فروش کد وکس (Wex Code) | تهران پرداخت: خدمات پرداخت آنلاین دانشجویی
×
سریع، مطمئن و آگاهانه

محاسبه‌گر نوع ارز

در اینجا می توانید معادل ریالی مبلغ ارزی سفارش خود را محاسبه کنید و سپس مبلغ ریالی مربوطه را پرداخت نمایید
1397/02/05 11:19
WexCode

فروش کد وکس (Wex Code)

Misaghi نویسنده :نیلوفر میثاقی

note کد وکس (Wex Code)، کدی مخصوص افزایش اعتبار به دلار آمریکا در سایت WEX.nz می‌باشد.

سازندگان سایت BTC-e پس از توقف فعالیت این سایت، سایت جدیدی به نام WEX.nz را راه‌اندازی کردند. بدین ترتیب مشابه با سایت BTC-eT امکان خرید و فروش آنی ارز در سایت WEX.nz برای کاربران ایجاد شد.

کد وکس چیست؟

کد وکس (Wex Code)، کدی است که امکان افزایش موجودی در سایت WEX.nz را بدون واسطه ایجاد می‌نماید. به این ترتیب امکان معامله انواع ارز در این سایت برای کاربران فراهم می‌شود. مهم‌ترین مزیت این روش این است که معاملات، بلافاصله انجام می‌گیرند و کارمزدهایی که برای روش‌های پرداخت از طریق حواله ارزی (بانکی)، ویزا کارت یا مسترکارت و پی پال معمولاً محاسبه و از کاربر کسر می‌شوند، در این روش به طور کامل حذف می‌شوند. مزیت دیگر این روش ناشناس بودن تراکنش و عدم امکان ردیابی آن است.

واحد وکس کد (WEX Code)، دلار آمریکا می‌باشد.

WexCode

وکس کد چگونه کار می‌کند؟

پس از خریداری کد وکس، یک کد به آدرس ایمیل کاربر ارسال می‌شود. سپس می‌توانید این کد را در سایت WEX.nz، زیرمنوی Redeem که در منوی Finances قرار دارد، کپی نمایید.

بلافاصله پس از انجام این کار، موجودی شما در سایت WEX به میزان مبلغ کد وکس خریداری شده افزایش می‌یابد. این موجودی بلافاصله پس از افزایش در سایت، توسط کاربر برای انجام معاملات ارزی آنی، قابل استفاده می‌باشد.

کم‌ترین تراکنشی که می‌توانید با استفاده از کد وکس انجام دهید، 0.001 دلار آمریکا یا 0.001 یورو یا 0.001 روپیه می‌باشد.
کد وکس 120 روز بعد از ساخته شدن، باطل خواهد شد، پس باید تا پیش از سر رسیدن این مدت زمان، در سایت WEX مورد استفاده قرار گیرد.

چگونه از طریق تهران‌پرداخت می‌توان کد وکس خریداری کرد؟

در صورت تمایل برای انجام پرداخت با استفاده از وکس کد (کد بیت کوین) توسط تهران‌پرداخت، می‌توانید فرم موجود در پایین این صفحه را تکمیل نمایید تا سفارش شما ظرف حداکثر 3 ساعت انجام شود. قیمت فروش کد وکس را می‌توانید در جدول زیر مشاهده نمایید:

نرخ فروش کد وکس (WEX Code)
ريال66,540

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش


مبلغ ارزی :
*
سایر ملاحظات (در صورت نیاز)
پیوست فایل (در صورت نیاز) :
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.