×
سریع، مطمئن و آگاهانه

پرداخت هزینه بیمه SWISSCare Insurance

نویسنده : توحید محمدنژاد

چنانچه قصد تحصیل در یکی از دانشکده های اروپا را داشته باشید، ملزم به ارائه گواهی بیمه یکساله به همراه مدارک تحصیلی خود خواهید بود که نشان دهنده پشتیبانی بیمه درمانی در طول یکسال ابتدای تحصیل شماست. در این بین، SWISSCare یکی از موسسات بیمه است که دانشجویان ایرانی از آن جهت بیمه یکساله اپلیکیشن خود استفاده می نمایند.

کلیه متقاضیان سفر های خارجی، اعم از این که قصد گردش و سیاحت داشته یا جهت تحصیل کشور را ترک می کنند لازم است ابتدا از قوانین آن کشور در مورد بیمه اطلاع کامل کسب نمایند زیرا ممکن است کشور مقصد آنها قوانین خاصی در این مورد داشته باشد. برای مثال مطابق قوانین اتحادیه اروپا، کلیه اشخاصی که بنا به هر دلیلی به اروپا سفر می کنند لازم است در تمام طول مدت اقامت خود تحت پوشش بیمه درمانی باشند. لذا اگر قصد تحصیل در یکی از کشور های اروپایی را دارید، گواهی پرداخت حق بیمه یکساله که نشان دهنده بیمه بودن شما در سال اول تحصیلتان خواهد بود، الزامی است. در بین موسسات بیمه گذار، بیمه SWISSCare Insurance یکی از معتبر ترین بیمه گذاران اروپاییست که درصد بالایی از دانشجویان ایرانی که قصد تحصیل در دانشگاه های کشورهایی مانند فنلاند (Finland) ، سوییس (Swiss) یا استونی (Estonia) و دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند از آن استفاده می کنند. بدین منظور لازم است دانشجویان هزینه بیمه یکساله خود را پرداخت کرده و گواهی پرداخت آن را به سفارت کشور مورد نظر خود ارائه نمایند.

SWISSCareInsurance

نحوه پرداخت و هزینه بیمه SWISSCare Insurance

هزینه بیمه سوئیس جهت متقاضیان تحصیل اروپا با ارز یورو و بسته به مدت زمان بیمه و نوع آن می تواند مبالغ متفاوتی داشته باشد. هر مدت زمان و کشوری را که انتخاب نمایید بیمه شما شامل سه حالت Standard، Comfort یا Premium می شود. جهت کسب اطلاع از هزینه بیمه مورد نظر خود، به سایت SWISSCare Insurance رجوع و در مورد تاریخ شروع بیمه، تاریخ پایان بیمه و نوع آن (Standard، Comfort یا Premium) تصمیم گیری نمایید و پس از وارد کردن این اطلاعات در فرم مربوطه در سایت SWISS Care مبلغ نهایی قابل پرداخت را مشاهده نمایید.

بدین منظور ابتدا در قسمت Plan Finder در صفحه اصلی سایت که در ابتدای صفحه قرار دارد، Plan مورد نظر خود را انتخاب نمایید. به عنوان مثال در صورتیکه قصد دارید بیمه تحصیلی خود را پرداخت کنید، در قسمت StudentPass روی دکمه "Quote & Apply" کلیک نموده و در صفحه بعد کشور مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در این مرحله اطلاعات شخصی و مدت زمانی که قصد دارید بیمه شوید را وارد نموده و در ادامه مبلغ بیمه انتخابی نمایش داده می شود.

برای مثال بیمه یکساله SWISSCare کشور فنلاند برای Student شامل مبالغ زیر می شود:

نوع بیمه
هزینه (یورو)
سقف پشتیبانی هزینه های پزشکی و درمانی (یورو)
Standard
197.10
30,000
Comfort
279.23
100,000
Premium
312.08
500,000

پس از اطمینان از مبلغ نهایی بیمه فرم ثبت سفارش زیر را مطالعه و تکمیل نمایید.

دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:


Payment Amount (EUR)(مبلغ ارزی به یورو):
* Euro
Date of Brith:
//
*
Gender :
male
female
Select Your Application Status:
Name Of Your School:
*
Country Of Cover:
*
Nationality :
*
Preferred Start Date:
/ /
*
Last Day Of Cover:
/ /
*
Choose Your Plan:
First Name :
*
Last Name :
*
Email :
*
Phone Number:
*
Address Line 1:
*
Address Line 2 :
*
Zip Code :
*
City :
*
Country:
*
سایر ملاحظات (در صورت نیاز):
*
پیوست فایل (در صورت نیاز):
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.