پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد | تهران پرداخت
×
سریع، مطمئن و آگاهانه

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد

نویسنده : فرهاد اسدی

دانشگاه‌های کشور سوئد، به دلیل سطح کیفی بالا و اعتبارشان در کنار دیگر کشورهای مطرح جهان، همواره یکی از انتخاب‌های متقاضیان اپلای در کشورمان بوده اند. جهت آشنایی با روند اپلای این کشور و هزینه‌های آن با ما همراه باشید.

هر ساله دانشجویان بسیاری دانشگاه های سوئد را جهت ادامه تحصیل انتخاب می کنند. تعداد 52 دانشگاه و کالج جهت ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در کشور سوئد وجود دارد.
سال تحصیلی دانشگاه های سوئد به دو ترم پاییز و بهار تقسیم می شود که ترم پاییز از اواخر ماه آگوست تا اوسط ژانویه و ترم بهار از ژانویه تا انتهای ماه ژوئن می باشد.

دانشگاه‌های سوئد برای هر ترم در 2 نوبت اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند.
اطلاعات مربوط به هر ترم جهت اقدام برای پذیرش، ارسال مدارک، پرداخت هزینه و دیگر اقدامات و همچنین صفحه چک لیست های هر ترم (به منظور راهنمایی جهت اپلای) در سایت دانشگاه های سوئد قرار دارد. شما می توانید از وب سایت پذیرش دانشگاه های سوئد و یا سایت تحصیل در سوئد هرگونه اطلاعات بیشتر مربوط به پذیرش تحصیلی در سوئد را به دست آورید.
همچنین می توانید برای مشاهده لیست دانشگاه ها و اطلاعات تکمیلی در مورد هر یک از مقاطع تحصیلی لینک های زیر را دنبال کنید:
مقطع لیسانس و فوق لیسانس
مقطع دکترا Sweden-universities

هزینه ها و روش پرداخت مربوط به ادامه تحصیل در دانشگاه های سوئد

تحصیل در کشور سوئد در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس برای دانشجویان ایرانی و سایر کشورهای غیر اروپایی، مشمول پرداخت شهریه و اپلیکیشن فی به مبلغ 900 کرون می باشد. اما برای دوره دکترا، این وضعیت متفاوت است و دوره تحصیلی دکترا (PhD) در کشور سوئد شغل محسوب شده و دانشجو ماهانه از دانشگاه حقوق دریافت می کند.
دانشجویان می بایست به ازای هر ترم یک اپلیکیشن فی بپردازند و فارغ از اینکه چند رشته و Course (واحد) برای اپلای انتخاب کرده باشند یا اینکه در کدام نوبت از اخذ پذیرش آن ترم اقدام می کنند، همان 900 کرون را می پردازند.
روش پرداخت مطمئن و سریع اپلیکیشن فی، پرداخت آنلاین و با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت است، البته امکان پرداخت به روش Bank Transfer (حواله بانکی) هم وجود دارد. مهلت پرداخت اپلیکیشن فی، بستگی به شروع ترم تحصیلی شما دارد و شما می توانید ددلاین ها برای هر ترم را در صفحه تاریخ های کلیدی و ددلاین ها مشاهده نمایید. همچنین اطلاعات کاملی از مبالغ شهریه و روش پرداخت نیز در اینجا قابل مشاهده است.

دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:


مبلغ پرداختی به کرون سوئد (SEK):
*
معادل دلاری مبلغ پرداختی به دلار آمریکا (USD):
*
توضیح:از آنجا که پرداخت با کارت های مستر و ویزا به ارز دلار آمریکا انجام می شود، لازم است معادل دلاری مبلغ پرداختی خود را وارد نمایید. بنابراین جهت انجام این کار ابتدا به سایت xe.com وارد شده، معادل دلاری (USD) را محاسبه کرده و در عدد 1.04 (کارمزد تبدیل ارز که توسط بانک از کارت های ما کسر می شود) ضرب نموده و عدد به دست آمده را در فیلد بالا وارد نمایید
نام کامل دانشگاه :
*
Swedish personal ID number or email address :
*
Password :
*
لینک ورود به صفحهLogin:
*
سایر ملاحظات (در صورت نیاز) :
*
پیوست فایل (در صورت نیاز):
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.