×
سریع، مطمئن و آگاهانه

درباره ما

TehranPayment همواره در تلاش است تا خدماتی سریع، دقیق، مطمئن و آنی را در تمامی روزهای سال و در ساده‌ترین وجه ممکن به کاربران و مراجعه کنندگان خود ارائه دهد. تهران پرداخت افتخار دارد با ارائه مشاوره و اطلاع رسانی مناسب به کاربران خود، آن‌ها را در رسیدن به اهداف مورد نظرشان یاری نماید. TehranPayment همراهی آگاه و متعهد برای کاربران خود است و در جهت کاستن دغدغه‌‌ آن‌ها در هنگام برخی از تصمیم‌های مهم زندگی نظیر مهاجرت، اپلای یا اقدامات مالی پیچیده در اینترنت (مثل خرید کالاها و خدمات) در کنار آن‌ها قدم برمی‌دارد. آرامش و اطمینان کاربران تهران پرداخت، هدف غایی این مجموعه در ارائه خدمات است.

به دلیل تحریم‌هایی که سال‌هاست علیه کشور ما وضع شده است، بسیاری از افراد برای انجام پرداخت‌های آنلاین ارزی خود با موانع، مشکلات و محدودیت‌های زیادی روبرو هستند.

از این‌رو TehranPaymentبا هدف ارائه راه حل‌های پرداخت و تبادلات آنلاین ارزی در سال 1391 توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه تهران در دفتری که از طرف دانشگاه تهران در اختیار آنان قرار گرفته بود، پایه گذاری شد. از سال 1393، فعالیت‌های تهران پرداخت به دفتر جدیدی منتقل شد و از این تاریخ به بعد در آنجا به فعالیت خود می‌پردازد.

از آنجا که این گروه از سال 1383 نیز به صورت غیر متمرکز در زمینه پرداخت‌های آنلاین برای دانشجویان دانشگاه تهران فعالیت نموده بود، در زمانی کوتاه توانست نظر مثبت دانشجویان و فرهیختگان سایر دانشگاه‌های کشور را نیز به خود جلب کند. بازخوردهای مثبت فعالیت‌های این مجموعه در بین دانشجویان و فرهیختگان دانشگاهی کشور سبب ایجاد برند معتبر تهران پرداخت گردید. این امر سبب شد تا مجموعه تهران پرداخت وارد سایر حوزه‌های مورد نیاز ایرانیان در زمینه پرداخت شود.

از سال 1391 تاکنون تهران پیمنت به بیش از 50,000 دانشجو، استاد دانشگاه، پژوهشگر، فعال اقتصادی و سایر اقشار مردم ارائه خدمات نموده است. به عنوان نمونه در فهرست زیر به نام برخی از دانشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها، سازمان‌ها، موسسات، مراکز دولتی، اصناف و بانک‌هایی که از خدمات تهران پرداخت استفاده کرده‌اند، اشاره شده است:

تعدادی از دانشگاه‌های دولتی مانند دانشگاه تهران، شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی، همچنین دانشگاه آزاد اسلامی، غیرانتفاعی و پیام نور

مجموعه‌ای‌ از بانک‌های دولتی و خصوصی از جمله ملت، ملی، صادرات، سامان

وزارتخانه‌های نفت، بازرگانی، علوم، سازمان تربیت‌بدنی، نهاد ریاست جمهوری، کتابخانه ملی ایران، شهرداری تهران و سایر سازمان‌ها و موسسات دولتی و نیمه دولتی

اپراتورهای بزرگ تلفن همراه مثل همراه اول، رایتل، ایرانسل و همچنین شرکت‌های بزرگ ارائه دهنده خدمات اینترنت مثل مبین نت، آسیاتک و شاتل اتاق‌های بازرگانی و همچنین اصنافی نظیر کانون صرافان ایران

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (پلیس فتا)

TehranPayment امیدوار است بتواند همواره با ارائه خدمات مناسب و با درک نیازهای کاربران خود، پرداخت یا خرید آنلاین را برای آن‌ها به امری آسان، مطمئن و خوشایند تبدیل نماید و معاملات و تبادلات ارزی ایرانیان با جهان خارج را تسهیل نماید.

آرزومندیم که همواره بتوانیم در ارائه خدمات مناسب به شما کاربران گرامی موفق باشیم.