×
سریع، مطمئن و آگاهانه

پرداخت هزینه دوره های آموزشی Udemy

نویسنده : توحید محمدنژاد

پیش از خرید از Udemy در نظر داشته باشید که با خرید در زمان مناسب و استفاده از تخفیف های یودمی دوره خود را با مبلغ بسیار ارزان تر انجام دهید. در Udemy دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا، تنوع گسترده و سر فصل های مجزا و بسیار منظم ارائه می شوند.

Udemy (یودمی) به عنوان یکی از بزرگترین وب سایت‌ها در زمینه تولید محتوای آموزشی به دلیل سطح بالایی که در کیفیت تولید محتوا ارائه می کند، اعتبار بسیار زیادی در بین کاربران برای خود کسب نموده است. به طوری که بعضی دوره‌های آموزشی این وب سایت، بیش از 100,000 بار دانلود شده‌اند. همچنین دوره‌های آموزشی قرار داده شده در این سایت از تنوع زیادی برخوردار است.

نکاتی پیرامون تخفیفات سایت Udemy

    udemy
  • آموزش‌هایی که در سایت Udemy به فروش می‌رسند، ممکن است که دارای بر چسب قیمتی بالایی باشند اما یکی از امکانات جالب توجهی که توسط Udemy به کاربران ارائه می‌شود، ارائه تخفیف‌های فصلی در کنار کوپن‌های تخفیف است. با کمی جستجو در وب می‌توانید نمونه‌هایی از وب سایت‌های ارائه دهنده کوپن تخفیف Udemy را بیابید مانند Groupon و Retailmenot.
  • جهت یافتن آموزش‌هایی که با تخفیف ارائه می‌گردند می‌توانید عبارت Discount را در نوار جستجوی وب سایت Udemy وارد نمایید تا لیستی از آنها برای شما نمایش داده شود.
  • تخفیف‌هایی که در سایت Udemy ارائه می‌گردد،چه در قالب کوپن و چه تخفیفاتی که خود وبسایت Udemy برای Course ها در نظر می‌گیرد، دارای محدودیت زمانی هستند و اعتبار انها پس از مدت ذکر شده منقضی می‌گردد لذا برای استفاده از کوپن‌ها و تخفیفات به تاریخ اعتبار آنها دقت نمایید تا تخفیفتان را ازدست ندهید.
  • در صورتی‌که از کوپن تخفیف برخوردار هستید، کد تخفیف خود را در فیلد مربوط به آن در فرم ثبت سفارش وارد نمایید.

انتخاب دوره آموزشی در وب سایت Udemy برای پرداخت هزینه در تهران پرداخت

udemy چنانچه قصد دارید پرداخت دوره آموزشی مورد نظر شما توسط تهران پرداخت انجام پذیرد، جهت سهولت در یافتن آن توسط تیم پرداخت، کافیست دوره مورد نظر را به Wish List (لیست دوره های آموزشی مورد علاقه) خود اضافه نمایید. بدین منظور زمانی که آن دوره را در سایت Udemy یافتید، با کلیک روی علامت قلب شکل که بالا و سمت راست تصویر هر دوره قرار گرفته و در تصویر مقابل مشخص است، آن دوره را به حالت Wish listed تغییر حالت داده تا رنگ آن قرمز شود. اضافه کردن یک آموزش به Wish list از صفحه اصلی آن آموزش نیز امکان پذیر است و بدین ترتیب که با کلیک روی Course مورد نظر و ورود به صفحه آن، علامت قلب را در کنار ویدئوی آموزشی مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که در هنگام ثبت سفارش نام کامل دوره مورد نظر خود در سایت Udemy را در فرم ثبت کرده باشید چون ممکن است چندین آموزش در Wish List شما وجود داشته باشد.

توجه داشته باشید، چنانچه با IP ایران وارد این سایت شوید و اقدام به ساخت اکانت یا تغییر پروفایل خود نمائید، اکانت شما به حل تعلیق در آمده، دوره های آموزشی خریداری شده حذف گردیده و تمام پرداخت‌های شما بازگردانده (ریفاند) می‌شود.
دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:


Payment Amount
*
نوع ارز :
*
Username (نام کاربری)
*
Password (رمز عبور)
*
لینک صفحه آموزش
*
سایر ملاحظات (در صورت نیاز)
*
پیوست فایل (در صورت نیاز):
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.