×
سریع، مطمئن و آگاهانه

راهنمای تصویری گزارش نمره (Report) آزمون GRE

کلیه متقاضیان آزمون GRE این امکان را دارند که نتیجه آزمون خود را در تعداد دلخواه به دانشگاه های مقصد گزارش یا ریپورت (Report) نمایند. از این بین تا چهار گزارش در هزینه ثبت نام اولیه لحاظ شده و بابت آن هزینه ای دریافت نمی‌شود. هر متقاضی می‌تواند برای بیش از 4 و به ازای هر دانشگاه، با پرداخت 27 دلار نمره آزمون خود را Report نماید. ریپورت نتیجه آزمون GRE از طریق پنل کاربری وب‌سایت موسسه ETS انجام‌پذیر است.

این راهنما مختص متقاضیانی است که با خرید کارت ارزی قصد دارند شخصا نسبت ریپورت نمره آزمون خود اقدام نمایند. همچنین شما می‌توانید با استفاده از سامانه  سهند تهران پرداخت ، گزارش نمره آزمون GRE خود را بصورت آنی، بدون واسطه و تنها با استفاده از کارت‌های عضو شتاب انجام دهید. بدین منظور، از این راهنما استفاده نمایید.

مراحل انجام

1
انتخاب آزمون :GRE وارد صفحه اصلی سایت ETS شده، در این قسمت می‌توانید نوع آزمون را انتخاب کنید. گزینه GRE را انتخاب نمایید.
2
ورود به صفحه امور آزمون: بدین منظور روی گزینه Register now کلیک نمایید.
3
ساخت حساب کاربری: برای ساخت حساب کاربری خود، گزینه Create or Log In To Your ETS Account Now را انتخاب نمایید.
4
ورود به حساب کاربری: با وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام ساخته‌اید و انتخاب گزینه Sign In، وارد حساب کاربری خود شوید.
5
ورود به صفحه دریافت کنندگان گزارش: روی گزینه Send Additional Score Reports کلیک نمایید.
6
نمایش اطلاعات شخصی: در این صفحه اطلاعات شخصی شما نمایش داده شده است. برای رفتن به مرحله بعد روی گزینه next کلیک نمایید.
7
انتخاب دانشگاه مقصد: در این مرحله، اسامی دانشگاه‌ها برای شما باز می‌شود. بر روی Select که مقابل نام دانشگاه مورد نظرتان قرار گرفته است، کلیک نمایید.
8
انتخاب دپارتمان دانشگاه مقصد: حال Department Name زیر گروه تحصیلی دانشگاه انتخابی خود را از بین گزینه‌های موجود، با کلیک روی Select مقابل گروه مورد نظرتان انتخاب نمایید.
9
تایید اطلاعات: نام دانشگاه و دپارتمانی که انتخاب کرده اید برای شما نمایش داده می‌شود. برای ادامه، گزینه Select را انتخاب کنید.
10
ریپورت نمرات آزمون GRE: در این مرحله گزارش نمرات شما (Report) برای شما نمایش داده می‌شود. برای ادامه به مرحله بعد روی گزینه ok را کلیک نمایید.
11
تایید نهایی درخواست گزارش پیش از پرداخت: برای ادامه، بر روی Add To Card and Checkout کلیک نمایید.
12
مشاهده فاکتور مبلغ قابل پرداخت: در این مرحله قیمت تقریبی نمرات را روی Proceed to checkout کلیک نمایید تا وارد مرحله پرداخت شوید.
13
مشاهده قیمت نهایی: در این صفحه قیمت دقیق ریپورت نمرات برای شما مشخص شده است. گزینه Pay Now را انتخاب کنید تا به مرحله بعد بروید.
14
انتخاب روش پرداخت: تیک کنار گزینه Pay with a Credit Card, or Debit Card with a Visa/MasterCard logo را زده و بر روی Continue کلیک نمایید.
15
تکمیل اطلاعات پرداخت: در این مرحله اطلاعات کارت از شما خواسته می‌شود. قسمت‌های مربوطه را بر اساس اطلاعاتی که در زمان خرید کارت دریافت نموده‌اید پر نموده کد امنیتی را وارد و بر روی Buy کلیک نمایید.
16
دریافت رسید: در نهایت رسید پرداخت 27 دلاری گزارش (Report) آزمون GRE خود را مشاهده خواهید نمود.
mandana 1395/10/25 14:53
با سلام می خواستم بدونم امکان استفاده از سرویس select score برای آزمون GRE با استفاده از روش شما امکانپذیر هست یا خیر؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


بله، امکان انتخاب یکی از نمره ها را از میان تمامی نمره های GRE برای ریپورت نمره GRE از طریق Shanad.TehranPayment.com وجود دارد.