×
سریع، مطمئن و آگاهانه

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی و نمایشگاه ها و همایش های بین المللی

نویسنده : توحید محمدنژاد

چنانچه قصد شرکت در یک کنفرانس، همایش یا نمایشگاه خارجی و ارائه مقالات علمی و پژوهشی خود را دارید بایستی هزینه ای تحت عنوان Conference Fee یا Registration Fee را با استفاده از ویزاکارت/مسترکارت یا پی پال بپردازید.

همه ساله کنفرانس ها و همایش های بین المللی متعددی در زمینه های علمی، هنری، فرهنگی، اقتصادی و تخصصی در اقصی نقاط جهان برگزار می شود . ایرانیان نیز برای شرکت در این رخدادها به کشورهای مختلف سفر می نمایند و یا مقاله های علمی و پژوهشی خود را جهت دریافت پذیرش به این کنفرانس ها ارسال می کنند.

در مواردی که پدیدآورندگان مقاله های علمی، مقاله های خود را به یک کنفرانس ارائه می کنند، مشابه با ژورنال های خارجی، موسسه برگزار کننده یک کنفرانس بین المللی نیز پس از دریافت یک نسخه از چکیده یا Abstract مقاله علمی، در مدت زمانی مشخص آن مقاله را مورد بررسی قرار می دهد و تصمیم خود را که یا همان Accept مقاله و یا رد Reject آن مقاله باشد به اطلاع نویسنده یا نویسندگان مقاله یا همان Author/Authors می رسانند.
کنفرانس های خارجی و نمایشگاه های بین المللی معمولاً هزینه هایی را جهت ثبت نام یا به اصطلاح Registration Fee جهت شرکت افراد در آن رویداد دریافت می کنند. در مورد بعضی از نمایشگاه ها یا همایش ها نیز لازم است بلیط (Ticket) تهیه شود.
اگر یک کنفرانس از نوع علمی و پژوهشی باشد، موسسه برگزار کننده هزینه ای را تحت عنوان Conference Fee یا Abstract Acceptance Fee از پدید آورنده مقاله علمی جهت ارائه مقاله علمی در پوستر کنفرانس و آوردن متن کامل یا Full Text مقاله در کتابچه گزارش مقالات کنفرانس دریافت می کند. مبلغ این هزینه ها می تواند از 10 دلار تا بالاتر از 1000 دلار (یا سایر ارزهای بین المللی مثل پوند انگلیس یا یورو) متغیر باشد و در مواردی شامل هزینه های اقامت (هتل) و پذیرایی نیز می شود.
تعدادی از وب سایت های مرتبط با کنفرانس ها و نمایشگاه های خارجی که ما بیشترین پرداخت ها را در آن ها داشته ایم در ادامه آمده است:

 • theiier.org (International Institute of Engineers & Researchers)
 • conferences.elsevier.com (Elsevier Conferences)
 • nscj.co.uk (International Symposium on Energy Challenges and Mechanics)
 • asme.org (The American Society of Mechanical Engineers)
 • iafor.org (The International Academic Forum)
 • wcpcg.org (World Conference on Psychology, Counselling and Guidance)
 • iieng.org/ (International Institute of Engineers)
 • siam.org (Society for Industrial and Applied Mathematics)
 • icafs.org (International Conference on Advances in Food Sciences)
 • europeansociology.org (Conference of the European Sociological Association)

برای پرداخت هزینه های مرتبط با کنفرانس های بین المللی و نمایشگاه ها یا همایش های خارجی با استفاده از خدمات تهران پرداخت، لازم است ابتدا روش پرداخت این هزینه ها را تشخیص دهید که ممکن است هر یک از روش های زیر باشد:

 • وقتی که پرداخت هزینه کنفرانس با پی پال (PayPal) قابل انجام باشد
  عمدتاً پرداخت های مربوط به کنفرانس ها و نمایشگاه ها تنها از طریق PayPal ممکن می باشد. در این شرایط پس از مطالعه دستورالعمل و پر کردن صفحه پرداخت PayPal می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه های کنفرانس در مدت حداکثر 3 ساعت انجام شود.این صفحه در منوی ثبت سفارش سایت در زیرمنوی "پرداخت PayPal" نیز در دسترس شما می باشد.
 • هنگامی که بتوان هزینه کنفرانس از طریق ویزا کارت یا مستر کارت (Visa Card/Master Card) پرداخت نمود
  اگر پس از انجام مراحل پرداخت هزینه های کنفرانس یا همایش به صفحه ای رسیدید که در آن، نوع کارت Visa/Master، شماره کارت (Card Number) و تاریخ انقضای کارت (Expiration Date) خواسته شد، می توانید به این نتیجه برسید که این پرداخت از نوع پرداخت هایی است که با ویزا کارت یا مستر کارت قابل انجام است. در این حالت جهت پرداخت هزینه نمایشگاه یا همایش با ویزا کارت یا مستر کارت، پس از ملاحظه صفحه ثبت سایر سفارش ها می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه کنفرانس یا نمایشگاه مطابق جدول زمانی سایت (معمولاً ظرف حداکثر 3 ساعت) انجام شود. صفحه ثبت سایر سفارش ها در منوی "ثبت سفارش" سایت در بالای صفحه، زیرمنوی "ثبت سایر سفارش ها" نیز در دسترس شما می باشد.
 • هنگامی که مطمئن نیستید روش پرداخت هزینه همایش یا کنفرانس کدام است
  اگر پس از مطالعه کامل صفحات پرداخت PayPal و ثبت سایر سفارش ها باز هم نتوانستید تشخیص دهید که پرداخت هزینه چگونه انجام می شود، می توانید از طریق شماره تلفن های ما یعنی 02188976264 و 02188977649 و یا ارسال ایمیل به support@TehranPayment.com در این زمینه مشاوره لازم را از تهران پرداخت دریافت نمایید.

سجاد 1398/12/24 15:01
با سلام.بنده قصد پرداخت هزینه ثبت نام کنفرانس را دارم و با توجه به توضیحات داخل سایت، شما تواناییه انجام پرداخت را دارید ولی برای اطمینان آدرس سایت کنفرانس را نیز میگذارم: ... در هر شکل سوال بنده این است که برای پرداخت هزینه مورد نظر، ۴۷۵ یورو میباشد و که با استفاده از محاسبه گر ارزی سایت شما مبلغ خیلی بالایی را نشان میدهد، چیزی در حدود ۱۴ درصد کارمزد. اگر بخواهم از طریق سایت شما پرداخت کنم، چه مبلغی را بایستی برای شما کارت به کارت کنم؟ سوال بعدی اینکه، مشکلات [...]ی چند وقت اخیر در روند پرداخت از طریق شما تاثیر دارد یا خیر؟ و اینکه با توجه به مشکلات مربوط به ویروس کرونا روند کاری شما برقرار است یا خیر؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.


ما تا کنون سابقه پرداخت در سایت مورد نظر شما را نداشته‌ایم؛ در صورت تمایل می‌توانید سفارش خود را ثبت نموده و افزایش اعتبار دهید تا بررسی‌های لازم صورت گیرد. در ارتباط با کامزد مربوط به سفارش نیز لازم به ذکر است به دلیل اینکه ارز پایه کارت‌های تهران پرداخت به دلار آمریکا می‌باشد، حدود 4 درصد بیشتر از کارمزد تهران پرداخت برای تبدیل ارز توسط بانک مقصد از موجودی کارت ما کسر خواهد شد.

خدمات پرداخت ما در تمامی ایام هفته برقرار است. شما می‌توانید در ایام هفته با توجه به جدول زمان‌بندی سفارش خود، از خدمات ما استفاده نمایید.
shahab 1397/10/18 20:05
سلام دوست عزیز. کنفرانسی که بنده قصد ثبت نامش رو دارم، قسمت پرداختشو فقط نمیشه فرستاد تا شما پرداخت رو انجام بدید. یک مقدار کم، نوشتن مشخصات رو هم باید انجام بدید تا قسمت واریز باز بشه. امکانش هست اطلاعات و قسمت هایی که باید پر بشه رو بطور کامل داخل یک فایل زمیمه کنم و براتون بفرستم؟ که هم اون مقدار اطلاعات کم بنده رو مثل نام نوسنده دوم و ایمیل این چیزا رو وارد کنید و بعد هزینه رو واریز کنید؟ خیلی ممنون
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. اشما می توانید موارد را در یک فایل Word پیوست شده به سفارش خود یا در بخش توضیحات سفارش برای ما ارسال نمایید تا فرم ها را مطابق موارد درخواست شده توسط شما پر نماییم و پرداخت مربوطه را انجام دهیم.

اگر باز هم در این رابطه سوال یا ابهامی دارید، می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
سارا 1397/09/10 08:52
با سلام، برای پرداخت در این لینک (ثبت نام کنفرانس) چطور اقدام کنم؟ http://theires.org/PAYMENT/confirm_all_payment.php
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. شما می توانید جهت انجام این پرداخت، سفارش خود را در فرم "پرداخت با PayPal" ثبت فرمایید. ما پس از انجام سفارش، رسید را برای شما ارسال می نماییم.

در صورتی که در این رابطه، سوالی دارید، می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
s 1397/04/30 08:34
سلام، شما bank transfer هم انجام می دهید؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما خدمات حواله پول و Bank Trannsfer انجام نمی دهیم. اما شما می توانید جهت دریافت مشاوره در این رابطه با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
رضا محمدی 1397/04/07 09:10
با سلام برای ثبت نام این کنفرانس چگونه باید عمل کرد؟ Euromaintenance 4.0 2018 متشکرم
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


از سوال شما متشکریم. شما می توانید مراحل ثبت نام را تا رسیدن به مرحله پرداخت با ویزاکارت/مسترکارت انجام دهید و سپس از طریق ثبت سفارش در سایت، درخواست نمایید تا ما با طی مراحل مربوطه، پرداخت را برای شما انجام دهیم و رسید را برایتان ارسال کنیم.

اگر باز هم در این رابطه سوال یا ابهامی دارید، می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
امیر 1397/03/21 19:04
سلام خسته نباشید برای پرداخت هزینه کنفرانس زیر چه ثبت سفارشی باید انجام داد؟ https://euromicro.org/registration/registration.php?event=DSD2018
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. مطابق آنچه در این لینک قابل مشاهده است، این پرداخت با ویزاکارت و مسترکارت قابل انجام است. شما می توانید جهت بررسی دقیق موضوع و انجام سفارش در صورت امکان، از طریق فرم "ثبت سایر سفارش ها" برای این پرداخت ثبت سفارش نمایید.
samira 1397/01/07 17:48
سلام برای پرداخت هزینه این کنفرانس باید از چه روشی استفاده کرد؟ https://agile-online.org/index.php/conference/conference-2018
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. از ظواهر امر اینطور به نظر می رسد که انجام این پرداخت فقط از طریق حواله به حساب های بانکی میسر می باشد. از این رو لطفاً جهت دریافت مشاوره در رابطه با چگونگی انجام این پرداخت، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
Arghavan 1396/12/16 12:46
سلام برای پرداخت هزینه این کنفرانس باید از چه روشی استفاده کرد؟ https://www.soms-medics.com/
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. پرداخت در این وب سایت با PayPal امکان پذیر می باشد. شما می توانید برای پرداخت در این سایت از فرم "پرداخت با PayPal" جهت ثبت سفارش، استفاده نمایید تا ما این پرداخت را برای شما انجام دهیم.
آریا فرمانی 1396/12/15 00:03
با سلام، می خواستم ببینم که برای پرداخت هزینۀ این کنفرانس از چه روشی باید استفاده کرد و آیا شما قادر به انجام آن هستید یا نه. با تشکر http://wwwa.fundacio.urv.cat/congressos/utopian-studies-society/registration
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. مطابق بررسی های ما این پرداخت با ویزا/مستر کارت قابل انجام است و ما می توانیم این پرداخت را برای شما انجام دهیم.

برای ثبت سفارش جهت انجام این پرداخت، می توانید از فرم "ثبت سایر سفارش ها" استفاده نمایید.
جعفری 1396/10/26 08:39
https://www.conferenceseries.com/onlinepayment/index.php?status=captcha اینجا به چه روشی باید پرداخت کنم؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. پرداخت در این سایت با ویزا/مستر کارت امکان پذیر می باشد. شما می توانید جهت پرداخت در این سایت، از فرم ثبت سایر سفارش ها جهت ثبت سفارش استفاده نمایید.
لیلی 1396/06/06 22:18
با سلام. برای ثبت نام در این کنفرانس باید از چه روشی استفاده کرد؟ http://icas2017conference.com/page.php?p=registration
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


از سوال شما متشکریم. بر اساس اطلاعات موجود در صفحه ای که برای ما فرستاده اید، به نظر می رسد که فقط روش پرداخت به صورت حواله وجود دارد.

با این وجود و با توجه به کارمزدهای بالای حواله برای مبالغی از این دست (زیر 1,000 دلار) بهتر است از طریق ایمیل از این کنفرانس استعلام نمایید که آیا روش پرداخت با PayPal را نیز در میان گزینه های پرداخت دارند یا خیر. در این صورت ما می توانیم این پرداخت را با کارمزدی به مراتب کمتر برای شما به انجام رسانیم.

توجه نمایید در هر دو حالت ما برای شما راه حل مناسب را در اختیار داریم، از این رو شما می توانید جهت دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
دانشجو 1396/02/09 23:00
سلام برای کنفرانس زیر از چه روشی برای پرداخت باید استفاده کرد Bank transfer, please transfer the amount to: ABANCA, Rúa Concheiros, 45, 15703 Santiago de Compostela (Spain); Bank Account Number (IBAN) N° ES07 2080 5540 3831 1000 3773 Bank Identifier Code (BIC) CAGLESMMXXX With the following reason of transfer: Registration fee ExTech 2017 “NAME” “FAMILY NAME”.
پاسخ تهران پرداخت
درود
وقت بخیر
روشی که برای پرداخت به شما پیشنهاد شده است از طریق حواله میباشد، برای دریافت راهنمایی لطفا با تلفن های ما تماس بگیرید.
روناک مرادی 1395/10/20 22:32
سلام ايا براي ثبت نام در مدرسه تابستاني هم در اين قسمت ثبت سفارش كنيم؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


برای پرداخت این هزینه، می توانید از فرم "ثبت سایر سفارش ها" در منوی "ثبت سفارش" استفاده نمایید.
مرجان 1395/03/06 13:45
سلام آیا امکان پرداخت هزینه ثبت نام در کنفرانس زیر از طریق کارت اعتباری وجود دارد یا فقط باید با پی پال پرداخت کرد؟ http://food.global-summit.com/america/registration.php
پاسخ تهران پرداخت
با سلام و تشکر از سوال شما


پرداخت در این وب سایت با پی پال قابل انجام است و می توانید جهت انجام آن، ثبت سفارش نمایید.
علیرضا سلوکدار 1394/12/22 12:13
با سلام آیا امکان پرداخت آنلاین از طریق لینک زیر برای شرکت در کنفرانس خارجی وجود دارد. http://clearware.net/ACI_cart.php
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. بله ما این پرداخت را انجام می دهیم. شما می توانید با پر کردن فرم "پرداخت PayPal" در منوی "ثبت سفارش" اقدام به ثبت درخواست خود برای انجام این پرداخت نمایید تا آن را با پی پال انجام دهیم.