خرید مستر کارت هدیه فیزیکی ezGyft | تهران پرداخت
×
سریع، مطمئن و آگاهانه

مستر کارت هدیه فیزیکی tpGift

نویسنده : توحید محمدنژاد

خرید و صدور آنی مستر کارت با نام با موجودی از 50 تا 1000 دلار. دارای کنترل پنل آنلاین جهت مشاهده موجودی و تراکنش‌ها. این کارت از نوع فیزیکی است و برای تمامی انواع پرداخت‌های آنلاین و آفلاین ارزی و پرداخت با POS برای خرید حضوری در سفر‌های خارجی قابل استفاده می‌باشد.

شرکت تهران پرداخت جهت انجام پرداخت‌های ارزی، امکان دریافت مستر کارت فیزیکی را برای شما فراهم آورده است. شما می‌توانید با خرید مستر ا‌کارت‌های ما، تمامی پرداخت‌های آنلاین و آفلاین خود را به انجام برسانید.

این کارت‌ها دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:

 • این کارت‌ها از نوع مستر ‌کارت (MasterCard) فیزیکی بوده و شایان ذکر است که شما جهت انجام پرداخت انلاین ارزی خود تنها به مشخصات کارت نیاز خواهید داشت که اطلاعات آن پس از انجام سفارش شما، برایتان ایمیل می‌شود. در صورت تمایل شما می‌توانید پس از خرید، اصل کارت را نیز ظرف مدت حداکثر دو هفته به صورت حضوری در محل تهران‌پرداخت دریافت نمایید.
 • مستر کارت‌های فیزیکی tpGift، دارای کنترل پنل آنی هستند. بدین ترتیب شما می ‌توانید در هر لحظه با ورود به بخش دارندگان کارت از موجودی و تراکنش‌های کارت خود مطلع شوید.
 • این کارت‌ها به صورت Pre-Paid و یک بار شارژ می‌باشند و قابلیت شارژ مجدد را ندارند.
 • موجودی این کارت‌ها می‌تواند از 50 تا 1000 دلار باشد و مبلغ شارژ می‌بایست ضریبی از عدد 50 باشد. به طور مثال شما می‌توانید کارت‌هایی با مبلغ موجودی 150 دلار، 300 دلار، 850 دلار و سایر عددهایی که مضربی از 50 هستند را خریداری نمائید.
 • هزینه صدور مستر کارت فیزیکی tpGift طبق جدول زیر می باشد:

 • موجودی کارت
  هزینه صدور
  کارمزد
  از 50 تا 950 دلار
  15 دلار
  7%
  1000 دلار
  15 دلار
  6%
 • امکان بازگشت پول (Refund) به این کارت‌ها وجود دارد. یعنی اگر به هر دلیلی نیاز باشد تا پول پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود، این کار امکان پذیر است.
 • با این کارت‌ها خرید حضوری با استفاده از دستگاه‌های POS فروشگاهی در تمامی درگاه‌های متصل به VISA قابل انجام می‌باشد.
 • با این کارت‌ها شما نمی‌توانید از دستگاه‌های خود پرداز وجه نقد دریافت کنید.
 • این کارت‌ها سقف برداشت روزانه ندارند و شما می‌توانید تمام موجودی کارت را در یک روز استفاده کنید.
 • نام دارنده کارت روی کارت درج نشده است اما نام صاحب کارت در پنل بانکی ثبت می‌شود. پس کارت با نام می‌باشد.
اعتبار این کارت‌ها به مدت یک سال از تاریخ صدور کارت می‌باشد. پس از گذشت این دوره، کارت خریداری شده منقضی می‌شود و هیچ امکانی برای استفاده از کارت و موجودی و یا تبدیل آن به ریال وجود ندارد. در نتیجه پس از این تاریخ، امکان استفاده و پرداخت آنلاین، حضوری یا آفلاین به وسیله کارت وجود نخواهد داشت و لازم است حدود یک ماه پیش از زمان انقضای کارت، موجودی کارت را خالی نمایید. بدین منظور می‌توانید صفحه "خرید مانده کارت" را مطالعه و از این امکان نیز استفاده نمایید.
در هنگام استفاده از مسترکارت هدیه فیزیکی tpGift، برای پرداخت آنلاین هیچ کارمزدی کسر نمی‌شود. یعنی اگر مبلغ پرداختی شما برابر با 205 دلار آمریکا باشد، دقیقاً معادل همین مبلغ از کارت کسر می‌شود.
تنها کارمزدی که در هنگام استفاده از این کارت‌ها ممکن است از موجودی کارت شما کسر شود برای تراکنش‌های ناموفق می‌باشد، یعنی به هر دلیلی مثل ورود اشتباه CVV2 یا تاریخ انقضا کارت (Expiration Date) و همین‌طور ناکافی بودن موجودی کارت در هنگام پرداخت، مبلغ 50 سنت (0.5 دلار) از کارت کسر می‌شود. از این رو لازم است تا در زمان خرید کارت به این نکته توجه داشته باشید که موجودی کارت شما بهتر است اندکی بالاتر از مبلغ پرداخت شما باشد، تا در صورت کسر این کارمزد، با کمبود موجودی مواجه نشده و در پرداخت شما مشکلی پیش نیاید.
لازم است توجه داشته باشید که در تعداد معدودی از کشورها (کمتر از 10 کشور) مثل سوریه، کره شمالی، سودان و ... ممکن است این کارت ها توسط دستگاه های کارتخوان مورد پذیرش نباشند که دلیل این امر هم عمدتاً تحریم های آمریکا در آن کشورها می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه، می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و مشاوره لازم را دریافت نمایید.
در صورت عدم انجام تراکنش با کارت های tpGift در یک دوره 90 روزه، مبلغ 3 دلار بابت هزینه های نگهداری کارت توسط بانک از موجودی کارت تحت عنوان (Month Fee) کسر می شود.
visa

نکاتی پیرامون صدور مستر کارت

ثبت سفارش خرید مستر کارت

در نظر داشته باشید که برای ثبت سفارش بایستی حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مراحل زیر را دنبال کنید :

 1. ابتدا فرم زیر را جهت ثبت سفارش تکمیل نمایید.
 2. در صفحه بعد مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی لینک پرداخت به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید و مبلغ خود را واریز می‌نمائید.
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

شما می‌توانید به کمک ابزارک محاسبه گر که در بالای همه صفحات وجود دارد، مبلغ را محاسبه کنید و ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید "افزایش اعتبار" داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

مبلغ قابل پرداخت نمایش داده شده با فرمول زیر محاسبه شده است:
قیمت دلار سایت * (7درصد کارمزد) 1.07 * 15 دلار هزینه صدور کارت + مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش


در صورتی که موجودی مورد نظر شما در لیست "موجودی کارت" وجود ندارد، گزینه سایر مبالغ را انتخاب نمایید .
نوع ارز :
*
موجودی کارت (بدون هزینه صدور ۱۵ دلاری):
*
سایر مبالغ :
*
مبلغ قابل پرداخت ریالی :
نام و نام خانوادگی به زبان انگلیسی :
تاریخ تولد :
/ /
*
تاریخ تولد (شمسی) :
/ /
*
پیوست فایل (در صورت نیاز) :
سایر ملاحظات (در صورت نیاز) :
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.