پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی و بین المللی و نمایشگاه ها | تهران پرداخت
×
سریع، مطمئن و آگاهانه

محاسبه‌گر نوع ارز

در اینجا می توانید معادل ریالی مبلغ ارزی سفارش خود را محاسبه کنید و سپس مبلغ ریالی مربوطه را پرداخت نمایید
قیمت دلار پرداخت آنلاین:4,680تومان 1396/12/05 15:06

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی و نمایشگاه ها و همایش های بین المللی

نویسنده : توحید محمدنژاد

چنانچه قصد شرکت در یک کنفرانس، همایش یا نمایشگاه خارجی و ارائه مقالات علمی و پژوهشی خود را دارید بایستی هزینه ای تحت عنوان Conference Fee یا Registration Fee را با استفاده از ویزاکارت/مسترکارت یا پی پال بپردازید.

همه ساله کنفرانس ها و همایش های بین المللی متعددی در زمینه های علمی، هنری، فرهنگی، اقتصادی و تخصصی در اقصی نقاط جهان برگزار می شود . ایرانیان نیز برای شرکت در این رخدادها به کشورهای مختلف سفر می نمایند و یا مقاله های علمی و پژوهشی خود را جهت دریافت پذیرش به این کنفرانس ها ارسال می کنند.

در مواردی که پدیدآورندگان مقاله های علمی، مقاله های خود را به یک کنفرانس ارائه می کنند، مشابه با ژورنال های خارجی، موسسه برگزار کننده یک کنفرانس بین المللی نیز پس از دریافت یک نسخه از چکیده یا Abstract مقاله علمی، در مدت زمانی مشخص آن مقاله را مورد بررسی قرار می دهد و تصمیم خود را که یا همان Accept مقاله و یا رد Reject آن مقاله باشد به اطلاع نویسنده یا نویسندگان مقاله یا همان Author/Authors می رسانند.
کنفرانس های خارجی و نمایشگاه های بین المللی معمولاً هزینه هایی را جهت ثبت نام یا به اصطلاح Registration Fee جهت شرکت افراد در آن رویداد دریافت می کنند. در مورد بعضی از نمایشگاه ها یا همایش ها نیز لازم است بلیط (Ticket) تهیه شود.
اگر یک کنفرانس از نوع علمی و پژوهشی باشد، موسسه برگزار کننده هزینه ای را تحت عنوان Conference Fee یا Abstract Acceptance Fee از پدید آورنده مقاله علمی جهت ارائه مقاله علمی در پوستر کنفرانس و آوردن متن کامل یا Full Text مقاله در کتابچه گزارش مقالات کنفرانس دریافت می کند. مبلغ این هزینه ها می تواند از 10 دلار تا بالاتر از 1000 دلار (یا سایر ارزهای بین المللی مثل پوند انگلیس یا یورو) متغیر باشد و در مواردی شامل هزینه های اقامت (هتل) و پذیرایی نیز می شود.
عدادی از وب سایت های مرتبط با کنفرانس ها و نمایشگاه های خارجی که ما بیشترین پرداخت ها را در آن ها داشته ایم در ادامه آمده است:

 • theiier.org (International Institute of Engineers & Researchers)
 • conferences.elsevier.com (Elsevier Conferences)
 • nscj.co.uk (International Symposium on Energy Challenges and Mechanics)
 • asme.org (The American Society of Mechanical Engineers)
 • iafor.org (The International Academic Forum)
 • wcpcg.org (World Conference on Psychology, Counselling and Guidance)
 • iieng.org/ (International Institute of Engineers)
 • siam.org (Society for Industrial and Applied Mathematics)
 • icafs.org (International Conference on Advances in Food Sciences)
 • europeansociology.org (Conference of the European Sociological Association)

برای پرداخت هزینه های مرتبط با کنفرانس های بین المللی و نمایشگاه ها یا همایش های خارجی با استفاده از خدمات تهران پرداخت، لازم است ابتدا روش پرداخت این هزینه ها را تشخیص دهید که ممکن است هر یک از روش های زیر باشد:

 • وقتی که پرداخت هزینه کنفرانس با پی پال (PayPal) قابل انجام باشد
  عمدتاً پرداخت های مربوط به کنفرانس ها و نمایشگاه ها تنها از طریق PayPal ممکن می باشد. در این شرایط پس از مطالعه دستورالعمل و پر کردن صفحه پرداخت PayPal می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه های کنفرانس در مدت حداکثر 3 ساعت انجام شود.این صفحه در منوی ثبت سفارش سایت در زیرمنوی "پرداخت PayPal" نیز در دسترس شما می باشد.
 • هنگامی که بتوان هزینه کنفرانس از طریق ویزا کارت یا مستر کارت (Visa Card/Master Card) پرداخت نمود
  اگر پس از انجام مراحل پرداخت هزینه های کنفرانس یا همایش به صفحه ای رسیدید که در آن، نوع کارت Visa/Master، شماره کارت (Card Number) و تاریخ انقضای کارت (Expiration Date) خواسته شد، می توانید به این نتیجه برسید که این پرداخت از نوع پرداخت هایی است که با ویزا کارت یا مستر کارت قابل انجام است. در این حالت جهت پرداخت هزینه نمایشگاه یا همایش با ویزا کارت یا مستر کارت، پس از ملاحظه صفحه ثبت سایر سفارش ها می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه کنفرانس یا نمایشگاه مطابق جدول زمانی سایت (معمولاً ظرف حداکثر 3 ساعت) انجام شود. صفحه ثبت سایر سفارش ها در منوی "ثبت سفارش" سایت در بالای صفحه، زیرمنوی "ثبت سایر سفارش ها" نیز در دسترس شما می باشد.
 • هنگامی که مطمئن نیستید روش پرداخت هزینه همایش یا کنفرانس کدام است
  اگر پس از مطالعه کامل صفحات پرداخت PayPal و ثبت سایر سفارش ها باز هم نتوانستید تشخیص دهید که پرداخت هزینه چگونه انجام می شود، می توانید از طریق شماره تلفن های ما یعنی 02188976264 و 02188977649 و یا ارسال ایمیل به [email protected] در این زمینه مشاوره لازم را از تهران پرداخت دریافت نمایید.

جعفری 1396/10/26 08:39
https://www.conferenceseries.com/onlinepayment/index.php?status=captcha اینجا به چه روشی باید پرداخت کنم؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. پرداخت در این سایت با ویزا/مستر کارت امکان پذیر می باشد. شما می توانید جهت پرداخت در این سایت، از فرم ثبت سایر سفارش ها جهت ثبت سفارش استفاده نمایید.
لیلی 1396/06/06 22:18
با سلام. برای ثبت نام در این کنفرانس باید از چه روشی استفاده کرد؟ http://icas2017conference.com/page.php?p=registration
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


از سوال شما متشکریم. بر اساس اطلاعات موجود در صفحه ای که برای ما فرستاده اید، به نظر می رسد که فقط روش پرداخت به صورت حواله وجود دارد.

با این وجود و با توجه به کارمزدهای بالای حواله برای مبالغی از این دست (زیر 1,000 دلار) بهتر است از طریق ایمیل از این کنفرانس استعلام نمایید که آیا روش پرداخت با PayPal را نیز در میان گزینه های پرداخت دارند یا خیر. در این صورت ما می توانیم این پرداخت را با کارمزدی به مراتب کمتر برای شما به انجام رسانیم.

توجه نمایید در هر دو حالت ما برای شما راه حل مناسب را در اختیار داریم، از این رو شما می توانید جهت دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
دانشجو 1396/02/09 23:00
سلام برای کنفرانس زیر از چه روشی برای پرداخت باید استفاده کرد Bank transfer, please transfer the amount to: ABANCA, Rúa Concheiros, 45, 15703 Santiago de Compostela (Spain); Bank Account Number (IBAN) N° ES07 2080 5540 3831 1000 3773 Bank Identifier Code (BIC) CAGLESMMXXX With the following reason of transfer: Registration fee ExTech 2017 “NAME” “FAMILY NAME”.
پاسخ تهران پرداخت
درود
وقت بخیر
روشی که برای پرداخت به شما پیشنهاد شده است از طریق حواله میباشد، برای دریافت راهنمایی لطفا با تلفن های ما تماس بگیرید.
روناک مرادی 1395/10/20 22:32
سلام ايا براي ثبت نام در مدرسه تابستاني هم در اين قسمت ثبت سفارش كنيم؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


برای پرداخت این هزینه، می توانید از فرم "ثبت سایر سفارش ها" در منوی "ثبت سفارش" استفاده نمایید.
مرجان 1395/03/06 13:45
سلام آیا امکان پرداخت هزینه ثبت نام در کنفرانس زیر از طریق کارت اعتباری وجود دارد یا فقط باید با پی پال پرداخت کرد؟ http://food.global-summit.com/america/registration.php
پاسخ تهران پرداخت
با سلام و تشکر از سوال شما


پرداخت در این وب سایت با پی پال قابل انجام است و می توانید جهت انجام آن، ثبت سفارش نمایید.
علیرضا سلوکدار 1394/12/22 12:13
با سلام آیا امکان پرداخت آنلاین از طریق لینک زیر برای شرکت در کنفرانس خارجی وجود دارد. http://clearware.net/ACI_cart.php
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. بله ما این پرداخت را انجام می دهیم. شما می توانید با پر کردن فرم "پرداخت PayPal" در منوی "ثبت سفارش" اقدام به ثبت درخواست خود برای انجام این پرداخت نمایید تا آن را با پی پال انجام دهیم.