پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجله ها و ژورنالهای خارجی و بین المللی | تهران پرداخت
×
سریع، مطمئن و آگاهانه

محاسبه‌گر نوع ارز

در اینجا می توانید معادل ریالی مبلغ ارزی سفارش خود را محاسبه کنید و سپس مبلغ ریالی مربوطه را پرداخت نمایید
قیمت دلار پرداخت آنلاین:4,680تومان 1396/12/05 15:06

پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین المللی خارجی

نویسنده : فرهاد اسدی

پرداخت هزینه ارائه و یا چاپ مقاله در ژورنال ها و مجله های بین المللی ISI در آمریکا، اروپا، هند، پاکستان و سایر کشورها با ویزاکارت، مستر کارت و یا پی پال در کمترین زمان

نتیجه بسیاری از فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی، تهیه یک مقاله علمی یا به اصطلاح Paper یا Article است. یک مقاله علمی می تواند به یک ژورنال (مجله) علمی پژوهشی خارجی جهت چاپ ارائه شود. بسیاری از مجلات خارجی پس از دریافت چکیده (Abstract) مقاله، آن را بررسی می نمایند و نتیجه را که می تواند پذیرش (Accept) مقاله یا رد (Reject) آن باشد به نویسنده یا نویسندگان مقاله (Author) اعلام می نمایند.
پس از این که یک مقاله جهت چاپ در یک ژورنال خارجی یا مجله بین المللی پذیرفته شد، مشابه با ارائه مقاله در کنفرانس های خارجی، معمولاً موسسه مربوطه هزینه ای را تحت عنوان هزینه چاپ مقاله (Publication Fee) دریافت می کند. مبلغ این هزینه می تواند از 30 دلار تا 500 دلار (یا سایر واحدهای ارزی مثل یورو و پوند انگلیس) و حتی در مواردی بیشتر، متغیر باشد.


نمونه وب سایت هایی از مجلات و ژورنال های که سفارش های متعددی از آن ها داشته ایم به شرح زیر هستند:

 • web.ccsenet.org)Canadian Center Of Science and Education)
 • ijsciences.com)International Journal of Sciences)
 • rassweb.com)Research Academy Of Social Sciences)
 • sciedupress.com)SCIEDU)
 • scirp.org)Scientific Research)
 • jssronline.com)Journal of Social Sciences Research)
 • global-summit.com)OMICS International)
 • aperito.org
 • mcser.org )Mediterranean Center of Social and Education Research)
 • hindawi.com
 • ijareeie.com)Internatioanl Journal of Advanced Research in Electrical, Electronics And Instrumentation Engineering)
 • ijbmi.org)International Journal of Business and Management Invention)
 • inspublishers.com)Incessant Nature Science Publishers)
 • openscienceonline.com )Open Science)

برای پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی با استفاده از خدمات تهران پرداخت، بسته به این که روش پرداخت چه باشد، از یکی از روش های زیر می توانید ثبت سفارش نمایید:

 1. هنگامی که پرداخت هزینه پذیرش مقاله از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام باشد:
  اکثر قریب به اتفاق پرداخت های مربوط به چاپ یا پذیرش مقاله فقط از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام است. در این صورت پس از مطالعه کامل دستورالعمل و پر کردن فرم موجود در صفحه پرداخت PayPal می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله در ژورنال ظرف حداکثر 3 ساعت انجام شود. این صفحه جهت پرداخت های مربوط به مقاله های خارجی، در منوی ثبت سفارش سایت در بالای صفحه، در زیرمنوی "پرداخت PayPal" نیز در دسترس شما می باشد.
 2. هنگامی که پرداخت هزینه چاپ یا پذیرش مقاله از طریق ویزا کارت یا مستر کارت (Visa Card/Master Card) قابل انجام باشد:
  اگر با طی کردن روند پرداخت هزینه Publication Fee یا Acceptance Fee به صفحه ای رسیدید که در آن نوع کارت Visa/Master، شماره کارت (Card Number) و تاریخ انقضای کارت (Expiration Date) خواسته می شود، این بدین معناست که پرداخت از نوع قابل انجام با ویزا کارت یا مستر کارت است. در این صورت برای پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله با ویزا کارت یا مستر کارت، پس از مطالعه کامل دستورالعمل و پر کردن فرم موجود در صفحه ثبت سایر سفارش ها می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه چاپ یا پذیرش مقاله در ژورنال مطابق جدول زمانی سایت (معمولاً ظرف حداکثر 3 ساعت) انجام شود. صفحه ثبت سایر سفارش ها در منوی "ثبت سفارش" سایت در بالای صفحه، زیرمنوی "ثبت سایر سفارش ها" نیز در دسترس شما می باشد.
 3. هنگامی که نمی دانید روش پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله چیست:
  اگر پس از مطالعه صفحات پرداخت PayPal و ثبت سایر سفارش ها هنوز هم نمی دانید پرداخت هزینه چاپ و یا پذیرش مقاله چگونه قابل انجام است، می توانید از طریق شماره تلفن های ما یعنی 02188976264 و 02188977649 و یا ارسال ایمیل به آدرس [email protected] در این زمینه مشاوره لازم را از ما دریافت نمایید.

Rara 1396/12/02 11:33
سلام در مورد روش پرداخت اینویس میشه توضیح بدین؟ invoice برای شرکت در کنگره mie2018 در سوئد https://invitepeople.com/orders/523820/show_cart من از طریق اینویس اقدام کردم و رسید دریافت کردم. ولی نمیدونم چجوری باید پولرو پر اخت کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. پرداخت در این وب سایت با ویزاکارت/مسترکارت قابل انجام است. جهت ثبت سفارش برای انجام این پرداخت، می توانید از فرم ثبت سایر سفارش ها استفاده کنید.

اگر در رابطه با مراحل ثبت سفارش سوالی دارید، می توانید جهت دریافت مشاوره، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
امیر 1396/10/05 22:00
با سلام من برای چاپ مقاله ام باید از طریق PayPal ID که برایم فرستاده شده اقدام کنم. که مبلغ ۸۵ دلار به اضافه ۷ دلار برای پرداخت از طریق پی پال میباشد. لطف کنید راهنمایی کنید که فقط داشتن آی پی پال کافیست. و در پایان شما رسید یا کد مخفی برایم میفرستید. تا به سایت آنها ارسال کنم. با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. برای انجام این پرداخت کافیست PayPal Account یا PayPal ID مورد نظر را که در واقع همان شماره حساب می باشد را در اختیار ما بگذارید.

برای ارسال پول به PayPal ID مربوطه، لازم است گزینه "شارژ حساب" را در هنگام ثبت سفارش انتخاب کنید.

اگر باز هم سوالی در این رابطه دارید، می توانید با شماره تلفن های ما جهت دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید.
پريسا 1396/09/25 01:37
سلام آيا براي سابميت مقاله هم مي تواند جورنالي هزينه دريافت كند؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. بله بسیاری از ژورنال های خارجی برای سابمیت مقاله ها نیز، هزینه دریافت می کنند که به آن Submission Fee گفته می شود.

شما می توانید جزئیات بیشتر در این رابطه را در صفحه "پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین المللی خارجی" به آدرس زیر در سایت ما مطالعه فرمایید:

https://www.tehranpayment.com/payment/other/Journal-Article-Publication-Fee
علی 1396/07/29 17:42
با سلام بهترین روش پرداخت برای کنفرانسی با لینک پرداخت زیر چیست؟ آیا میتوان با مستر کارد فیزیکی نیز این پرداخت را انجام داد؟ نحوه اعتبار سنجی پرتال های پرداخت چگونه است؟ لینک: http://meeting.yizhifubj.com.cn/web/main.action?meetingId=188 با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. بله امکان پرداخت در این سایت با ویزا کارت یا مستر کارت وجود دارد. البته این سایت ملاحظاتی دارد که پس از ثبت سفارش، این موارد را به اطلاع شما می رسانیم و پس از آن، سفارش شما را به انجام می رسانیم.
علیرضا 1396/07/26 18:54
با سلام مقاله من تو یه ژورنال برزیلی اکسپت شده که باید 250 دلار پرداخت کنم. ولی ایمیل زدن و گفتن فاکتور باید صادر بشه و برای کشور ایران نمیتونیم صادر کنیم و باید از طریق یه شخص دیگه ای اقدام به پرداخت کنی و از کشور دیگه ای. در زیر متن ایمیل رو گذاشتم لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون We’re very sorry, but we’re just informed that our bank, Santander, is unable to produce an invoice to Iran. Can you make the payment through some representative person in another country? In this case, we’ll send you an invoice with the name and address of this person. Please let us know if your agreed with that solution.
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. شما می توانید اینویس مربوطه را به هر آدرس در کشور امارات یا ترکیه دریافت کنید تا ما پرداخت مربوطه را برای شما انجام دهیم.

در واقع مهم نیست چه آدرسی را وارد می کنید، فقط اگر آدرس ایران نباشد، پرداخت توسط ما قابل انجام است.

اگر باز هم سوالی در این رابطه دارید، می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
طبار 1396/07/19 14:07
سلام من مقاله ام برای ژورنالی پذیرش گرفته به مبلغ ۱۰۰ دلار. این صفحه را جهت پرداخت برایم فرستادن: http://scik.org/payments/jmcs.htm نام مقاله و ژورنال را می خواست که وارد کردم و بعد آیکن نارنجی پی پال را زدم. ولی میگه در دسترس نیست!!! من الان باید چه کار کنم؟ البته هنوز حساب پی پال ندارم ولی جهت آزمایش وقتی اسم مقاله و ژورنال را وارد کردم باید وارد صفحه ای میشد بعد از طریق سایت شما اقدام می کردم ولی پیام میده در دسترس نیست! لطفا راهنمایی کنید. ممنون
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. این پرداخت توسط ما قابل انجام است. شما می توانید جهت دریافت مشاوره در این رابطه با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
علیرضا 1396/04/29 06:59
سلام بنده مقاله به ژورنال Hindawi دادم، همکنون 1500 دلار می خواهند، چگونه این کار را انجام دهم?
پاسخ تهران پرداخت
از سوال شما متشکریم. برای پرداخت در سایت Hindawi می توانید با استفاده از صفحه پرداخت با پی پال در آدرس زیر، ثبت سفارش کنید تا این پرداخت برای شما انجام شود:

https://www.tehranpayment.com/payment/PayPal/payment

شما همچنین می توانید، جهت دریافت مشاوره تلفنی در این رابطه با شماره تلفن های 02166402732 و 02166402776 تماس حاصل فرمایید.

بخشی از نظر شما به دلیل وجود اطلاعات شخصی در آن، حذف شده است.
محمد 1396/04/03 17:22
با سلام . بنده چندین مقاله دارم که قصد چاپ در مجلات ای اس ای دارم. لطفا لیست مجلات ای اس ای دارای ضریب تاثیر را برایم بفرستید همراه با قیمت و زمان پذیرش و چاپ. مربوط به رشته روانشناسی باشد یا در حوزه علوم اجتماعی ،[...] و از این موارد باشد . لطفا مجلات مرتبط باشند و حتما ای اس ای دارای ضریب باشند و از ایندکس ایمرجینگ نباشند
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما در این مورد نمی توانیم اظهار نظر کنیم. اما در صورتی که نیاز به پرداخت با ویزا کارت، مستر کارت یا پی پال در این مورد داشتید، می توانید از خدمات ما استفاده نمایید.

بخشی از کامنت شما به دلیل عدم مطابقت با قوانین سایت، حذف شد.
saye 1396/03/30 09:59
با سلام میشه در این مورد توضیح بدهید؟Processing Fees ایا این هزینه اجباریه؟ [...]
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

با تشکر از سوال شما، تجربه نشان می دهد هزینه های مختلفی توسط نشریات و مجلات خارجی ممکن است از ارائه دهندگان مقاله های علمی دریافت شود. این هزینه ها البته می توانند عنوان های متعددی داشته باشند، عنوان هایی مثل Processing Fee، Publication Fee، Submission Fee و دیگر عناوین را داشته باشند.

اما برای این که مطمئن شوید پرداخت هزینه مربوطه اجباری هست یا خیر، لازم است با مسئولین مجله مربوطه مکاتبه نمایید و مراتب را سوال کنید. البته تجربه ما نشان می دهد که معمولاً این هزینه ها اجباری می باشد و جهت بررسی و انتشار مقاله، لازم است پرداخت شوند.

بخشی از کامنت شما به دلیل طولانی و وجود اطلاعات شخصی، حذف شده است.
کی 1396/02/17 13:30
با سلام و احترام من میخواهم 650 یورو برای چاپ یک مقاله در مجله Acta Medica Mediterranea پذیرش شده است، را با مشخصات زیر پرداخت نمایم. Carbone Editore di Alessandro Pennino through the bank: Banca Fideuram IBAN: IT22E0329601601000066552652 SWIFT CODE: FIBKITMM Please mention in the payment the number of manuscript (4539)
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. لطفاً جهت دریافت مشاوره برای انجام این پرداخت، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
پگاه 1396/02/11 14:37
سلام برای یک ژورنال می خواستم هزینه چاپ پرداخت کنم که مشخصات پرداخت آن در یک فایل پی دی اف مشخص شده است. چگونه از طریق تهران پرداخت می توانم اقدام کنم؟
پاسخ تهران پرداخت
درود
از طریق آنلاین بوسیله کردیت کارت و پی پال میتوانیم شما را در پرداخت هزنه یاری کنیم.
روشی که برای پرداخت مشخص شده است را بفرمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم، برای راهنمایی بهتر لطفا با تلفن های ما تماس بگیرید.
حامد امینی پور 1395/12/13 08:28
آیا با این اطلاعات میتونید 300دلار به حساب مجله واریز کنید؟ The Account details are as follows: Account Holder: Biosciences Biotechnology Research Asia Address: 54, Near Post Office, Thana Street, Shahjahanabad, Bhopal – 462 001 (India) Bank: State Bank of India Branch: BHOPAL MAIN BRANCH, T.T. NAGAR BHOPAL, INDIA Account No.: 33547098828 Swift code: SBI NINBB 268 IFS Code: SBIN0000332
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


از سوال شما متشکریم. لطفاً جهت دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
ناصری 1395/09/01 16:50
با سلام ممنون از تیم تهران پرداخت. واقعا خیلی خوب و مسئولانه پیگیری می کنید مشکلات پیش آمده رو.
کرامتی 1395/08/12 22:26
با سلام مقاله من در مجله ای از مجارستان با مشخصات زیر در حال چاپ می باشد. مبلغ 240 دلار بابت هزینه چاپ باید پرداخت شود . Total amount to be paid: USD 240 (12 pages) Bank name: Magyar Államkincstár Veszprém Bank address: Budapest út 4, 8200 Veszprém, Hungary IBAN: HU05 1004 8005 0171 6791 0000 0000 Swift code: HUSTHUHB Account holder: MTA Ökológiai Kutatóközpont, BLI (BLI, MTA Center for Ecological Research, Hungarian Academy of Sciences, 8237 Tihany, Klebelsberg Kuno u. 3) Additional information for the account holder: ABH 67/4/2016 لطفا راهنمایی کنید با چه روشی هزینه را پرداخت کنم و ایا رسید معتبر برای ارائه به مجله برای من ارسال می شود؟ ممنونم.
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکرم. لطفاً جهت دریافت مشاوره، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
علیرضا تیموری 1395/08/10 12:35
با سلام جهت پرداخت 150 دلار امریکا به ژورنال Nigerian Medical Journal مراحل زیر را در نظر بگیرید. در ابتدا به ادرس زیر بروید http://www.journalonweb.com/nmj/ با ورود ایدی و پس [...] With selecting the role as Author وارد سایت ژورنال بشوید. You will be with this address http://www.journalonweb.com/nmj/author/main.asp then u select the second option as Manuscript charges and follow the process to see which way is possible for you to pay the author side fee regards Teimouri
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. این پرداخت از طریق پی پال قابل انجام است و همانطور که طی تماس تلفنی به شما اعلام شده است، می توانید از طریق منوی ثبت سفارش، پرداخت PayPal برای انجام این پرداخت درخواست نمایید تا ظرف حداکثر 3 ساعت به انجام برسد.
حيدريان 1395/08/10 02:13
در خصوص پرداحت هزينه چاپ مقاله در مجله پاكستان با مشحصات زير سوال داشتم title acount:med well journal account nom:2012-7771471703 bank name:habib bank limit addres:bur dubai branch pobox 888dubai IBAN:AE940280020127771471703 ضمنا مبلغ 400 دلار ميباشد لطفا در صورتيكه امكان واريزي وجو دارد كل هزينه را محاسبه و به من اطلاع دهيد .[...]
پاسخ تهران پرداخت
با سلام و تشکر از سوال شما


در این رابطه با شما تماس گرفته شد و مشاوره لازم ارائه شد. در صورتی که باز هم سوالی در این رابطه دارید، می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
امیر 1395/08/01 11:34
آیا ژورنال journal of mathematics and system scienceمعتبر هست و چاپ مقاله در آن برای مصاحبه دکتری سراسری امتیاز دارد
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. به اطلاع می رساند ما در این زمینه نمی توانیم اظهار نظر کنیم. فقط در صورتی که پرداختی در وب سایت های مربوط به چاپ مقاله در مجلات خارجی داشته باشید، ما می توانیم آن را برایتان به انجام رسانیم.
انور اسدی 1395/07/24 14:01
با سلام مقاله اینجانب در مجله ای در لهستان پذیرفته شده و نیاز به 660 یورو جهت چاپ آن می باشد. اطلاعات زیر از طرف ژورنال فرستاده شده است. Bank wire transfer: Name of Payee: Firma Wydawnicza "HARD" s.c. Jerzy Radecki, Hanna Radecka Address of Payee: ul. Wengris 71, 10-718 OLSZTYN, POLAND Bank Name: Bank Polska Kasa Opieki SA Bank Address: ul. 1 Maja 10, 10-118 Olsztyn, Poland Title: Publishing fee PJOES-00682-2016-02 Payment 660.00 EUR to bank account no.: PL19124015901111000014317981 Swift Reference: PKOPPLPW لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

لطفاً جهت دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
رسا 1395/07/23 23:13
هزینه ی ثبت یک مقاله ی isiحدودا چقدر است؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما در زمینه تهیه مقاله های ISI خدماتی ارائه نمی کنیم. خدمات ما فقط پرداخت هزینه ارزی سابمیت (Submit) یا (Publish) مقاله های علمی در کنفرانس ها یا مجله ها و ژورنال ها خارجی می باشد.

پس شما پیش از مراجعه به سایت ما باید هزینه مربوطه را در وب سایت مربوطه یا از طریق ایمیل پذیرش از موسسه مورد نظر خود دریافت کرده باشد و از میزان این مبلغ آگاه باشید تا پس از آن سفارش انجام این پرداخت را به ما اعلام فرمایید تا ما آن را برایتان انجام دهیم.
میلاد 1395/06/09 10:39
سلام آیا برای شما پرداخت هزینه مقاله open access در الزویر هم امکان پذیر است؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

بله این امکان وجود دارد، لطفاً جهت دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
امین 1395/05/27 09:18
آیا برای شما واریز به طریق سویفت هم امکان پذیر بوده؟ لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


از سوال شما متشکریم. لطفاً جهت دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
محسن 1395/05/18 22:47
بنده می خواهم مبلغ 150 دلار به شماره حساب : TN5914800800100703713427 به مقصد کشور تونس بانک Banque de L’Habitat انتقال بدهم لطفا بنده را راهنمایی فرمایید
پاسخ تهران پرداخت
با سلام و تشکر از سوال شما

لطفاً جهت دریافت مشاوره تلفنی در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
1395/05/06 13:29
با سلام آیا لازمه از طریق پیپال حتما آن شرکت یه اکانت برایمان ارسال نماید. بنده میخواهم مقاله ای را به چاپ برسانم که مجله گفته باید 600 دلار بفرستی و آدرسی که داده ارور میدهد چه کاری باید انجام بدهم. http://payment.ccsenet.org این هم آدرسی است که برای هزینه مقاله ارائه گرده است. شما قبلا برای این مجله برای سایر اساتید هزینه را ارسال نموده اید. با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

بله ما این پرداخت را بارها انجام داده ایم و می توانیم به سادگی برایتان انجام دهیم. دلیل بروز مشکل هم این است که برای پرداخت از سایت مجله به صفحه ای در سایت PayPal.com هدایت می شوید و این سایت IP های مربوط به ایران را بسته است و وقتی با IP ایران به آن وارد می شوید، اجازه نمایش صفحات سایت را نمی دهد.

از این رو جهت ثبت این سفارش کافیست به صفحه زیر مراجعه نمایید:
http://www.tehranpayment.com/payment/other/Journal-Article-Publication-Fee

اگر باز هم سوالی داشتید، با شماره های ما تماس حاصل فرمایید و مشاوره تلفنی دریافت کنید.
ملیکا محدثی پور 1395/05/02 22:41
با سلام جهت پرداخت مبلغ چاب مقاله در ژورنال زیر چه جوری از طریق سایت شما اقدام کنم و سفارش بدم. web.ccsenet.org)Canadian Center Of Science and Education)
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

شما می توانید با استفاده از فرم "پرداخت PayPal" در صفحه "ثبت سفارش" سفارش خود را ثبت نمایید تا پرداخت مورد نظر شما را انجام دهیم و رسید را برایتان ارسال کنیم.

اگر باز هم سوالی در این رابطه دارید، می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
hamed 1395/04/30 09:34
با سلام میخام بدونم هزینه چاپ مقاله تو یه مجله تخصصی حسابداری خارجی (البته کم هزینش) و دریافت نامه پذیرشش چقد میشه؟ ممنون
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


از سوال شما متشکریم. پاسخ سوال شما بستگی به مجله ای دارد که شما می خواهید مقاله خود را در آن چاپ کنید. با توجه به خدمات تهران پرداخت، شما محدودیتی در رابطه با پرداخت ارزی به مجله ها و ژورنال های خارجی ندارید، پس فقط کافیست مجله خارجی مورد نظر را انتخاب کنید و اقدامات لازم را انجام دهید.

در مرحله پرداخت هزینه نیز می توانید از خدمات TEHRANPAYMENT استفاده کنید.
محمد مهدی مولایی 1395/04/17 16:13
سرعت پرداخت مناسب است
زهرا ابراهیمی 1395/04/02 16:35
با سلام و عرض ادب در صورت عدم موفقیت در ارسال شما برای مجله مورد نظر آیا مطمئنا وجه پرداختی توسط ما عودت داده خواهد شد؟ چه تضمینی وجود دارد؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما مطابق قوانین و مقررات سایت متعهد به انجام سفارش شما هستیم و مسئولیت های جانبی آن را نیز می پذیریم.

جهت اطمینان در رابطه با خدمات تهران پرداخت، کافی است کمی در مورد ما در اینترنت جستجو نمایید.

در انتظار سفارش شما هستیم.
هادی 1395/03/14 16:56
با سلام مبلغ 200 دلار باید برای کنفرانس دوبی با مشخصات زیر ارسال کنم. لطفا راهنمایی فرمایید. ایمیل [email protected] Finish the payment of Registration fee in the following Bank Account/using credit card and send the scanned copy of the payment receipt at [email protected] In case of credit card payment please add 5% of the total amount (write that added total amount in the text box) as processing charges by paypal. Please ensure while making online payment that the online payment should be credited in the account of “International centre of Economics humanity and management” with PayPal account: [email protected]
پاسخ تهران پرداخت
با سلام و تشکر از سوال شما

پرداخت شما به روش های مختلف قابل انجام است. ساده ترین روش برای انجام این پرداخت این است که فرم "پرداخت PayPal" را برای Send Money به اکانت پی پال ذکر شده یعنی [email protected] پر نمایید تا ما مبلغ مربوطه را به آن اکانت با پی پال ارسال نمایم.

روش دیگر پرداخت، از نوع آفلاین می باشد. شما می توانید با مطالعه صفحه "راهنمای پرداخت آفلاین با مسترکارت و ویزا کارت" در منوی "مقاله ها" و زیر منوی "ویزا/مستر کارت" روش انجام این پرداخت را که با خرید ویزا کارت از ما امکان پذیر است، مطالعه فرمایید.

شما همچنین می توانید جهت دریافت مشاوره در این رابطه با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
یاسر رحیمیان 1395/03/03 15:52
با سلام معادل مبلغ 180 دلار افزایش اعتبار دادم به جهت ارسال مبلغ وق به حساب زیر لطفا نام نویسندگان در رسید درج گردد [...]
پاسخ تهران پرداخت
با سلام و تشکر از سوال شما


لطفا مراتب را از طریق مرکز پیام سایت یا با تماس تلفنی با شماره های ما پی گیری فرمایید.
رضا 1395/02/28 05:12
با سلام احتراما بنده برای واریز هزینه مقاله پذیرفته خود باید مبلغ 150 دلار به حساب SWIFT مجله حواله نمایم آیا امکان این مسئله وجود دارد یا خیر ایمیل بنده به شرح زیر است اگر پاسخ را ایمیل نمایید ممنون خواهم شد [...]
پاسخ تهران پرداخت
با سلام و تشکر از سوال شما


لطفا جهت دریافت مشاوره تلفنی در این رابطه با شماره تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید. همچنین شماره تلفنهای ما نیز برای شما ایمیل شد.

بخشی از نظر شما به دلیل وجود اطلاعات شخصی در آن حذف شد.