تغییر زمان و مکان (Reschedule) آزمون GRE کامپیوتری | تهران پرداخت
×
سریع، مطمئن و آگاهانه

محاسبه‌گر نوع ارز

در اینجا می توانید معادل ریالی مبلغ ارزی سفارش خود را محاسبه کنید و سپس مبلغ ریالی مربوطه را پرداخت نمایید
قیمت دلار پرداخت آنلاین:3,780تومان 1396/04/29 08:35

راهنمای تصویری تغییر زمان و مکان (Reschedule) آزمون GRE General کامپیوتری

کلیه متقاضیان آزمون GRE General کامپیوتری این امکان را دارند که تا 4 روز کاری قبل از روز آزمون و با پرداخت 50 دلار، نسبت به تغییر زمان و مکان (Reschedule) آزمون GRE خود اقدام نمایند. آزمون GRE General در چند سال اخیر تنها به صورت CBE (Computer-based Exam) برگزار شده و به همین دلیل در این راهنمای تصویری تنها مراحل Reschedule آزمون کامپیوتری که به صورت آنلاین و از طریق وب سایت موسسه ETS انجام پذیر است، توضیح داده می شود.

در نظر داشته باشید دستورالعمل زیر مخصوص کسانی است که می خواهند شخصا و از طریق خرید کارت ارزی نسبت به تغییر زمان آزمون اقدام کنند. متقاضیانی که می خواهند این کار را از طریق تهران پرداخت انجام دهند نیاز به خواندن این راهنما ندارند و می توانند از طریق صفحه تغییر زمان و یا مرکز آزمون GRE نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند.
همچنین متقاضیانی که ثبت نام آزمون GRE خود را از طریق سهند تهران پرداخت انجام داده اند، جهت تغییر زمان و مکان (Reschedule) حتما می بایست از همان سامانه سهند استفاده کنند که روش انجام آن، در راهنمای مربوطه ذکر شده است.

مراحل انجام

1
ورود به حساب کاربری. ابتدا با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام ساخته اید، از طریق صفحه اصلی سایت ETS وارد حساب کاربری خود شوید.
2
ورود به اطلاعات آزمون ها از طریق پنل کاربری. در پنل کاربری روی In all other Locations کلیک نمایید:
3
انتخاب آزمون مورد نظر. در پنجره جدید بر روی Appointment Number کلیک نمایید:
4
انتخاب گزینه Reschedule. در این مرحله روی Reschedule Test کلیک نمایید:
5
تایید اطلاعات شخصی. در صفحه جدید اطلاعات شخصی خود را چک نمایید و سپس بر روی Submit کلیک نمایید:
6
انتخاب کشور، شهر و تاریخ مورد نظر. در این مرحله کشور، شهر و تاریخ مورد نظر تان برای آزمون GRE General را انتخاب نمایید:
7
انتخاب مرکز آزمون . با انتخاب تاریخ در مرحله قبل، لیست مراکز برای شما نمایش داده می شود. برای انتخاب یک مرکز بر روی ساعت که در تصویر نشان داده شده است کلیک نمایید:
8
دریافت رسید تغییرات. در صفحه بعد رسید تغییرات خود را مشاهده خواهید کرد. تیک گزینه I understand and agree to the conditions above را زده و بر روی Continue کلیک نمایید:
9
نمایش هزینه تغییرات. در این مرحله رسید مبلغ 50$ که هزینه تغییر زمان (Reschedule) آزمون GRE General است برای شما نمایش داده می شود، روی Proceed to checkout کلیک نمایید :
10
انتخاب نحوه پرداخت. حالا وارد مرحله پرداخت شده اید. گزینه Pay with a credit card, or debit … را انتخاب و بر روی Continue کلیک نمایید:
11
تکمیل اطلاعات پرداخت. در این مرحله اطلاعات کارت از شما خواسته می شود. قسمت های مربوطه را بر اساس اطلاعاتی که در زمان خرید کارت دریافت نموده اید پر نموده کد امنیتی را وارد و بر روی Buy کلیک نمایید:
12
رسید نهایی تغییرات. در نهایت رسید پرداخت 50 دلاری تغییر زمان و مکان (Reschedule) GRE General کامپیوتری خود را مشاهده خواهید نمود.
شما می توانید اولین کسی باشید که دیدگاه یا سوال خود را در این صفحه ثبت می نمایید.