×
سریع، مطمئن و آگاهانه

شارژ مستر کارت tpRed

نویسنده : توحید محمدنژاد

امکان شارژ کردن مستر کارت های قابل شارژ tpRed با استفاده از خدمات تهران پرداخت وجود دارد. در این صفحه شرایط و چگونگی شارژ مجدد مستر کارت های قابل شارژ tpRed توضیح داده شده است.

اگر مستر کارت قابل شارژ tpRed دارید، می توانید با استفاده از فرم موجود در پایین این صفحه، سفارش درخواست شارژ این کارت را ثبت نمایید. اگر نمی دانید مستر کارت قابل شارژ tpRed چیست، می توانید صفحه "خرید مستر کارت قابل شارژ tpRed" را مطالعه فرمایید.

نکاتی در رابطه با چگونگی شارژ مستر کارت tpRed

    مبلغ شارژ کارت های tpRed تنها می‌تواند مضرب 100 باشد؛ بنابراین کم‌ترین مقدار شارژ، 100 دلار و بیش‌ترین مبلغ در هر بار شارژ کارت، حداکثر 500 دلار می‌باشد. از آنجایی که سقف خرید شارژ روزانه حداکثر 5,000 دلار است، شما این امکان را خواهید داشت که تا حداکثر 10 بار و تا سقف 500 دلار در هر درخواست، سفارش شارژ مستر کارت tpRed را ثبت نمایید و به این ترتیب در یک روز می‌توانید کارت خود را تا 5,000 دلار یا به میزان هر عدد مضرب 100، برای مثال 100، 200، 300، 400 و 500 دلار شارژ نمایید.
    شما لازم است علاوه بر سقف 5,000 دلاری در روز برای شارژ مستر کارت های tpRed، سقف موجودی 5,000 دلاری کارت در هر زمان را نیز رعایت فرمایید؛ بدین معنی که موجودی کارت شما نمی‌تواند بیش از 5,000 دلار باشد. از این رو برای خرید شارژ، مبلغ موجودی یا شارژ قبلی خود را از آن کم کنید تا سقف مجاز برای شارز روزانه شما به دست آید.
    برای مثال در صورتی که کارت شما در حال حاضر دارای 2,200 دلار موجودی است، شما می‌توانید 2,800 دلار دیگر آن را شارژ نمایید و با توجه به سقف 500 دلاری در هر بار شارژ، 5 سفارش 500 دلاری و یک شارژ 300 دلاری ثبت نمایید و به این ترتیب کارت خود را به میزان مورد نیازتان شارژ نمایید.
    هزینه شارژ مستر کارت tpRed مبلغ 1 دلار و کارمزد آن 7 درصد می‌باشد.
  • لازم است ایمیلی که برای ساخت اکانت emoneyproduct استفاده شده به همراه شماره سریال 9 رقمی روی کارت را در فرم ثبت سفارش خرید شارژ در پایین این صفحه، به دقت و درستی وارد نمایید.
  • با توجه به اینکه ارز پایه این کارت، دلار آمریکا می‌باشد، اگر پرداخت نهایی شما به ارزی غیر از دلار آمریکا (یورو، پوند، دلار کانادا و غیره) انجام می‌پذیرد، لازم است کارمزد بین بانکی را که به میزان حداکثر 4 درصد در هنگام پرداخت محاسبه می‌شود، به مبلغ نهایی پرداخت اضافه کنید زیرا در هنگام انجام پرداخت، به میزان 4 درصد بیشتر از کارت کسر خواهد شد.

لازم به ذکر است که این کارمزد، توسط تهران پرداخت محاسبه و اعمال نمی شود، بلکه یک استاندارد بین المللی می‌باشد که توسط شرکت‌های ویزا یا مستر در تمام دنیا و در هنگام پرداخت‌های ارزی غیر دلاری اعمال می‌شود.

ReloadMasterCard

شما همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از کارت‌های ارزی، صفحات زیر را نیز مطالعه فرمایید:راهنمای پرداخت آنلاین ارزی با مسترکارت/ویزاکارت
راهنمای پرداخت آفلاین ارزی با مسترکارت/ویزاکارت
انواع کارت های ارزی بین المللی
ویزاکارت (Visa Card)/ مسترکارت (Master Card) چگونه کار می‌کنند؟
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 17
حداکثر 8 ساعت
پنجشنبه
9 تا 13
حداکثر 8 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
ظرف حداکثر تا 24 ساعت
برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش


مبلغ شارژ (به دلار آمریکا):
*
آدرس ایمیل اکانت emoneyproducts :
شماره سریال 9 رقمی روی کارت :
سایر ملاحظات (در صورت نیاز) :
پیوست فایل (در صورت نیاز) :
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.
-->