×
سریع، مطمئن و آگاهانه

پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های سوئد

نویسنده : فرهاد اسدی

دانشگاه‌های کشور سوئد، به دلیل سطح کیفی بالا و اعتبارشان در کنار دیگر کشورهای مطرح جهان، همواره یکی از انتخاب‌های متقاضیان اپلای در کشورمان بوده اند. جهت آشنایی با روند اپلای این کشور و هزینه‌های آن با ما همراه باشید.

هر ساله دانشجویان بسیاری دانشگاه های سوئد را جهت ادامه تحصیل انتخاب می کنند. تعداد 52 دانشگاه و کالج جهت ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در کشور سوئد وجود دارد.
سال تحصیلی دانشگاه های سوئد به دو ترم پاییز و بهار تقسیم می شود که ترم پاییز از اواخر ماه آگوست تا اوسط ژانویه و ترم بهار از ژانویه تا انتهای ماه ژوئن می باشد.

دانشگاه‌های سوئد برای هر ترم در 2 نوبت اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند.
اطلاعات مربوط به هر ترم جهت اقدام برای پذیرش، ارسال مدارک، پرداخت هزینه و دیگر اقدامات و همچنین صفحه چک لیست های هر ترم (به منظور راهنمایی جهت اپلای) در سایت دانشگاه های سوئد قرار دارد. شما می توانید از وب سایت پذیرش دانشگاه های سوئد و یا سایت تحصیل در سوئد هرگونه اطلاعات بیشتر مربوط به پذیرش تحصیلی در سوئد را به دست آورید.
همچنین می توانید برای مشاهده لیست دانشگاه ها و اطلاعات تکمیلی در مورد هر یک از مقاطع تحصیلی لینک های زیر را دنبال کنید:
مقطع لیسانس و فوق لیسانس
مقطع دکترا Sweden-universities

هزینه ها و روش پرداخت مربوط به ادامه تحصیل در دانشگاه های سوئد

تحصیل در کشور سوئد در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس برای دانشجویان ایرانی و سایر کشورهای غیر اروپایی، مشمول پرداخت شهریه و اپلیکیشن فی به مبلغ 900 کرون می باشد. اما برای دوره دکترا، این وضعیت متفاوت است و دوره تحصیلی دکترا (PhD) در کشور سوئد شغل محسوب شده و دانشجو ماهانه از دانشگاه حقوق دریافت می کند.
دانشجویان می بایست به ازای هر ترم یک اپلیکیشن فی بپردازند و فارغ از اینکه چند رشته و Course (واحد) برای اپلای انتخاب کرده باشند یا اینکه در کدام نوبت از اخذ پذیرش آن ترم اقدام می کنند، همان 900 کرون را می پردازند.
روش پرداخت مطمئن و سریع اپلیکیشن فی، پرداخت آنلاین و با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت است، البته امکان پرداخت به روش Bank Transfer (حواله بانکی) هم وجود دارد. مهلت پرداخت اپلیکیشن فی، بستگی به شروع ترم تحصیلی شما دارد و شما می توانید ددلاین ها برای هر ترم را در صفحه تاریخ های کلیدی و ددلاین ها مشاهده نمایید. همچنین اطلاعات کاملی از مبالغ شهریه و روش پرداخت نیز در اینجا قابل مشاهده است.

دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:


مبلغ پرداختی به کرون سوئد (SEK):
*
نام کامل دانشگاه :
*
Swedish personal ID number or email address :
*
Password :
*
لینک ورود به صفحهLogin:
*
سایر ملاحظات (در صورت نیاز) :
*
پیوست فایل (در صورت نیاز):
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.