خرید ویزا کارت 100 تا 1000 دلاری ظرف یک تا 3 ساعت | تهران پرداخت: خدمات پرداخت آنلاین دانشجویی
کاربر گرامی، شما قبل یک سفارش خرید ویزا کارت با مشخصات زیر ثبت کرده اید . آیا مطمئن هستید که میخواهید این سفارش جدید را نیز ثبت کنید؟

خرید ویزا کارت

به اطلاع می‌رساند از تاریخ 95/10/08 صدور ویزا کارت‌های فیزیکی از سوی موسسه اماراتی برای ایرانیان متوقف شده و دیگر این نوع کارت‌ صادر نمی‌شود. شما می‌توانید برای انجام سفارش خود از صفحات "خرید مستر کارت مجازی" و یا "ثبت سایر سفارش‌ها" استفاده نمائید.

شرکت تهران پرداخت جهت انجام پرداخت‌های ارزی، امکان دریافت ویزا کارت فیزیکی را برای شما فراهم آورده است. شما می‌توانید با خرید ویزا‌کارت‌های ما، تمامی پرداخت‌های آنلاین و آفلاین خود را به انجام برسانید. این کارت‌ها دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:

 • این کارت‌ها از نوع ویزا‌کارت (VISA CARD) هستند و در کشور امارات صادر می‌شوند.
 • دارای کنترل پنل آنی هستند. بدین ترتیب شما می ‌توانید در هر لحظه با ورود به بخش دارندگان کارت از موجودی و تراکنش‌های کارت خود مطلع شوید.
 • این کارت‌ها به صورت Pre-Paid و یک بار شارژ می‌باشند و قابلیت شارژ مجدد را ندارند.
 • موجودی این کارت‌ها می‌تواند از 100 تا 1000 دلار باشد و مبلغ شارژ می‌بایست ضریبی از عدد 5 باشد. به طور مثال شما می‌توانید کارت‌هایی با مبلغ موجودی 105 دلار، 415 دلار، 830 دلار و سایر عددهایی که مضربی از 5 هستند را خریداری نمائید.
 • امکان بازگشت پول (Refund) به این کارت‌ها وجود دارد. یعنی اگر به هر دلیلی نیاز باشد تا پول پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود، این کار امکان پذیر است.
 • با این کارت‌ها خرید حضوری با استفاده از دستگاه‌های POS فروشگاهی در تمامی درگاه‌های متصل به VISA قابل انجام می‌باشد.
 • پرداخت‌های تکرار شونده (Recurring Payment) به صورت دوره‌ای (هفتگی، ماهانه و سالانه) یا به عبارتی دیگر به صورت آبونمان است. در این نوع پرداخت‌ها اطلاعات کارت در وب سایت مربوطه ذخیره می‌شود و در دوره‌های مشخص هفتگی، ماهانه یا سالیانه مبلغ مشخصی از کارت کسر می‌شود. انجام این نوع از پرداخت‌ها، با این کارت‌ها امکان پذیر نمی‌باشد.
 • با این کارت‌ها شما نمی‌توانید از دستگاه‌های خود پرداز وجه نقد دریافت کنید.
 • این کارت‌ها سقف برداشت روزانه ندارند و شما می‌توانید تمام موجودی کارت را در یک روز استفاده کنید.
 • نام دارنده کارت روی کارت درج نشده است اما نام صاحب کارت در پنل بانکی ثبت می‌شود. پس کارت با نام می‌باشد.
اعتبار این کارت‌ها یک سال می‌باشد و از روز صدور کارت به مدت یک سال شما می‌توانید از این کارت‌ها استفاده کنید. توجه کنید که تاریخ انقضای درج شده روی کارت با تاریخ اعتبار یک ساله کارت متفاوت است. پس از گذشت یک سال از تاریخ صدور کارت، کارت خریداری شده منقضی می‌شود و هیچ امکانی برای استفاده از کارت و موجودی و یا تبدیل آن به ریال وجود ندارد . در نتیجه پس از این تاریخ، امکان استفاده و پرداخت آنلاین، حضوری یا آفلاین به وسیله کارت وجود نخواهد داشت و لازم است حدود یک ماه پیش از زمان انقضای کارت، موجودی کارت را خالی نمایید. بدین منظور می‌توانید صفحه "خرید مانده کارت" را مطالعه و از این امکان نیز استفاده نمایید.
کارمزدهای کسر شده از کارت توسط بانک در جدول زیر آمده است:
نوع تراکنش کارمزد (دلار آمریکا)
تراکنش های زیر 10 دلار 0.25
تراکنش های بالای 10 دلار تا خود 30 دلار 0.25
تراکنش های بالای 30 دلار بدون کارمزد
تراکنش ناموفق 0.50
نکته بسیار مهم این است که با توجه به جدول بالا، هنگام خرید کارت می‌بایست توجه داشته باشید که موجودی کارت شما کمی بالاتر از مبلغ پرداخت شما باشد، تا در صورت کسر این کارمزدها، در پرداخت شما مشکلی پیش نیاید. به طور مثال اگر شما می‌خواهید پرداختی 20 دلاری انجام دهید، نیاز به 20.25 دلار موجودی در کارت خود دارید و بنابراین یک کارت 25 دلاری یا بالاتر برای شما مناسب می‌باشد. چنانچه از مبلغ نهایی پرداختی خود اطمینان کافی ندارید بهتر است کارت خود را با 5 تا 10 دلار موجودی بیشتر خریداری نمایید.

نکاتی پیرامون صدور ویزا کارت

ثبت سفارش خرید ویزا کارت

در نظر داشته باشید که برای ثبت سفارش بایستی حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مراحل زیر را دنبال کنید :

 1. ابتدا فرم زیر را جهت ثبت سفارش تکمیل نمایید.
 2. در صفحه بعد مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی لینک پرداخت به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید و مبلغ خود را واریز می‌نمائید.
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها بازه زمانی حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه 9 تا 16 حداکثر 6 ساعت
پنجشنبه 9 تا 14:30 حداکثر 6 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل تا 12 ظهر اولین روز کاری بعدی
مبلغ قابل پرداخت نمایش داده شده با فرمول زیر محاسبه شده است:
قیمت دلار سایت * (7درصد کارمزد) 1.07 * 20 دلار هزینه صدور کارت + مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
شما می‌توانید به کمک ابزارک “محاسبه گر” که در بالای همه صفحات وجود دارد، مبلغ را محاسبه کنید و به اندازه مبلغی که می‌بایست پرداخت کنید افزایش اعتبار داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.


  من با انتخاب گزینه "قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم" و ثبت سفارش، رسماً اعلام می نمایم که تمامی موارد زیر را مطالعه نموده ام، به طور کامل از آن ها آگاه هستم، هیچ گونه ابهامی در رابطه با این موارد برایم وجود ندارد و همچنین با آن ها به طور کامل موافقم:
 • ۱. تمامی فعالیت های وب سایت تهران پرداخت مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در نتیجه من حق درخواست هر گونه خدمات مغایر با قوانین کشور را از خود سلب می نمایم.
 • ۲. تهران پرداخت حق دارد سفارش من را به هر دلیلی رد نماید و انجام ندهد. در این حالت تهران پرداخت کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند. به عنوان نمونه تهران پرداخت حق دارد به دلیل وجود یک سایت یا یک سفارش مشخص در Black List تهران پرداخت (لیست وب سایتهایی که تهران پرداخت در آن ها پرداخت انجام نمی دهد) سفارش مرا رد نماید و آن را انجام ندهد.
 • ۳. تهران پرداخت فقط موظف به یک بار تهیه و ارسال فایل حاوی مشخصات ویزا کارت خریداری شده برای من می باشد. در نتیجه مسئولیت حفظ و نگهداری از فایل اطلاعات کارت و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از آن، به طور کامل بر عهده من می باشد. از این رو پس از گذشت 72 ساعت از انجام سفارش، در صورتی که من در رابطه با دریافت اطلاعات کارت پی گیری ننمایم، این امر به منزله دریافت فایل مربوطه توسط من بوده و پس از گذشت این زمان، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نگهداری از فایل اطلاعات کارت و یا تهیه و نگهداری نسخه های پشتیبان برعهده نخواهد داشت.
 • ۴. فیزیک کارت صادر شده حداکثر به مدت 2 هفته پس از انجام سفارش خرید ویزا کارت، نزد تهران پرداخت باقی خواهد ماند. از این رو من متعهد هستم ظرف مدت دو هفته از زمان انجام سفارش و دریافت اطلاعات کارت، به صورت حضوری به شرکت مراجعه نمایم یا یک نماینده را جهت مراجعه حضوری و دریافت کارت به تهران پرداخت معرفی نمایم. علاوه بر این تهران پرداخت حق دارد پس از گذشت دو هفته از زمان انجام سفارش، فیزیک کارت را جهت حصول اطمینان از حفظ محرمانگی اطلاعات روی آن معدوم نماید. در نتیجه بعد از این زمان، امکان دریافت فیزیک کارت مقدور نخواهد بود و من حق هرگونه اعتراض در این رابطه را ازخود سلب می نمایم.
 • ۵. از آنجا که تهران پرداخت فقط فروشنده کارت است، در صورت بروز هرگونه مشکل پس از خریداری کارت از قبیل عدم امکان استفاده از کارت خریداری شده جهت پرداخت حضوری با استفاده از دستگاههای کارتخوان (POS) در هر کجای دنیا، عدم امکان خرید آنلاین و اینترنتی در وب سایت ها یا استفاده از کارت، عدم موفقیت در پرداخت تلفنی یا با ورود اطلاعات کارت در فرم کاغذی، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد و من می دانم که هیچ گونه تضمینی در هیچ یک از این موارد به من نداده است و من با آگاهی از این ریسک ها، مسئولیت بروز تمامی این مسائل احتمالی را به طور کامل بر عهده گرفته و اقدام به خرید این کارت نموده ام. به این ترتیب من حق هر گونه اعتراض را از خود سلب می نمایم و می دانم و می پذیرم که در صورت بروز هر یک از این موارد، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت نخواهد بود، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۶. از آنجا که تهران پرداخت فقط فروشنده کارت است، در صورت کسر شدن هر کارمزد اضافی در هنگام انجام تراکنش ها که توسط تهران پرداخت در هنگام خرید کارت به من اعلام شده یا اعلام نشده باشد، عدم امکان دسترسی به پنل آنلاین جهت مشاهده موجودی و تراکنش های کارت، هر گونه تغییر در محدودیت ها یا شرایط استفاده از کارت (مثل تعداد تراکنش مجاز در روز یا کارمزد اضافی در هنگام هر تراکنش) هیچ مسئولیتی متوجه تهران پرداخت نیست و مسئولیت کامل آن بر عهده اینجانب می باشد، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۷. من در صورت بروز هر مشکلی در ارتباط با کارت خریداری شده و تراکنش های مرتبط با آن فقط حق دارم مراتب را از طریق شماره تلفن درج شده در پشت کارت که مربوط به کشور امارات است، پی گیری نمایم و حق هر گونه پی گیری یا درخواست دریافت معادل ریالی کارت خریداری شده را از خود سلب می نمایم. همچنین من می دانم و می پذیرم که مسئولیت عدم پاسخگویی یا عدم رفع مشکل من توسط تلفن پشتیبانی دوبی بر عهده من می باشد و تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در مورد مشاوره یا خدمات ارائه شده توسط شماره پشتیبانی دوبی بر عهده ندارد، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۸. در صورت بروز هر گونه مشکلی که منجر به کسر شدن مبلغی از کارت خریداری شده بدون آگاهی یا خواست و اراده من شود و همچنین هر گونه سوء استفاده احتمالی دیگر از اطلاعات کارت، تهران پرداخت هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و به همین ترتیب مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات کارت، به طور کامل برعهده اینجانب می باشد، بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۹. کارت خریداری شده از نوع گیفت کارت می باشد و قابلیت شارژ مجدد ندارد و همچنین امکان دریافت مبلغ موجودی آن از طریق دستگاه های خودپرداز (ATM) نیز وجود ندارد.
 • ۱۰. من پس از خرید کارت ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران جهت استفاده از کارت هستم و در صورت استفاده سوء یا غیر قانونی از کارت، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ندارد و تمامی مسئولیت استفاده نامناسب از کارت بر عهده اینجانب می باشد.
 • ۱۱. از آنجا که پس از ثبت سفارش هر لحظه ممکن است سفارش کاربر توسط تیم پرداخت انجام پذیرد لذا در صورت لغو سفارش از طرف اینجانب چه به صورت تلفنی و چه با استفاده از امکانات پنل کاربری وب سایت، موسسه تهران پرداخت تعهدی مبنی بر لغو آن نخواهد داشت. در این شرایط اگرچه تهران پرداخت مطابق درخواست من نهایت تلاش خود را برای لغو به موقع سفارش من و عدم انجام سفارش ثبت شده، به کار خواهد بست، اما در صورتی که پیش یا پس از درخواست لغو، سفارش توسط تهران پرداخت انجام شود، مسئولیت این اتفاق به طور کامل بر عهده من بوده و من حق هر گونه اعتراض را در این حالت از خود سلب می نمایم. به همین ترتیب در هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را به خرج می دهم که نیازی به درخواست لغو سفارش پس از ثبت نباشد.
 • ۱۲. از آنجایی که اطلاعات کارت مستقیما در اختیار من قرار داده شده است، به دلیل مسائل امنیتی کارت، در صورت بروز هرگونه مشکل از قبیل عدم ارسال کالا یا عدم ارائه خدمات توسط فرد یا سایت دریافت کننده مبلغ پرداخت شده با کارت، مسئولیت مکاتبه پس از انجام تراکنش ناموفق به هر دلیل با سایت مورد نظر، مستقیما بر عهده من خواهد بود. همچنین در این حالت هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت نخواهد بود.
 • ۱۳. مسئولیت حفظ امنیت کارت و اطلاعات آن به طور کامل بر عهده من می باشد. چنانچه هرگونه مشکلی در این زمینه و ناشی از دسترسی شخص ثالث به اطلاعات کارت من بروز نماید، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من می باشد و موسسه تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال چنین مواردی بر عهده نخواهد داشت.
 • ۱۴. من می دانم که تاریخ انقضای ویزا کارت خریداری شده بر خلاف Expiration Date درج شده روی کارت، یک سال پس از روز صدور کارت و ارسال اطلاعات آن برای من می باشد. از آن جایی که پس از گذشت یک سال از تاریخ صدور کارت، کارت خریداری شده منقضی می شود و هیچ امکانی برای دسترسی به موجودی آن، استفاده از کارت و موجودی و یا تبدیل آن به ریال وجود ندارد. به همین ترتیب پس از این تاریخ امکان استفاده و پرداخت آنلاین، حضوری یا آفلاین به وسیله کارت وجود نخواهد داشت. پس من به دلیل آگاهی از این محدودیت، مسئولیت منقضی شدن کارت را پس از یک سال از تاریخ صدور کارت به طور کامل بر عهده می گیرم و با توجه به اطلاع من در این رابطه، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت نخواهد بود. بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را در صورت منقضی شدن کارت از خود سلب می نمایم. در این راستا بهتر است یک ماه قبل از انقضای کارت، جهت خالی کردن موجودی کارت طی تماس با تهران پرداخت، مشاوره لازم را در این رابطه دریافت کنم.
 • ۱۵. ثبت سفارش در سایت تهران پرداخت تنها برای اشخاص بالای 18 سال مجاز می باشد و من تایید می کنم که بالای 18 سال سن دارم.
 • ۱۶. من متعهد می شوم که فقط با حساب کاربری به نام واقعی خودم در سایت تهران پرداخت ثبت نام، واریز ریالی و ثبت سفارش نمایم. همچنین اطلاعات تماس من شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت، صحیح و فعال هستند و من تا زمان آنجام سفارش خود، موظف به داشتن دسترسی به هر یک از این روش های ارتباطی هستم و در صورت عدم داشتن دسترسی به هر یک از این موارد در دوره زمانی انجام سفارش، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده اینجانب می باشد. همچنین تهران پرداخت حق دارد در هر زمانی جهت تایید هویت، از من اسکن کارت ملی و شماره تلفن ثابت درخواست نماید و من نیز متعهد به ارائه مدارک واقعی خودم در این شرایط می باشم. در صورت مغایرت اطلاعات واقعی من با اطلاعات حساب کاربری در سایت تهران پرداخت و دیگر اطلاعات ارائه شده به این موسسه، مسئولیت هرگونه تبعات احتمالی بر عهده اینجانب می باشد.
 • ۱۷. من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت تهران پرداخت ، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه تهران پرداخت نخواهد بود.
 • ۱۸. تهران پرداخت در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این موسسه باشد، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز تاخیر یا عدم انجام سفارش و دیگر موارد را در این شرایط از خود سلب می نمایم. همچنین تهران پرداخت حق دارد به طور کاملا یک طرفه تعیین نماید که چه شرایط یا مواردی خارج از کنترل این موسسه است و چه مواردی نیست و من حق هرگونه اظهار نظر خود در این زمینه را سلب می نمایم.
 • ۱۹. در صورت بروز هر گونه مشکلی در هنگام استفاده از کارت که به خاطر آن نیاز با تماس با وب سایت دریافت کننده مبلغ باشد، وظیفه تماس و مکاتبه با وب سایت مورد نظر به طور کامل بر عهده شخص من خواهد بود و تهران پرداخت هیچ مسئولیتی را در این رابطه بر عهده نخواهد داشت.
 • ۲۰. در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت پرداخت قبلاً انجام شده با کارت ریفاند شود، به دلیل این که شرایط و چگونگی ریفاند مبلغ و نحوه تعامل من با وب سایت مربوطه هیچ ارتباطی به تهران پرداخت ندارد، تهران پرداخت هیچ مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد و من مسئولیت های مرتبط با این موضوع را به طور کامل بر عهده گرفته و حق هر گونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نمایم.
 • ۲۱. درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد تهران پرداخت یک مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، واریز ریالی توسط تهران پرداخت ظرف مدت حداکثر ۲ روز کاری پس از تایید واریز وجه توسط تهران پرداخت به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.
 • ۲۲. اگر وب سایتی که خرید در آن انجام می شود از من تایید (Confirmation) ایمیلی، اس ام اسی و یا هر نوع تایید دیگری درخواست کند، یا درخواست ارائه مدارک هویتی، اقامتی یا شرکتی پرداخت کننده را نماید، با توجه به این که من دارنده کارت هستم، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من است و نهران پرداخت هیچ مسئولیتی در قبال آن بر عهده ندارد.
 • ۲۳. استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد.
 • ۲۴. از آنجا که موجودی کارت خریداری شده، از نوع ارز دلار آمریکا می باشد، در صورت انجام پرداخت با ارزی به جز دلار آمریکا (مثل دلار کانادا، یورو، دلار استرالیا و پوند) بر اساس نرخ تبدیل ارز در سایت هایی مثل xe.com در روز انجام پرداحت به علاوه 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی محاسبه می شود. این کارمزد 4 درصدی بین بانکی به طور کامل خارج از کنترل تهران پرداخت می باشد و توسط بانک محاسبه و به همین میزان مبلغ بیشتری از کارت خریداری شده توسط من کسر خواهد شد. در این راستا و با توجه به تغییرات لحظه ای نرخ تبدیل ارزهای مختلف نسبت به یکدیگر، من دقت می نمایم که در هنگام تصمیم گیری در رابطه با موجودی مناسب برای کارت، تمامی محاسبات لازم را به درستی انجام داده و مبلغ 10 تا 15 دلار بیشتر برای موجودی کارت در نظر بگیرم تا به مشکل کم بودن موجودی کارت در هنگام انجام پرداخت مواجه نشوم. از آنجا که این کارمزد مربوط به تهران پرداخت نیست و تغییرات در نرخ تبدیل ارزها به یکدیگر تحت کنترل این موسسه نمی باشد، تهران پرداخت مسئولیتی در این رابطه بر عهده نخواهد داشت و من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۲۵. اگر سایت دریافت کننده مبلغ، به هر دلیلی کالاهای سفارش داده شده را اشتباهاً به جای ارسال به Shipping Address به Billing Address وارد شده در هنگام پرداخت ارسال نماید، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت برای دریافت کالا در آدرس مربوطه یا تحویل آن در ایران یا در کشوری دیگر نمی باشد. در این شرایط من متعهد هستم که پی گیری های لازم را جهت رفع مشکل از طریق سایت مربوطه انجام دهم و در صورت بروز هر گونه ضرر و زیانی در این حالت، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • ۲۶. جدول زمانی سایت تهران پرداخت که مطابق آن این موسسه تعهد دارد سفارش پرداخت من را به انجام برساند، به شرح زیر است و بدین ترتیب حق هرگونه درخواست انجام سریعتر سفارشهایم را از خود سلب می نمایم: - شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۲۲: حداکثر ۳ ساعت - پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۴:۳۰: حداکثر ۳ ساعت - سایر زمان ها و روزهای تعطیل: تا حداکثر ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا حداکثر ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
 • 27. می دانم که این کارت ها امکان استفاده در پرداخت‌های به اصطلاح تکرار شونده (Recurring Payment) که به صورت دوره‌ای (هفتگی، ماهانه و سالانه) یا به عبارتی دیگر به صورت آبونمان است را ندارند.