خرید مستر کارت قابل شارژ tpRed | تهران پرداخت
×
سریع، مطمئن و آگاهانه
tpRed

خرید مستر کارت قابل شارژ tpRed

writer نویسنده : توحید محمدنژاد

icon یک مستر کارت فیزیکی قابل شارژ دلاری، می تواند پاسخگوی طیف گسترده ای از نیازهای شما از خرید اینترنتی بلیط هواپیما و تا پرداخت هزینه های اپلای و یا خرید کالا از وب سایت هایی مثلAmazon باشد. تهران پرداخت به منظور پاسخ به همین گستره وسیع نیازها، مستر کارت قابل شارژ tpRed را ارائه می نماید.

با خرید یک مستر کارت فیزیکی قابل شارژ مجدد با نام tpRed، می توانید همه انواع پرداخت های ارزی آنلاین و آفلاین خود را به انجام رسانید. با مستر کارت قابل شارژ tpRed که از نوع Prepaid می باشد، می توان در هر جایی در اینترنت که امکان پرداخت با Master Card وجود داشته باشد، پرداخت آنلاین ارزی با هر نوع ارزی (دلار، یورو، پوند، درهم، یوآن، ین و...) را انجام داد.

مسترکارت قابل شارژ tpRed به چه دردی می خورد؟

مسترکارت قابل شارژ tpRedبه صورت فیزیکی (مشابه کارت های بانکی ریالی) می باشد که با استفاده از آن، امکان خرید حضوری از طریق دستگاه های کارتخوان (POS) متصل به شبکه مستر کارت و یا دستگاه های خود پرداز (ATM) در بیش از 210 کشور جهان وجود دارد. بدین ترتیب می توان گفت که این کارت، می تواند جایگزین خوبی برای پول نقد در سفرهای خارجی باشد.

همچنین با این کارت می توان پرداخت های آفلاین مثل پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های آلمان (uni-assisst) را نیز انجام داد. در پرداخت های افلاین، امکان ارائه کارت به یک موسسه یا شرکت خارجی برای کسر از کارت به صورت آفلاین وجود دارد. جهت کسب اطلاع بیشتر در رابطه با پرداخت های آفلاین، می توانید مقاله راهنمای پرداخت آفلاین ارزی با مسترکارت/ویزا کارت را مطالعه نمایید.

اما اصلی ترین و مهمترین کاربرد این کارت در ایران، امکان استفاده از آن برای انجام پرداخت های آنلاین ارزی در وب سایت های اینترنتی می باشد. کاربردهایی مثل:

و هر پرداخت آنلاین قابل انجام با مسترکارت در وب سایت های اینترنتی.

مشخصات مستر کارت فیزیکی با نام و قابل شارژ tpRed

مسترکارت tpRed در دو نوع به شما ارائه می‌شود:

1. نام دارنده کارت بر روی مسترکارت حک شده باشد.
2. نام دارنده کارت بر روی مسترکارت حک نشده باشد.

در هر دو حالت، مسترکارت به نام دارنده کارت ثبت شده است و تنها مزیت حک شدن نام دارنده روی کارت، امکان انجام پرداخت‌های ویژه مانند اجاره خودرو در برخی کشورهاست. مشخصات این دو نوع کارت به طور کلی شبیه به هم هستند اما با یکدیگر تفاوت‌هایی نیز دارند که این تفاوت‌ها در جدول زیر توضیح داده شده است.


مشخصات
مسترکارت بدون نام حک شده
مسترکارت با نام حک شده
محل تحویل
به صورت حضوری در محل دفتر تهران پرداخت یا پست به آدرس شما
به صورت حضوری در محل دفتر تهران پرداخت یا پست به آدرس شما
مدت زمان صدور
حداکثر 10 روز
حداکثر چهار هفته
مدت اعتبار کارت
دو سال
سی ماه
هزینه صدور
80 دلار
95 دلار
نام دارنده کارت روی کارت
ندارد
دارد
موجودی اولیه کارت (در هنگام صدور)
100
100
نوع ارز پایه (قابل استفاده برای پرداخت با همه انواع ارزها با 4 درصد کارمزد بیشتر)
دلار آمریکا
نوع
PrePaid یا پیش پرداخت (یعنی Credit یا Debit نیست و به حساب بانکی نیز متصل نیست)
کنترل پنل آنلاین و آنی
دارد
قابلیت شارژ مجدد
دارد
سقف شارژ روزانه
5,000 دلار آمریکا
سقف موجودی کارت
5,000 دلار آمریکا
سقف شارژ سالانه
30,000 دلار آمریکا
مدت زمان شارژ کارت
حداکثر سه ساعت در روزهای کاری و حداکثر 24 ساعت در روزهای تعطیل
کارمزد پرداخت آنلاین با کارت به دلار آمریکا
0 درصد
کارمزد تراکنش ناموفق
0.5 دلار آمریکا (پنجاه سنت)
امکان خرید با سایر ارزهای دنیا
بله با کارمزد حداکثر 4 درصدی تبدیل ارز بین بانکی
سقف خرید روزانه
به اندازه موجودی کارت
امکان خرید آنلاین
دارد
امکان خرید فروشگاهی(POS) به صورت حضوری
دارد
امکان برداشت از خودپرداز (ATM)
دارد
سقف برداشت روزانه از خودپرداز
500 دلار آمریکا
سقف برداشت هفتگی از خودپرداز
2,000 دلار آمریکا
امکان انجام پرداخت های تکرار شونده (Recurring Payments)
دارد
نام دارنده در پنل اینترنتی بانکی
دارد
قابلیت ریفاند (refundable)
دارد
امکان سفارش هم زمان هر دو نوع کارت برای شما وجود ندارد و باید ابتدا از نوع کارتی که قصد خرید آن را دارید مطمئن شوید و سپس اقدام به خرید یکی از این دو نوع کارت نمایید.
لازم است توجه داشته باشید که در تعداد معدودی از کشورها (کمتر از 10 کشور) مثل سوریه، کره شمالی، سودان و ... ممکن است این کارت ها توسط دستگاه های کارتخوان مورد پذیرش نباشند که دلیل این امر هم عمدتاً تحریم های آمریکا در آن کشورها می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه، می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و مشاوره لازم را دریافت نمایید.
در صورت عدم انجام تراکنش با کارت های tpRed در یک دوره 90 روزه، مبلغ 3 دلار بابت هزینه های نگهداری کارت توسط بانک از موجودی کارت تحت عنوان (Month Fee) کسر می شود.

نحوه صدور مسترکارت قابل شارژ tpRed

هزینه صدور مستر کارت قابل شارژ tpRed برابر با 80 دلار آمریکا با 7 درصد کارمزد، برای کارت بدون نام حک شده می باشد. برای سفارش کارت با نام حک شده مبلغ هزینه صدور برابر 95 دلار است؛ هم‌چنین حداقل موجودی برای صدور مسترکارت با نام یا بدون نام حک شده، 100 دلار می‌باشد.

با توجه به این‌که در هر نوبت می‌توانید مسترکارت خود را تا حداکثر 3,000 دلار شارژ کنید، جهت شارژ کارت تا سقف 5,000 دلار، باید یک مرتبه 3,000 دلار و سپس 2,000 دلار دیگر آن را شارژ نمایید.

صدور مسترکارت tpRed نیازمند طی مراحلی می باشد که می تواند 10 روز یا 4 هفته به طول بیانجامد. کارت های بدون نام حک شده، حداکثر ظرف 10 روز پس از تایید سفارش و مدارک دریافت شده توسط ما، صادر شده و به دست شما می رسد؛ اما این فرآیند برای مسترکارت با نام حک شده 4 هفته طول می‌کشد. پس مدت زمان صدور کارت شما بستگی به نوع کارتی دارد که سفارش می‌دهید.

مستر کارت قابل شارژ tpRed را چگونه می توان دوباره شارژ کرد؟

شما می توانید از طریق صفحه شارژ مستر کارت tpRed، مسترکارت خود را مجدداً با کارمزدهای زیر و ظرف مدت حداکثر 3 ساعت در روزهای کاری و حداکثر 24 ساعت در روزهای تعطیل شارژ نمایید:

مبلغ شارژ
کارمزد شارژ
از 100 تا 900 دلار
7%
از 1000 تا 1400 دلار
6%
از 1500 تا 3000 دلار
5%

توجه نمایید که مبلغ شارژ کارت های tpRed فقط می تواند مضرب 100 باشد و کمترین مبلغ شارژ می تواند 100 دلار و بیشترین مبلغ می تواند در هر بار حداکثر 3,000 دلار می باشد. از این رو برای مبالغ بالای 3,000 دلار، باید یک بار آن را 3,000 دلار و سپس دوباره به عدد دلخواه خود (مثلاً 2,000 دلار) شارژ نمایید تا به مبلغ شارژ مورد نظر خود (مثلاً 5,000 دلار) برسید.

جهت شارژ مستر کارت tpRed و همینطور کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه، می توانید صفحه "صفحه شارژ مستر کارت tpRed" را مطالعه فرمایید.

شما می‌توانید به کمک ابزارک محاسبه گر که در بالای همه صفحات وجود دارد، مبلغ را محاسبه کنید و ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید "افزایش اعتبار" داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

مبلغ قابل پرداخت نمایش داده شده با فرمول زیر محاسبه شده است:
قیمت دلار سایت * (7درصد کارمزد) 1.07 * 80 دلار هزینه صدور کارت + مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش