×
سریع، مطمئن و آگاهانه
tpRed

خرید مستر کارت قابل شارژ بدون نام حک شده tpRed

writer نویسنده : توحید محمدنژاد

icon یک مستر کارت فیزیکی قابل شارژ دلاری، می تواند پاسخگوی طیف گسترده ای از نیازهای شما از خرید اینترنتی بلیط هواپیما و تا پرداخت هزینه های اپلای و یا خرید کالا از وب سایت هایی مثلAmazon باشد. تهران پرداخت به منظور پاسخ به همین گستره وسیع نیازها، مستر کارت قابل شارژ tpRed را ارائه می نماید.

با خرید یک مستر کارت فیزیکی قابل شارژ مجدد tpRed، می توانید همه انواع پرداخت های ارزی آنلاین و آفلاین خود را به انجام رسانید. با مستر کارت قابل شارژ tpRed که از نوع Prepaid می باشد، می توان در هر جایی در اینترنت که امکان پرداخت با Master Card وجود داشته باشد، پرداخت آنلاین ارزی با هر نوع ارزی (دلار، یورو، پوند، درهم، یوآن، ین و...) را انجام داد.

مسترکارت قابل شارژ tpRed چه کاربردی دارد؟

مسترکارت قابل شارژ tpRedبه صورت فیزیکی (مشابه کارت های بانکی ریالی) می باشد که با استفاده از آن، امکان خرید حضوری از طریق دستگاه های کارتخوان (POS) متصل به شبکه مستر کارت و یا دستگاه های خود پرداز (ATM) در بیش از 210 کشور جهان وجود دارد. بدین ترتیب می توان گفت که این کارت، می تواند جایگزین خوبی برای پول نقد در سفرهای خارجی باشد.

همچنین با این کارت می توان پرداخت های آفلاین مثل پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های آلمان (uni-assisst) را نیز انجام داد. در پرداخت های افلاین، امکان ارائه کارت به یک موسسه یا شرکت خارجی برای کسر از کارت به صورت آفلاین وجود دارد. جهت کسب اطلاع بیشتر در رابطه با پرداخت های آفلاین، می توانید مقاله راهنمای پرداخت آفلاین ارزی با مسترکارت/ویزا کارت را مطالعه نمایید.

اما اصلی ترین و مهمترین کاربرد این کارت در ایران، امکان استفاده از آن برای انجام پرداخت های آنلاین ارزی در وب سایت های اینترنتی می باشد. کاربردهایی مثل:

و هر پرداخت آنلاین قابل انجام با مسترکارت در وب سایت های اینترنتی.

مشخصات مستر کارت فیزیکی قابل شارژ بدون نام حک شده tpRed

مسترکارت قابل شارژ tpRed فقط از نوع بدون نام حک شده به شما ارائه می‌شود و صدور مسترکارت با نام حک شده متوقف گردیده است. مسترکارت بدون نام حک شده به نام دارنده کارت ثبت می‌شود که مشخصات آن در جدول زیر توضیح داده شده است:


مشخصات
مسترکارت بدون نام حک شده
محل و شرایط تحویل
ارسال کارت به آدرس ثبت شده توسط کاربر و تحویل با در دست داشتن اصل کارت ملی یا پاسپورت: لازم است جهت دریافت کارت تا حداکثر سه روز کاری از زمانی که توسط تهران‌پرداخت به شما اعلام می‌شود، در ساعات اداری در محل اعلام شده به تهران پرداخت حضور داشته باشید و با ارائه اصل کارت ملی یا پاسپورت، مسترکارت خود را تحویل بگیرید.
مدت زمان صدور
حداکثر 14 روز
مدت اعتبار کارت
18 ماه یا بیشتر
هزینه صدور
75 دلار
امکان حک شدن نام دارنده کارت روی کارت
ندارد
موجودی اولیه کارت (در هنگام فعال سازی و پیش از تحویل)
100
نوع ارز پایه (قابل استفاده برای پرداخت با همه انواع ارزها با 4 درصد کارمزد بیشتر)
دلار آمریکا
نوع
PrePaid یا پیش پرداخت (یعنی Credit یا Debit نیست و به حساب بانکی نیز متصل نیست)
کنترل پنل آنلاین و آنی
دارد
قابلیت شارژ مجدد
دارد
سقف شارژ روزانه
5,000 دلار آمریکا
سقف شارژ در هر بار
5,00 دلار آمریکا
سقف موجودی کارت
5,000 دلار آمریکا
سقف شارژ سالانه
30,000 دلار آمریکا
مدت زمان شارژ کارت
حداکثر 3 ساعت در روزهای کاری و حداکثر 24 ساعت در روزهای تعطیل
هزینه انتقال شارژ از ولت به کارت
3 دلار آمریکا
کارمزد پرداخت آنلاین با کارت به دلار آمریکا
0 درصد
کارمزد تراکنش ناموفق
0.5 دلار آمریکا (پنجاه سنت)
امکان خرید با سایر ارزهای دنیا
بله با کارمزد حداکثر 4 درصدی تبدیل ارز بین بانکی
سقف خرید روزانه
به اندازه موجودی کارت
امکان خرید آنلاین
دارد
امکان خرید فروشگاهی(POS) به صورت حضوری
دارد
امکان برداشت از خودپرداز (ATM)
دارد
سقف برداشت روزانه از خودپرداز
500 دلار آمریکا
سقف برداشت هفتگی از خودپرداز
2,000 دلار آمریکا
سقف برداشت سالیانه از خودپرداز
5,000 دلار آمریکا
استعلام مانده موجودی از خودپرداز
0.5 دلار آمریکا
کارمزد برداشت وجه از خودپرداز
3.95 دلار آمریکا
هزینه پشتیبانی سالیانه
12 دلار آمریکا
امکان انجام پرداخت های تکرار شونده (Recurring Payments)
دارد
نام دارنده در پنل اینترنتی بانکی
دارد
قابلیت ریفاند (refundable)
دارد
قابلیت دیسپیوت (Dispute)
ندارد

نکاتی درباره خرید مسترکارت قابل شارژ بدون نام حک شده tpRed

با توجه به اینکه جهت سفارش خرید مستر کارت قابل شارژ بدون نام حک شده tpRed لازم است تا شما تصویر اسکن پاسپورت خود را در فرم ثبت سفارش بارگذاری نمایید، موارد زیر را در مورد تصویر ارسالی رعایت فرمایید:


  • اسکن پاسپورت ارسالی می‌بایست رنگی و کاملا واضح باشد.
  • بخش کدهای MRZ که در پایین صفحه اطلاعات هویتی قرار گرفته است همچنین بارکد بالای صفحه می‌بایست کامل، خوانا و قابل اسکن کردن باشد.
  • تصویر ارسالی تنها شامل کادر پاسپورت شما باشد و انگشت یا حاشیه اضافی در آن وجود نداشته باشد و همچنین تصاویر زاویه دار قابل قبول نخواهد بود.
  • دارنده پاسپورت بالای 18 سال سن داشته باشد.
  • اعتبار پاسپورت بیشتر از 6 ماه باشد.
  • بخش امضای دارنده، حتما امضا شده باشد.
لازم است توجه داشته باشید که در تعداد معدودی از کشورها (کمتر از 10 کشور) مثل سوریه، کره شمالی، سودان و ... ممکن است این کارت ها توسط دستگاه های کارتخوان مورد پذیرش نباشند که دلیل این امر هم عمدتاً تحریم های آمریکا در آن کشورها می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه، می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و مشاوره لازم را دریافت نمایید.
در صورت عدم انجام تراکنش با کارت های tpRed در یک دوره 90 روزه، مبلغ 3 دلار بابت هزینه های نگهداری کارت توسط بانک از موجودی کارت کسر می شود.
در زمان پرداخت آنلاین ارزی این امکان وجود دارد که پرداخت شما به یکی از دلایل زیر نا موفق شود:
1- درج کد CVV2 نادرست (Inavlid CVV)
2- درج کد PIN نادرست (Inavlid PIN)
3- موجودی ناکافی (Insufficient Fund)
4- منقضی بودن تاریخ اعتبار کارت (Expired Card)
در صورت عدم فریز مسترکارت tpRed در زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید، مسئولیت هرگونه سوء استفاده از مسترکارت بر عهده خود شما می‌باشد.

نحوه صدور، تحویل و فعال سازی مسترکارت قابل شارژ tpRed

هزینه صدور مستر کارت قابل شارژ tpRed برابر با 75 دلار آمریکا با 7 درصد کارمزد می باشد. هم‌چنین دریافت کارت منوط به خرید شارژ 100 دلاری در روز قبل از تحویل مسترکارت می‌باشد. شارژ 100 دلاری کارت یکی از الزامات فعال سازی کارت می باشد از این رو در صورت عدم شارژ 100 دلاری کارت، امکان تحویل مسترکارت tpRed وجود ندارد.

مستر کارت قابل شارژ tpRed را چگونه می توان دوباره شارژ کرد؟

شما می توانید مسترکارت خود را مجدداً و ظرف مدت حداکثر 3 ساعت در روزهای کاری و حداکثر 24 ساعت در روزهای تعطیل شارژ نمایید.

توجه نمایید که مبلغ شارژ کارت های tpRed فقط می تواند مضرب 1 باشد. به این ترتیب کمترین مبلغ شارژ 10 و بیشترین مبلغ در هر بار شارژ کارت می تواند حداکثر 500 دلار باشد.

جهت شارژ مستر کارت tpRed و همینطور کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه، می توانید صفحه "صفحه شارژ مستر کارت tpRed" را مطالعه فرمایید.
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش