×
سریع، مطمئن و آگاهانه

راهنمای پرداخت آفلاین ارزی با ویزا کارت/مستر کارت

پس از خرید ویزا‌کارت و اضافه کردن آن به پنل کاربری در سایت eMoney، از آنجایی که این کارت‌ها در ابتدا خام و بدون شارژ هستند، شارژ مربوط به کارت می‌بایست از طریق همان پنل eMoney، بر روی کارت load شود. برای انجام این کار، پیش از آن می‌بایست در وب سایت eMoney نسبت به ایجاد یک اکانت اقدام کرده باشید و همچنین کارت خود را نیز به پنل اضافه کرده باشید و پس از آن شارژ را روی کارت لود کنید.
چنانچه می‌خواهید در مورد روش ساخت اکانت و روش اضافه کردن کارت به پنل در eMoney اطلاعات بیشتری کسب کنید، صفحه "راهنمای تصویری آموزش ساخت اکانت در وب‌سایت eMoney" و "راهنمای تصویری اضافه کردن کارت به پنل eMoney" را مطالعه نمایید.
بنابراین اگر در سایت eMoney حساب کاربری دارید و کارت خود را نیز به پنل اضافه نموده‌اید، در ادامه این راهنما مراحل لود کردن شارژ بر روی کارت را ملاحظه نمائید.

مراحل load کردن شارژ بر روی کارت

1
ورود به صفحه دارندگان کارت: پس از ورود به سایت تهران پرداخت، از منوی ثبت سفارش، زیر منو خرید ویزا‌کارت، گزینه ورود دارندگان کارت را انتخاب کنید.
2
ورود به سایت eMoney: پس از ورود به این صفحه، بر روی دکمه ورود دارندگان کارت که در پایین صفحه، سمت راست قرار دارد، کلیک کنید تا وارد سایت eMoney شوید.
3
ورود به پنل کارت: در صفحه نمایش داده شده، ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، گزینه Forget Your Password را کلیک کنید تا ایمیل فعال‌سازی به آدرس ایمیل شما ارسال شود. سپس دوباره نسبت به تعیین رمز عبور خود اقدام نمایید.
4
مشاهده موجودی کارت : با ورود به پنل eMoney، کارت یا کارت‌های خود را که پیش از این به پنل اضافه کرده اید، مشاهده می‌کنید. در مقابل کارت خام شما عدد صفر مشاهده می‌شود و باید شارژ شود.
5
اضافه شدن مبلغ شارژ به پنل: پس از این مرحله منتظر بمانید تا همکاران ما مبلغ خواسته شده را برای شما شارژ کنند. بعد از این مرحله، مبلغ در قسمت راست صفحه، ستون Active Vouchers قابل مشاهده است. برای اضافه شدن مبلغ به کارت دکمه Load to a card یا Add Money را که در تصویر زیر مشخص شده است، کلیک کنید.
6
load کردن شارژ روی کارت: بعد از زدن دکمه Load to a card، صفحه زیر برای شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید اطلاعات کارت و مبلغ را مشاهده نمایید. از پنل Select A Card From My Cards، کارتی که می‌خواهید شارژ کنید را انتخاب نمایید و گزینه Load Voucher Into Above Card را کلیک کنید.
7
مشاهده اطلاعات کارت شارژ شده: در این مرحله پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن و اتمام عملیات برای شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید مبلغ اضافه شده به کارت مورد نظر را در مقابل کارت‌ خود مشاهده نمایید.
شما می توانید اولین کسی باشید که دیدگاه یا سوال خود را در این صفحه ثبت می نمایید.