×
سریع، مطمئن و آگاهانه

پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین المللی خارجی

نویسنده : فرهاد اسدی

پرداخت هزینه ارائه و یا چاپ مقاله در ژورنال ها و مجله های بین المللی ISI در آمریکا، اروپا، هند، پاکستان و سایر کشورها با ویزاکارت، مستر کارت و یا پی پال در کمترین زمان

نتیجه بسیاری از فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی، تهیه یک مقاله علمی یا به اصطلاح Paper یا Article است. یک مقاله علمی می تواند به یک ژورنال (مجله) علمی پژوهشی خارجی جهت چاپ ارائه شود. بسیاری از مجلات خارجی پس از دریافت چکیده (Abstract) مقاله، آن را بررسی می نمایند و نتیجه را که می تواند پذیرش (Accept) مقاله یا رد (Reject) آن باشد به نویسنده یا نویسندگان مقاله (Author) اعلام می نمایند.
پس از این که یک مقاله جهت چاپ در یک ژورنال خارجی یا مجله بین المللی پذیرفته شد، مشابه با ارائه مقاله در کنفرانس های خارجی، معمولاً موسسه مربوطه هزینه ای را تحت عنوان هزینه چاپ مقاله (Publication Fee) دریافت می کند. مبلغ این هزینه می تواند از 30 دلار تا 500 دلار (یا سایر واحدهای ارزی مثل یورو و پوند انگلیس) و حتی در مواردی بیشتر، متغیر باشد.


نمونه وب سایت هایی از مجلات و ژورنال های که سفارش های متعددی از آن ها داشته ایم به شرح زیر هستند:

 • web.ccsenet.org)Canadian Center Of Science and Education)
 • ijsciences.com)International Journal of Sciences)
 • rassweb.com)Research Academy Of Social Sciences)
 • sciedupress.com)SCIEDU)
 • scirp.org)Scientific Research)
 • jssronline.com)Journal of Social Sciences Research)
 • global-summit.com)OMICS International)
 • aperito.org
 • mcser.org )Mediterranean Center of Social and Education Research)
 • hindawi.com
 • ijareeie.com)Internatioanl Journal of Advanced Research in Electrical, Electronics And Instrumentation Engineering)
 • ijbmi.org)International Journal of Business and Management Invention)
 • inspublishers.com)Incessant Nature Science Publishers)
 • openscienceonline.com )Open Science)

برای پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی با استفاده از خدمات تهران پرداخت، بسته به این که روش پرداخت چه باشد، از یکی از روش های زیر می توانید ثبت سفارش نمایید:

 1. هنگامی که پرداخت هزینه پذیرش مقاله از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام باشد:
  اکثر قریب به اتفاق پرداخت های مربوط به چاپ یا پذیرش مقاله فقط از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام است. در این صورت پس از مطالعه کامل دستورالعمل و پر کردن فرم موجود در صفحه پرداخت PayPal می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله در ژورنال ظرف حداکثر 3 ساعت انجام شود. این صفحه جهت پرداخت های مربوط به مقاله های خارجی، در منوی ثبت سفارش سایت در بالای صفحه، در زیرمنوی "پرداخت PayPal" نیز در دسترس شما می باشد.
 2. هنگامی که پرداخت هزینه چاپ یا پذیرش مقاله از طریق ویزا کارت یا مستر کارت (Visa Card/Master Card) قابل انجام باشد:
  اگر با طی کردن روند پرداخت هزینه Publication Fee یا Acceptance Fee به صفحه ای رسیدید که در آن نوع کارت Visa/Master، شماره کارت (Card Number) و تاریخ انقضای کارت (Expiration Date) خواسته می شود، این بدین معناست که پرداخت از نوع قابل انجام با ویزا کارت یا مستر کارت است. در این صورت برای پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله با ویزا کارت یا مستر کارت، پس از مطالعه کامل دستورالعمل و پر کردن فرم موجود در صفحه ثبت سایر سفارش ها می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه چاپ یا پذیرش مقاله در ژورنال مطابق جدول زمانی سایت (معمولاً ظرف حداکثر 3 ساعت) انجام شود. صفحه ثبت سایر سفارش ها در منوی "ثبت سفارش" سایت در بالای صفحه، زیرمنوی "ثبت سایر سفارش ها" نیز در دسترس شما می باشد.
 3. هنگامی که نمی دانید روش پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله چیست:
  اگر پس از مطالعه صفحات پرداخت PayPal و ثبت سایر سفارش ها هنوز هم نمی دانید پرداخت هزینه چاپ و یا پذیرش مقاله چگونه قابل انجام است، می توانید از طریق شماره تلفن های ما یعنی 02188976264 و 02188977649 و یا ارسال ایمیل به آدرس support@TehranPayment.com در این زمینه مشاوره لازم را از ما دریافت نمایید.

ارمان غمگین زاده 1399/08/14 10:19
با سلام قصد واریز هزینه چاپ مقاله به مبلغ 13500 دلار تایوان دارم لینک زیر برای من ارسال شده لطفا بررسی بفرمایید امکان واریز وجود دارد. (...)
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

لطفا اطلاعات موجود در همین صفحه را مطالعه کنید و مطابق آن در سایت ثبت سفارش نمایید تا سفارش شما بررسی و انجام شود.

نازی 1399/03/25 21:33
باسلام من میخواستم مقاله ام را برای ویرایش به الزویر بفرستم، هزینه اش حدود 258 یورو می شود، چه طوری میتوانم از طریق شما پرداخت کنم؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

شما می‌توانید به منوی سفارش، گروه سایر سفارش‌ها، صفحه "ثبت سایر سفارش‌ها" مراجعه نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.
Karimi 1399/02/16 23:19
با سلام هزینه چاپ مقاله در ژورنال نیچر Nature Geoscience چقدر است؟(ایمپکت فاکتورش حدود 10 و خورده ای هستش) بنده روی مقاله ام خیلی کار کردم, از تکنیک های ماشین لیرنینگ و دیپ لیرنینگ استفاده کردم و با این شیوه ای که بکار بردم تقریبا در سطح دنیا خیلی کم انجام شده و حدود 300 رفرنس داره مقاله ام, میخوام از یک دانشگاه بسیار بالا اپلای بگیرم سطح زبانم هم بسیار خوبه مقاله برای من حیاتیه. ضمنا به تنهایی مقاله رو نوشتم و فقط یک استاد راهنما دارم(جمعا دو نفر نویسنده) که استاد هم در عمل کاری نکرده و همه زحمات بر دوش خودم بوده. ضمنا داشجوی روزانه دوره کارشناسی ارشد شهید بهشتی تهران هستم. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید. با تشکر از جواب شما:
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

ما در این رابطه قادر به اظهار نظر نیستیم و لازم است مراتب را از ژورنال مربوطه جویا شوید.
اشکان 1398/04/20 19:43
سلام پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجله elixir را شما انجام میدهید؟ و آیا مازاد بر آن مبلغ اعلامی از طرف مجله را باید به شما پرداخت کنیم؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

در صورتی که پرداخت شما از طریق درگاه آنلاین و با کارت یا پی پال انجام‌ پذیر باشد، می‌توانید به منوی "ثبت سفارش"، زیر منوی "سایر سفارش‌ها"، مراجعه نمایید و سپس در صفحه "ثبت سایر سفارش‌ها" سفارش خود را ثبت نمایید تا بررسی و انجام شود. همچنین برای اطلاعات بیش‌تر در این زمینه می‌توانید صفحه "پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال‌ها و مجلات بین المللی خارجی" را مطالعه نمایید.

لازم به ذکر است که برای مبالغ پایین تر از ۱۰۰۰دلار، هزینه خدمات سایت ما ۷ درصد می‌باشد.
Ali 1398/04/02 00:08
سلام جهت چاپ مقاله ارسال حواله از طریق وسترن یونیون هم انجام می دهید؟ متشکرم
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

وسترن یونیون جزو خدمات سایت ما نیست و نمی‌توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.
sami 1398/02/16 17:46
با سلام ما چگونه میتونیم به وبسایت شما اطمینان داشته باشیم؟ شما چه تضمینی ارائه میدین که بعد از پرداخت پول توسط ما خدمت مورد نظر توسط شما انجام بشه؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

پشتوانه ما خدمات 6 ساله ی ماست.
شما می‌توانید در فضای مجازی جستجو نمایید و یا از دوستانی که سابقه پرداخت با سایت ما را داشته‌اند در مورد قابل اطمینان بودن ما سوال کنید.
احسان 1398/02/06 21:22
باسلام مقاله من در یک ژورنال پذیرفته شده است که لینک پرداخت آن را در زیر آورده ام. http://www.ijsred.com/mode-of-payment-international-authors.html هترین نحوه پرداخت که شما برای این مورد پیشنهاد می‌دهید کدام است؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

برای راهنمایی دقیق در این زمینه ابتدا باید سفارش شما توسط تیم ما بررسی شود. بنابراین لطفا در سایت ما ثبت سفارش نمایید و یا با تلفن‌های ما تماس بگیرید تا راهنمایی لازم به شما ارائه شود.

اما در کل پرداخت با کارت‌های بانکی روش مناسب و امنی برای پرداخت‌هایی از این قبیل می‌باشد.
فاطمه 1397/08/25 13:28
سلام فرق مجلات golden open access با مجلات subscription چیه؟ ممنون
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما در این رابطه اطلاعی نداریم و نمی توانیم اظهار نظر نماییم.
t.ara 1397/07/20 19:00
سلام خسته نباشید...برای چاپ شدن مقاله ای ب زبان انگلیسی در ژورنال دانشگاهی مانند شیراز یا مشهد حدود چقد هطینه میبرد؟؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکرم. ما فقط جهت پرداخت هزینه ارزی Submit یا Publish مقالات در مجلات خارجی ارائه خدمات می نماییم.
دانشجو 1397/07/04 23:40
سلام ببخشید قیمت یورو برای مقاله را در تاریخ 4/7/97 چقدر در نظر گرفته می شود؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. شما می توانید جهت محاسبه قیمت یورو برای پرداخت آنلاین از محاسبه گر سایت در صفحه اصلی و صفحات داخلی سایت استفاده نمایید.

اگر باز هم در این رابطه سوالی دارید، می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
الهام 1397/05/30 16:05
با سلام. یه مقاله فرستادیم که تا 8 صفحه رو بدون هزینه قبول میکنه و مقاله ما 9 صفحه س و به ازای هر صفحه 250 دلار از ما میخوان... خواستم بدونم پرداخت این هزینه به عهده دانشگاه هست یا دانشجو؟! ممنون میشم اگه پاسخ بدین چون برام خیلی مهم هست که بدونم
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. معمولاً این هزینه توسط دانشجو پرداخت می شود، مگر این که دانشگاه بودجه ای را به این منضور در اختیار شما گذاشته باشد. شما می توانید جهت بررسی این موضوع به دفاتر معاونت آموزشی یا دانشجویی در دانشگاه مراجعه نمایید.
رزا 1397/05/07 23:59
سلام بعضی مجلات هزینه ی subscription هم دارند. میخواستم بدونم برای ارسال مقاله باید حتما این هزینه رو پرداخت؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. هزینه سابسکریپشن یا اشتراک، ربطی به هزینه Submit یا Publication Fee ندارد.

هزینه سابسکریپشن مربوط به دسترسی به مقاله های یک ژورنال می شود و هزینه Submit یا Publish مربوط به درخواست بررسی مقاله یا هزینه چاپ یک مقاله می شود. پس برای ارسال مقاله شما باید یا Publication Fee بپردازید یا Submission Fee و نه Subscription Fee.
Parisa 1397/03/25 04:01
با سلام من تصمیم دارم مقاله ای را برای یک ژورنال بفرستم که در صورت پذیرش برای چاپ آن نیاز به پرداخت هزینه است ولیکن با وجود مسائل جاری بسیار نگرانم که بعد از سپری شدن زمان داوری برای پرداخت به مشکل بخورم و در آخر نتوانم مقاله را چاپ کنم. آیا امکان پرداخت توسط مجموعه شما به ژورنالی آمریکایی موجود است؟ با تشکر از پاسخگویی شما
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. بله ما پرداخت هزینه Submit و Publish مقالات در ژورنال های آمریکایی را انجام می دهیم. شما می توانید جهت دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
tannaz 1397/03/19 00:17
با سلام ، جهت پرداخت ساب میت به یک ژورنال بایستی مبلغی رو واریز کنم، نمیدونم از چه طریقی باید پرداخت کنم فقط یه فرم فرستادن واسم.. که به صورت فایل وورد هست.. اومدم ثبت سفارش کنم سایتتون انجام ندارد،PAYMENT: Payable to "BENTHAM SCIENCE PUBLISHERS" ​​​​​​​​ ​Bank draft ​​Cheque​​Bank Transfer​ ​​ P.O. Box 7917, Executive Suite Y Room 2, SAIF Zone, Sharjah, UAE، مقدور هست راهنمایی بفرمایید؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. این روش ها، روش های پرداخت آفلاین می باشند. شما می توانید جهت دریافت مشاوره در رابطه با این موارد، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
علی 1397/02/26 17:05
سلام دلار 4200 تومانی واسه چاپ مقاله میدن؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما در این رابطه هیچ اطلاعاتی در اختیار نداریم و امیدواریم به زودی این اتفاق رخ دهد.
علي 1397/02/03 13:59
با سلام بنده جهت دريافت چند مقاله از يك سايت خارجي بايد چند دلار پرداخت كنم. خواهشمندست براي پرداخت بنده را راهنمايي كنيد. نياز مبرم به مقالات مزبور دارم. [...]
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. شما می توانید جهت دریافت مشاوره در این رابطه با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.

بخشی از کامنت شما به دلیل وجود اطلاعات خصوصی در آن، حذف شده است.
Rara 1396/12/02 11:33
سلام در مورد روش پرداخت اینویس میشه توضیح بدین؟ invoice برای شرکت در کنگره mie2018 در سوئد https://invitepeople.com/orders/523820/show_cart من از طریق اینویس اقدام کردم و رسید دریافت کردم. ولی نمیدونم چجوری باید پولرو پر اخت کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. پرداخت در این وب سایت با ویزاکارت/مسترکارت قابل انجام است. جهت ثبت سفارش برای انجام این پرداخت، می توانید از فرم ثبت سایر سفارش ها استفاده کنید.

اگر در رابطه با مراحل ثبت سفارش سوالی دارید، می توانید جهت دریافت مشاوره، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
امیر 1396/10/05 22:00
با سلام من برای چاپ مقاله ام باید از طریق PayPal ID که برایم فرستاده شده اقدام کنم. که مبلغ ۸۵ دلار به اضافه ۷ دلار برای پرداخت از طریق پی پال میباشد. لطف کنید راهنمایی کنید که فقط داشتن آی پی پال کافیست. و در پایان شما رسید یا کد مخفی برایم میفرستید. تا به سایت آنها ارسال کنم. با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. برای انجام این پرداخت کافیست PayPal Account یا PayPal ID مورد نظر را که در واقع همان شماره حساب می باشد را در اختیار ما بگذارید.

برای ارسال پول به PayPal ID مربوطه، لازم است گزینه "شارژ حساب" را در هنگام ثبت سفارش انتخاب کنید.

اگر باز هم سوالی در این رابطه دارید، می توانید با شماره تلفن های ما جهت دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید.
پريسا 1396/09/25 01:37
سلام آيا براي سابميت مقاله هم مي تواند جورنالي هزينه دريافت كند؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. بله بسیاری از ژورنال های خارجی برای سابمیت مقاله ها نیز، هزینه دریافت می کنند که به آن Submission Fee گفته می شود.

شما می توانید جزئیات بیشتر در این رابطه را در صفحه "پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین المللی خارجی" به آدرس زیر در سایت ما مطالعه فرمایید:

https://www.tehranpayment.com/payment/other/Journal-Article-Publication-Fee
علی 1396/07/29 17:42
با سلام بهترین روش پرداخت برای کنفرانسی با لینک پرداخت زیر چیست؟ آیا میتوان با مستر کارد فیزیکی نیز این پرداخت را انجام داد؟ نحوه اعتبار سنجی پرتال های پرداخت چگونه است؟ لینک: http://meeting.yizhifubj.com.cn/web/main.action?meetingId=188 با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. بله امکان پرداخت در این سایت با ویزا کارت یا مستر کارت وجود دارد. البته این سایت ملاحظاتی دارد که پس از ثبت سفارش، این موارد را به اطلاع شما می رسانیم و پس از آن، سفارش شما را به انجام می رسانیم.
علیرضا 1396/07/26 18:54
با سلام مقاله من تو یه ژورنال برزیلی اکسپت شده که باید 250 دلار پرداخت کنم. ولی ایمیل زدن و گفتن فاکتور باید صادر بشه و برای کشور ایران نمیتونیم صادر کنیم و باید از طریق یه شخص دیگه ای اقدام به پرداخت کنی و از کشور دیگه ای. در زیر متن ایمیل رو گذاشتم لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون We’re very sorry, but we’re just informed that our bank, Santander, is unable to produce an invoice to Iran. Can you make the payment through some representative person in another country? In this case, we’ll send you an invoice with the name and address of this person. Please let us know if your agreed with that solution.
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. شما می توانید اینویس مربوطه را به هر آدرس در کشور امارات یا ترکیه دریافت کنید تا ما پرداخت مربوطه را برای شما انجام دهیم.

در واقع مهم نیست چه آدرسی را وارد می کنید، فقط اگر آدرس ایران نباشد، پرداخت توسط ما قابل انجام است.

اگر باز هم سوالی در این رابطه دارید، می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
طبار 1396/07/19 14:07
سلام من مقاله ام برای ژورنالی پذیرش گرفته به مبلغ ۱۰۰ دلار. این صفحه را جهت پرداخت برایم فرستادن: http://scik.org/payments/jmcs.htm نام مقاله و ژورنال را می خواست که وارد کردم و بعد آیکن نارنجی پی پال را زدم. ولی میگه در دسترس نیست!!! من الان باید چه کار کنم؟ البته هنوز حساب پی پال ندارم ولی جهت آزمایش وقتی اسم مقاله و ژورنال را وارد کردم باید وارد صفحه ای میشد بعد از طریق سایت شما اقدام می کردم ولی پیام میده در دسترس نیست! لطفا راهنمایی کنید. ممنون
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. این پرداخت توسط ما قابل انجام است. شما می توانید جهت دریافت مشاوره در این رابطه با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
علیرضا 1396/04/29 06:59
سلام بنده مقاله به ژورنال Hindawi دادم، همکنون 1500 دلار می خواهند، چگونه این کار را انجام دهم?
پاسخ تهران پرداخت
از سوال شما متشکریم. برای پرداخت در سایت Hindawi می توانید با استفاده از صفحه پرداخت با پی پال در آدرس زیر، ثبت سفارش کنید تا این پرداخت برای شما انجام شود:

https://www.tehranpayment.com/payment/PayPal/payment

شما همچنین می توانید، جهت دریافت مشاوره تلفنی در این رابطه با شماره تلفن های 02166402732 و 02166402776 تماس حاصل فرمایید.

بخشی از نظر شما به دلیل وجود اطلاعات شخصی در آن، حذف شده است.
محمد 1396/04/03 17:22
با سلام . بنده چندین مقاله دارم که قصد چاپ در مجلات ای اس ای دارم. لطفا لیست مجلات ای اس ای دارای ضریب تاثیر را برایم بفرستید همراه با قیمت و زمان پذیرش و چاپ. مربوط به رشته روانشناسی باشد یا در حوزه علوم اجتماعی ،[...] و از این موارد باشد . لطفا مجلات مرتبط باشند و حتما ای اس ای دارای ضریب باشند و از ایندکس ایمرجینگ نباشند
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما در این مورد نمی توانیم اظهار نظر کنیم. اما در صورتی که نیاز به پرداخت با ویزا کارت، مستر کارت یا پی پال در این مورد داشتید، می توانید از خدمات ما استفاده نمایید.

بخشی از کامنت شما به دلیل عدم مطابقت با قوانین سایت، حذف شد.
saye 1396/03/30 09:59
با سلام میشه در این مورد توضیح بدهید؟Processing Fees ایا این هزینه اجباریه؟ [...]
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

با تشکر از سوال شما، تجربه نشان می دهد هزینه های مختلفی توسط نشریات و مجلات خارجی ممکن است از ارائه دهندگان مقاله های علمی دریافت شود. این هزینه ها البته می توانند عنوان های متعددی داشته باشند، عنوان هایی مثل Processing Fee، Publication Fee، Submission Fee و دیگر عناوین را داشته باشند.

اما برای این که مطمئن شوید پرداخت هزینه مربوطه اجباری هست یا خیر، لازم است با مسئولین مجله مربوطه مکاتبه نمایید و مراتب را سوال کنید. البته تجربه ما نشان می دهد که معمولاً این هزینه ها اجباری می باشد و جهت بررسی و انتشار مقاله، لازم است پرداخت شوند.

بخشی از کامنت شما به دلیل طولانی و وجود اطلاعات شخصی، حذف شده است.
کی 1396/02/17 13:30
با سلام و احترام من میخواهم 650 یورو برای چاپ یک مقاله در مجله Acta Medica Mediterranea پذیرش شده است، را با مشخصات زیر پرداخت نمایم. Carbone Editore di Alessandro Pennino through the bank: Banca Fideuram IBAN: IT22E0329601601000066552652 SWIFT CODE: FIBKITMM Please mention in the payment the number of manuscript (4539)
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. لطفاً جهت دریافت مشاوره برای انجام این پرداخت، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
پگاه 1396/02/11 14:37
سلام برای یک ژورنال می خواستم هزینه چاپ پرداخت کنم که مشخصات پرداخت آن در یک فایل پی دی اف مشخص شده است. چگونه از طریق تهران پرداخت می توانم اقدام کنم؟
پاسخ تهران پرداخت
درود
از طریق آنلاین بوسیله کردیت کارت و پی پال میتوانیم شما را در پرداخت هزنه یاری کنیم.
روشی که برای پرداخت مشخص شده است را بفرمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم، برای راهنمایی بهتر لطفا با تلفن های ما تماس بگیرید.
حامد امینی پور 1395/12/13 08:28
آیا با این اطلاعات میتونید 300دلار به حساب مجله واریز کنید؟ The Account details are as follows: Account Holder: Biosciences Biotechnology Research Asia Address: 54, Near Post Office, Thana Street, Shahjahanabad, Bhopal – 462 001 (India) Bank: State Bank of India Branch: BHOPAL MAIN BRANCH, T.T. NAGAR BHOPAL, INDIA Account No.: 33547098828 Swift code: SBI NINBB 268 IFS Code: SBIN0000332
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


از سوال شما متشکریم. لطفاً جهت دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
ناصری 1395/09/01 16:50
با سلام ممنون از تیم تهران پرداخت. واقعا خیلی خوب و مسئولانه پیگیری می کنید مشکلات پیش آمده رو.
کرامتی 1395/08/12 22:26
با سلام مقاله من در مجله ای از مجارستان با مشخصات زیر در حال چاپ می باشد. مبلغ 240 دلار بابت هزینه چاپ باید پرداخت شود . Total amount to be paid: USD 240 (12 pages) Bank name: Magyar Államkincstár Veszprém Bank address: Budapest út 4, 8200 Veszprém, Hungary IBAN: HU05 1004 8005 0171 6791 0000 0000 Swift code: HUSTHUHB Account holder: MTA Ökológiai Kutatóközpont, BLI (BLI, MTA Center for Ecological Research, Hungarian Academy of Sciences, 8237 Tihany, Klebelsberg Kuno u. 3) Additional information for the account holder: ABH 67/4/2016 لطفا راهنمایی کنید با چه روشی هزینه را پرداخت کنم و ایا رسید معتبر برای ارائه به مجله برای من ارسال می شود؟ ممنونم.
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکرم. لطفاً جهت دریافت مشاوره، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.