×
سریع، مطمئن و آگاهانه

راهنمای تصویری اضافه کردن کارت به پنل eMoney

دارندگان ویزا‌کارت‌های TravelEZ برای شارژ کارت خود، مدیریت کارت (در صورت داشتن چند کارت) و همچنین مشاهده تراکنش‌های آن نیاز دارند که کارت را به پنل کاربری خود در وب سایت eMoney اضافه کنند. برای استفاده از این امکان، پیش از این می‌بایست نسبت به ایجاد یک اکانت در وب سایت eMoney اقدام کرده باشید. چنانچه می‌خواهید در مورد روش ساخت اکانت در eMoney اطلاعات بیشتری کسب کنید، صفحه "راهنمای تصویری آموزش ساخت اکانت در وب‌سایت eMoney" را مطالعه نمایید. بنابراین اگر در این سایت ثبت نام کرده‌اید و حساب کاربری دارید، می‌توانید در ادامه، مراحل اضافه کردن یک کارت جدید (Add A New Card) به پنل را ملاحظه نمایید.

مراحل انجام اضافه کردن کارت به پنل eMoney

1
ورود به صفحه دارندگان کارت: پس از ورود به سایت تهران پرداخت، از منوی ثبت سفارش، زیر منو خرید ویزا‌کارت، گزینه ورود دارندگان کارت را انتخاب کنید.
2
ورود به سایت eMoney: در ادامه، روی دکمه ورود دارندگان کارت که در پایین صفحه، سمت راست قرار دارد، کلیک کنید تا وارد سایت eMoney شوید.
3
ورود به پنل کارت: در صفحه نمایش داده شده، ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، گزینه Forget Your Password را کلیک کنید تا ایمیل فعال‌سازی به آدرس ایمیل شما ارسال شود. سپس دوباره نسبت به تعیین رمز عبور خود اقدام نمایید.
4
اضافه کردن کارت جدید: پس از ورود به حساب کاربری خود، صفحه زیر برای شما نمایش داده می‌شود. روی گزینه Add A New Card ،کلیک کنید.
5
وارد کردن شماره کارت و نام دارنده کارت: شماره 16 رقمی روی کارت و نام خود را وارد کنید و دکمه Proceed را بزنید.
6
وارد کردن شماره سریال کارت: در صفحه بعد شماره سریال 12 رقمی درج شده در پشت کارت خود را وارد کنید، توجه نمایید که نام شما به صورت خودکار در فیلد نام دارنده کارت نمایش داده شده است. پس از آن دکمه Proceed را بزنید.
7
ورود به صفحه تکمیل اطلاعات شخصی: در این مرحله کارت شما هنوز ثبت نشده و تا زمانی که اطلاعات شخصی خود را وارد نکنید، عملیاتی مانند خرید کردن آنلاین و بازیافتن موجودی کارت در صورت سرقت یا گم شدن برای شما وجود ندارد. بنابراین در صفحه نمایش داده شده با کلیک روی دکمه Personalize Now صفحه اطلاعات دارنده کارت را مشاهده می‌کنید.
8
اطلاعات دارنده کارت: با ورود به این صفحه، اطلاعات خود را که در زمان ایجاد اکانت در سایت eMoney وارد کرده‌اید، ملاحظه می‌کنید. توجه نمایید که در این مرحله به غیر از نام، آدرس ایمیل و تاریخ تولد بقیه موارد قابل ویرایش هستند. در صورت نیاز، ویرایش مورد نظر خود را انجام داده و پس از آن روی دکمه Proceed کلیک کنید.
9
دریافت پیغام تایید: در انتها پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن مراحل اضافه کردن کارت برای شما نمایش داده می‌شود و کارت مورد نظر در لیست کارت‌های شما قابل مشاهده است.
10
مشاهده اطلاعات کارت اضافه شده: با کلیک روی فلش کوچک سمت چپ هر کارت، می‌توانید اطلاعات مربوط به هر کارت را مشاهده نمایید. در این مرحله کارت به پنل کاربری شما اضافه شده است ولی شارژی در آن وجود ندارد و باید بر روی آن شارژ Load شود. برای آگاهی از نحوه لود کردن شارژ کارت خود، به صفحه "راهنمای تصویری Load کردن شارژ کارت در پنلeMoney" مراجعه کنید.
شما می توانید اولین کسی باشید که دیدگاه یا سوال خود را در این صفحه ثبت می نمایید.