×
سریع، مطمئن و آگاهانه

شارژ مستر‌کارت tpSafe

نویسنده : توحید محمدنژاد

شما می‌توانید مسترکارت‌های قابل شارژ tpSafe را با استفاده از خدمات تهران پرداخت شارژ نمایید. در این صفحه شرایط شارژ مسترکارت‌های قابل شارژ tpSafe شرح داده شده است.

مسترکارت قابل شارژ بدون نام حک شده tpSafe به دلیل اعتبار ۳۰ ماه یا بیشتر و سقف شارژ سالانه 50,000 دلاری، ابزار مناسبی برای برای انجام پرداختهای آنلاین ارزی، استفاده برای خرید از دستگاه های کارتخوان (POS) در خارج از کشور و همینطور دریافت پول از دستگاه های خودپرداز (ATM) می باشد.

در صورتی که قبلاً اقدام به خرید مستر کارت قابل شارژ بدون نام حک شده tpSafe نموده اید و حالا قصد شارژ کردن آن را دارید، می‌توانید در این صفحه ثبت سفارش کنید تا مستر‌کارت شما شارژ شود.

نکات مرتبط با نحوه شارژ مستر‌کارت tpSafe

مبلغ شارژ کارت‌های tpSafe می‌تواند مضرب 1 می‌باشد و حداقل میزان شارژ این کارت‌ها، 10 دلار و حداکثر میزان آن 500 دلار است.

پس در هر بار شارژ، شما می‌توانید کارت خود را تا سقف 500 دلار، به میزان هر عددی مضرب 1 (مثلا 100، 101، 102، 103 و 104 دلار) شارژ نمایید. همچنین سقف شارژ روزانه این کارت‌ها حداکثر 5,000 دلار آمریکا می‌باشد؛ در نتیجه شما می‌توانید تا حداکثر 10 بار، کارت خود را تا سقف 500 دلار شارژ نمایید و به این ترتیب موجودی آن را به 5,000 دلار برسانید.

علاوه بر این که سقف شارژ روزانه مسترکارت‌های tpSafe حداکثر 5,000 دلار می‌باشد، حداکثر موجودی مجاز این مستر‌کارت‌ها نیز به میزان 5,000 دلار است و کارت شما نمی‌تواند از این مبلغ بیش‌تر موجودی داشته باشد؛ بنابراین در هنگام شارژ کارت خود، ابتدا مبلغ موجودی یا شارژ قبلی خود را از سقف موجودی کم کنید تا سقف مجاز برای شارژ شما با توجه به موجودی قبلی، مشخص شود.

برای مثال در صورتی که کارت شما 1,800 دلار موجودی داشته باشد، می‌توانید 3,200 دلار دیگر آن را شارژ کنید؛ در نتیجه با توجه به سقف 500 دلاری شارژ کارت در هر درخواست، باید 6 سفارش شارژ 500 دلاری و 1 سفارش شارژ 200 دلاری ثبت نمایید تا کارت شما به میزان مورد نظر شارژ شود.

کارمزد شارژ مستر کارت tpSafe برابر 9 درصد می‌باشد.
LoadMasterCardtpSafe
  • برای شارژ کارت، لازم است ایمیلی که برای ساخت اکانت emoneyproduct شما استفاده شده است و شماره سریال 9 رقمی روی کارت را در فرم ثبت سفارش خرید شارژ در انتهای صفحه به درستی وارد نمایید.
  • با توجه به این که ارز پایه کارت‌های tpSafe دلار آمریکا می‌باشد، اگر پرداخت نهایی شما به ارزی غیر از دلار آمریکا (یورو، پوند، دلار کانادا و غیره) انجام پذیرد، کارمزد بین بانکی به میزان حداکثر 4 درصد به مبلغ نهایی پرداخت اضافه می‌شود؛ در نتیجه در هنگام پرداخت به ارز غیر دلاری، 4 درصد بیش‌تر از کارت شما کسر خواهد شد.

این کارمزد 4 درصدی، توسط شرکت‌های ویزا و مستر در تمام دنیا و به هنگام پرداخت‌های ارزی غیر‌دلاری کسر می‌شود و محاسبه و اعمال آن به موسسه تهران پرداخت مرتبط نیست.

پس از انجام سفارش، شارژ خریداری شده توسط شما در بخش Wallet Balance اپلیکیشن ezPrepaid قابل مشاهده خواهد بود. جهت انتقال شارژ خریداری شده به کارت خود، لازم است ابتدا وارد این اپلیکیشن شوید و پس از کلیک روی گزینه Reload Card، کارتی که قصد شارژ آن را دارید انتخاب نمایید تا شارژ خریداری شده از Wallet شما به مسترکارت اضافه گردد.

در صورتی که قبلا اپلیکیشن ezprepaid را نصب نکرده‌اید، می‌توانید آن را از طریق کلیک روی یکی از لینک های زیر دانلود و نصب نمایید:دانلود اپلیکیشن ezprepaid برای آیفون دانلود اپلیکیشن ezprepaid برای اندروید

لازم به ذکر است که شرکت ezPrepaid مبلغ 3 دلار را بابت انتقال شارژ خریداری شده از wallet به مسترکارت tpSafe، کسر می‌کند. بنابراین باید این هزینه را در هنگام خرید شارژ مسترکارت tpRed در نظر داشته باشید.

برای مثال، زمانی که در فرم ثبت سفارش موجود در انتهای این صفحه مبلغ 100 دلار شارژ را وارد می‌کنید در صفحه بعدی، مبلغ 103 دلار به عنوان کسری موجودی به شما نمایش داده می‌شود. همچنین در صورتی که برای محاسبه هزینه شارژ خود از محاسبه‌ گر بالای سایت استفاده کنید، رقم ریالی نمایش داده شده شامل این 3 دلار نیز می‌ باشد.
اگر تاکنون فرایند انتقال شارژ از Wallet به کارت را انجام نداده‌اید و برای اولین بار قصد شارژ کارت خود را دارید، لازم است از طریق اپلیکیشن ezPrepaid اقدام به فعال‌سازی کارت خود نمایید. شما می‌توانید با مراجعه به راهنمایی تصویری زیر مراحل شارژ اولیه کارت خود را مشاهده کنید:


راهنمای شارژ اولیه مسترکارت‌ های tpSafe با استفاده از Wallet

در صورتی که برای دفعات بعدی شارژ خود به جزئیات بیشتری در مورد مراحل انتقال شارژ نیاز دارید، می‌ توانید به راهنمای تصویری زیر مراجعه فرمایید:


راهنمای شارژ مسترکارت‌های tpSafe با استفاده از Wallet

نحوه خرید شارژ برای مسترکارت قابل شارژ tpSafe

در ابتدای خرید مسترکارت tpSafe، شما باید آن را به میزان 100 دلار شارژ کنید تا تحویل کارت و استفاده از آن ممکن باشد.

پس از انجام شارژ اولیه، شما می‌توانید جهت شارژ مستر‌کارت خود فرم انتهای این صفحه را تکمیل کنید و ثبت سفارش نمایید. شارژ کارت‌های tpSafe توسط تهران پرداخت ظرف مدت حداکثر ۳ ساعت در روزهای کاری و حداکثر 24 ساعت در روزهای تعطیل و ساعات غیر کاری انجام می‌گردد.

دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر ۳ ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر ۳ ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
ظرف حداکثر تا 24 ساعت
برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش

-->