×
سریع، مطمئن و آگاهانه

راهنمای تصویری تغییر زمان و مکان (Reschedule) آزمون GRE General کامپیوتری

کلیه متقاضیان آزمون GRE General کامپیوتری این امکان را دارند که تا 4 روز کاری قبل از روز آزمون و با پرداخت 50 دلار، نسبت به تغییر زمان و مکان (Reschedule) آزمون GRE خود اقدام نمایند. آزمون GRE General در چند سال اخیر تنها به صورت CBE (Computer-based Exam) برگزار شده و به همین دلیل در این راهنمای تصویری تنها مراحل Reschedule آزمون کامپیوتری که به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت موسسه ETS انجام‌پذیر است، توضیح داده می‌شود.

در نظر داشته باشید خرید کارت ارزی، مخصوص کسانی است که می‌خواهند شخصا و از طریق خرید کارت ارزی نسبت به تغییر زمان آزمون اقدام کنند. متقاضیانی که می‌خواهند این کار را از طریق تهران پرداخت انجام دهند، نیازی به خواندن این راهنما ندارند و می‌توانند از طریق صفحه تغییر زمان و یا مرکز آزمون GRE نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند.
همچنین متقاضیانی که ثبت نام آزمون GRE خود را از طریق سهند تهران پرداخت انجام داده اند، جهت تغییر زمان و مکان (Reschedule) حتما می بایست از همان سامانه سهند استفاده کنند که روش انجام آن، در راهنمای مربوطه ذکر شده است.

مراحل انجام

1
انتخاب آزمون GRE: وارد صفحه اصلی سایت ETS شده، در این قسمت می‌توانید نوع آزمون را انتخاب کنید. گزینه GRE را انتخاب نمایید.
2
ورود به امور آزمون: بدین منظور، روی گزینه Register now کلیک نمایید.
3
هدایت به صفحه لاگین: برای هدایت شدن به صفحه لاگین جهت ورود به حساب خود، روی گزینه "create or log into your account now" کلیک نمایید.
4
ورود به حساب کاربری: با وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام ساخته‌اید و انتخاب گزینه Sign In، وارد حساب کاربری خود شوید.
5
مشاهده همه آزمون‌ها: در این مرحله امکان مشاهده امتحان‌های ثبت‌نام شده توسط شما وجود دارد. گزینه View All My Tests را انتخاب کنید.
6
تغییر زمان آزمون: در این صفحه روی لینک reschedule appointment کلیک نمایید.
7
انتخاب نوع آزمون و مکان: برای این کار، گزینه Find Available Test Centers And Dates را انتخاب نمایید.
8
انتخاب تاریخ مورد نظر: تاریخ مناسب برای آزمون خود را طبق تصویر زیر از لیست، انتخاب نمایید.
9
انتخاب مرکز مورد نظر: با انتخاب تاریخ در مرحله قبل، لیست مراکز برای شما نمایش داده می‌شود. گزینهshow test time را در مرکز مورد نظر انتخاب کنید تا لینک register پدیدار شود. روی لینک register کلیک کنید.
10
تایید تغییرات: در این قسمت برای اعمال تغییرات گزینه Yes را انتخاب نمایید.
11
نمایش هزینه تغییرات: در این مرحله رسید مبلغ 50$ که هزینه تغییر زمان (Reschedule) آزمون GRE General است برای شما نمایش داده می شود، گزینه proceed to checkout را انتخاب کنید.
12
انجام عملیات پرداخت: در صفحه جدید روی گزینه pay now کلیک نمایید.
13
انتخاب نحوه پرداخت: در این قسمت وارد مرحله پرداخت شده‌اید. گزینه pay with a cerdit card, or debit ... را انتخاب و بر روی گزینه Continue نمایید.
14
تکمیل اطلاعات پرداخت: در این مرحله اطلاعات کارت از شما خواسته می‌شود. قسمت‌های مربوطه را بر‌اساس اطلاعاتی که در زمان خرید کارت دریافت نموده‌اید پر نموده، کد امنیتی را وارد و بر روی Buy کلیک نمایید.
15
رسید نهایی: در این قسمت رسید پرداخت تغییر زمان و مکان (Reschedule GRE general) کامپیوتری خود را مشاهده می‌کنید.
شما می توانید اولین کسی باشید که دیدگاه یا سوال خود را در این صفحه ثبت می نمایید.