×
سریع، مطمئن و آگاهانه

افزایش اعتبار

در این صفحه می‌توانید اعتبار دلاری حساب کاربری خود در سایت را افزایش دهید. جهت افزایش اعتبار، می توانید با استفاده از درگاه آنلاین سایت و با داشتن رمز دوم هر کارت بانکی که عضو شبکه شتاب باشد، خرید اینترنتی کنید تا معادل مبلغ ریالی پرداخت شده، به اعتبار دلاری شما در سایت افزوده شود.

با توجه به اعلامیه بانک مرکزی در راستای فعال‌سازی رمز دوم یک بار مصرف، لازم است تا پایان دی ماه با مراجعه به بانک خود و یا انجام یکی از روش‌های مورد نظر بانک شما، نسبت به تایید شماره همراه و دریافت رمز دوم یک بار مصرف یا پویا اقدام نمایید تا کلیه تراکنش‌های اینترنتی و واریز ریالی شما بدون مشکل انجام شود. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم فعال‌سازی رمز یک بار مصرف یا پویا تا تاریخ گفته شده، واریز ریالی در سایت تهران‌پرداخت امکان‌پذیر نخواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در این زمینه، می‌توانید راهنمای زیر را مطالعه نمایید.

نحوه فعال‌سازی رمز یک بار مصرف در بانک‌های مختلف

شما همچنین می توانید ابتدا مبلغ ریالی مربوطه را به حساب های بانکی ما واریز کنید یا به کارت های ما، کارت به کارت نمایید، سپس مشخصات فیش واریزی یا رسید کارت به کارت را با استفاده از فرم زیر ثبت نمایید تا پس از بررسی و تایید توسط ما، اعتبار دلاری شما در سایت افزایش یابد. در صورت تمایل به استفاده از روش واریز به حساب بانکی یا کارت به کارت می توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

شما می‌توانید یکی از روش‌های‌ زیر را برای افزایش موجودی انتخاب نمایید

روش افزایش موجودی :
ملت
سامان
ایران کیش
ایران کیش
زرین پال
زرین پال
سامان
سامان
پی فا
پاسارگاد
پاسارگاد
بانک آینده
سامان
سامان
پارسیان
مقدار نهایی پرداخت به ریال :

روش افزایش موجودی :
ملت سامان
مبلغ پرداخت شده به ریال :
شماره فیش :
تاریخ پرداخت :
زمان پرداخت :

روش افزایش موجودی :
ملت سامان
مبلغ پرداخت شده به ریال :
شماره رسید :
چهار رقم آخر شماره کارت :
تاریخ پرداخت :
زمان پرداخت :