×
سریع، مطمئن و آگاهانه

شارژ مستر کارت tpRed

نویسنده : توحید محمدنژاد

امکان شارژ کردن مستر کارت های قابل شارژ tpRed با استفاده از خدمات تهران پرداخت وجود دارد. در این صفحه شرایط و چگونگی شارژ مجدد مستر کارت های قابل شارژ tpRed توضیح داده شده است.

اگر مستر کارت قابل شارژ tpRed دارید، می توانید با استفاده از فرم موجود در پایین این صفحه، سفارش درخواست شارژ این کارت را ثبت نمایید. اگر نمی دانید مستر کارت قابل شارژ tpRed چیست، می توانید صفحه "خرید مستر کارت قابل شارژ tpRed" را مطالعه فرمایید.

نکاتی در رابطه با چگونگی شارژ مستر کارت tpRed

    مبلغ شارژ مسترکارت‌های tpRed از حداقل 10 دلار آغاز می‌گردد و حداکثر میزان آن 500 دلار می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که مبلغ شارژ این کارت‌ها، مضرب 1 دلار است و بنابراین محدودیتی ندارد.
    با توجه به آن که سقف خرید شارژ روزانه کارت‌های tpRed حداکثر 5,000 دلار است، شما این امکان را خواهید داشت که تا حداکثر 10 بار و تا سقف 500 دلار در هر درخواست، سفارش شارژ مسترکارت خود را ثبت نمایید. به این ترتیب در یک روز می‌توانید کارت خود را تا 5,000 دلار یا به هر میزان دلخواه دیگر شارژ نمایید.

    برای مثال در صورتی که در حال حاضر کارت شما دارای 2,200 دلار موجودی است، می‌توانید 2,800 دلار دیگر آن را شارژ نمایید و با توجه به سقف 500 دلاری در هر بار شارژ، 5 سفارش 500 دلاری و یک شارژ 300 دلاری و یا مبالغ دیگری به همین ترتیب ثبت نمایید تا کارت شما به میزان مورد نیاز شارژ شود.
    کارمزد شارژ مستر کارت قابل شارژ tpRed برابر ۹ درصد می باشد.
  • لازم است ایمیلی که برای ساخت اکانت emoneyproduct استفاده شده به همراه شماره سریال 9 رقمی روی کارت را در فرم ثبت سفارش خرید شارژ در پایین این صفحه، به دقت و درستی وارد نمایید.
  • با توجه به اینکه ارز پایه این کارت، دلار آمریکا می‌باشد، اگر پرداخت نهایی شما به ارزی غیر از دلار آمریکا (یورو، پوند، دلار کانادا و غیره) انجام می‌پذیرد، لازم است کارمزد بین بانکی را که به میزان حداکثر 4 درصد در هنگام پرداخت محاسبه می‌شود، به مبلغ نهایی پرداخت اضافه کنید زیرا در هنگام انجام پرداخت، به میزان 4 درصد بیشتر از کارت کسر خواهد شد.

لازم به ذکر است که این کارمزد، توسط تهران پرداخت محاسبه و اعمال نمی شود، بلکه یک استاندارد بین المللی می‌باشد که توسط شرکت‌های ویزا یا مستر در تمام دنیا و در هنگام پرداخت‌های ارزی غیر دلاری اعمال می‌شود.

ReloadMasterCard
پس از انجام سفارش، شارژ خریداری شده توسط شما در بخش Wallet Balance اپلیکیشن ezPrepaid قابل مشاهده خواهد بود. جهت انتقال شارژ خریداری شده به کارت خود، لازم است ابتدا وارد این اپلیکیشن شوید و پس از کلیک روی گزینه Reload Card، کارتی که قصد شارژ آن را دارید انتخاب نمایید تا شارژ خریداری شده از Wallet شما به مسترکارت اضافه گردد.

در صورتی که قبلا اپلیکیشن ezprepaid را نصب نکرده‌اید، می‌توانید آن را از طریق کلیک روی یکی از لینک های زیر دانلود و نصب نمایید:دانلود اپلیکیشن ezprepaid برای آیفون دانلود اپلیکیشن ezprepaid برای اندروید

لازم به ذکر است که شرکت ezPrepaid مبلغ 3 دلار را بابت انتقال شارژ خریداری شده از wallet به مسترکارت tpRed، کسر می‌کند. بنابراین باید این هزینه را در هنگام خرید شارژ مسترکارت tpRed در نظر داشته باشید.

برای مثال، زمانی که در فرم ثبت سفارش موجود در انتهای این صفحه مبلغ 100 دلار شارژ را وارد می‌کنید در صفحه بعدی، مبلغ 103 دلار به عنوان کسری موجودی به شما نمایش داده می‌شود. همچنین در صورتی که برای محاسبه هزینه شارژ خود از محاسبه‌ گر بالای سایت استفاده کنید، رقم ریالی نمایش داده شده شامل این 3 دلار نیز می‌ باشد.
اگر تاکنون فرایند انتقال شارژ از Wallet به کارت را انجام نداده‌اید و برای اولین بار قصد شارژ کارت خود را دارید، لازم است از طریق اپلیکیشن ezPrepaid اقدام به فعال‌سازی کارت خود نمایید. شما می‌توانید با مراجعه به راهنمایی تصویری زیر مراحل شارژ اولیه کارت خود را مشاهده کنید:


راهنمای شارژ اولیه مسترکارت‌ های tpRed با استفاده از Wallet

در صورتی که برای دفعات بعدی شارژ خود به جزئیات بیشتری در مورد مراحل انتقال شارژ نیاز دارید، می‌ توانید به راهنمای تصویری زیر مراجعه فرمایید:


راهنمای شارژ مسترکارت‌های tpRed با استفاده از Wallet


شما همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از کارت‌های ارزی، صفحات زیر را نیز مطالعه فرمایید:راهنمای پرداخت آنلاین ارزی با مسترکارت/ویزاکارت
راهنمای پرداخت آفلاین ارزی با مسترکارت/ویزاکارت
انواع کارت های ارزی بین المللی
ویزاکارت (Visa Card)/ مسترکارت (Master Card) چگونه کار می‌کنند؟
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 17
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 13
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
ظرف حداکثر تا 24 ساعت
برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش

-->