×
سریع، مطمئن و آگاهانه

نقد کردن درآمد ارزی پی پال

نویسنده : توحید محمدنژاد

درآمدهای ارزی خود را می توانید در زمانی سریع به ریال تبدیل کنید. با نقد کردن مبالغ ارزی دریافتی از سایت ها و موسسات خارجی به این روش، محدودیتی برای ایرانیان جهت کسب درآمدهای ارزی به دست آمده از طریق برنامه نویسی، ارائه مشاوره و خدمات دیگر به شرکت های خارجی وجود ندارد.

PayPal روشی کارآمد و سریع در دنیا جهت نقل و انتقال پول می باشد. در بسیاری از مواقع برای پرداخت هزینه خدمات آنلاین و یا خرید و فروش کالا در اینترنت روش پی پل مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران ایرانی نیز در فضای مجازی چند سالی است که وارد این عرصه شده اند. اما مشکلی که برای این افراد پس از دریافت دلار پی پال یا پیشنهاد دریافت آن توسط افرادی خارجی پیش می آید این است که آنها چطور می توانند این درآمد ارزی را تبدیل به ریال کنند و به عبارتی دیگر این درآمد را تبدیل به پول نقد نمایند.
در این راستا، یکی از خدمات ارائه شده توسط تهران پرداخت، تبدیل درآمد قانونی حساب پی پال شما به ریال است و شما می توانید این درآمدها را در تهران پرداخت به فروش برسانید.

paypal

روش فروش دلار پی پال

با توجه به پیچیدگی های فرآیند نقد کردن درآمدهای ارزی از طریق پی پال، لازم است ابتدا اطلاعاتی در رابطه با روش کسب درآمد شما و همچنین میزان مبلغ دریافتی داشته باشیم. تهران پرداخت برای نقد کردن درآمدهای ارزی چارچوب مشخصی دارد که پس از بررسی درخواست شما و انجام چند مرحله ارزیابی، در صورتی که شرایط لازم وجود داشته باشد، همکاری با شما آغاز خواهد شد.

دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 13
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش