×
سریع، مطمئن و آگاهانه
xbox

خرید گیفت کارت ایکس باکس

Xbox یک برند بازی های ویدئویی است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه می شود. برای استفاده از خدمات این برند که نیاز به پرداخت دارد، دسترس ترین راه استفاده از گیفت کارت های ایکس باکس می باشد. این گیفت کارت از طرف شرکت مایکروسافت برای طرفداران و علاقه مندان به بازی ارائه می شود.

ایکس باکس ابتدا در سال 2001 معرفی شد و مورد استقبال بسیار در سراسر جهان قرار گرفت، به طوری که پس از رونمایی از کنسول xbox360 در سال 2005 موفق شد در طول 9 سال 84 میلیون دستگاه را به فروش برساند.
گیفت کارت ایکس باکس نیز که جزو محصولات جانبی کنسول ایکس باکس می باشد، این امکان را فراهم می کند تا کاربران بتوانند با استفاده از موجودی کارت هدیه خود از خدمات متنوع این برند پرطرفدار بهره ببرند.

گیفت کارت ایکس باکس کجا کاربرد دارد؟

گیفت کارت xbox، کارت هدیه ای است که می توان از آن برای دسترسی به فروشگاه xbox که برای کنسول های xbox360 می باشد، استفاده کرد. همچنین این محصول امکان خرید در فروشگاه آنلاین مایکروسافت و windows را نیز فراهم می کند. با این کارت هدیه دانلود جدیدترین بازی ها، اپلیکیشن ها، فیلم ها،موسیقی ها، برنامه های تلویزیونی و... در اختیار کاربران قرار می گیرد.

چگونه از گیفت کارت xbox استفاده کنیم ؟

برای استفاده از این گیفت کارت ها لازم است وارد اکانت Microsoft خود شوید و کد 25 رقمی را به اصطلاح redeem کنید، پس از آن اعتبار شما آماده استفاده در فروشگاه آنلاین xbox است. در نظر داشته باشید که همانطور که قبلا هم اشاره شد این اعتبار برای دیگر سرویس های مایکروسافت هم قابل استفاده است.

xbox

انواع مختلف گیفت کارت xbox کدام هستند؟

گیفت کارت های ایکس باکس در انواع متفاوتی با امکانات متنوعی عرضه می شود. یکی مواردی که بیشترین درخواست کننده را دارد و امکان خریداری آن از طریق تهران پرداخت فراهم شده است گیفت کارت هایی با مبالغ مختلف هستند که تاریخ انقضا ندارند و تا سقف مبلغ خریداری شده قابل استفاده هستند. مورد دیگر گیفت کارت های Live Gold می باشند که دارای محدودیت زمانی مطابق با آنچه در روی کارت ثبت شده است، هستند. این نوع گیفت کارت در واقع نسخه پولی ایکس باکس لایو می باشد. گیفت کارت های Live Gold امکاناتی نظیر بازی آنلاین با دوستان و کاربرانی از سراسر دنیا، دسترسی سریع به محتوای بازی ها، پیدا کردن سریع تر کسانی که قصد بازی آنلاین دارند، دریافت 2 تا 4 بازی رایگان در ماه و همچین خرید و معامله با گلد را فراهم می کند.
با توجه به نکات ذکر شده، می‌توانید با استفاده از فرم زیر، برای پرداخت تهیه گیفت کارت xboxتوسط تهران پرداخت ثبت سفارش نمایید.

دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش

انتخاب نوع گیفت کارت:
*
سایر ملاحظات (در صورت نیاز)
پیوست فایل (در صورت نیاز) :
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.