×
سریع، مطمئن و آگاهانه

خرید ویزا کارت

نویسنده : فرهاد اسدی

خرید و صدور آنی کارت ویزا با نام با موجودی از 10 تا 1000 دلار. دارای کنترل پنل آنلاین جهت مشاهده موجودی و تراکنش ها. این کارت از نوع فیزیکی است و برای تمامی انواع پرداخت های آنلاین ارزی و خرید حضوری قابل استفاده می باشد.

شرکت تهران پرداخت جهت انجام پرداخت‌های ارزی، امکان دریافت ویزا کارت فیزیکی را برای شما فراهم آورده است. شما می‌توانید با خرید ویزا‌کارت‌های ما، تمامی پرداخت‌های آنلاین و آفلاین خود را به انجام برسانید.

این کارت‌ها دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:

 • این کارت‌ها از نوع ویزا‌کارت (VISA CARD) هستند و در کشور امارات صادر می‌شوند.
 • دارای کنترل پنل آنی هستند. بدین ترتیب شما می ‌توانید در هر لحظه با ورود به بخش دارندگان کارت از موجودی و تراکنش‌های کارت خود مطلع شوید.
 • این کارت‌ها به صورت Pre-Paid و یک بار شارژ می‌باشند و قابلیت شارژ مجدد را ندارند.
 • موجودی این کارت‌ها می‌تواند از 100 تا 1000 دلار باشد و مبلغ شارژ می‌بایست ضریبی از عدد 5 باشد. به طور مثال شما می‌توانید کارت‌هایی با مبلغ موجودی 105 دلار، 415 دلار، 830 دلار و سایر عددهایی که مضربی از 5 هستند را خریداری نمائید.
 • امکان بازگشت پول (Refund) به این کارت‌ها وجود دارد. یعنی اگر به هر دلیلی نیاز باشد تا پول پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود، این کار امکان پذیر است.
 • با این کارت‌ها خرید حضوری با استفاده از دستگاه‌های POS فروشگاهی در تمامی درگاه‌های متصل به VISA قابل انجام می‌باشد.
 • پرداخت‌های تکرار شونده (Recurring Payment) به صورت دوره‌ای (هفتگی، ماهانه و سالانه) یا به عبارتی دیگر به صورت آبونمان است. در این نوع پرداخت‌ها اطلاعات کارت در وب سایت مربوطه ذخیره می‌شود و در دوره‌های مشخص هفتگی، ماهانه یا سالیانه مبلغ مشخصی از کارت کسر می‌شود. انجام این نوع از پرداخت‌ها، با این کارت‌ها امکان پذیر نمی‌باشد.
 • با این کارت‌ها شما نمی‌توانید از دستگاه‌های خود پرداز وجه نقد دریافت کنید.
 • این کارت‌ها سقف برداشت روزانه ندارند و شما می‌توانید تمام موجودی کارت را در یک روز استفاده کنید.
 • نام دارنده کارت روی کارت درج نشده است اما نام صاحب کارت در پنل بانکی ثبت می‌شود. پس کارت با نام می‌باشد.
اعتبار این کارت‌ها یک سال می‌باشد و از روز صدور کارت به مدت یک سال شما می‌توانید از این کارت‌ها استفاده کنید. توجه کنید که تاریخ انقضای درج شده روی کارت با تاریخ اعتبار یک ساله کارت متفاوت است. پس از گذشت یک سال از تاریخ صدور کارت، کارت خریداری شده منقضی می‌شود و هیچ امکانی برای استفاده از کارت و موجودی و یا تبدیل آن به ریال وجود ندارد . در نتیجه پس از این تاریخ، امکان استفاده و پرداخت آنلاین، حضوری یا آفلاین به وسیله کارت وجود نخواهد داشت و لازم است حدود یک ماه پیش از زمان انقضای کارت، موجودی کارت را خالی نمایید. بدین منظور می‌توانید صفحه "خرید مانده کارت" را مطالعه و از این امکان نیز استفاده نمایید.
کارمزدهای کسر شده از کارت توسط بانک در جدول زیر آمده است:
نوع تراکنش
کارمزد (دلار آمریکا)
تراکنش های زیر 10 دلار
0.25
تراکنش های بالای 10 دلار تا خود 30 دلار
0.25
تراکنش های بالای 30 دلار
بدون کارمزد
تراکنش ناموفق
0.50
نکته بسیار مهم این است که با توجه به جدول بالا، هنگام خرید کارت می‌بایست توجه داشته باشید که موجودی کارت شما کمی بالاتر از مبلغ پرداخت شما باشد، تا در صورت کسر این کارمزدها، در پرداخت شما مشکلی پیش نیاید. به طور مثال اگر شما می‌خواهید پرداختی 20 دلاری انجام دهید، نیاز به 20.25 دلار موجودی در کارت خود دارید و بنابراین یک کارت 25 دلاری یا بالاتر برای شما مناسب می‌باشد. چنانچه از مبلغ نهایی پرداختی خود اطمینان کافی ندارید بهتر است کارت خود را با 5 تا 10 دلار موجودی بیشتر خریداری نمایید.
visa

نکاتی پیرامون صدور ویزا کارت

ثبت سفارش خرید ویزا کارت

در نظر داشته باشید که برای ثبت سفارش بایستی حتما عضو سایت ما باشید، بنابراین اگر پیش از این عضو سایت ما نبوده اید ابتدا برای عضویت ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مراحل زیر را دنبال کنید :

 1. ابتدا فرم زیر را جهت ثبت سفارش تکمیل نمایید.
 2. در صفحه بعد مبلغ قابل پرداخت ریالی برای سفارش شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی لینک پرداخت به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید و مبلغ خود را واریز می‌نمائید.
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:

200x200

ثبت سفارش