×
سریع، مطمئن و آگاهانه

راهنمای تصویری آموزش ساخت اکانت در وب سایت eMoney

دارندگان ویزا‌کارت‌های TravelEZ از طریق وب سایت eMoney می‌توانند به اطلاعات کارت‌های خود دسترسی داشته باشند. سایت eMoney این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا پس از ایجاد حساب کاربری در آن، بتوانید نسبت به اضافه کردن کارت به پنل کاربری و لود کردن شارژ روی کارت‌های خریداری شده خود، اقدام کنید. همچنین شما با وارد کردن اطلاعات کارت‌های TravelEZ خریداری شده از تهران پرداخت، هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید به آخرین اطلاعات موجودی و تراکنش‌های خود دسترسی پیدا کنید. صفحه "راهنمای تصویری مشاهده موجودی و تراکنش‌های ویزا کارت‌های TravelEZ" جهت راهنمایی بیشتر در این زمینه در وب سایت ما قابل مشاهده است.
بنابراین برای استفاده از این امکانات لازم است تا یک حساب کاربری (اکانت) در این سایت ایجاد کنید. در ادامه این راهنما با چگونگی ساخت اکانت در وب سایت eMoney آشنا خواهید شد.

مراحل انجام ساخت اکانت در وب سایت eMoney

1
ورود به سایت: برای ورود به سایت eMoney اینجا را کلیک کنید تا به طور مستقیم وارد سایت شوید. در صفحه نمایش داده شده، روی گزینه First Time Logging in کلیک کنید.
2
فعال‌سازی حساب کاربری: در صفحه بعد، ایمیل خود را وارد کرده و روی دکمه Proceed کلیک کنید.
3
تکمیل اطلاعات فعال‌سازی حساب کاربری: در ادامه ایمیل، نام، نام خانوادگی و کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید و دکمه Proceed را کلیک نمایید.
4
دریافت ایمیل فعال‌سازی حساب کاربری: در صفحه بعد پیامی برای شما نمایش داده می‌شود که بر طبق متن آن، ایمیل حاوی لینک فعال‌سازی از طرف سایت eMoney به آدرس ایمیل شما ارسال شده است. بنابراین به ایمیل خود مراجعه کنید و ادامه مراحل را دنبال کنید.
5
ورود به ایمیل: پس از باز کردن ایمیل، متن زیر را مشاهده خواهید کرد. برای اینکه امکان بازیابی رمز عبور برای سایت فراهم شود، باید روی لینک مشخص شده کلیک کنید.
6
تعیین رمز عبور: پس از کلیک روی لینک مورد نظر، به صفحه زیر هدایت می‌شوید که لازم است رمز عبور خود را دو مرتبه وارد نموده و روی دکمه Set Password کلیک کنید.
7
تغییر رمز عبور: پیام زیر که مبنی بر موفقیت آمیز بودن تغییر رمز عبورتان است، برای شما نمایش داده می‌شود. سپس دکمه Login را کلیک کنید.
8
ورود به حساب کاربری: ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و دکمه Enter را کلیک کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید.
9
تکمیل اطلاعات شخصی: از آنجا که در اولین ورود لازم است فرم مربوط به اطلاعات شخصی را تکمیل نمایید، صفحه زیر برای شما نمایش داده می‌شود. با ورود به این صفحه، اطلاعات خواسته شده مربوط به آدرس را مطابق با Billing Address کارت که برای شما فرستاده شده به علاوه شماره تلفن خود را وارد کنید. پس از تکمیل فرم روی دکمه Save Changes کلیک کنید تا مراحل ایجاد اکانت یا حساب کاربری شما در سایت eMoney به پایان برسد و به صفحه کاربری خود هدایت شوید.
شما می توانید اولین کسی باشید که دیدگاه یا سوال خود را در این صفحه ثبت می نمایید.