ثبت سفارش پرداخت با پرفکت مانی (Perfect Money) | تهران پرداخت: خدمات پرداخت آنلاین دانشجویی
×
سریع، مطمئن و آگاهانه

محاسبه‌گر نوع ارز

در اینجا می توانید معادل ریالی مبلغ ارزی سفارش خود را محاسبه کنید و سپس مبلغ ریالی مربوطه را پرداخت نمایید
قیمت دلار پرداخت آنلاین:4,880تومان 1396/12/28 13:29

پرداخت با پرفکت مانی (Perfect Money)

misaghi نویسنده : نیلوفر میثاقی

note پرفکت مانی یک سرویس آنلاین برای پرداخت، کیف پول و انتقال سریع پول به صورت آنلاین است که امکان خرید از بعضی ازوب‌سایت‌های اینترنتی نیز در آن وجود دارد.

پرفکت مانی (Perfect Money) که در سال 2007 در پاناما به ثبت رسیده است، یک سرویس نقل و انتقال ارز آنلاین و خدمات کیف پول ارزی است که کاربران ایرانی نیز می‌توانند از خدمات آن به صورت رسمی استفاده کنند. پرفکت مانی هم‌چنین از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند.

پرفکت مانی چه کاربرد‌هایی دارد؟

پرفکت مانی کاربردهای نسبتاً گسترده‌ای به شرح زیر دارد:
 • پرداخت برای کالا و خدمات ارائه شده در سایت‌هایی که از درگاه پرداخت پرفکت مانی پشتیبانی می‌کنند.
 • واریز و دریافت پول
 • ذخیره پول در یک حساب الکترونیکی امن، و دریافت سود آن (مانند یک حساب بانکی آنلاین)
 • ذخیره ارز با واحد بیت کوین (Bitcoin)
 • واریز پول به یک حساب به صورت خودکار و با زمان‌بندی منظم که به شما این امکان را می‌دهد که در تاریخ‌هایی که تنظیم کرده‌اید به طور دوره‌ای برای فرد یا افرادی پول واریز نمایید.

اکانت پرفکت مانی چه انواعی دارد؟

پرفکت مانی اکانت‌های Personal را برای افراد معمولی، و اکانت‌های Business را برای شرکت‌ها ارائه می‌نماید.

چگونه حساب پرفکت مانی ایجاد کنیم؟

از طریق صفحه ثبت‌نام پرفکت مانی می‌توانید وارد فرم ثبت نام سایت پرفکت مانی شوید و با تکمیل فرم مشخصات، حساب پرفکت‌مانی ایجاد کنید یا از طریق صفحه اصلی سایت، گزینه Login را انتخاب کنید و سپس روی لینک Signup کلیک و فرم را تکمیل نمایید.

پس از ایجاد اکانت پرفکت مانی، از شما خواسته می‌شود شناسه عضویت و یک اسکن از مدرک شناسایی خود را به سایت پرفکت مانی بفرستید تا در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کردید، آن را به ایمیل شما ارسال کنند.

برای وریفای کردن اکانت، لازم است ابتدا اسکن کارت ملی، شناسنامه یا پاسپورت خود را آپلود کنید و پس از تایید آن، قبضی به نام خودتان ارسال نمایید.

در ایجاد اکانت پرفکت مانی انتخاب کشوری غیر ایرانی، برتری خاصی نسبت به انتخاب ایران ندارد.
در فرآیند وریفای، مدارک به زبان فارسی مورد تایید قرار نمی‌گیرند و لازم است ترجمه شوند.

چگونه از طریق حساب پرفکت مانی انتقال وجه انجام دهیم؟

 • 1. انتقال وجه به حساب مقصد: شما با وارد نمودن شماره‌حساب مقصد مورد نظر خود در فرم انتقال، می‌توانید مبلغی را به حساب دیگری واریز نمایید.
 • 2. انتقال وجه از طریق شماره تلفن: برای ارسال پول از طریق شماره تلفن همراه، شما باید از مبلغ دقیقی که قصد انتقال آن را دارید، شماره حسابی که واریز را از طریق آن انجام می‌دهید و شماره تلفن همراه فردی که قرار است پول برای او واریز شود مطلع باشید تا پس از واریز، یک کد ووچر الکترونیکی (E-Voucher) به شماره تلفن فردی که پول برای او واریز شده ارسال گردد که برای تکمیل واریز مبلغ مورد نظر، باید این کد را در فرم مربوطه وارد کنید.
 • 3. انتقال وجه از طریق ایمیل: حتی در صورتی که شخصی که قصد واریز پول به حسابش را دارید، حساب پرفکت مانی نداشته باشد نیز می‌توانید به آدرس ایمیل او واریز انجام دهید و برای این کار باید از آدرس ایمیل فردی که برای او پول واریز می‌کنید، مبلغ دقیق واریزی و شماره حسابی که از آن واریز پول انجام می‌دهید اطلاع داشته باشید و پس از انتقال وجه، ایمیلی حاوی لینک به وب‌سایت Perfect Money برای فرد دریافت‌کننده پول ارسال می‌شود و دریافت کننده پول قادر خواهد بود مبلغ واریزی را بعد از ثبت‌نام در سایت پرفکت مانی دریافت نماید. در واقع به این روش پرفکت مانی برای دریافت کننده پس از دریافت پول، اکانت پرفکت مانی ایجاد می نماید.
PerfectMoney

چگونه حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنیم؟

 • 1. واریز پول از طریق حواله

  در نسخه فارسی پرفکت مانی، پس از این که اکانت خود را وریفای کرده باشید، می توانید به بخش "واریز وجه" بروید و گزینه "حواله تلگرافی" را انتخاب کنید. در صفحه بعد، گزینه "حساب مقصد واریز از طریق حواله تلگرافی" را انتخاب کنید و مبلغی که قصد انتقال آن را دارید وارد نمایید.

 • 2. ووچر پرفکت مانی

  برای خرید ووچر پرفکت مانی، باید مبلغ تعیین شده را به دلار در محل مخصوص وارد کنید و از طریق درگاه بانکی، هزینه مورد نظر را پرداخت کنید تا خرید شما تکمیل شود.
  به استفاده از کد ووچر قادر خواهید بود انتقال وجه و پرداخت امن و آنلاین انجام دهید.

  برای عملیات پرداخت، حتما باید از کارت بانکی که به نام خود شماست استفاده کنید؛ در غیر این صورت سفارش شما لغو و حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

هزینه انجام پرداخت در پرفکت مانی چقدر است؟

برای حساب‌های مورد تایید (وریفای شده)، 0.5 درصد (حداقل 0.01 دلار) و برای حساب‌های تایید نشده، 1.99 درصد مبلغ انتقالی، به عنوان کارمزد از مانده‌حساب فرستنده کسر می‌شود.

خدمات تهران‌پرداخت در مورد پرفکت مانی چیست؟

برخی سایت‌ها از درگاه پرداخت پرفکت‌مانی پشتیبانی می‌کنند. بدین ترتیب مشاهده لوگوی پرفکت‌مانی در میان روش‌های پرداخت به این معنی است که قادر خواهید بود از آن برای پرداخت استفاده نمایید.
در صورتی که اکانت پرفکت مانی ندارید، با پرداخت آنلاین و موارد مربوط به آن آشنا نیستید و قصد پرداخت آنلاین از طریق پرفکت مانی را دارید، یا صاحب یک اکانت پرفکت مانی هستید و قصد شارژ اکانت یا خرید ووچر را دارید، می‌توانید با استفاده از خدمات تهران‎پرداخت، پرداخت‌های خود با پرفکت مانی را انجام دهید، اکانت خود را شارژ کنید یا ووچر پرفکت مانی خریداری کنید.

کلیه سفارشات پرفکت مانی، ظرف حداکثر 24 ساعت انجام خواهند شد.

پرداخت با پرفکت مانی از طریق تهران‌پرداخت چگونه است؟

در صورتی که تمایل دارید پرداخت از طریق پرفکت مانی، شارژ اکانت پرفکت مانی و خرید ووچر پرفکت مانی را توسط تهران‌پرداخت انجام دهید، فرم سفارش در انتهای این صفحه را تکمیل نمایید.

نرخ پرداخت با پرفکت مانی و شارژ اکانت شما
53,436
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش