×
سریع، مطمئن و آگاهانه

خرید مانده کارت

نویسنده : فرهاد اسدی

در صورتیکه قبلا از تهران پرداخت گیفت کارت مستر یا ویزا دریافت نموده و پرداخت خود را انجام داده اید یا کارت شما دارای موجودی بالای 30 دلار است، می توانید از طریق درخواست خرید مانده کارت نسبت به فروش موجودی باقی مانده کارت خود اقدام نمایید.

پس از دریافت کارت ارزی از تهران پرداخت و انجام خرید آنلاین ممکن است مبلغی در کارت باقی بماند که مایل باشید معادل ریالی آن را دریافت نمایید. کلیه عزیزانی که از طریق تهران پرداخت اقدام به خرید کارت ارزی کرده اند، این امکان را خواهند داشت تا از طریق همین صفحه نسبت به فروش مانده مبلغ کارت ارزی خود اقدام نمایند. خرید مانده کارت مشمول قوانینی می شود که لازم است به دقت مطالعه نمایید.

visa

قوانین ثبت سفارش خرید مانده کارت

  • پس از ثبت سفارش، ما آن را بررسی می نماییم و مبلغ ریالی قابل پرداخت بابت موجودی کارت، را در سفارش به شما اعلام می کنیم. برای مشاهده موجودی تایید شده برای کارت، کافیست وارد حساب کاربری خود شده و در بخش سفارش‌ها، روی سفارش "خرید مانده کارت" خود کلیک نمایید. اگر مبلغ ریالی که با توجه به موجودی کارت و کسر 5 دلار کارمزد محاسبه گردیده، توسط شما مورد تایید قرار گرفت، بر روی دکمه "اصلاح اطلاعات سفارش" کلیک نموده و در بخش توضیحات اعلام کنید که مبلغ ریالی محاسبه شده ،مورد تایید شماست و جزئیات کارت مانند CVV2 و تاریخ انقضا و ... را ثبت نمایید و روی "به روز رسانی سفارش" کلیک کنید. بطور مثال اگر شما قصد فروش مانده کارتی با موجودی فعلی 150 دلار داشته باشید، پس از کسر 5 دلار کارمزد، معادل ریالی 145 دلار با قیمت روز دلار در روز تایید موجودی به شما پرداخت خواهد شد.
  • در صورتی که اطلاعات کارت خریداری شده خود را نمی‌دانید، می‌توانید به ایمیلی که در زمان خرید کارت دریافت نموده اید مراجعه نموده و از طریق فایل PDF ضمیمه شده که حاوی اطلاعات کامل کارت است به این جزئیات دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید فایل PDF را مستقیما در زمان به روز رسانی سفارش از طریق گزینه "پیوست فایل" بارگذاری نمایید که در این صورت نیازی به ثبت جداگانه CVV2، تاریخ انقضا و دیگر اطلاعات مورد نیاز نخواهید داشت و تنها لازم است در بخش توضیحات موافقت خود را با مبلغ ریالی محاسبه شده اعلام فرمایید.
  • از زمان دریافت تایید مبلغ ریالی توسط شما، کارت فیزیکی، موجودی و کلیه حقوق مالکیتی آن به تهران پرداخت تعلق خواهد داشت لذا مسئولیت هر گونه برداشت توسط شما یا شخص ثالث از کارتی که به مالکیت تهران پرداخت در آمده است به تمامی بر عهده شما خواهد بود.
  • خرید مانده کارت به معنای دریافت کل موجودی کارت و تسویه بلافاصله آن نبوده و تهران پرداخت اجازه خواهد داشت برای انجام هر گونه تراکنش و پرداخت از آن استفاده نماید. در نهایت مبلغ توافقی تایید شده توسط ما تهران پرداخت که قبلا به تایید شما به عنوان صاحب کارت رسیده است، مرجع پرداخت ریالی خواهد بود.
  • خرید مانده کارت تنها شامل کارت هایی می شود که از تهران پرداخت خریداری شده باشد واز 30 دلار به بالا موجودی داشته باشند، لذا در صورتیکه مانده کارت شما کمتر از 30 دلار باشد، در هنگام ثبت سفارش با خطای "مبلغ نمی تواند کمتر از 30 دلار باشد" مواجه خواهید شد.
  • مبلغ ریالی که به شما پرداخت می گردد، مطابق موارد بیان شده و ظرف یک هفته پس از تایید مبلغ، به حساب بانکی که شماره شبای آن را در اختیار ما قرار داده‌اید، واریز می گردد.
  • چنانچه پس از تایید مبلغ ، هر گونه پرداختی از کارت که توسط شما یا تهران پرداخت تایید نشود، مسئولیت آن بر عهده شما بوده و تهران پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال تراکنش هایی که انجام آن را تایید ننماید، نخواهد داشت.
  • تهران پرداخت این اختیار را دارد که نسبت قبول یا رد درخواست خرید هر مشتری حتی پس از ثبت سفارش، راسا تصمیم گیری نماید.
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

موجودی مانده کارت (دلار آمریکا) :
*
نوع کارت :
Card Number (شماره 16 رقمی کارت) :
*
Serial number (شماره سریال کارت) :
*
Name Of Card Holder (نام دارنده کارت به انگلیسی) :
*
سایر ملاحظات (در صورت نیاز)
*
پیوست فایل (در صورت نیاز):
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.