×
سریع، مطمئن و آگاهانه

پرداخت هزینه ویزای استرالیا

نویسنده : توحید محمدنژاد

هزینه صدور ویزای استرالیا مرتبا تغییر می کند. بنابراین معیار هزینه ویزا توسط سفارت استرالیا روز به جریان افتادن پروسه لاج است و اگر از زمان لاج کردن تا شروع این پروسه قیمت افزایش یابد، هزینه ویزا با قیمت جدید خواهد بود. در حال حاضر برای صدور ویزای توریستی باید 135 دلار استرالیا و برای ویزای تحصیلی 550 دلار استرالیا پرداخت کنید.

برای ورود به کشور استرالیا با توجه به دلیل شما برای ورود به این کشور، انواع مختلفی از ویزا وجود دارد اما با توجه به این که ایرانی های غالبا برای مقاصد تحصیلی یا توریستی وارد این کشور می شوند این دو نوع ویزا بیش از دیگر انواع ویزای استرالیا مورد استفاده ایرانی ها قرار می گیرد. لذا در ادامه پرداخت های مربوط به این دو نوع ویزا را بررسی می کنیم.

Australia Visa

آدرس سفارت استرالیا در ایران:خیابان خالداسلامبولی،خیابان بیست و سوم،شماره ۱۳

پرکاربردترین ویزاها

  1. ویزای توریستی (Subclass 600):
    این ویزا به متقاضی اجازه می‌دهد برای مدت کوتاه به منظور گردش و تفریح، تجارت، دیدار از بستگان و آشنایان و یا حتی گذراندن دوره‌ تحصیلی کوتاه مدت به استرالیا سفر کند. این ویزا برای اقامت سه ماهه، شش ماهه و ۱۲ ماهه صادر می شود.
  2. ویزای تحصیلی:
    متقاضیان ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی عالی در استرالیا می توانند از طریق این ویزا به این کشور سفر کنند. اطلاعات بیشتر مربوط به این نوع ویزا را می توانید از صفحه مربوطه در سایت سازمان مهاجرت استرالیا مشاهده کنید.

برای مشاهده مبالغ مربوط به دیگر انواع ویزای استرالیا می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

هنگامی که برای Apply صدور ویزا می خواهید پرداخت انجام دهید، بایستی هزینه ای اضافی را نیز پرداخت نمائید که این مبلغ برای ویزا کارت و مستر کارت برابر ۱.۰۸% کل مبلغ پرداختی است.

هزینه های صدور ویزا

هزینه صدور ویزای استرالیا به طور مرتب تغییر می کند. از این رو معیار دریافت هزینه ویزا توسط سفارت استرالیا روزی است که پروسه لاج کردن به جریان بیفتد و اگر از زمان لاج کردن (lodge - اپلای اپلیکیشن) تا شروع این پروسه قیمت افزایش یابد، هزینه ویزا با قیمت جدید خواهد بود. در حال حاضر برای صدور ویزای توریستی باید ۱۳۵ دلار استرالیا و برای ویزای تحصیلی ۵۵۰ دلار استرالیا پرداخت کنید.

دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:


Payment Amount (AUD) (مبلغ ارزی) :
*
Login Page URL (لینک ورورد به حساب کاربری) :
*
Username :
*
Password :
*
سایر ملاحظات (در صورت نیاز)
پیوست فایل (در صورت نیاز) :
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.