×
سریع، مطمئن و آگاهانه

شارژ مستر‌کارت یورویی tpSafe

نویسنده : نیلوفر میثاقی

شما می‌توانید با استفاده از خدمات تهران پرداخت، مسترکارت قابل شارژ یورویی tpSafe را از طریق سفارش‌های 10 تا 500 یورویی (تا سقف موجودی 5,000 یورو کارت خود) شارژ نمایید.

مسترکارت‌های یورویی tpSafe امکان شارژ مجدد دارند؛ این بدین معنی است که اگر موجودی کارت شما به اتمام برسد یا کم‌تر از مبلغ مورد نیاز شود، می‌توانید مجددا آن را شارژ کنید و موجودی خود را افزایش دهید. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد مسترکارت‌های قابل شارژ یورویی tpSafe می‌توانید به صفحه "خرید مستر‌کارت قابل شارژ یورویی tpSafe" مراجعه نمایید.

شرایط شارژ مستر‌کارت قابل شارژ یورویی tpSafe چیست؟

مبلغ شارژ مسترکارت‌های یورویی tpSafe از حداقل 10 یورو آغاز می‌گردد و حداکثر میزان آن در هر بار شارژ 500 یورو می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که مبلغ شارژ این کارت‌ها، مضرب 10 یورو است و به این ترتیب شما می‌توانید کارت خود را به مبالغ 10، 50، ۲۲۰، ۴۸۰ و سایر مضارب 10 شارژ نمایید.

visa

به دلیل آن که سقف شارژ روزانه این کارت‌ها 5,000 یورو می‌باشد، شما می‌توانید تا حداکثر 10 بار و با خرید حداکثر 500 یورو در هر بار شارژ، تا مبلغ 5,000 یورو یا کم‌تر کارت خود را شارژ نمایید. در این رابطه لازم است مبلغ موجودی فعلی کارت خود را نیز در نظر داشته باشید تا سقف شارژ کارت (5,000 یورو) رعایت شود.

برای مثال در صورتی که در حال حاضر کارت شما 3,600 یورو موجودی دارد، می‌توانید 1,400 یوروی دیگر آن را شارژ نمایید و با توجه به سقف 500 یورویی در هر بار شارژ، 2 سفارش 500 یورویی و یک شارژ 400 یورویی و یا مبالغ دیگری به همین ترتیب ثبت نمایید تا کارت شما به میزان مورد نیاز شارژ شود.

شرایط
شارژ مستر‌کارت یورویی tpSafe
حداقل میزان شارژ
10 یورو
حداکثر میزان شارژ در هر بار
500 یورو
سقف شارژ روزانه مستر‌کارت یورویی tpSafe
5,000 یورو
سقف موجودی مستر‌کارت یورویی tpSafe
5,000 یورو
سقف شارژ سالانه مستر‌کارت یورویی tpSafe
30,000 یورو
کارمزد شارژ مستر کارت قابل شارژ tpSafe برابر ۹ درصد می باشد.

نکات مهم درباره شارژ کارت یورویی tpSafe

  • مبلغ شارژ مسترکارت‌های tpSafe از حداقل 10 یورو آغاز می‌گردد و حداکثر میزان آن 500 یورو می‌باشد.
  • لازم است ایمیلی که برای ساخت اکانت emoneyproduct استفاده شده به همراه شماره سریال 9 رقمی (توکن) روی کارت را در فرم ثبت سفارش خرید شارژ در پایین این صفحه، به دقت و درستی وارد نمایید.
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر ۳ ساعت
پنجشنبه
9 تا ۱۳
حداکثر ۳ ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
ظرف حداکثر تا 24 ساعت
برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش

-->