لغو کردن بلیط و تغییر زمان پروازهای خارجی | تهران پرداخت: خدمات پرداخت آنلاین دانشجویی
کاربر گرامی، شما قبل یک سفارش لغو کردن بلیط و تغییر زمان پروازهای خارجی با مشخصات زیر ثبت کرده اید . آیا مطمئن هستید که میخواهید این سفارش جدید را نیز ثبت کنید؟

لغو کردن بلیط و تغییر زمان پروازهای خارجی

اگر پس از رزرو بلیط هواپیما توسط تهران پرداخت، به دلایل مختلف قصد لغو کردن یا تغییر زمان پرواز را دارید، نکاتی را که در ادامه ذکر شده مطالعه نموده و سپس فرم انتهای صفحه را جهت ثبت سفارش کنسلی یا تغییر زمان پرواز خود پر نمائید.

 • توجه داشته باشید، پیگیری لغو کردن بلیط پرواز تنها زمانی که خرید از سایت CheapOair صورت گرفته باشد، توسط تهران پرداخت انجام می‌شود.

 • برای تغییر زمان پرواز، سایت خریداری شده مطرح نیست و تمامی سایت‌ها را شامل می‌شود.

 • سایت CheapOair برای کنسل کردن بلیط، هزینه جداگانه‌ای دریافت می‌کند که به طور متوسط 150 دلار می‌باشد. رقم دقیق این هزینه بعد از تماس با مسئولین CheapOair مشخص می‌شود و ممکن است بیشتر یا کمتر از 150 دلار باشد. در صورتی که کمتر باشد، ما به التفاوت این مبلغ به حساب شما بازگردانده و در صورت بیشتر شدن هزینه می‌بایست مجددا افزایش اعتبار دهید. این هزینه برای تغییر زمان پرواز به صورت علی‌الحساب 200 دلار می‌باشد.نکته: پس از ثبت سفارش خود جهت کنسلی یا تغییر زمان، برای جلوگیری از تاخیر در انجام سفارش خود، برای تماس احتمالی حتما در دسترس باشید.
 • هیچ تضمینی در قبال اینکه بلیط شما حتما کنسل شود، وجود ندارد و ممکن است درخواست کنسلی شما توسط CheapOair و یا Airline شما رد شود. در صورت رد درخواست، هزینه پرداخت شده برای کنسلی یا تغییر زمان بازگردانده می‌شود.

 • در کنسلی بلیط، بازگشت پول (Refund) ممکن است تا 6 هفته به طول بیانجامد.

 • پس از کنسل شدن بلیط توسط کارشناس CheapOair مبلغی که قرار است ریفاند گردد، اعلام می‌شود، بعد از آن ممکن است علی‌ رغم اعلام سایت، تمام یا بخشی از این مبلغ به حساب ما بازگردد و یا ممکن است CheapOair هزینه‌ی اولیه‌ی خود را ریفاند نکند. میزان دقیق مبلغ ریفاند شده صرفا بعد از واریز پول به حساب ما و دریافت گردش حساب از بانک صادر کننده‌ی کارت امکان پذیر است.

 • توجه داشته باشید که هرچه به زمان پرواز خریداری شده نزدیک‌تر شوید، هزینه‌‌های کنسلی یا تغییر زمان بیشتر می‌شود و امکان پیدا کردن بلیط جایگزین نیز به همان نسبت ممکن است کمتر شود. بنابراین اگر در ساعات اولیه پس از خرید بلیط، به دلایلی که برای شما پیش می‌آید، پرواز خود را کنسل کنید، حتی ممکن است بدون هزینه و با بازگشت کامل پول بلیط این کار صورت گیرد.

راهنمای پرداخت هزینه لغو کردن بلیط و تغییر زمان پروازهای خارجی در وب‌سایت تهران‌ پرداخت

 • در نظر داشته باشید که برای ثبت سفارش می‌بایست حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده‌اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. در ادامه مراحل زیر را دنبال کنید:
 • ابتدا فرم زیر را جهت ثبت سفارش تکمیل نمایید.
 • در صفحه بعد مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی لینک پرداخت به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید و مبلغ خود را واریز می‌نمائید.
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها بازه زمانی حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۲۲ حداکثر ۳ ساعت
پنجشنبه ۹ تا ۱۴:۳۰ حداکثر ۳ ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
مبلغ قابل پرداخت نمایش داده شده برای لغو کردن بلیط و تغییر زمان پروازهای خارجی با فرمول زیر محاسبه شده است:
قیمت دلار سایت * (7درصد کارمزد) 1.07 * مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
شما می‌توانید به کمک ابزارک محاسبه گر که در بالای همه صفحات وجود دارد، مبلغ را محاسبه کنید و به اندازه مبلغی که می‌بایست پرداخت کنید "افزایش اعتبار" داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.نوع درخواست : *
Booking Number :
مشخصات پروازی که قصد تغییر آن را دارید
شهر مبدا :
نام سه حرفی فرودگاه مبدا :
شهر مقصد :
نام سه حرفی فروودگاه مقصد :
تاریخ رفت :
/ /
*
شماره پرواز :
ساعت پرواز :
مشخصات پرواز جدید
نوع بلیط : *
کلاس پروازی: *
شهر مبدا اول : *
نام سه حرفی فرودگاه مبدا اول: *
شهر مقصد اول : *
نام سه حرفی فرودگاه مقصد اول: *
تاریخ پرواز اول :
/ /
*
شماره پرواز اول : *
ساعت پرواز اول : *
شماره صندلی پرواز اول : *
شهر مبدا دوم : *
نام سه حرفی فرودگاه مبدا دوم: *
شهر مقصد دوم : *
نام سه حرفی فرودگاه مقصد دوم: *
تاریخ پرواز دوم :
/ /
*
شماره پرواز دوم : *
ساعت پرواز دوم : *
شماره صندلی پرواز دوم : *
شهر مبدا سوم : *
نام سه حرفی فرودگاه مبدا سوم: *
شهر مقصد سوم : *
نام سه حرفی فرودگاه مقصد سوم: *
تاریخ پرواز سوم :
/ /
*
شماره پرواز سوم : *
ساعت پرواز سوم : *
شماره صندلی پرواز سوم : *
شهر مبدا چهارم : *
نام سه حرفی فرودگاه مبدا چهارم: *
شهر مقصد چهارم : *
نام سه حرفی فرودگاه مقصد چهارم: *
تاریخ پرواز چهارم :
/ /
*
شماره پرواز چهارم : *
ساعت پرواز چهارم : *
شماره صندلی پرواز چهارم : *
شهر مبدا : *
نام سه حرفی فرودگاه مبدا : *
شهر مقصد : *
نام سه حرفی فرودگاه مقصد : *
تاریخ رفت :
/ /
*
تاریخ برگشت :
/ /
*
شماره پرواز : *
ساعت پرواز : *
شماره صندلی پرواز : *
شماره پرواز برگشت : *
ساعت پرواز برگشت : *
شماره صندلی پرواز برگشت : *
نوع ارز قیمت بلیط : *
مقدار ارز قیمت بلیط : *
مقدار بار اضافی : *
عنوان غذای ترجیحی : *
تعداد مسافر : *
نام انگلیسی نام خانوادگی انگلیسی جنسیت تاریخ تولد میلادی (روز/ماه/سال) رده سنی
مشخصات مسافراول: * * *
/ /
*
*
شماره پرواز (ها) : *
سایر ملاحظات (در صورت نیاز):
پیوست فایل (در صورت نیاز):
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.
من با انتخاب گزینه "قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم" و ثبت سفارش، رسماً اعلام می نمایم که تمامی موارد زیر را مطالعه نموده ام، به طور کامل از آن ها آگاه هستم، هیچ گونه ابهامی در رابطه با این موارد برایم وجود ندارد و همچنین با آن ها به طور کامل موافقم:
 • ۱. تمامی فعالیت های وب سایت تهران پرداخت مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در نتیجه من حق درخواست هر گونه خدمات مغایر با قوانین کشور را از خود سلب می نمایم.
 • ۲. تهران پرداخت حق دارد سفارش من را به هر دلیلی رد نماید و انجام ندهد. در این حالت تهران پرداخت کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند. به عنوان نمونه تهران پرداخت حق دارد به دلیل وجود یک سایت یا یک سفارش مشخص در Black List تهران پرداخت (لیست وب سایتهایی که تهران پرداخت در آن ها پرداخت انجام نمی دهد) سفارش مرا رد نماید و آن را انجام ندهد.
 • ۳. تهران پرداخت حق دارد از هر زمانی به بعد یک وب سایت را در Black List خود قرار دهد و از آن زمان به بعد سفارش های مربوط به آن سایت را انجام ندهد. در نتیجه انجام شدن یک سفارش در گذشته دلیلی بر تعهد تهران پرداخت برای انجام آن سفارش در حال و آینده نمی باشد. در صورت بروز این شرایط من حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایم.
 • ۴. مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه، ناقص یا مبهم در فرم ثبت سفارش که باعث انتقال پول به اکانتی غیر از اکانت مورد نظر من یا هر مشکل دیگری شود بر عهده من می باشد. همچنین اگر در صورت اشتباه من در ورود اطلاعات هر گونه مشکل یا تاخیر در انجام سفارش من رخ دهد، هیچ مسئولیتی متوجه موسسه تهران پرداخت نخواهد بود و من به طور کامل در این گونه موارد مسئولیت تبعات احتمالی را می پذیرم.
 • ۵. در صورتی که جهت تهیه بلیط هواپیما، سایتی را برای انجام پرداخت فرم ثبت سفارش اعلام نمایم که در فهرست سایت های مورد تایید و اعلام شده در وب سایت تهران پرداخت نیست، مسئولیت تبعات احتمالی مثل عدم تایید نهایی بلیط توسط ایرلاین یا سایت مربوطه و یا عدم امکان سوار شدن به هواپیما در فرودگاه بر عهده اینجانب می باشد. پس در صورت بروز هر مشکلی تهران پرداخت هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و من حق هر گونه اعتراض را از خود سلب می نمایم.
 • ۶. در صورتی که پس از تهیه بلیط و تا زمان پرواز، هر گونه تغییری در زمان یا شرایط بلیط توسط وب سایت صادر کننده بلیط رخ دهد، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من می باشد، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۷. فرآیند کنسل کردن یا تغییر مشخصات بلیط هواپیما فقط به صورت مکتوب و از طریق ایمیل، مرکز پیام یا فرم ثبت سفارش و تنها در صورت تایید و پذیرش تهران پرداخت قابل انجام می باشد. تهران پرداخت هیچ تعهدی در قبال اعمال تغییر یا کنسل کردن بلیط هواپیمای خریداری شده بر عهده ندارد و فقط در صورت امکان و پذیرش، می تواند اقدام به این موارد نماید یا ننماید. در نتیجه در صورت بروز این شرایط تهران پرداخت هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد و مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من می باشد و بدین ترتیب حق هر گونه اعتراض در این زمینه را از خود سلب می نمایم.
 • ۸. در صورت بروز هرگونه مشکل از قبیل عدم ارائه خدمات توسط سایت دریافت کننده مبلغ موسسه تهران پرداخت هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • ۹. ثبت سفارش در سایت تهران پرداخت تنها برای اشخاص بالای 18 سال مجاز می باشد و من تایید می کنم که بالای 18 سال سن دارم.
 • ۱۰. من متعهد می شوم که فقط با حساب کاربری به نام واقعی خودم در سایت تهران پرداخت ثبت نام، واریز ریالی و ثبت سفارش نمایم. همچنین اطلاعات تماس من شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت، صحیح و فعال هستند و من تا زمان آنجام سفارش خود، موظف به داشتن دسترسی به هر یک از این روش های ارتباطی هستم و در صورت عدم داشتن دسترسی به هر یک از این موارد در دوره زمانی انجام سفارش، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده اینجانب می باشد. همچنین تهران پرداخت حق دارد در هر زمانی جهت تایید هویت، از من اسکن کارت ملی و شماره تلفن ثابت درخواست نماید و من نیز متعهد به ارائه مدارک واقعی خودم در این شرایط می باشم. در صورت مغایرت اطلاعات واقعی من با اطلاعات حساب کاربری در سایت تهران پرداخت و دیگر اطلاعات ارائه شده به این موسسه، مسئولیت هرگونه تبعات احتمالی بر عهده اینجانب می باشد.
 • ۱۱. من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت تهران پرداخت ، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه تهران پرداخت نخواهد بود.
 • ۱۲. سفارش های پرداخت زیر 50 دلار با ویزا کارت یا مستر کارت فقط در صورتی که مربوط به خدمات دانشجویی باشند پذیرفته می شوند و در غیر این صورت سفارش من توسط تهران پرداخت رد خواهد شد. از این رو من می توانم سفارش های زیر 50 دلاری غیر دانشجویی را یا از طریق پر کردن فرم "پرداخت PayPal" ثبت نمایم یا این که از طریق فرم "خرید ویزا کارت" اقدام به خرید کارت ارزی نمایم تا پرداختم را خودم به انجام رسانم.
 • ۱۳. حداقل مبلغ اعتبار برای انجام یک سفارش 5 دلار می باشد و هزینه انجام پرداخت های زیر 5 دلاری (در صورت دانشجویی بودن سفارش) توسط تهران پرداخت معادل یک پرداخت 5 دلاری می باشد.
 • ۱۴. از آنجا که پس از ثبت سفارش هر لحظه ممکن است سفارش کاربر توسط تیم پرداخت انجام پذیرد لذا در صورت لغو سفارش از طرف اینجانب چه به صورت تلفنی و چه با استفاده از امکانات پنل کاربری وب سایت، موسسه تهران پرداخت تعهدی مبنی بر لغو صد در صدی آن نخواهد داشت. در این شرایط اگرچه تهران پرداخت مطابق درخواست من نهایت تلاش خود را برای لغو به موقع سفارش من و عدم انجام سفارش ثبت شده، به کار خواهد بست، اما در صورتی که پیش یا پس از درخواست لغو، سفارش توسط تهران پرداخت انجام شود، مسئولیت این اتفاق به طور کامل بر عهده من بوده و من حق هر گونه اعتراض را در این حالت از خود سلب می نمایم. به همین ترتیب در هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را به خرج می دهم که نیازی به درخواست لغو سفارش پس از ثبت نباشد.
 • ۱۵. تهران پرداخت در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این موسسه باشد مانند عدم کار کردن لینک ارسال شده، مشکل در سایت دریافت کننده مبلغ و یا هر مشکل دیگر، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز تاخیر یا عدم انجام سفارش خود که در این شرایط بروز نماید، از خود سلب می نمایم. همچنین تهران پرداخت حق دارد به طور کاملا یک طرفه تعیین نماید که چه شرایط یا مواردی خارج از کنترل این موسسه است و چه مواردی نیست و من حق هرگونه اظهار نظر خود در این زمینه را سلب می نمایم.
 • ۱۶. تعهد تهران پرداخت تنها مربوط به بخش پرداخت سفارش من در وب سایت مورد نظر اینجانب جهت پرداخت خواهد بود و چنانچه پس از پرداخت نیاز است فایل خاصی دانلود شود و یا دیگر اقدامات مشابه انجام پذیرد، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال انجام اینگونه موارد بر عهده نخواهد داشت. در صورت بروز مشکل در این رابطه یا موارد دیگر، وظیفه تماس و مکاتبه با وب سایت مورد نظر و دریافت مجدد لینک دانلود بر عهده شخص من خواهد بود.
 • ۱۷. تهران پرداخت حق دارد جهت حصول اطمینان از عدم وجود مشخصات مرتبط با ایران، تمامی بخش های حساب کاربری و سفارش (Order) من در سایت مربوطه و همچنین مراحل پرداخت را وارسی و مورد بازبینی قرار دهد.
 • ۱۸. تهران پرداخت مسئولیتی در قبال نیاز به ارائه اطلاعات جانبی از قبیل قبض تلفن، اسکن پاسپورت یا دیگر اطلاعات پرداخت کننده و مدارک تایید هویت یا آدرس بر عهده ندارد و این اطلاعات و اطلاعاتی مشابه را در اختیار من یا فرد یا سازمان دیگری قرار نخواهد داد. در صورتی که انجام پرداخت نیازمند به ارائه این مدارک به وب سایت مربوطه باشد، مسئولیت انجام پیگیری های لازم جهت ریفاند کل مبلغ پرداخت شده در سایت مربوطه بر عهده من خواهد بود تا معادل ریالی آن را پس از کسر کارمزد ریفاند دریافت نمایم.
 • ۱۹. در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت سفارش انجام شده به کارت ارزی تهران پرداخت ریفاند شود، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده ظرف مدت حداکثر ۶ هفته و پس از کسر ۵ درصد کارمزد ریفاند به قیمت روز دلار سایت به حساب من واریز می شود. ضمناً در صورتی که سایت تهران پرداخت اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ارزی ریفاند نشده است، من متعهد به پذیرش اعلام تهران پرداخت بوده و حق عدم پذیرش آن را از خود سلب می نمایم. اگر پس از اعلام من به موسسه تهران پرداخت مبنی بر ریفاند شدن مبلغی به کارت ارزی موسسه تهران پرداخت، این موسسه به اطلاع من برساند که آن مبلغ ریفاند نشده است، من این موضوع را بدون هیچ گونه اعتراضی می پذیرم. همچنین تمام مسئولیت عدم ریفاند شدن مبلغ را بر عهده می گیرم و بدین ترتیب می پذیرم که تهران پرداخت مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد. در صورت بروز این حالت، من متعهد می شوم این موضوع را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی از سایت مورد نظر پی گیری نمایم.
 • ۲۰. در صورتی که پرداخت من مشمول هر گونه ریفاند شود، از زمان ثبت سفارش حداکثر مدت زمان یکسال زمان خواهم داشت تا نسبت به تعیین وضعیت ریفاند خود اقدام نمایم. در صورتی که به هر دلیلی ظرف مدت یکسال پس از ثبت سفارش اولیه، درخواست ریفاند خود را از طریق مرکز پیام در وب سایت ثبت ننمایم یا ریفاند در خواست شده را پیگیری نکنم، مسئولیت بروز هر گونه مشکل در تایید و یا بازپرداخت مبلغ ریفاند شده، بر عهده اینجانب بوده و موسسه تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال تایید و بازگشت مبلغ ریفاند شده نخواهد داشت.
 • ۲۱. درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد تهران پرداخت یک مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، واریز ریالی توسط تهران پرداخت ظرف مدت حداکثر ۲ روز کاری پس از تایید واریز وجه توسط تهران پرداخت به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.
 • ۲۲. اگر وب سایتی که خرید در آن انجام می شود از من تایید (Confirmation) ایمیلی، اس ام اسی و یا هر نوع تایید دیگری درخواست کند، یا درخواست ارائه مدارک هویتی، اقامتی یا شرکتی پرداخت کننده را نماید، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من است. چنانچه به موجب این بند مشکل یا تاخیری در انجام سفارش من بروز نماید تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 • ۲۳. استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد.
 • ۲۴. هزینه انجام سفارش با ارزی به جز دلار آمریکا (مثل دلار کانادا، یورو، دلار استرالیا و پوند) بر اساس نرخ تبدیل ارز در سایت هایی مثل xe.com در روز انجام سفارش به علاوه 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی محاسبه می شود. این کارمزد 4 درصدی بین بانکی به طور کامل خارج از کنترل تهران پرداخت می باشد و توسط بانک محاسبه و به همین میزان مبلغ بیشتری از کارت ارزی موسسه تهران پرداخت کسر می شود. از آنجا که این کارمزد مربوط به تهران پرداخت نیست، من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۲۵. تهران پرداخت فقط موظف به یک بار تهیه و ارسال رسید برای هر پرداخت انجام شده می باشد. در نتیجه مسئولیت حفظ و نگهداری از فایل رسید و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از آن، به طور کامل بر عهده من می باشد. از این رو پس از گذشت 72 ساعت از انجام سفارش، در صورتی که من در رابطه با دریافت فایل رسید پی گیری ننمایم، این امر به منزله تایید دریافت فایل مربوطه توسط من بوده و پس از گذشت این زمان، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نگهداری از فایل رسید پرداخت و یا تهیه و نگهداری نسخه های پشتیبان از آن برعهده نخواهد داشت.
 • ۲۶. اگر سایت دریافت کننده مبلغ، به هر دلیلی کالاهای سفارش داده شده را اشتباهاً به جای ارسال به Shipping Address به Billing Address وارد شده در هنگام پرداخت ارسال نماید، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت برای دریافت کالا در آدرس مربوطه یا تحویل آن در ایران یا در کشوری دیگر نمی باشد. در این شرایط من متعهد هستم که پی گیری های لازم را جهت رفع مشکل از طریق سایت مربوطه انجام دهم و در صورت بروز هر گونه ضرر و زیانی در این حالت، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • ۲۷. جدول زمانی سایت تهران پرداخت که مطابق آن این موسسه تعهد دارد سفارش پرداخت من را به انجام برساند، به شرح زیر است و بدین ترتیب حق هرگونه درخواست انجام سریعتر سفارشهایم را از خود سلب می نمایم: - شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۲۲: حداکثر ۳ ساعت - پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۴:۳۰: حداکثر ۳ ساعت - سایر زمان ها و روزهای تعطیل: تا حداکثر ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا حداکثر ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)