رزرو هتل های خارجی | تهران پرداخت
کاربر گرامی، شما قبل یک سفارش رزرو هتل های خارجی با مشخصات زیر ثبت کرده اید . آیا مطمئن هستید که میخواهید این سفارش جدید را نیز ثبت کنید؟

رزرو هتل های خارجی

سفر به مناطق مختلف جهان و بازدید از جاذبه های توریستی کشورهای مختلف بطور چشمگیری رو به افزایش است. یکی از ملزومات سفر، انتخاب و رزرو محل اقامت است. از طریق وب سایت های رزرو هتل و یا وب سایت های خود هتل ها شما قادر خواهید بود تا محل اقامت خود را رزرو کنید. این امکان برای ایرانیان نیز فراهم است. رزرو بسیاری از هتل های خارجی به صورت اینترنتی و آنلاین انجام می شود و با توجه به اینکه رزرو هتل های خارجی نیاز به پرداخت ارزی دارد، این امر در تهران پرداخت قابل انجام است و شما با استفاده از خدمات ما می توانید هتل مورد نظر خود را رزرو نمائید. به طور کلی رزرو هتل به دو صورت انجام می پذیرد که در ادامه، این دو حالت به طور کامل توضیح داده شده است.

حالت Pay Later

در این حالت سایت مربوطه مبلغی بابت رزرو دریافت نمی کند و شما تنها با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ارزی (ویزا/مستر کارت)، می توانید رزرویشن خود را انجام دهید.
این روش معمولا در سایت های واسطه ای رزرو هتل نظیر ‌‌ Booking.com و Hotels.com قابل انجام است. در مواردی حتی هتل هایی در وب سایت خود، امکان رزرو به حالت Pay later را ندارند، اما در سایت های واسطه ای رزرو هتل، می توان این هتل ها را به این روش رزرو نمود.
پس از انجام Reservation، سایت واسطه ای اطلاعات کارت (نظیر شماره کارت، تاریخ انقضا،CVV2 و ...) را در اختیار هتل می گذارد و هتل در هر زمانی می تواند جهت تایید اطلاعات کارت، مبلغ اندکی (مثلاً 1 دلار) را از کارت کسر کند و دوباره آن را به کارت بازگرداند (ریفاند)، یا اینکه به هر دلیلی بخشی از مبلغ (مثلا هزینه شب اول) یا کل آن را از کارت کسر کند.
پس از رسیدن شما به هتل، مبلغ کامل هزینه هتل یا با اجازه شما از کارت کسر می شود و یا این مبلغ به صورت نقدی بابت هزینه هتل از شما دریافت می شود.
این نوع رزرواسیون هتل، همچنین برای افرادی که جهت مصاحبه سفارت نیازمند به یک ووچر یا تاییدیه برای رزرو هتل به عنوان یکی از مدارک اخذ ویزا هستند نیز بسیار مناسب است، زیرا در این وضعیت آن ها مطمئن نیستند که از سفارتخانه مربوطه ویزا را دریافت کنند، پس می توانند با استفاده از حالت Pay Later و بدون این که مبلغی از ویزا/مستر کارت کسر شود، تاییدیه رزرویشن هتل را در اختیار داشته باشند و این تاییدیه را به سفارت ارائه نمایند.

در مواردی مشاهده شده است که علی رغم این که رزرو از نوع Pay Later بوده است، پیش از سفر، هتل تلاش نموده است که جهت کسب اطمینان از آمدن مسافرش، مبلغ کامل یا مبلغ شب اول را از کارت کسر کند. از آنجا که ما برای رزرو هتل به صورت Pay Later از کارتی استفاده می کنیم که موجودی آن از 10 دلار بیشتر نیست، در صورت انجام این کار توسط هتل، رزرویشن کنسل می شود.
اگر به دلیل تلاش هتل برای کسر کردن کل مبلغ از کارت یا بخشی از آن، رزرویشن کنسل شود، از آن جا که این اتفاق به خاطر عدم رعایت قوانین و مقررات سایت توسط هتل یا عدم اطلاع شما از این قوانین و مقررات و دیگر دلایل احتمالی رخ داده است، تهران پرداخت هیچ مسئولیتی بابت کنسل شدن رزرو شما بر عهده نخواهد داشت.

حالت Pay Now

در این حالت کل هزینه هتل در هنگام رزرو از کارت کسر می شود و رزرو شما به صورت قطعی در همان زمان انجام می شود.

طبق استانداردی که در همه جای دنیا وجود دارد، هتل ها حق دارند با اجازه مسافر و در دوره اقامت او یا پس از آن، به دلایلی مثل افزایش روزهای اقامت مسافر در هتل، استفاده از خوراکی ها و نوشیدنی های موجود در اتاق و یا ارائه سرویس های دیگر، از مستر /ویزا کارتی که هتل با آن رزرو شده است، مبالغ بیشتری را کسر نمایند. در نتیجه ما نمی توانیم با مستر کارت/ویزا کارت های خود پرداخت هتل ها را برای شما در حالت Pay Now انجام دهیم.
از این رو در این حالت شما لازم است خود شخصا اقدام به خرید ویزا کارت نمایید و با کارت خودتان رزرو هتل را به صورت آنلاین انجام دهید. پس از پرداخت هزینه رزرو، برگه تاییدیه رزرو یا همان ووچر (Voucher) را از سایت هتل و از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

معمولاً وب سایت خود هتل ها و همچنین سایت های واسطه ای مثل Expedia.com و booking.com و Hotels.com و agoda.com برای رزرو هتل به این شکل مناسب هستند. لازم به ذکر است که بانک اطلاعاتی این وب سایت ها بسیار جامع هستند و کمتر هتلی در جهان است که آن را در این وب سایت ها نتوانید بیابید.

راهنمای پرداخت رزرو هتل در وب سایت تهران پرداخت

با توجه به مطالبی که ذکر شد، هنگام رزرو هتل با یکی از دو حالت Pay Now یا Pay Later روبرو می شوید، بنابراین می توانید از یکی از دو روش زیر جهت پرداخت رزرواسیون خود استفاده نمائید:

 • حالت Pay Now: در صورتی که هتل مورد نظر شما رزرو را به صورت Pay Now انجام می دهد، شما از طریق صفحه خرید ویزا کارت می توانید یک کارت اعتباری خریداری نمایید و در صفحه پرداخت هتل با وارد کردن اطلاعات کارتی که خریداری نموده اید، شخصا نسبت به پرداخت اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب آگاهی بیشتر در مورد روش استفاده از کارت در پرداخت های آنلاین، می توانید به صفحه "راهنمای پرداخت آنلاین با ویزا کارت/مستر کارت" مراجعه نمایید.
 • حالت Pay Later: در صورت یافتن گزینه Pay Later در یک سایت واسطه ای و طی کردن مراحل لازم برای رسیدن به صفحه پرداخت با مستر کارت یا ویزا کارت، می توانید جهت ثبت سفارش به ترتیب زیر عمل نمایید:
  در نظر داشته باشید که برای ثبت سفارش بایستی حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. در ادامه پس از رسیدن به صفحه پرداخت رزرو هتل مراحل زیر را دنبال کنید :
 • ابتدا فرم زیر را جهت ثبت سفارش تکمیل نمایید.
 • در صفحه بعد مبلغ (6$) برای سفارش شما نمایش داده می شود که با کلیک روی لینک پرداخت به صفحه پرداخت هدایت می شوید و مبلغ خود را واریز می نمائید.
دقت نمایید که سفارش های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می شوند:

روزها بازه زمانی حداکثر زمان انجام سفارش های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۲۲ حداکثر ۳ ساعت
پنجشنبه ۹ تا ۱۴:۳۰ حداکثر ۳ ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
شما می توانید به کمک ابزارک “محاسبه گر” که در بالای همه صفحات وجود دارد، مبلغ را محاسبه کنید و ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید افزایش اعتبار داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.لینک سایت یا صفحه مورد نظر : *
نام مسافر اصلی : *
نام خانوادگی مسافر اصلی : *
نام کشور محل هتل : *
نام شهر محل هتل : *
نام هتل : *
تاریخ ورود (Check In Date) :
/ /
*
تاریخ خروج (Check Out Date) :
/ /
*
تعداد نفرات : *
تعداد اتاق : *
نوع اتاق : *
سایر ملاحظات (در صورت نیاز) :
پیوست فایل (در صورت نیاز) :
  قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.
  من با انتخاب گزینه "قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم" و ثبت سفارش، رسماً اعلام می نمایم که تمامی موارد زیر را مطالعه نموده ام، به طور کامل از آن ها آگاه هستم، هیچ گونه ابهامی در رابطه با این موارد برایم وجود ندارد و همچنین با آن ها به طور کامل موافقم:
 • ۱. تمامی فعالیت های وب سایت تهران پرداخت مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در نتیجه من حق درخواست هر گونه خدمات مغایر با قوانین کشور را از خود سلب می نمایم.
 • ۲. تهران پرداخت حق دارد سفارش من را به هر دلیلی رد نماید و انجام ندهد. در این حالت تهران پرداخت کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند. به عنوان نمونه تهران پرداخت حق دارد به دلیل وجود یک سایت یا یک سفارش مشخص در Black List تهران پرداخت (لیست وب سایتهایی که تهران پرداخت در آن ها پرداخت انجام نمی دهد) سفارش مرا رد نماید و آن را انجام ندهد.
 • ۳. تهران پرداخت حق دارد از هر زمانی به بعد یک وب سایت را در Black List خود قرار دهد و از آن زمان به بعد سفارش های مربوط به آن سایت را انجام ندهد. در نتیجه انجام شدن یک سفارش در گذشته دلیلی بر تعهد تهران پرداخت برای انجام آن سفارش در حال و آینده نمی باشد. در صورت بروز این شرایط من حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایم.
 • ۴. مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه، ناقص یا مبهم در فرم ثبت سفارش که باعث انتقال پول به اکانتی غیر از اکانت مورد نظر من یا هر مشکل دیگری شود بر عهده من می باشد. همچنین اگر در صورت اشتباه من در ورود اطلاعات هر گونه مشکل یا تاخیر در انجام سفارش من رخ دهد، هیچ مسئولیتی متوجه موسسه تهران پرداخت نخواهد بود و من به طور کامل در این گونه موارد مسئولیت تبعات احتمالی را می پذیرم.
 • ۵. اگر در شرایطی که نوع رزرویشن از نوع Pay Later باشد، به دلیل تلاش هتل برای کسر کردن کل مبلغ از کارت یا بخشی از آن یا به هر دلیل دیگری رزرویشن کنسل شود، از آن جا که تهران پرداخت به تعهد خود برای انجام موفق رزرویشن با وارد کردن اطلاعات کارت و ارسال رسید رزوریشن برای من به درستی انجام شده است و همچنین این اتفاق به خاطر عدم رعایت قوانین و مقررات سایت توسط هتل یا عدم اطلاع من از قوانین و مقررات هتل مربوطه و دیگر دلایل احتمالی رخ داده است، تهران پرداخت هیچ مسئولیتی بابت کنسل شدن رزرو من بر عهده نخواهد داشت و مسئولیت کامل بروز این مساله بر عهده من می باشد. بدین ترتیب من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم. از این رو من می دانم و می پذیرم که در صورت تمایل به رزرو مجدد هتل، دوباره مبلغ انجام سفارش را پرداخت نموده و مجددا ثبت سفارش نمایم تا یک بار دیگر رزرویشن با همین شرایط برای من انجام شود.
 • ۶. ثبت سفارش در سایت تهران پرداخت تنها برای اشخاص بالای 18 سال مجاز می باشد و من تایید می کنم که بالای 18 سال سن دارم.
 • ۷. من متعهد می شوم که فقط با حساب کاربری به نام واقعی خودم در سایت تهران پرداخت ثبت نام، واریز ریالی و ثبت سفارش نمایم. همچنین اطلاعات تماس من شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت، صحیح و فعال هستند و من تا زمان آنجام سفارش خود، موظف به داشتن دسترسی به هر یک از این روش های ارتباطی هستم و در صورت عدم داشتن دسترسی به هر یک از این موارد در دوره زمانی انجام سفارش، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده اینجانب می باشد. همچنین تهران پرداخت حق دارد در هر زمانی جهت تایید هویت، از من اسکن کارت ملی و شماره تلفن ثابت درخواست نماید و من نیز متعهد به ارائه مدارک واقعی خودم در این شرایط می باشم. در صورت مغایرت اطلاعات واقعی من با اطلاعات حساب کاربری در سایت تهران پرداخت و دیگر اطلاعات ارائه شده به این موسسه، مسئولیت هرگونه تبعات احتمالی بر عهده اینجانب می باشد.
 • ۸. من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت تهران پرداخت ، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه تهران پرداخت نخواهد بود.
 • ۹. از آنجا که از زمان ثبت سفارش، در هر لحظه ممکن است تهران پرداخت سفارش ثبت شده را به انجام برساند، درخواست لغو یک سفارش توسط من چه به صورت تلفنی اعلام شود و چه با استفاده از امکانات سایت انجام شود، هیچ مسئولیتی برای تهران پرداخت ایجاد نمی نماید. پس در این موقعیت اگرچه تهران پرداخت نهایت تلاش خود را برای لغو به موقع سفارش من و عدم انجام سفارش ثبت شده، مطابق درخواست من به کار خواهد بست، اما در صورتی که پیش یا پس از درخواست لغو، سفارش توسط تهران پرداخت انجام شود، مسئولیت این اتفاق به طور کامل بر عهده من بوده و من حق هر گونه اعتراض را در این حالت از خود سلب می نمایم. به همین ترتیب در هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را به خرج می دهم که نیازی به درخواست لغو سفارش پس از ثبت نباشد.
 • ۱۰. تهران پرداخت در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این موسسه باشد مانند عدم کار کردن لینک ارسال شده، مشکل در سایت دریافت کننده مبلغ و یا هر مشکل دیگر، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز تاخیر یا عدم انجام سفارش خود که در این شرایط بروز نماید، از خود سلب می نمایم. همچنین تهران پرداخت حق دارد به طور کاملا یک طرفه تعیین نماید که چه شرایط یا مواردی خارج از کنترل این موسسه است و چه مواردی نیست و من حق هرگونه اظهار نظر خود در این زمینه را سلب می نمایم.
 • ۱۱. تهران پرداخت حق دارد جهت حصول اطمینان از قانونی بودن سفارش من، تمامی بخش های حساب کاربری من و سفارش (Order) مرا در سایت مربوطه و همچنین مراحل پرداخت را وارسی و مورد بازبینی قرار دهد.
 • ۱۲. تهران پرداخت مسئولیتی در قبال نیاز به ارائه اطلاعات جانبی از قبیل قبض تلفن، اسکن پاسپورت یا دیگر اطلاعات پرداخت کننده و مدارک تایید هویت یا آدرس بر عهده ندارد و این اطلاعات و اطلاعاتی مشابه را در اختیار من یا فرد یا سازمان دیگری قرار نخواهد داد. در صورتی که انجام پرداخت نیازمند به ارائه این مدارک به وب سایت مربوطه باشد، مسئولیت آن بر عهده من خواهد بود تا با پی گیری از سایت مربوطه، کل مبلغ پرداخت شده ریفاند شود تا معادل ریالی آن را پس از کسر کارمزد ریفاند دریافت کنم.
 • ۱۳. درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد تهران پرداخت یک مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، واریز ریالی توسط تهران پرداخت ظرف مدت حداکثر ۲ روز کاری به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.
 • ۱۴. اگر وب سایتی که خرید در آن انجام می شود از من تایید (Confirmation) ایمیلی، اس ام اسی و یا هر نوع تایید دیگری درخواست کند، یا درخواست ارائه مدارک هویتی، اقامتی یا شرکتی پرداخت کننده را نماید، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من است. چنانچه به موجب این بند مشکل یا تاخیری در انجام سفارش من بروز نماید تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 • ۱۵. استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد.
 • ۱۶. تهران پرداخت فقط موظف به یک بار تهیه و ارسال رسید هر پرداخت انجام شده می باشد. در نتیجه مسئولیت حفظ و نگهداری از فایل رسید و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از آن، به طور کامل بر عهده من می باشد. از این رو پس از گذشت 72 ساعت از انجام سفارش، در صورتی که من در رابطه با دریافت فایل رسید پی گیری ننمایم، این امر به منزله تایید دریافت فایل مربوطه توسط من بوده و پس از گذشت این زمان، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نگهداری از فایل رسید پرداخت و یا تهیه و نگهداری نسخه های پشتیبان از آن برعهده نخواهد داشت.
 • ۱۷. جدول زمانی سایت تهران پرداخت که مطابق آن این موسسه تعهد دارد سفارش پرداخت من را به انجام برساند، به شرح زیر است و بدین ترتیب حق هرگونه درخواست انجام سریعتر سفارشهایم را از خود سلب می نمایم: - شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۲۲: حداکثر ۳ ساعت - پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۴:۳۰: حداکثر ۳ ساعت - سایر زمان ها و روزهای تعطیل: تا حداکثر ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا حداکثر ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)