def
موجودی حساب
×
سریع، مطمئن و آگاهانه

نقد کردن درآمد ارزی پی پال

نویسنده : توحید محمدنژاد

درآمدهای ارزی خود را می توانید در زمانی سریع به ریال تبدیل کنید. با نقد کردن مبالغ ارزی دریافتی از سایت ها و موسسات خارجی به این روش، محدودیتی برای ایرانیان جهت کسب درآمدهای ارزی به دست آمده از طریق برنامه نویسی، ارائه مشاوره و خدمات دیگر به شرکت های خارجی وجود ندارد.

PayPal روشی کارآمد و سریع در دنیا جهت نقل و انتقال پول می باشد. در بسیاری از مواقع برای پرداخت هزینه خدمات آنلاین و یا خرید و فروش کالا در اینترنت روش پی پل مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران ایرانی نیز در فضای مجازی چند سالی است که وارد این عرصه شده اند. اما مشکلی که برای این افراد پس از دریافت دلار پی پال یا پیشنهاد دریافت آن توسط افرادی خارجی پیش می آید این است که آنها چطور می توانند این درآمد ارزی را تبدیل به ریال کنند و به عبارتی دیگر این درآمد را تبدیل به پول نقد نمایند.
در این راستا، یکی از خدمات ارائه شده توسط تهران پرداخت، تبدیل درآمد قانونی حساب پی پال شما به ریال است و شما می توانید این درآمدها را در تهران پرداخت به فروش برسانید.

paypal

روش فروش دلار پی پال

این خدمات به دو روش در تهران پرداخت قابل انجام است:

روش اول: انتقال مستقیم درآمد شما به اکانت Paypal تهران پرداخت
در این حالت هنگامی که درآمد دلاری شما که از یک اکانت شرکتی و یا یک وب سایت معتبر است، به طور مستقیم به اکانت پی پل ما واریز می شود و معادل ریالی آن (که روش محاسبه آن در ادامه ذکر شده است) برای شما واریز می شود. همچنین ممکن است مبلغ پی پل شما به صورت Balance در حساب کاربری شما در سایتی خاص باشد که در این صورت نیز ما با اتصال اکانت پی پال خود به حساب کاربری تان در آن سایت، مبلغ مربوطه را به حساب خود منتقل می کنیم.
پیش از ارسال مبلغ لازم است اکانت یا وب سایت مربوطه را در فرم انتهایی این صفحه ثبت نمایید تا با بررسی آن، نتیجه را به اطلاع شما برسانیم.

وب سایت هایی که برای این منظور مورد پذیرش ما می باشد به شرح زیر است:

روش دوم: انتقال دلار پی پال از اکانت پی پال خودتان به اکانت پی پال تهران پرداخت
در این روش ابتدا لازم است تا اکانت پی پال شما به طور کامل و از جهات مختلف بررسی شود و در صورتی که امکان خرید دلار شما وجود داشته باشد، مراتب را به اطلاع شما برسانیم و دلار شما را به حساب پی پال خود واریز کنیم و معادل ریالی آن را (که روش محاسبه آن در ادامه ذکر شده است) به شما برگردانیم.

قیمت خرید ارز پی پال

 • دلار آمریکا:
  قیمت خرید دلار پی پال یک درصد پایین تر از قیمت دلار سایت تهران پرداخت می باشد. همانطور که می دانید قیمت دلار سایت تهران پرداخت همیشه برابر با قیمت فروش اسکناس دلار در میدان فردوسی تهران است. بنابراین شما می توانید با استفاده از فرمول زیر معادل ریالی دلار پی پال خود را جهت فروش در تهران پرداخت محاسبه نمایید:
  قیمت دلار سایت تهران پرداخت (فروش اسکناس) * 0.99 * مبلغ دلار دریافت شده = معادل ریالی دلار پی پال شما
  همچنین شما می توانید با استفاده از محاسبه گری که در فرم پایین این صفحه قرار دارد با وارد کردن مبلغ دلار پی پال خود، معادل ریالی آن را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که قیمت خرید دلار پی پل با Source شرکتی و یا اکانت شخصی در تهران پرداخت یکسان است و تفاوتی در قیمت خرید وجود ندارد.
 • سایر ارزها:
  از آنجا که کلیه تراکنش ها با دلار آمریکا انجام می شود، در صورتی که ارزی غیر از دلار وجود داشته باشد، مبلغ پرداختی به دلار آمریکا تبدیل شده و پس از آن تراکنش با این مبلغ انجام می شود. در هنگام تبدیل سایر ارزها به دلار، درگاه پرداختی 4 درصد کارمزد به واسطه این تبدیل ارز از حساب ما کسر می کند، بنابراین در هنگامی که ارز پی پال شما غیر از دلار آمریکاست، از فرمول زیر معادل ریالی آن را محاسبه کنید:
  قیمت دلار سایت تهران پرداخت (فروش اسکناس) * 0.95 * معادل مبلغ ارزی دریافت شده به دلار براساس تبدیل در سایت xe.com = معادل ریالی ارز پی پال شما

نکاتی پیرامون نقدکردن درآمد ارزی پی پال

 • حداقل حجم خرید دلار پی پال 500 دلار در هفته می باشد.
 • خرید درآمد پی پال تنها از اکانت هایی صورت می پذیرد که از اعتبار قابل قبولی برخوردار بوده و زمینه فعالیت آن ها کاملا قانونی باشد. خرید دلار درآمدهایی که از طریق کلیک روی آگهی (Pay-Per-Click) یا دیگر راه های غیر قانونی به دست آمده باشد، صورت نمی پذیرد.
 • مدت زمان واریز ریالی، حداکثر پنج ساعت می باشد.
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش