homeتهران پیمنتleftرمزارزهاleftخرید و فروش سندباکس (SAND)

خرید و فروش سندباکس (SAND)

21,571 تومان $ 0.42
تومان
تومان

اطلاعات بازار جهانی

حجم بازار 885,463,182 $
درصد تغییرات ۲۴ ساعته (دلار) -1.03
درصد تغییرات ۷ روزه 4.78
درصد تغییرات 30 روزه 15.56

سندباکس پلتفرمی مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که کاربران می‌توانند با بازی و کسب دارایی دیجیتال، درآمد کسب کنند. سندباکس با تلفیق سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) توانسته پلتفرمی محبوب و غیرمتمرکز برای جامعه گیمرها و بازی‌سازان ارائه کند. درواقع Sandbox با ترکیب بلاکچین و دنیای گیم فضایی ایجاد کرده تا عاشقان بازی‌های کامپیوتری در کنار گیم، درآمد دیجیتالی خود را نیز کسب کنند. تهران پیمنت بستری مناسب برای خرید و فروش سندباکس (SAND) است. در تهران پیمنت به‌آسانی می‌توانید به خرید و فروش سندباکس (SAND) بپردازید.

سندباکس چیست و بنیانگذار آن کیست؟

سندباکس (Sandbox) یک بازی ویدئویی روی بستر بلاک چین اتریوم است که به کاربران امکان ساخت، اشتراک‌گذاری و کسب درآمد از دارایی‌ها و گیم‌سازی می‌دهد. پلتفرم Sandbox در سال ۲۰۱۲ به عنوان اولین بازی موبایلی که اجازه می‌داد کاربران دنیای مجازی خود را بسازند، عرضه شد و پس از عرضه روی هر دو پلتفرم اندروید و iOS، توانست بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ بیش از ۷۰ میلیون کاربر جدب خود کند.

پروژه سندباکس دو بنیان‌گذار دارد. آرتور مادرید (Arthur Madrid) فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد در سال ۲۰۰۰ و از بنیانگذاران Pixowl است. آرتور مادرید در سال ۲۰۰۱ شرکت ۱-Click Media را تاسیس کرد که بعدتر توسط Ipercast خریداری شد.

دیگر هم‌بنیانگذار پروژه سندباکس، سباستین بورگت (Sebastien Borget) است که در رشته شبکه‌های کامپیوتر و ارتباطات مخابراتی فارغ‌التحصیل شده است. بورگت در پروژه Pixowl با آرتور مادرید آشنا شد و این آشنایی زمینه‌ساز فعالیت‌های مشترکی در حوزه بازی‌های رایانه‌ای بر بستر بلاکچین شد. پروژه Sandbox یکی از پروژه‌های جانبی شرکت Pixowl است. در حال حاضر آرتور مادرید مدیر عامل  شرکت Pixowl و سباستین بورگت مدیر اجرایی آن است.

توکن‌های پلتفرم سندباکس

پلتفرم سندباکس چند توکن بومی جهت تعامل کاربران با این پلتفرم ارائه داده است. در ادامه با توکن‌های پلتفرم Sandbox آشنا می‌شوید.

ارز دیجیتال Sandbox

اولین توکن بومی این شبکه، SAND نام دارد که ارز دیجیتالی بر پایه ERC-20 شبکه اتریوم است و بلاکچینی اختصاصی ندارد. کاربران با SAND می‌توانند با شبکه سندباکس تعامل کنند و برای نگهداری این رمز ارز نیز پاداش دریافت کنند. SAND توکنی کاربردی است؛ بنابراین کاربران برای اجرا و تسهیل تراکنش‌ها در پلتفرم Sandbox باید آن را کسب و در شبکه خرج کنند. ضمن این‌که SAND یک توکن حکومتی است؛ به این معنا که افراد با کسب SAND می‌توانند از طریق DAO به تغییرات درون پلتفرم سندباکس رای بدهند. از توکن SAND می‌توان جهت خرید زمین‌های مجازی، تعامل با NFT ها و همچنین برای دریافت امتیازات استفاده کرد.

توکن LAND

توکن LAND توکنی از نوع NFT است که با استاندارد ERC-721 شبکه اتریوم ساخته شده است. توکن LAND به گیمرها اجازه می‌دهد تا هنگام بازی بتوانند درآمد کسب کنند. گیمرها برای خرید توکن LAND می‌توانند آن را با توکن SAND یا اتر (ETH) معاوضه کنند یا به طور مستقیم توکن LAND را از طرافی‌ها خریداری کنند. توکن‌های LAND قطعه زمین‌هایی ۹۶*۹۶ متری در متاورس سندباکس هستند که گیمرها با خرید این توکن‌ها و در کنار هم قرار دادنشان می‌توانند ESTATE درست کرده و پروژه‌های گیمینگ خود را دنبال کنند.

توکن ASSET

توکن ASSET مانند توکن LAND، توکن NFT دیگری در دنیای سندباکس است که از استاندارد ERC-1155 شبکه اتریوم تبعیت می‌کند. توکن‌های ASSET را کاربران و با ابزار واکسل می‌توانند بسازند و به فروش برسانند.

چه مقدار رمز ارز سندباکس در گردش است؟

ارز دیجیتال سندباکس عرضه محدود ۳ میلیاردی دارد و در حال حاضر بیشتر از ۱.۴۹۹ میلیارد واحد SAND تولید شده و در گردش است.

خرید سندباکس - فروش سندباکس - قیمت سندباکس
خرید و فروش سندباکس (SAND) با کارمزد کم در تهران پیمنت

محصولات سندباکس چیست؟

سندباکس ۳ محصول اصلی به کاربران ارائه می‌دهد. نرم‌افزار وکس ادیت (VoxEdit)، بازار سندباکس (Sandbox Marketplace)  و نرم‌افزار بازی‌ساز سند باکس (Sandbox Game Maker) محصولات شرکت Sandbox بوده که کاربران برای استفاده از این محصولات نیاز به دانش تخصصی در حوزه برنامه‌نویسی ندارند.

نرم‌افزار وکس ادیت (VoxEdit)

نرم‌افزار وکس ادیت وکسل (Voxel)، ابزاری رایگان است که بازی‌سازان و طراحان گیم می‌توانند دارایی‌های خود را روی پلتفرم Sandbox طراحی کنند. این نرم افزار برای مدل‌سازی وکسل سه بعدی و ایجاد توکن‌های بی‌همتا (NFT) توسعه یافته است. وکسل‌ها نیز پیکسل‌های سه بعدی هستند که می‌توان آن‌ها را از طریق Voxel Editor ویرایش و شکل داد. تصاویر سه بعدی (انسان‌ها، وسایل نقلیه و المان‌های طبیعت) در این نرم افزار همان دارایی دیجیتال (Assets) هستند که در نهایت پس از طراحی به عنوان توکن NFT در سندباکس به فروش می‌رسند. گیمرها با خرید NFT در متاورس سندباکس، آن‌ها را در گیم خود به کار می‌گیرند. استاندارد مورد استفاده در NFT، استاندارد ERC-1155 در شبکه اتریوم است.

بازار سندباکس (Sandbox Marketplace)

بازار سندباکس پلتفرمی است که بازی‌سازان و طراحان گیم، محصولات و دارایی‌های دیجیتال (Assets) خود را می‌توانند در آن به فروش برسانند. هنگام فروش Assetsها در بازار متاورس سندباکس، طراحان گیم وکسل‌های خود را باید در سیستم توزیعی با نام InterPlanetary File System (به‌اختصار IPFS) آپلود کنند تا توکن‌های NFT در پلتفرم سندباکس ذخیره شده و ثبت مالکیت شوند. با ثبت مالکیت NFTها در بازار Sandbox، می‌توان آن‌ها را به عنوان دارایی خرید و فروش کرد.

نرم‌افزار طراحی گیم سندباکس (Sandbox Game Maker)

با نرم‌افزار رایگان طراحی گیم Sandbox ساخت بازی‌های سه‌بعدی امکان‌پذیر است. نکته جالب توجه در این نرم‌افزار این است که کاربران هنگام طراحی بازی خود، می‌توانند از وکسل‌ها یا NFTهایی که دیگر کاربران با نرم‌افزار وکس ادیت (VoxEdit) طراحی و عرضه کرده‌اند، استفاده کنند.

 

کاربردها و مزایای سندباکس

از مهمترین کاربردها و مزایای ارز دیجیتال SAND می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • استکینگ و سپرده‌گذاری
  • کسب درآمد از طریق گیمینگ و خرید و فروش رمز ارز SAND
  • امکان ایجاد NFTهای سفارشی
  • تامین امنیت توسط الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW)
  • ساخته شده با سازگاری با اکوسیستم و متاورس اتریوم

از تهران پیمنت چطور سندباکس بخریم؟

در صورت تمایل برای خرید سندباکس (SAND) یا شارژ آن توسط تهران پیمنت، در ابتدای همین صفحه میزان ارز موردنظر خود را به تومان در باکس سفید سمت چپ، یا به سندباکس در باکس سفید سمت راست درج کنید و روی گزینه «ثبت خرید» کلیک کنید. سفارش خرید سندباکس (SAND) شما در تهران پیمنت حداکثر یک‌ساعته انجام می‌شود.

به تهران پیمنت چطور سندباکس بفروشیم؟

چنانچه قصد دارید SAND خود را نقد کنید، از طریق تهران پیمنت می‌توانید دارایی ارزی خود را به ریال تبدیل کنید. به این منظور در ابتدای همین صفحه میزان ارز مورد نظر خود را به تومان در باکس سفید سمت چپ، یا به سندباکس در باکس سفید سمت راست درج کنید و روی گزینه «ثبت فروش» کلیک کنید. معادل ریالی SandBox ظرف مدت حداکثر دو سیکل پایا به حساب بانکی شما واریز می‌شود. برای آشنایی بیشتر با سیکل پایا می‌توانید به مطلب پایا و ساتنا چیست و سیکل‌های کاری آن چگونه است؟ مراجعه کنید.

جهت تبدیل سندباکس به ریال با استفاده از تهران پیمنت می‌‌توانید با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگیرید تا اطلاعات مربوط به کیف پول تهران پیمنت و روش انجام با استفاده از آن، در اختیارتان قرار گیرد.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

۸ تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

۸ تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

۵/۵ - (۱ امتیاز)

IRV