اعلام نمره آزمون تافل iBT، چنانچه نسبت به نمره خود معترض باشید، تا 30 روز فرصت خواهید داشت اعتراض خود را نسبت به نمره اعلام کنید. اعتراض به نمره آزمون تافل تنها در دو مهارت Writing و Speaking مورد قبول است و برای اعتراض به هر کدام، هزینه‌ای برابر با 80 دلار می‌بایست پرداخت شود. بنابراین چنانچه بخواهید در هر دو مهارت نوشتن و مکالمه اعتراض بدهید، می‌بایست مبلغ 160 دلار بپردازید.

در صورتی که بعد از بررسی مجدد نمره آزمون، این نمره تغییر کند، خواه بیشتر شود یا کمتر، هزینه دریافت شده بابت اعتراض به شما بازگردانده (Refund) خواهد شد و ایمیلی نیز مبنی بر بازگشت پول، دریافت خواهید کرد.

چگونگی اعتراض به نمره تافل iBT و روش پرداخت هزینه آن

برای اعتراض به نمره آزمون تافل iBT، ابتدا لازم است تا فرم مربوط به آن را پر کرده، آن را چاپ و به شماره‌ای که در این فرم نوشته شده است فکس نمایید. شما می‌توانید این فرم را از اینجا دانلود کنید.
توجه داشته باشید که پرداخت مربوط به اعتراض نمره تافل به صورت آفلاین است و شما باید اطلاعات کارت اعتباری (مستر‌کارت/ ویزا‌کارت) خود را در این فرم بنویسید.

نکاتی پیرامون درخواست تجدید نظر (اعتراض) نمره آزمون تافل iBT

  • شما تنها یکبار حق اعتراض دارید و اگر تنها به یک مهارت اعتراض کنید و فرم را ارسال کنید، اعتراض برای مهارت دیگر امکان پذیر نخواهد بود. یعنی در زمان پر کردن فرم یا یکی از مهارت‌ها یا هر دوی آن‌ها را باید علامت بزنید و پس از ارسال فرم، دیگر این امکان برای شما وجود نخواهد داشت.
  • افرادی که درخواست ریپورت رایگان برای 4 دانشگاه را داده باشند، حق اعتراض به نمره را ندارند.
  • پاسخ به درخواست تجدید نظر نمره آزمون به طور معمول سه هفته زمان می‌برد.
  • در صورت تغییر نمره، نمره جدید در بخش View Order در اکانت شما، قابل مشاهده خواهد بود.
  • از آنجایی که ETS هیچ پیامی مبنی بر دریافت فرم اعتراض شما نمی‌فرستد، چنانچه از رسیدن فرم خود مطمئن نیستید و می‌خواهید آن را دوباره فکس کنید، حتما عبارت "DUPLICATE" را با حروف بزرگ بر روی فرم خود قید نمائید.

راهنمای پرداخت درخواست تجدید نظر (اعتراض) نمره آزمون تافل

چنانچه می‌خواهید با استفاده از کارت اعتباری پرداخت خود را انجام دهید، می‌توانید از طریق صفحه "خرید ویزا‌کارت" یک کارت اعتباری خریداری نموده و با نوشتن اطلاعات کارتی که خریداری نموده اید، فرم خود را تکمیل نمائید.
در صورت نیاز به کسب آگاهی بیشتر در مورد روش استفاده از کارت در پرداخت‌های آفلاین، می‌توانید به صفحه "راهنمای پرداخت آفلاین با ویزا‌کارت/مستر‌کارت" مراجعه نمایید.