پیگیری ریفاند | تهران پرداخت
کاربر گرامی، شما قبل یک سفارش پیگیری ریفاند با مشخصات زیر ثبت کرده اید . آیا مطمئن هستید که میخواهید این سفارش جدید را نیز ثبت کنید؟

پیگیری ریفاند

پس از یک پرداخت آنلاین که با مسترکارت/ویزاکارت یا با اکانت پی پال (PayPal Account) انجام می گیرد، این امکان وجود دارد که همه یا بخشی از مبلغ پرداخت شده توسط سایت دریافت کننده مبلغ، به کارت یا اکانت پی پالی که پرداخت با آن انجام شده است، بازگردانده یا به اصطلاح Refund شود. ریفاند ممکن است به دلایل مختلف همچون لغو یا تغییر سفارش توسط پرداخت کننده، بروز مشکل در درگاه پرداخت، محدودیت‌های سایت در ارائه سرویس به ایرانیان (به دلیل تحریم‌ها)، لغو ثبت نام برخی آزمون‌ها یا هر مورد دیگری رخ دهد. همچنین Refund می‌تواند از نوع ریفاند بخشی (Partial Refund) یا ریفاند کامل (Full Refund) باشد. در Partial Refund بخشی از مبلغ پرداخت شده به کارت یا اکانت پی پال باز می‌گردد و در Full Refund کل مبلغی که قبلاً پرداخت شده است، بازگردانده می‌شود.

برای انجام ریفاند معمولاً طرف مقابل به هیچ اطلاعاتی مثل شماره حساب یا شماره کارت نیازی ندارد. اما در مواردی به دلیل تعدد مبالغ دریافت شده، وب سایت مورد نظر ممکن است از شما درخواست نماید تا چهار رقم سمت راست ویزا کارت یا مستر کارتی که با آن پرداخت انجام داده‌اید را اعلام کنید، تا مبلغ را به کارت مربوطه بازگرداند یا این که ممکن است درخواست کند تا PayPal Account ای که مبلغ اولیه با آن پرداخت شده است را به او اعلام کنید تا بتواند تراکنش مربوطه را از میان تعداد زیادی تراکنش پیدا نماید و ریفاند را به همان اکانت انجام دهد.

همان‌طور که می‌دانید، فرآیند کلی انجام سفارش‌ها در وب‌سایت تهران‌پرداخت بدین صورت است که ابتدا شما اعتبار خود را در یکی از سایت‌های تهران‌پرداخت یا سهند افزایش داده و اقدام به ثبت سفارش خود می‌نمایید. سپس ما پرداخت شما را با یک ویزا‌کارت یا مستر‌کارت و یا یک اکانت پی پال انجام می‌دهیم. در صورتی که پس از انجام پرداخت ارزی توسط ما و انجام سفارش شما، به هر دلیلی قرار باشد وب سایت دریافت کننده، ریفاندی را انجام دهد، این مبلغ پس از مدت زمانی، به کارت یا اکانت پی پال ما باز می‌گردد. ما نیز پس از بررسی و حصول اطمینان از این که مبلغ ریفاند شده مربوط به سفارش شما می‌باشد، معادل ریالی آن را به حساب بانکی شما واریز می‌نماییم. در ادامه توضیحاتی پیرامون فرآیند ریفاند یک سفارش در تهران‌پرداخت و نکات مهمی که می‌تواند برای Refund یک پرداخت آنلاین ارزی حائز اهمیت باشد، ارائه شده است.

نکاتی پیرامون بازگشت پول (ریفاند)

 • اکثر سایت‌های خارجی در قوانین و مقررات خود مشخص می‌کنند که در شرایط مختلف مانند کنسل کردن، تغییر نوع سفارش و دیگر موارد احتمالی، چه مقدار از مبلغ واریزی را ریفاند می‌کنند یا در برخی مواقع نیز اعلام می‌کنند که هیچ مبلغی بازگردانده نمی‌شود. به طور مثال در لغو آزمون تافل یا GRE، سایت ETS تنها نیمی از هزینه را به شما باز می‌گرداند و مابقی پول ریفاند نمی‌شود. بنابراین توجه داشته باشید که همواره پیش از پرداخت و ثبت سفارش از شرایط ریفاند سایت مورد نظرتان آگاهی کامل کسب کنید.
 • مدارک مربوط به Refund را در فرم انتهایی همین صفحه پیوست نمائید. این مدارک شامل متن مکاتبات شما با سایت مورد نظر جهت ریفاند، رسید Cancellation و یا تصویر صفحه تائیدیه ریفاند می‌باشد. دقت نمائید تمام جزئیات مدارک خوانا باشد.
 • انجام بررسی‌های مربوط به تایید یا عدم تایید درخواست ریفاند و اعلام نتیجه بررسی آن، یک هفته زمان می‌برد، اما واریز معادل ریالی به حساب شما می‌تواند تا 6 هفته به طول بیانجامد. مطابق یک استاندارد بین المللی معمولا پس از تایید Refund توسط طرف مقابل، زمانی معادل یک تا دو Billing Cycle که چیزی بین 4 تا 6 هفته می‌باشد، نیاز است تا ما بتوانیم مبلغ ارزی ریفاند شده را در ویزاکارت/مستر‌کارت یا اکانت پی پال خود دریافت و تایید کنیم.
 • پس از تایید مدارک ارائه شده، مبلغ ریفاند شده با کسر 5 درصد کارمزد و با قیمت ارز (دلار) در روز تایید مدارک شما توسط تهران پرداخت، به حساب شما واریز می‌شود. با توجه به اینکه کارت‌های ما دلاری هستند، فارغ از نوع ارزی که در سایت مورد نظرتان پرداخت انجام داده‌اید، تمامی بازپرداخت‌ها تنها به واحد ارز دلار آمریکا خواهد بود و در صورت غیر دلاری بودن به دلار آمریکا تبدیل و واریز می‌شود. (با توجه به تغییرات روزانه‌ی قیمت ارز در جهان، با فرض یکسان بودن مبلغ سفارش با مبلغ ریفاند شده در سفارش‌های غیر دلاری، باز هم ممکن است مبلغ ریفاند شده به حساب ما بیشتر یا کمتر از مبلغ پرداختی باشد که در روز انجام سفارش بوده است)
 • در مواردی علی‌رغم درست بودن مدارک شما، ریفاند از طرف سایت مبدا انجام نمی‌شود. در این موارد با اطلاعاتی که به شما اعلام می‌کنیم، یکبار دیگر جهت درخواست ریفاند، با سایت مبدا مکاتبه نمایید.
 • برای Refund در پرداخت‌های پی‌پل، چنانچه سایت پذیرنده مبلغ واریزی را به جای ریفاند، Send Money کند، کارمزدی اضافی توسط پی‌پل جهت Send Money از شما کسر می‌شود، بنابراین توجه داشته باشید سایتی که در آن پرداخت انجام داده‌اید، مبلغ شما را از روش Send Money ارسال نکند و حتما Refund نماید.
 • با توجه به اینکه برای ریفاند‌های پی‌پال ممکن است مبالغی به عنوان کارمزد، مبادلات بانکی و غیره توسط سایت پی‌پال کسر شود، همواره معیار مبلغ بازگشتی به شما، مقدار دلاری است که به حساب ما واریز می‌شود نه مبلغی که برای انجام سفارش، پرداخت شده است.
 • با توجه به محدودیت‌هایی مانند تاریخ اعتبار کارت‌های پرداختی و عدم امکان دسترسی به گردش حساب‌های گذشته به دلایل مختلف، تهران‌پرداخت پس از یکسال از تاریخ پرداخت شما، هیچ مسئولیتی بابت ریفاند نخواهد داشت.
 • درخواست کنسلی یا ریفاند، مکاتبه، ارسال مدارک و امثال آن در تمامی پرداخت‌ها به استثنای سایت cheapoair، می‌بایست توسط شما صورت پذیرد.
 • واریز بازپرداخت پول به حساب شما، تنها با استفاده از شناسه شبای حساب شما انجام می‌شود.
 • شبا کدی 26 کاراکتری است که با IR شروع شده و 24 کاراکتر بعدی آن، عدد می باشد. برای اطلاع از این شماره می‌توانید به دفترچه حساب بانکی خود رجوع کرده و یا از طریق بانک از شماره شبای حسابتان آگاه شوید. همچنین در این زمینه این لینک می‌تواند به شما کمک کند.
 • طبق قوانین سایت، مبالغ فقط به حساب بانکی به نام صاحب حساب کاربری در سایت تهران پرداخت یا سهند، بازگردانده می‌شود. از این رو لازم است هنگام ثبت‌نام در سایت از نام و نام خانوادگی واقعی خود استفاده کنید. همچنین در وارد کردن شماره شبای خود در فرم پایین این صفحه دقت نمایید تا مبلغ مربوطه اشتباهاً به حساب بانکی فرد دیگری انتقال پیدا نکند. بنابراین مسئولیت تبعات ناشی از نادرست بودن شماره شبای وارد شده در این فرم بر عهده شما می باشد.
 • در مواردی که سایتی که در آن پرداخت انجام داده‌اید، به دلیل حجم بالای تراکنش‌های خود نتواند تراکنش مربوط به سفارش شما را پیدا کند و از شما درخواست 4 رقم انتهایی شماره کارت یا اکانت پی پالی که با آن پرداخت انجام شده است، نماید، می‌توانید با ورود به حساب کاربری خود در سایت تهران پرداخت و مراجعه به بخش مرکز پیام، این اطلاعات را از ما دریافت کنید و به وب‌سایت مربوطه ارائه دهید.
 • برای ریفاند هزینه ثبت نام آزمون GRE، دو مورد Appointment Number و تصویر (اسکرین شات) ایمیلی که از طرف سایت ETS دریافت کرده‌اید را با یک روز تاخیر برای ما ارسال کنید. در تصاویر ارسالی، تاریخ ایمیل می‌بایست کاملا مشخص باشد و چنانچه در همان روز دریافت ایمیل این کار را انجام دهید به جای تاریخ، به عنوان مثال، عبارت Today 10:00 am درج شده است، اما یک روز پس از دریافت ایمیل، تاریخ به طور کامل درج می‌شود.
 • برای ریفاند هزینه ثبت نام آزمون تافل iBT ارسال اسکرین شات آزمون کنسل شده که در بخش View Order(s) در اکانت شما در سایت ETS قابل مشاهده است و همچنین Appointment Number و کد تراکنش که پس از گذشت یک روز قابل مشاهده است، مورد نیاز است.


پرداخت در وب سایت : *
نوع سفارش : *
شماره سفارش : *
نام و نام خانوادگی صاحب حساب : *
شماره شبا حساب : *
نام بانک : *
مبلغ : *
نوع ارز : *
سایر ملاحظات (در صورت نیاز) :
پیوست فایل (در صورت نیاز):
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.
من با انتخاب گزینه "قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم" و ثبت سفارش، رسماً اعلام می نمایم که تمامی موارد زیر را مطالعه نموده ام، به طور کامل از آن ها آگاه هستم، هیچ گونه ابهامی در رابطه با این موارد برایم وجود ندارد و همچنین با آن ها به طور کامل موافقم:
 • ۱. تمامی فعالیت های وب سایت تهران پرداخت مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در نتیجه من حق درخواست هر گونه خدمات مغایر با قوانین کشور را از خود سلب می نمایم.
 • ۲. تهران پرداخت حق دارد سفارش من را به هر دلیلی رد نماید و انجام ندهد. در این حالت تهران پرداخت کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند. به عنوان نمونه تهران پرداخت حق دارد به دلیل وجود یک سایت یا یک سفارش مشخص در Black List تهران پرداخت (لیست وب سایتهایی که تهران پرداخت در آن ها پرداخت انجام نمی دهد) سفارش مرا رد نماید و آن را انجام ندهد.
 • ۳. تهران پرداخت حق دارد از هر زمانی به بعد یک وب سایت را در Black List خود قرار دهد و از آن زمان به بعد سفارش های مربوط به آن سایت را انجام ندهد. در نتیجه انجام شدن یک سفارش در گذشته دلیلی بر تعهد تهران پرداخت برای انجام آن سفارش در حال و آینده نمی باشد. در صورت بروز این شرایط من حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایم.
 • ۴. مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه، ناقص یا مبهم در فرم ثبت سفارش که باعث انتقال پول به اکانتی غیر از اکانت مورد نظر من یا هر مشکل دیگری شود بر عهده من می باشد. همچنین اگر در صورت اشتباه من در ورود اطلاعات هر گونه مشکل یا تاخیر در انجام سفارش من رخ دهد، هیچ مسئولیتی متوجه موسسه تهران پرداخت نخواهد بود و من به طور کامل در این گونه موارد مسئولیت تبعات احتمالی را می پذیرم.
 • ۵. در صورت بروز هرگونه مشکل از قبیل عدم ارسال کالا یا عدم ارائه خدمات توسط فرد یا سایت دریافت کننده مبلغ موسسه تهران پرداخت هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • ۶. ثبت سفارش در سایت تهران پرداخت تنها برای اشخاص بالای 18 سال مجاز می باشد و من تایید می کنم که بالای 18 سال سن دارم.
 • ۷. من متعهد می شوم که فقط با حساب کاربری به نام واقعی خودم در سایت تهران پرداخت ثبت نام، واریز ریالی و ثبت سفارش نمایم. همچنین اطلاعات تماس من شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت، صحیح و فعال هستند و من تا زمان آنجام سفارش خود، موظف به داشتن دسترسی به هر یک از این روش های ارتباطی هستم و در صورت عدم داشتن دسترسی به هر یک از این موارد در دوره زمانی انجام سفارش، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده اینجانب می باشد. همچنین تهران پرداخت حق دارد در هر زمانی جهت تایید هویت، از من اسکن کارت ملی و شماره تلفن ثابت درخواست نماید و من نیز متعهد به ارائه مدارک واقعی خودم در این شرایط می باشم. در صورت مغایرت اطلاعات واقعی من با اطلاعات حساب کاربری در سایت تهران پرداخت و دیگر اطلاعات ارائه شده به این موسسه، مسئولیت هرگونه تبعات احتمالی بر عهده اینجانب می باشد.
 • ۸. من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت تهران پرداخت ، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه تهران پرداخت نخواهد بود.
 • ۹. سفارش های پرداخت زیر 50 دلار با ویزا کارت یا مستر کارت فقط در صورتی که مربوط به خدمات دانشجویی باشند پذیرفته می شوند و در غیر این صورت سفارش من توسط تهران پرداخت رد خواهد شد. از این رو من می توانم سفارش های زیر 50 دلاری غیر دانشجویی را یا از طریق پر کردن فرم "پرداخت PayPal" ثبت نمایم یا این که از طریق فرم "خرید ویزا کارت" اقدام به خرید کارت ارزی نمایم تا پرداختم را خودم به انجام رسانم.
 • ۱۰. اگر سفارش پرداخت از نوع Application Fee و یا مشابه با آن باشد و یا گزینه های Save و Submit را داشته باشد، بسته به شرایط Application ممکن است موسسه تهران پرداخت Application را پس از پرداخت Submit کند یا این که Submit نکند. پس من باید بلافاصله پس از دریافت ایمیل انجام موفقیت آمیز پرداخت، وارد اکانت Application خود شوم و از Submit شدن آن مطمئن شوم، چرا که می دانم مسئولیت تهران پرداخت تنها پرداخت هزینه Application Fee است و موظف به Submit اپلیکیشن پس از انجام پرداخت نیست. از سویی دیگر حتی اگر در سفارش خود درخواست کرده باشم Application مورد نظر Submit نشود (مثلاً فقط Save شود)، تهران پرداخت ممکن است به دلیل الزامات سایت مربوط به Application، پس از انجام پرداخت، Application مرا Submit کند که در صورت بروز این حالت هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت نخواهد بود. پس، از آنجا که معلوم نیست سایت پس از پرداخت اجازه Save اپلیکیشن بدون Submit آن را بدهد یا ندهد، بهتر است همیشه پس از کامل نمودن Application و حصول اطمینان از آماده Submit بودن آن، نسبت به ثبت سفارش پرداخت اقدام نمایم و در نتیجه اگر مشکلی در این رابطه رخ دهد، مسئولیت کامل آن بر عهده اینجانب است و تهران پرداخت هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • ۱۱. حداقل مبلغ اعتبار برای انجام یک سفارش 5 دلار می باشد و هزینه انجام پرداخت های زیر 5 دلاری (در صورت دانشجویی بودن سفارش) توسط تهران پرداخت معادل یک پرداخت 5 دلاری می باشد .
 • ۱۲. از آنجا که پس از ثبت سفارش هر لحظه ممکن است سفارش کاربر توسط تیم پرداخت انجام پذیرد لذا در صورت لغو سفارش از طرف اینجانب چه به صورت تلفنی و چه با استفاده از امکانات پنل کاربری وب سایت، موسسه تهران پرداخت تعهدی مبنی بر لغو صد در صدی آن نخواهد داشت. در این شرایط اگرچه تهران پرداخت مطابق درخواست من نهایت تلاش خود را برای لغو به موقع سفارش من و عدم انجام سفارش ثبت شده، به کار خواهد بست، اما در صورتی که پیش یا پس از درخواست لغو، سفارش توسط تهران پرداخت انجام شود، مسئولیت این اتفاق به طور کامل بر عهده من بوده و من حق هر گونه اعتراض را در این حالت از خود سلب می نمایم. به همین ترتیب در هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را به خرج می دهم که نیازی به درخواست لغو سفارش پس از ثبت نباشد.
 • ۱۳. تهران پرداخت در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این موسسه باشد مانند عدم کار کردن لینک ارسال شده، مشکل در سایت دریافت کننده مبلغ و یا هر مشکل دیگر، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز تاخیر یا عدم انجام سفارش خود که در این شرایط بروز نماید، از خود سلب می نمایم. همچنین تهران پرداخت حق دارد به طور کاملا یک طرفه تعیین نماید که چه شرایط یا مواردی خارج از کنترل این موسسه است و چه مواردی نیست و من حق هرگونه اظهار نظر خود در این زمینه را سلب می نمایم .
 • ۱۴. تعهد تهران پرداخت تنها مربوط به بخش پرداخت سفارش من در وب سایت مورد نظر اینجانب جهت پرداخت خواهد بود و چنانچه پس از پرداخت نیاز است فایل خاصی دانلود شود و یا دیگر اقدامات مشابه انجام پذیرد، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال انجام اینگونه موارد بر عهده نخواهد داشت. در صورت بروز مشکل در این رابطه یا موارد دیگر، وظیفه تماس و مکاتبه با وب سایت مورد نظر و دریافت مجدد لینک دانلود بر عهده شخص من خواهد بود .
 • ۱۵. تهران پرداخت حق دارد جهت حصول اطمینان از عدم وجود مشخصات مرتبط با ایران، تمامی بخش های حساب کاربری و سفارش (Order) من در سایت مربوطه و همچنین مراحل پرداخت را وارسی و مورد بازبینی قرار دهد.
 • ۱۶. تهران پرداخت مسئولیتی در قبال نیاز به ارائه اطلاعات جانبی از قبیل قبض تلفن، اسکن پاسپورت یا دیگر اطلاعات پرداخت کننده و مدارک تایید هویت یا آدرس بر عهده ندارد و این اطلاعات و اطلاعاتی مشابه را در اختیار من یا فرد یا سازمان دیگری قرار نخواهد داد. در صورتی که انجام پرداخت نیازمند به ارائه این مدارک به وب سایت مربوطه باشد، مسئولیت انجام پیگیری های لازم جهت ریفاند کل مبلغ پرداخت شده در سایت مربوطه بر عهده من خواهد بود تا معادل ریالی آن را پس از کسر کارمزد ریفاند دریافت نمایم.
 • ۱۷. در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت سفارش انجام شده به کارت ارزی تهران پرداخت ریفاند شود، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده ظرف مدت حداکثر ۶ هفته و پس از کسر ۵ درصد کارمزد ریفاند به قیمت روز دلار سایت به حساب من واریز می شود. ضمناً در صورتی که سایت تهران پرداخت اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ارزی ریفاند نشده است، من متعهد به پذیرش اعلام تهران پرداخت بوده و حق عدم پذیرش آن را از خود سلب می نمایم. اگر پس از اعلام من به موسسه تهران پرداخت مبنی بر ریفاند شدن مبلغی به کارت ارزی موسسه تهران پرداخت، این موسسه به اطلاع من برساند که آن مبلغ ریفاند نشده است، من این موضوع را بدون هیچ گونه اعتراضی می پذیرم. همچنین تمام مسئولیت عدم ریفاند شدن مبلغ را بر عهده می گیرم و بدین ترتیب می پذیرم که تهران پرداخت مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد. در صورت بروز این حالت، من متعهد می شوم این موضوع را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی از سایت مورد نظر پی گیری نمایم.
 • ۱۸. در صورتی که پرداخت من مشمول هر گونه ریفاند شود، از زمان ثبت سفارش حداکثر مدت زمان یکسال زمان خواهم داشت تا نسبت به تعیین وضعیت ریفاند خود اقدام نمایم. در صورتی که به هر دلیلی ظرف مدت یکسال پس از ثبت سفارش اولیه، درخواست ریفاند خود را از طریق مرکز پیام در وب سایت ثبت ننمایم یا ریفاند در خواست شده را پیگیری نکنم، مسئولیت بروز هر گونه مشکل در تایید و یا بازپرداخت مبلغ ریفاند شده، بر عهده اینجانب بوده و موسسه تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال تایید و بازگشت مبلغ ریفاند شده نخواهد داشت.
 • ۱۹. درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد تهران پرداخت یک مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، واریز ریالی توسط تهران پرداخت ظرف مدت حداکثر ۲ روز کاری پس از تایید واریز وجه توسط تهران پرداخت به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.
 • ۲۰. اگر وب سایتی که خرید در آن انجام می شود از من تایید (Confirmation) ایمیلی، اس ام اسی و یا هر نوع تایید دیگری درخواست کند، یا درخواست ارائه مدارک هویتی، اقامتی یا شرکتی پرداخت کننده را نماید، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من است. چنانچه به موجب این بند مشکل یا تاخیری در انجام سفارش من بروز نماید تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 • ۲۱. استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد .
 • ۲۲. هزینه انجام سفارش با ارزی به جز دلار آمریکا (مثل دلار کانادا، یورو، دلار استرالیا و پوند) بر اساس نرخ تبدیل ارز در سایت هایی مثل xe.com در روز انجام سفارش به علاوه 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی محاسبه می شود. این کارمزد 4 درصدی بین بانکی به طور کامل خارج از کنترل تهران پرداخت می باشد و توسط بانک محاسبه و به همین میزان مبلغ بیشتری از کارت ارزی موسسه تهران پرداخت کسر می شود. از آنجا که این کارمزد مربوط به تهران پرداخت نیست، من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ۲۳. تهران پرداخت فقط موظف به یک بار تهیه و ارسال رسید برای هر پرداخت انجام شده می باشد. در نتیجه مسئولیت حفظ و نگهداری از فایل رسید و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از آن، به طور کامل بر عهده من می باشد. از این رو پس از گذشت 72 ساعت از انجام سفارش، در صورتی که من در رابطه با دریافت فایل رسید پی گیری ننمایم، این امر به منزله تایید دریافت فایل مربوطه توسط من بوده و پس از گذشت این زمان، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نگهداری از فایل رسید پرداخت و یا تهیه و نگهداری نسخه های پشتیبان از آن برعهده نخواهد داشت .
 • ۲۴. اگر سایت دریافت کننده مبلغ، به هر دلیلی کالاهای سفارش داده شده را اشتباهاً به جای ارسال به Shipping Address به Billing Address وارد شده در هنگام پرداخت ارسال نماید، هیچ مسئولیتی بر عهده تهران پرداخت برای دریافت کالا در آدرس مربوطه یا تحویل آن در ایران یا در کشوری دیگر نمی باشد. در این شرایط من متعهد هستم که پی گیری های لازم را جهت رفع مشکل از طریق سایت مربوطه انجام دهم و در صورت بروز هر گونه ضرر و زیانی در این حالت، تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • ۲۵. جدول زمانی سایت تهران پرداخت که مطابق آن این موسسه تعهد دارد سفارش پرداخت من را به انجام برساند، به شرح زیر است و بدین ترتیب حق هرگونه درخواست انجام سریعتر سفارشهایم را از خود سلب می نمایم: - شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۲۲: حداکثر ۳ ساعت - پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۴:۳۰: حداکثر ۳ ساعت - سایر زمان ها و روزهای تعطیل: تا حداکثر ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا حداکثر ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)