شارژ ویزاکارت های Travelez | تهران پرداخت
کاربر گرامی، شما قبل یک سفارش خرید شارژ ویزا کارت های TravelEZ با مشخصات زیر ثبت کرده اید . آیا مطمئن هستید که میخواهید این سفارش جدید را نیز ثبت کنید؟

خرید شارژ ویزا‌‌کارت‌ های TravelEZ

به اطلاع می‌رساند از تاریخ 95/10/08 شارژ ویزا کارت‌های TravelEZ از سوی موسسه اماراتی برای ایرانیان متوقف شده و دیگر شارژ کردن کارت‌ها قابل انجام نمی‌باشد.

اگر یکی از ویزا‌کارت ‌های TravelEZ را خریداری نموده‌اید و قصد دارید جهت انجام پرداخت ارزی خود آن را شارژ نمایید، می‌توانید از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش این صفحه نسبت به این امر اقدام نمایید. پیش از آنکه سفارش خود را ثبت نمایید موارد زیر را مورد توجه قرار دهید.
کارت‌های TravelEZ شامل دو دسته می‌شوند:

 1. گیفت کارت خام: این کارت‌ها تنها یکبار قابل شارژ بوده و در صورت شارژ کردن نمی‌توانید در آینده به موجودی آن بیافزایید، لذا لازم است در زمان ثبت سفارش شارژ نسبت به موجودی مورد نیاز برای پرداخت آنلاین خود اطمینان کافی داشته باشید (در بخش بعدی توضیح بیشتری در این باره آورده شده است).
  این نوع کارت را می توانید از طریق صفحه "خرید ویزا‌کارت"  خریداری نمایید.
 2. کارت با نام تحویل در کشور امارات: این کارت را می‌توانید به دفعات شارژ کرده و مورد استفاده قرار دهید. جهت ثبت نام و آگاهی از مشخصات این نوع کارت‌ها صفحه "ثبت نام کارت قابل شارژ دلاری جهت تحویل در کشور امارات متحده عربی" را مشاهده نمایید.

نکاتی پیرامون خرید شارژ ویزا‌کارت های TravelEZ

 • مدت زمان لازم برای شارژ کارت 2 روز کاری می‌باشد.
 • با توجه به اینکه ارز پایه کارت‌های TravelEZ دلار آمریکا می‌باشد، اگر پرداخت نهایی شما به ارزی غیر از دلار آمریکا (یورو، پوند، دلار کانادا و غیره) انجام می‌پذیرد، لازم است کارمزد بین بانکی را که به میزان حداکثر 4 درصد در هنگام پرداخت محاسبه می‌شود، به مبلغ نهایی پرداخت اضافه کنید. لازم به ذکر است که این کارمزد هیچ ارتباطی با تهران پرداخت ندارد و یک استاندارد بین المللی می‌باشد که توسط شرکت‌های ویزا یا مستر در تمام دنیا و در هنگام پرداخت‌های ارزی غیر دلاری اعمال می‌شود.
 • با توجه به اینکه اگر پرداخت شما زیر 30 دلار باشد، 0.25 تا 0.75 دلار بیشتر از کارت شما کسر خواهد شد، بهتر است، مبلغ شارژ کارت را کمی بالاتر از رقم قطعی پرداخت در نظر بگیرید تا در زمان پرداخت با مشکل کم بودن موجودی کارت مواجه نشوید. این مشکل به خصوص برای شارژ گیفت کارت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد زیرا گیفت کارت‌ها پس از Load شارژ دیگر قابل شارژ مجدد و افزایش موجودی نیستند.
 • کارت‌های TravelEZ در اولین لود هیچ کارمزدی را کسر نمی‌کنند. اما در لودهایی که برای بار دوم به بعد انجام می‌شوند، مبلغ 3 دلار به عنوان Service Fee، بلافاصله بعد از لود، از موجودی کارت کسر می‌شود. به عنوان مثال، اگر یک کارت شارژ 1000 دلاری را روی یک کارت Premium با موجودی 0 دلار لود نمایید، ابتدا موجودی کارت به 1,000 دلار افزایش می‌یابد و بلافاصله پس از آن 3 دلار به عنوان Service Fee از موجودی کارت کسر می‌شود. در نتیجه در این حالت موجودی کارت به جای 1,000 دلار، 997 دلار خواهد شد. برای لود کردن شارژ روی گیفت کارت‌ها به دلیل یک بار شارژ بودن آن‌ها، هیچ کارمزدی به عنوان Service Fee کسر نمی‌شود و عین مبلغ به موجودی کارت اضافه می‌شود.
لازم به ذکر است با توجه به اینکه کارت شارژی که خریداری می‌کنید، در اکانت شما در وب سایت emoneyproducts جهت لود نمایش داده می شود، لازم است ابتدا یک حساب کاربری در آن سایت ایجاد نمایید و آدرس ایمیلی که به عنوان نام کاربری در هنگام ایجاد حساب کاربری در سایت emoneyproducts انتخاب نموده‌اید را در فرم ثبت سفارش زیر وارد نمایید.

هزینه شارژ ویزا کارت TravelEZ

کارمزد انجام شارژ ویزا کارت‌های TravelEZ توسط تهران پرداخت بر اساس جدول زیر می‌باشد:

مبلغ شارژ کارمزد شارژ
از 10 تا 1000 دلار 7%
از 1005 تا 1500 دلار 6%
از 1505 تا 2000 دلار 5%
از 2005 تا 3000 4%

در صورتی که نیاز به آگاهی بیشتر در مورد نحوه استفاده از کارت‌های ارزی دارید می‌توانید از صفحه‌های "راهنمای پرداخت آنلاین ارزی با مسترکارت/ویزاکارت" و "راهنمای پرداخت آفلاین ارزی با مسترکارت/ویزاکارت" بازدید و جهت فراگیری نحوه مشاهده تراکنش‌ها و موجودی کارت خود از "راهنمای تصویری مشاهده موجودی و تراکنش های ویزاکارت ‌هایTravelEZ" استفاده نمایید. همچنین مطالعه صفحه‌های "انواع کارت های ارزی بین المللی" و "ویزاکارت (Visa Card)/ مسترکارت (Master Card) چگونه کار می‌کنند؟" بسیار سودمند خواهد بود.

راهنمای پرداخت هزینه خرید شارژ ویزاکارت های TravelEZ در وب سایت تهران پرداخت

جهت شارژ ویزا‌کارت TravelEZ کافیست فرم ثبت سفارش زیر را تکمیل نمایید.

دقت نمایید که سفارش های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها بازه زمانی حداکثر زمان انجام سفارش های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۲۲ حداکثر ۳ ساعت
پنجشنبه ۹ تا ۱۴:۳۰ حداکثر ۳ ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
مبلغ قابل پرداخت نمایش داده شده برای هزینه شارژ ویزاکارت TravelEZ با فرمول زیر محاسبه شده است:
قیمت دلار سایت * کارمزد شارژ (بر اساس جدول کارمزد شارژ) * مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
شما همچنین می‌توانید به کمک ابزارک محاسبه گر که در بالای همه صفحات وجود دارد، مبلغ را محاسبه کنید و ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید "افزایش اعتبار" داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.


  من با انتخاب گزینه "قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم" و ثبت سفارش، رسماً اعلام می نمایم که تمامی موارد زیر را مطالعه نموده ام، به طور کامل از آن ها آگاه هستم، هیچ گونه ابهامی در رابطه با این موارد برایم وجود ندارد و همچنین با آن ها به طور کامل موافقم:
 • ۱. تمامی فعالیت های وب سایت تهران پرداخت مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در نتیجه من حق درخواست هر گونه خدمات مغایر با قوانین کشور را از خود سلب می نمایم.
 • ۲. تهران پرداخت حق دارد سفارش من را به هر دلیلی رد نماید و انجام ندهد. در این حالت تهران پرداخت کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند. به عنوان نمونه تهران پرداخت حق دارد به دلیل وجود یک سایت یا یک سفارش مشخص در Black List تهران پرداخت (لیست وب سایتهایی که تهران پرداخت در آن ها پرداخت انجام نمی دهد) سفارش مرا رد نماید و آن را انجام ندهد.
 • ۳. تهران پرداخت فقط موظف به یک بار تهیه و ارسال فایل حاوی مشخصات ویزا کارت خریداری شده برای من می باشد. در نتیجه مسئولیت حفظ و نگهداری از فایل اطلاعات کارت و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از آن، به طور کامل بر عهده من می باشد. از این رو پس از گذشت 72 ساعت از انجام سفارش، در صورتی که من در رابطه با دریافت اطلاعات کارت پی گیری ننمایم، این امر به منزله دریافت فایل مربوطه توسط من بوده و پس از گذشت این زمان، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نگهداری از فایل اطلاعات کارت و یا تهیه و نگهداری نسخه های پشتیبان برعهده نخواهد داشت.
 • ۴. فیزیک کارت صادر شده حداکثر به مدت 2 هفته پس از انجام سفارش خرید ویزا کارت، نزد تهران پرداخت باقی خواهد ماند. از این رو من متعهد هستم ظرف مدت دو هفته از زمان انجام سفارش و دریافت اطلاعات کارت، به صورت حضوری به شرکت مراجعه نمایم یا یک نماینده را جهت مراجعه حضوری و دریافت کارت به تهران پرداخت معرفی نمایم. علاوه بر این تهران پرداخت حق دارد پس از گذشت دو هفته از زمان انجام سفارش، فیزیک کارت را جهت حصول اطمینان از حفظ محرمانگی اطلاعات روی آن معدوم نماید. در نتیجه بعد از این زمان، امکان دریافت فیزیک کارت مقدور نخواهد بود و من حق هرگونه اعتراض در این رابطه را ازخود سلب می نمایم.
 • ۵. از آنجا که تهران پرداخت فقط فروشنده کارت است، در صورت بروز هرگونه مشکل پس از خریداری کارت از قبیل عدم امکان استفاده از کارت خریداری شده جهت پرداخت حضوری با استفاده از دستگاههای کارتخوان (POS) در هر کجای دنیا، عدم امکان خرید آنلاین و اینترنتی در وب سایت ها یا استفاده از کارت، عدم موفقیت در پرداخت تلفنی یا با ورود اطلاعات کارت در فرم کاغذی، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد و من می دانم که هیچ گونه تضمینی در هیچ یک از این موارد به من نداده است و من با آگاهی از این ریسک ها، مسئولیت بروز تمامی این مسائل احتمالی را به طور کامل بر عهده گرفته و اقدام به خرید این کارت نموده ام. به این ترتیب من حق هر گونه اعتراض را از خود سلب می نمایم و می دانم و می پذیرم که در صورت بروز هر یک از این موارد، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت نخواهد بود، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۶. از آنجا که تهران پرداخت فقط فروشنده کارت است، در صورت کسر شدن هر کارمزد اضافی در هنگام انجام تراکنش ها که توسط تهران پرداخت در هنگام خرید کارت به من اعلام شده یا اعلام نشده باشد، عدم امکان دسترسی به پنل آنلاین جهت مشاهده موجودی و تراکنش های کارت، هر گونه تغییر در محدودیت ها یا شرایط استفاده از کارت (مثل تعداد تراکنش مجاز در روز یا کارمزد اضافی در هنگام هر تراکنش) هیچ مسئولیتی متوجه تهران پرداخت نیست و مسئولیت کامل آن بر عهده اینجانب می باشد، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۷. من در صورت بروز هر مشکلی در ارتباط با کارت خریداری شده و تراکنش های مرتبط با آن فقط حق دارم مراتب را از طریق شماره تلفن درج شده در پشت کارت که مربوط به کشور امارات است، پی گیری نمایم و حق هر گونه پی گیری یا درخواست دریافت معادل ریالی کارت خریداری شده را از خود سلب می نمایم. همچنین من می دانم و می پذیرم که مسئولیت عدم پاسخگویی یا عدم رفع مشکل من توسط تلفن پشتیبانی دوبی بر عهده من می باشد و تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در مورد مشاوره یا خدمات ارائه شده توسط شماره پشتیبانی دوبی بر عهده ندارد، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۸. در صورت بروز هر گونه مشکلی که منجر به کسر شدن مبلغی از کارت خریداری شده بدون آگاهی یا خواست و اراده من شود و همچنین هر گونه سوء استفاده احتمالی دیگر از اطلاعات کارت، تهران پرداخت هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و به همین ترتیب مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات کارت، به طور کامل برعهده اینجانب می باشد، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۹. کارت خریداری شده از نوع گیفت کارت می باشد و قابلیت شارژ مجدد ندارد و همچنین امکان دریافت مبلغ موجودی آن از طریق دستگاه های خودپرداز (ATM) نیز وجود ندارد.
 • ۱۰. من پس از خرید کارت ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران جهت استفاده از کارت هستم و در صورت استفاده سوء یا غیر قانونی از کارت، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ندارد و تمامی مسئولیت استفاده نامناسب از کارت بر عهده اینجانب می باشد.
 • ۱۱. از آنجا که پس از ثبت سفارش هر لحظه ممکن است سفارش کاربر توسط تیم پرداخت انجام پذیرد لذا در صورت لغو سفارش از طرف اینجانب چه به صورت تلفنی و چه با استفاده از امکانات پنل کاربری وب سایت، موسسه تهران پرداخت تعهدی مبنی بر لغو آن نخواهد داشت. در این شرایط اگرچه تهران پرداخت مطابق درخواست من نهایت تلاش خود را برای لغو به موقع سفارش من و عدم انجام سفارش ثبت شده، به کار خواهد بست، اما در صورتی که پیش یا پس از درخواست لغو، سفارش توسط تهران پرداخت انجام شود، مسئولیت این اتفاق به طور کامل بر عهده من بوده و من حق هر گونه اعتراض را در این حالت از خود سلب می نمایم. به همین ترتیب در هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را به خرج می دهم که نیازی به درخواست لغو سفارش پس از ثبت نباشد.
 • ۱۲. از آنجایی که اطلاعات کارت مستقیما در اختیار من قرار داده شده است، به دلیل مسائل امنیتی کارت، در صورت بروز هرگونه مشکل از قبیل عدم ارسال کالا یا عدم ارائه خدمات توسط فرد یا سایت دریافت کننده مبلغ پرداخت شده با کارت، مسئولیت مکاتبه پس از انجام تراکنش ناموفق به هر دلیل با سایت مورد نظر، مستقیما بر عهده من خواهد بود. همچنین در این حالت هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت نخواهد بود.
 • ۱۳. مسئولیت حفظ امنیت کارت و اطلاعات آن به طور کامل بر عهده من می باشد. چنانچه هرگونه مشکلی در این زمینه و ناشی از دسترسی شخص ثالث به اطلاعات کارت من بروز نماید، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من می باشد و موسسه تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال چنین مواردی بر عهده نخواهد داشت.
 • ۱۴. من می دانم که تاریخ انقضای ویزا کارت خریداری شده بر خلاف Expiration Date درج شده روی کارت، یک سال پس از روز صدور کارت و ارسال اطلاعات آن برای من می باشد. از آن جایی که پس از گذشت یک سال از تاریخ صدور کارت، کارت خریداری شده منقضی می شود و هیچ امکانی برای دسترسی به موجودی آن، استفاده از کارت و موجودی و یا تبدیل آن به ریال وجود ندارد. به همین ترتیب پس از این تاریخ امکان استفاده و پرداخت آنلاین، حضوری یا آفلاین به وسیله کارت وجود نخواهد داشت. پس من به دلیل آگاهی از این محدودیت، مسئولیت منقضی شدن کارت را پس از یک سال از تاریخ صدور کارت به طور کامل بر عهده می گیرم و با توجه به اطلاع من در این رابطه، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت نخواهد بود. بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را در صورت منقضی شدن کارت از خود سلب می نمایم. در این راستا بهتر است یک ماه قبل از انقضای کارت، جهت خالی کردن موجودی کارت طی تماس با تهران پرداخت، مشاوره لازم را در این رابطه دریافت کنم.
 • ۱۵. ثبت سفارش در سایت تهران پرداخت تنها برای اشخاص بالای 18 سال مجاز می باشد و من تایید می کنم که بالای 18 سال سن دارم.
 • ۱۶. من متعهد می شوم که فقط با حساب کاربری به نام واقعی خودم در سایت تهران پرداخت ثبت نام، واریز ریالی و ثبت سفارش نمایم. همچنین اطلاعات تماس من شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت، صحیح و فعال هستند و من تا زمان آنجام سفارش خود، موظف به داشتن دسترسی به هر یک از این روش های ارتباطی هستم و در صورت عدم داشتن دسترسی به هر یک از این موارد در دوره زمانی انجام سفارش، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده اینجانب می باشد. همچنین تهران پرداخت حق دارد در هر زمانی جهت تایید هویت، از من اسکن کارت ملی و شماره تلفن ثابت درخواست نماید و من نیز متعهد به ارائه مدارک واقعی خودم در این شرایط می باشم. در صورت مغایرت اطلاعات واقعی من با اطلاعات حساب کاربری در سایت تهران پرداخت و دیگر اطلاعات ارائه شده به این موسسه، مسئولیت هرگونه تبعات احتمالی بر عهده اینجانب می باشد.
 • ۱۷. من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت تهران پرداخت ، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه تهران پرداخت نخواهد بود.
 • ۱۸. تهران پرداخت در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این موسسه باشد، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز تاخیر یا عدم انجام سفارش و دیگر موارد را در این شرایط از خود سلب می نمایم. همچنین تهران پرداخت حق دارد به طور کاملا یک طرفه تعیین نماید که چه شرایط یا مواردی خارج از کنترل این موسسه است و چه مواردی نیست و من حق هرگونه اظهار نظر خود در این زمینه را سلب می نمایم.
 • ۱۹. در صورت بروز هر گونه مشکلی در هنگام استفاده از کارت که به خاطر آن نیاز با تماس با وب سایت دریافت کننده مبلغ باشد، وظیفه تماس و مکاتبه با وب سایت مورد نظر به طور کامل بر عهده شخص من خواهد بود و تهران پرداخت هیچ مسئولیتی را در این رابطه بر عهده نخواهد داشت.
 • ۲۰. در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت پرداخت قبلاً انجام شده با کارت ریفاند شود، به دلیل این که شرایط و چگونگی ریفاند مبلغ و نحوه تعامل من با وب سایت مربوطه هیچ ارتباطی به تهران پرداخت ندارد، تهران پرداخت هیچ مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد و من مسئولیت های مرتبط با این موضوع را به طور کامل بر عهده گرفته و حق هر گونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نمایم.
 • ۲۱. درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد تهران پرداخت یک مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، واریز ریالی توسط تهران پرداخت ظرف مدت حداکثر ۲ روز کاری پس از تایید واریز وجه توسط تهران پرداخت به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.
 • ۲۲. اگر وب سایتی که خرید در آن انجام می شود از من تایید (Confirmation) ایمیلی، اس ام اسی و یا هر نوع تایید دیگری درخواست کند، یا درخواست ارائه مدارک هویتی، اقامتی یا شرکتی پرداخت کننده را نماید، با توجه به این که من دارنده کارت هستم، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من است و نهران پرداخت هیچ مسئولیتی در قبال آن بر عهده ندارد.
 • ۲۳. استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد.
 • ۲۴. از آنجا که موجودی کارت خریداری شده، از نوع ارز دلار آمریکا می باشد، در صورت انجام پرداخت با ارزی به جز دلار آمریکا (مثل دلار کانادا، یورو، دلار استرالیا و پوند) بر اساس نرخ تبدیل ارز در سایت هایی مثل xe.com در روز انجام پرداحت به علاوه 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی محاسبه می شود. این کارمزد 4 درصدی بین بانکی به طور کامل خارج از کنترل تهران پرداخت می باشد و توسط بانک محاسبه و به همین میزان مبلغ بیشتری از کارت خریداری شده توسط من کسر خواهد شد. در این راستا و با توجه به تغییرات لحظه ای نرخ تبدیل ارزهای مختلف نسبت به یکدیگر، من دقت می نمایم که در هنگام تصمیم گیری در رابطه با موجودی مناسب برای کارت، تمامی محاسبات لازم را به درستی انجام داده و مبلغ 10 تا 15 دلار بیشتر برای موجودی کارت در نظر بگیرم تا به مشکل کم بودن موجودی کارت در هنگام انجام پرداخت مواجه نشوم. از آنجا که این کارمزد مربوط به تهران پرداخت نیست و تغییرات در نرخ تبدیل ارزها به یکدیگر تحت کنترل این موسسه نمی باشد، تهران پرداخت مسئولیتی در این رابطه بر عهده نخواهد داشت و من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۲۵. اگر سایت دریافت کننده مبلغ، به هر دلیلی کالاهای سفارش داده شده را اشتباهاً به جای ارسال به Shipping Address به Billing Address وارد شده در هنگام پرداخت ارسال نماید، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت برای دریافت کالا در آدرس مربوطه یا تحویل آن در ایران یا در کشوری دیگر نمی باشد. در این شرایط من متعهد هستم که پی گیری های لازم را جهت رفع مشکل از طریق سایت مربوطه انجام دهم و در صورت بروز هر گونه ضرر و زیانی در این حالت، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • ۲۶. جدول زمانی سایت تهران پرداخت که مطابق آن این موسسه تعهد دارد سفارش پرداخت من را به انجام برساند، به شرح زیر است و بدین ترتیب حق هرگونه درخواست انجام سریعتر سفارشهایم را از خود سلب می نمایم: - شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۲۲: حداکثر ۳ ساعت - پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۴:۳۰: حداکثر ۳ ساعت - سایر زمان ها و روزهای تعطیل: تا حداکثر ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا حداکثر ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)