×
سریع، مطمئن و آگاهانه

تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون تافل iBT

نویسنده : توحید محمدنژاد

در صورت نیاز به تغییر زمان و مکان آزمون تافل iBT، می‌توانید با پرداخت 60 دلار و تا 4 روز پیش از آزمون نسبت به انجام تغییرات مورد نظر خود درباره محل برگزاری و زمان آزمون خود اقدام نمایید.

0

پس از ثبت‌نام آزمون تافل iBT، ممکن است نیاز به تغییر زمان و یا محل آزمون خود داشته باشید که امکان این تغییرات تا 4 روز قبل از آزمون وجود دارد. شما می‌توانید از طریق ورود به اکانت خود در وب سایت ETS تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید. هزینه تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون TOEFL-iBT برابر 60 دلار بوده و پرداخت آن به وسیله کارت‌های ارزی ویزاکارت/مسترکارت انجام می‌پذیرد.

پس از "ثبت نام آزمون تافل iBT" ممکن است نیاز به تغییر زمان و یا محل آزمون خود داشته باشید که امکان این تغییرات تا 4 روز قبل از آزمون وجود دارد. شما می‌توانید از طریق ورود به اکانت خود در وب سایت ETS تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید. Reschedule
هزینه تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون TOEFL-iBT برابر ۶٠ دلار می‌باشد و پرداخت آن به وسیله کارت‌های ارزی ویزاکارت/مسترکارت انجام می‌پذیرد. شما می‌توانید برای انجام پرداخت خود به راهنمای انتهای همین صفحه مراجعه نمایید.

نکاتی پیرامون تغییر زمان یا مرکز (Reschedule) آزمون تافل iBT

  • چنانچه قصد تغییر تاریخ و یا مکان آزمون خود را دارید تا چهار روز پیش از آزمون قادر به انجام این کار خواهید بود و پس از آن دیگر این امکان وجود ندارد و حتی امکان لغو آزمون و Refund (بازگشت پول) آن نیز وجود نخواهد داشت.
  • تعداد دفعات تغییر زمان و مرکز آزمون iBT محدودیتی ندارد، اما تاریخ جدید انتخابی نمی‌تواند کمتر از 12 روز نسبت به تاریخ اولیه باشد.
  • تغییر زمان یا مرکز آزمون تنها در صورتی امکان پذیر است که تاریخ یا مرکز جدید باز باشد و امکان ثبت نام نیز در آن‌ها وجود داشته باشد. جهت آگاهی از مراکز و تاریخ‌های باز و همچنین دریافت اطلاعات از طریق SMS یا ایمیل در صورت باز شدن وقت‌های جدید، می‌توانید از طریق صفحه "رزرو ثبت نام آزمون iBT" کسب اطلاع نمایید.
  • چنانچه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام و مراحل Reschedule آزمون تافل خود را دارید می‌توانید صفحه "راهنمای تصویری تغییر زمان و مکان (Reschedule) آزمون تافل iBT" را مشاهده نمایید.

دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:


روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:


UserName :
*
Password :
*
Old Test Date :
/ /
*
Old Test Center Name :
*
Old Test Center Code :
*
Country of New Test Center :
*
City of New Test Center :
*
New Test Date :
/ /
*
New Test Time :
*
New Test Center Name :
*
New Test Center Code :
*
Description :
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.