homeخانهleftخدماتleftوبمانیleftپرداخت با وبمانی (WebMoney)

 

مطابق اعلام رسمی شرکت وبمانی (WebMoney)، این سایت، بیش از 11 میلیون کاربر در سرتاسر جهان دارد، یکی از امن ترین روش های پرداخت در اینترنت می باشد. دلیل این امنیت روش های منحصر به فرد این شرکت برای تایید هویت افراد و کار با این سیستم است. از آنجا که انجام پرداخت در این سامانه نیز در ایران با محدودیت ها و مشکلاتی همراه است، شما می توانید از طریق فرم موجود در پایین این صفحه اقدام به ثبت سفارش پرداخت با وب مانی (WebMoney) نمایید. همچنین در ادامه، به طور مختصر کاربردها و انواع روش های پرداخت به این روش را تشریح نموده ایم.

 

به طور کلی پرداخت با وبمانی به یکی از دو روش زیر انجام می شود:

 

پرداخت آنلاین از طریق درگاه وبمانی در سایت های خارجی جهت خرید کالا و خدمات

اگر پس از کلیک بر روی دکمه خرید در یک وب سایت تصویر زیر را در میان روش های پرداخت مشاهده نمودید، به این معناست که امکان پرداخت هزینه کالا و خدمات در آن سایت با استفاده از درگاه وبمانی (WebMoney) وجود دارد:

 

 ثبت سفارش پرداخت با وبمانی (WebMoney)

 

در بین سایت‌هایی که درگاه پرداخت توسط وبمانی را پشتیبانی می کنند و امکان خرید آنلاین کالا و خدمات از آنها توسط کاربران ایرانی وجود دارد، می توان از سایت‌های Aliexpress، banggood (فعال در زمینه خرید کالا) و Resello (در حوزه خدمات هاست و دامنه) نام برد. به طور مشابه در هر سایتی که درگاه پرداخت وب مانی (WebMoney) داشته باشد، امکان پرداخت با استفاده از خدمات تهران پرداخت وجود دارد.

جهت انجام پرداخت های وب مانی به این روش، لازم است لینک سایت مورد نظر را به همراه نام کاربری و رمز عبور خود را در فرم موجود در پایین این صفحه وارد کنید تا سفارش شما ظرف حداکثر 3 ساعت انجام شود.

 

شارژ اکانت (کیف پول) وبمانی

تمامی دارندگان حساب کاربری یا اکانت وبمانی (WebMoney) می توانند یک یا چند کیف پول یا WM Purse در حساب وبمانی خود داشته باشند. هر کیف پول در وب مانی (WM Purse) با یک کد 13 کاراکتری به نام WebMoney Identifier که به اختصار WMID یا شماره کیف پول وبمانی، شناخته می‌شود.

فرمت WMID به صورت یک حرف انگلیسی (مثل Z برای کیف پول به دلار آمریکا، R برای کیف پول به روبل روسیه یا E به یورو) در سمت چپ و 12 رقم در سمت راست آن حرف می باشد. به عنوان نمونه، کد Z621927320328 می تواند WMID یا شماره یک کیف پول وبمانی به دلار آمریکا باشد.

در نتیجه شما می توانید با استفاده از خدمات تهران پرداخت و با داشتن شماره یک کیف پول، ظرف مدت حداکثر 3 ساعت، برای کسی که این کیف پول یا WM Purse وبمانی را دارد، پول ارسال کنید و یا کیف پول وبمانی خود را شارژ نمایید.

وب مانی بابت هر گونه انتقال پول معادل 0.8 درصد کارمزد دریافت می کند. در نتیجه در صورت انتقال مبلغ 1,000 دلار به یک کیف پول وبمانی، مبلغ 992 دلار در کیف پول مربوطه دریافت می شود. پس اگر می خواهید 1,000 دلار انتقال دهید، لازم است مبلغ 1,008 دلار را در فرم زیر وارد نمایید.

توجه نمایید که سفارش‌های WebMoney حضوری انجام نمی‌شود و تنها از طریق ثبت سفارش آنلاین قابل انجام هستند.

تهران پرداخت سفارش‌های Webmoney از نوع “خرید اینترنتی با وبمانی” و “شارژ کیف پول وبمانی (WM Purse)” کمتر از 15 دلار را انجام نمی‌دهد.

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

۹ تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

۹ تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)