×
سریع، مطمئن و آگاهانه

خرید مستر کارت مجازی

نویسنده : فرهاد اسدی

خرید و صدور آنی مسترکارت مجازی با نام و با موجودی از 10 تا 500 دلار و با هزینه صدور 6 دلار. دارای کنترل پنل آنی جهت مشاهده موجودی و تراکنش ها. این کارت از نوع مجازی است و تنها برای انواع پرداخت های آنلاین ارزی قابل استفاده می‌باشد.

کارت های ارزی مستر‌کارت (MasterCard) از جمله کارت‌های معتبر بین المللی است که با داشتن آن می‌توانید تمامی پرداخت های آنلاین ارزی خود را به انجام برسانید. این کارت‌ها به صورت فیزیکی و مجازی عرضه می‌شود که نوع مجازی آن بدین معنی است که بعد از خرید مستر کارت مجازی، فیزیک کارت در اختیار شما قرار ندارد، بلکه مشخصات کارت برای شما ارسال می‌شود و شما با استفاده از این اطلاعات می‌توانید پرداخت خود را به انجام برسانید.

خدمات صدور مستر‌کارت مجازی توسط شرکت تهران پرداخت انجام می شود و شما می‌توانید آن را سفارش دهید. مشخصات مستر ‌کارت‌های مجازی ارائه شده توسط تهران‌پرداخت، به شرح زیر است:

visa
 • این کارت‌ها از نوع مستر‌کارت مجازی (Virtual MasterCard) بوده و صادره از کشور اردن می‌باشد که با نام تجاری ezGyft عرضه می‌شود.
 • مسترکارت مجازی، دارای کنترل پنل آنی می‌باشد، بنابراین همواره با ورود به بخش دارندگان کارت می‌توانید تراکنش‌ها و موجودی لحظه‌ای کارت خود را مشاهده نمایید.
 • هزینه صدور مستر کارت مجازی 6 دلار می باشد.
 • مستر کارت مجازی به صورت Prepaid است، یعنی دارای حساب بانکی پشتیبان جهت دریافت و ارسال پول نبوده و فقط با این کارت می توان خرید اینترنتی انجام داد.
 • MasterCard مجازی، یک بار شارژ می‌باشد و امکان شارژ مجدد آن وجود ندارد.
 • پرداخت‌های تکرار شونده (Recurring Payment) به صورت دوره‌ای (هفتگی، ماهانه و سالانه) یا به عبارتی دیگر به صورت آبونمان است. در این نوع پرداخت‌ها اطلاعات کارت در وب سایت مربوطه ذخیره می‌شود و در دوره‌های مشخص هفتگی، ماهانه یا سالیانه مبلغ مشخصی از کارت کسر می‌شود. انجام این نوع از پرداخت‌ها، با این کارت‌ها امکان پذیر نمی‌باشد.
 • مستر کارت مجازی تنها برای پرداخت‌های آنلاین مناسب بوده و برای استفاده در پرداخت‌های آفلاین قابل استفاده نخواهد بود. شما می‌توانید جهت کسب اطلاع و آشنایی بیشتر درباره پرداخت‌های آفلاین، مقاله "راهنمای پرداخت آفلاین ارزی با ویزا کارت/مستر کارت" را مطالعه نمایید.
 • موجودی این کارت‌ می‌تواند از 10 تا 500 دلار باشد. مبلغ موجودی کارت نیز می‌بایست ضریبی از عدد 5 باشد. به عنوان مثال ما می‌توانیم کارتی با موجودی 15 دلار، 150 دلار یا 205 دلار و سایر موجودی‌هایی که مضربی از 5 هستند را صادر نماییم.
 • در هنگام استفاده از مسترکارت مجازی برای پرداخت آنلاین هیچ کارمزدی کسر نمی‌شود. یعنی اگر مبلغ پرداختی شما برابر با 205 دلار آمریکا باشد، دقیقاً معادل همین مبلغ از کارت کسر می‌شود.
 • تنها کارمزدی که در هنگام استفاده از این کارت‌ها ممکن است از موجودی کارت شما کسر شود برای تراکنش‌های ناموفق می‌باشد، یعنی به هر دلیلی مثل ورود اشتباه CVV2 یا تاریخ انقضا کارت (Expiration Date) و همین‌طور ناکافی بودن موجودی کارت در هنگام پرداخت، مبلغ 50 سنت (0.5 دلار) از کارت کسر می‌شود. از این رو لازم است تا در زمان خرید کارت به این نکته توجه داشته باشید که موجودی کارت شما بهتر است اندکی بالاتر از مبلغ پرداخت شما باشد، تا در صورت کسر این کارمزد، با کمبود موجودی مواجه نشده و در پرداخت شما مشکلی پیش نیاید.
 • با مستر‌کارت مجازی، امکان پرداخت به انواع ارزها (مانند پوند، یورو، دلار استرالیا، دلار کانادا و همه انواع ارزهای دیگر) وجود دارد اما از آنجا که ارز پایه این کارت، دلار آمریکا می باشد و به دلار آمریکا نیز شارژ می‌شود، در صورتی که پرداخت شما به یورو، دلار کانادا، دلار استرالیا، پوند یا سایر ارزها باشد، به مبلغ پرداختی شما حداکثر 4 درصد کارمزد جهت تبدیل واحد ارز بین بانکی اضافه می‌شود و این میزان بیشتر از موجودی کارت کسر می‌شود.
 • این کارت‌ها تا سه ماه پس از تاریخ صدور اعتبار دارند و پس از گذشت این زمان منقضی (Expire) می‌شوند و قابل استفاده نخواهند بود.از این رو پیشنهاد ما این است که تنها در صورتی که حداکثر ظرف سه ماه آینده تمامی موجودی کارت را مورد استفاده قرار می‌دهید آن را سفارش دهید.
 • شما می توانید تا 10 روز پیش از زمان انقضای کارت و با کسر کارمزد، می‌توانید از طریق ثبت سفارش در صفحه "خرید مانده کارت" نسبت به فروش مانده مبلغ ارزی خود اقدام نمایید.
 • مسترکارت مجازی امکان بازگشت پول (Refund) مبالغ پرداخت شده را دارد. یعنی اگر به هر دلیلی تمام یا بخشی از مبالغ پرداخت شده قبلی به کارت بازگردد، این مبلغ ریفاند می‌شود و به موجودی کارت شما اضافه می‌شود.
 • با توجه به این که مستر کارت روی اکانت افراد در سایت emoneyonlineservices.com صادر می‌شود، با هر ایمیل آدرس، می‌توان برای صدور حداکثر پنج مستر‌کارت مجازی اقدام نمود.اگر با یک ایمیل آدرس بخواهید بیش از پنج کارت سفارش دهید، لازم است موجودی حداقل یکی از پنج کارت قبلی زیر 5 دلار باشد.
 • از آنجا که این MasterCard از نوع مجازی و فاقد فیزیک (کارت پلاستیکی) می‌باشد، امکان خرید حضوری با استفاده از دستگاه‌های POS فروشگاهی یا دریافت پول نقد از دستگاه‌های خودپرداز (ATM) در خارج از کشور وجود ندارد. درست به همین دلیل، این کارت ها برای پرداخت در وب سایت هایی که ممکن است بعداً از شما اسکن کارت یا اصل کارت را بخواهند نیز مناسب نیستند. به عنوان مثال این کارت ها برای رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما توصیه نمی شوند زیرا سایت های مرتبط با این خدمات ممکن است بعد از پرداخت از شما تصویر کارت را بخواهند. برای پرداخت هایی از این دست، بهتر است "مستر کارت هدیه فیزیکی tpGift" تهیه نمایید.
 • مستر‌کارت مجازی هیچ گونه محدودیتی در مبلغ یا تعداد تراکنش ندارد.
 • این کارت‌ها با نام می‌باشد و به نام شما و همراه با Billing Address (که در زمان پرداخت آنلاین به آن نیاز دارید) صادر می‌شود، که این آدرس نیز به همراه سایر اطلاعات کارت پس از خرید کارت برای شما ارسال می‌شود. همچنین شما می‌توانید مشخصات خود را در کنترل پنل کارت نیز مشاهده فرمایید.
 • در صورت نیاز می‌توانید در هر زمان که بخواهید و به دلیل ملاحظات شخصی در مورد امنیت کارت خود، این کارت را غیر فعال یا فعال کنید. در تعداد دفعات غیر فعال کردن یا فعال کردن کارت محدودیتی وجود ندارد.
 • پرداخت آفلاین با مسترکارت مجازی امکان پذیر نمی‌باشد.
  به دلیل آن که امکان تمدید مسترکارت مجازی پس از گذشت تاریخ انقضای آن وجود ندارد، جهت استفاده از موجودی باقی مانده در کارت خود، پیش از منقضی شدن آن می‌توانید از یکی از روش‌های زیر استفاده نمایید:
 • کارت به کارت: در این روش در صورتی که شما مستر کارت قابل شارژ tpRed داشته باشید، می‌توانید موجودی مستر کارت هدیه فیزیکی یا مسترکارت مجازی خود را با کسر حداکثر 5 دلار کارمزد، به مسترکارت قابل شارژ منتقل کنید و بدین ترتیب موجودی کارت خود را حفظ نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید مسترکارت قابل شارژ tpRed به صفحه "خرید مستر کارت قابل شارژ بدون نام حک شده tpRed" و برای خرید مسترکارت مجازی به صفحه "خرید مسترکارت مجازی" مراجعه نمایید.
 • صدور مسترکارت مجازی جدید: در این روش شما پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت emoneyproductservices.com، با استفاده از گزینه ی Issue Virtual Card امکان صدور کارت مجازی جدید (پیش از اتمام انقضا کارت اصلی) با موجودی مستر کارت فعلی خود را دارید. در این روش شما می‌توانید با کسر 3 دلار، جهت صدور کارت مجازی جدید 10 تا 20 دلاری و 5 دلار برای صدور مستر کارت مجازی با موجودی بالای 20 دلار (تا سقف 500 دلار) اقدام نموده و مستر کارت مجازی جدیدی با سه ماه اعتبار در پنل خود ایجاد نمایید.
 • فروش مانده کارت: اگر شما موفق نشدید در مدت اعتبار کارت از موجودی کامل مسترکارت خود استفاده کنید، می توانید حداکثر 10 روز پیش از انقضا کارت و با کسر کارمزد، موجودی مستر کارت خود را به فروش برسانید و مبلغ آن را بصورت ریالی دریافت نمایید. جهت کسب اطلاع از نحوه و قوانین خرید مانده کارت می‌توانید به صفحه "خرید مانده کارت" مراجعه نمایید.

ثبت سفارش خرید مستر‌کارت مجازی

در نظر داشته باشید که برای ثبت سفارش می‌بایست حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده‌اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مراحل زیر را دنبال کنید :

 1. ابتدا فرم زیر را جهت ثبت سفارش تکمیل نمایید.
 2. در صفحه بعد مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی لینک پرداخت به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید و مبلغ خود را واریز می‌نمائید.
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 8 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 8 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
ظرف حداکثر تا 24 ساعت
برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش