×
سریع، مطمئن و آگاهانه
خرید کالا از بنگ گود

خرید کالا از بنگ گود (Banggood)

writer نویسنده :نیلوفر میثاقی

note برای خرید سریع و مطمئن کالا از سایت بنگ گود (Banggood) می‌توانید از طریق تهران پرداخت اقدام نمایید.

بنگ گود (Banggood) یک فروشگاه اینترنتی بزرگ مشابه با Amazon.com می‌باشد که در کشور چین راه‌اندازی شده است. این فروشگاه اینترنتی محصولات خود را به سایر کشورها از جمله ایران ارسال می‌کند. شعار فروشگاه بنگ گود، عرضه کالا با مناسب‌ترین قیمت ممکن است.

magoosh

از بنگ گود چه می‌توانیم بخریم؟

پاسخ کوتاه به این سوال، "همه چیز" است. سایت بنگ گود هم مانند سایر وب سایت‌های خرده فروشی، همه نوع کالا را در وب سایت خود ارائه می‌نماید. پس شما می‌توانید انتظار داشته باشید که هر کالایی از لوازم بازی کودک تا لوازم الکترونیکی و دیجیتال، لوازم جانبی تلفن همراه، لوازم منزل، پوشاک و حتی خودرو و موتورسیکلت را در این سایت پیدا کنید.

برای مشاهده همه دسته بندی‌های کالاها در بنگ گود (Banggood) می‌توانید به سایت بنگ گود مراجعه نمایید.

بنگ گود چه مزایایی دارد؟

یکی از بزرگ‌ترین مزایای Banggood برای ایرانیان آن است که کالاهای خریداری شده از این سایت، با هزینه کمی به ایران ارسال می‌شوند و برای پرداخت هزینه کالا، روش‌های پرداخت وبمانی، کردیت کارت و پی پال نیز پذیرفته می‌شوند که این روش‌ها در ایران قابل انجام هستند. همچنین این فروشگاه، کالا را به طور مستقیم از محل تامین آن (و بدون ارسال به انبار مرکزی خود) ارسال می‌کند که باعث می‌شود کالا سریع‌تر به مشتری تحویل شود.

از دیگر مزایای بنگ گود این است که اگر به هر دلیلی لازم باشد که کاربر کالا را به بنگ گود برگرداند، پیگیری نسبتاً مناسبی صورت می‌گیرد.

اگر کالای خریداری شده از بنگ گود خراب یا اشتباهی باشد چه کار می توان کرد؟

 • گارانتی سه روزه کالا

  در صورتی که در کالای ارسال شده برای شما، مشکلی وجود داشته باشد یا کارکرد آن مطابق توضیحات سایت نباشد، شما سه روز پس از دریافت کالا، مهلت دارید تا طی تماس با بنگ گود، مشکل را اطلاع دهید تا کالای مورد نظر دوباره ارسال شود یا هزینه آن بازپرداخت ‌گردد.

 • ریفاند 3 روزه کالا

  در صورتی که از کالایی که دریافت کرده‌اید راضی نیستید، می‌توانید تا 3 روز پس از دریافت آن با بنگ گود تماس بگیرید و در صورتی که کالا سالم باشد، توسط فروشگاه بازپس گرفته می‌شود و هزینه آن به جز هزینه پست، به شما بازپرداخت می‌شود.

 • تعویض یا تعمیر کالا

  در صورتی که کالای دریافت شده توسط شما کار نمی‌کند یا خراب است، می‌توانید با فروشگاه بنگ گود تماس بگیرید تا کالا را تعویض کند یا تعمیر نماید.

ضمانت‌نامه کالا مربوط به خود محصول می‌باشد که بسته به هر کالا متفاوت است. بنابراین پیش از خرید کالا، لازم است که ضمانت‌نامه آن را مطالعه کنید. در صورتی که قادر به پیدا کردن اطلاعات آن نبودید، با تماس با سایت بنگ گود می‌توانید به ضمانت‌نامه آن دسترسی پیدا کنید. برای اطلاعات بیش‌تر به اینجا مراجعه کنید.

اگر سفارش خود را در سایت بنگ گود لغو کنیم، چه اتفاقی می‌افتد؟

در صورتی که قصد لغو سفارش خود را دارید، می‌توانید با فروشگاه تماس بگیرید. اگر کالای شما ارسال نشده باشد، هزینه پرداختی به طور کامل به شما بازپرداخت می‌شود. در صورتی که کالای مورد نظر ارسال شده باشد، می‌توانید ظرف حداکثر 3 روز پس از دریافت آن، کالای خود را پس دهید و هزینه آن را دریافت کنید.

روش‌های پرداخت هزینه کالا از سایت بنگ گود (Banggood) چیست؟

برای مشاهده کالا از سایت بنگ گود وارد آن شوید و در آن اکانت بسازید، سپس کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و به سبد خرید خود اضافه نمایید. سپس می‌توانید از دو راه زیر پرداخت خود را انجام دهید:

 • 1. ثبت سفارش در سایت تهران پرداخت

  در صورت تمایل برای ثبت نام و خرید از سایت بنگ گود (Banggood) توسط تهران پرداخت، پس از انتخاب کالای مورد نظر، لینک کالای انتخابی خود را به همراه نام کاربری و رمز عبور اکانت خود در فرم ثبت سفارش انتهای صفحه وارد نمایید.

 • 2.خرید مسترکارت

  در صورت تمایل می توانید پرداخت خود را به طور مستقیم با خرید مسترکارت دریافت شده از تهران‌پرداخت در سایت Banggood انجام دهید.

    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید: