گزارش نمره (Report) آزمون GRE | تهران پرداخت
×
سریع، مطمئن و آگاهانه

محاسبه‌گر نوع ارز

در اینجا می توانید معادل ریالی مبلغ ارزی سفارش خود را محاسبه کنید و سپس مبلغ ریالی مربوطه را پرداخت نمایید
قیمت دلار پرداخت آنلاین:3,780تومان 1396/04/29 08:35

راهنمای تصویری گزارش نمره (Report) آزمون GRE

کلیه متقاضیان آزمون GRE این امکان را دارند که نتیجه آزمون خود را در تعداد دلخواه به دانشگاه های مقصد گزارش یا ریپورت (Report) نمایند. از این بین تا چهار گزارش در هزینه ثبت نام اولیه لحاظ شده و بابت آن هزینه ای از دریافت نمی شود. هر متقاضی می تواند برای بیش از 4 و به ازای هر دانشگاه، با پرداخت 27 دلار نمره آزمون خود را Report نماید. ریپورت نتیجه آزمون GRE از طریق پنل کاربری وبسایت موسسه ETS انجام پذیر است.

این راهنما مختص متقاضیانی است که با خرید کارت ارزی قصد دارند شخصا نسبت ریپورت نمره آزمون خود اقدام نمایند. همچنین شما می توانید با استفاده از سامانه  سهند تهران پرداخت ، گزارش نمره آزمون GRE خود را بصورت آنی، بدون واسطه و تنها با استفاده از کارت های عضو شتاب انجام دهید. بدین منظور ;از این راهنما استفاده نمایید.

مراحل انجام

1
ورود به حساب کاربری. ابتدا با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام ساخته اید، از طریق صفحه اصلی سایت ETS وارد حساب کاربری خود شوید.
2
ورود به قسمت تنظیمات دریافت کننده ریپورت در پنل کاربری. در پنل کاربری روی View scores and score recipients کلیک نمایید:
3
ورود به صفحه دریافت کنندگان گزارش. در این صفحه اطلاعات ریپورت های خود را مشاهده می کنید. در انتهای صفحه روی Order additional scores reports کلیک نمایید:
4
تایید اطلاعات حساب کاربری. در این صفحه اطلاعات حساب کاربری خود را مشاهده می نمایید. روی گزینه Submit کلیک نمایید.
5
انتخاب کشور مورد نظر. در این مرحله روی Country / Location کلیک کرده و کشور دانشگاه مقصد را انتخاب سپس روی Search کلیک نمایید. اگر دانشگاه مقصد شما آمریکا باشد گزینه State ظاهر شده که باید آن را انتخاب نمایید:
6
انتخاب دانشگاه مقصد. در این مرحله و بعد از انتخاب کشور، اسامی دانشگاه های آن کشور برای شما باز می شود. بر روی Select که مقابل نام دانشگاه مرد نظرتان قرار گرفته است کلیک نمایید:
7
انتخاب دپارتمان دانشگاه مقصد. حال Department Name زیر گروه تحصیلی دانشگاه انتخابی خود را نوشته و روی Search کلیک کنید تا برایتان باز شود. از بین گروه های باز شده با کلیک روی Select مقابل گروه مورد نظرتان آن را انتخاب نمایید :
8
انتخاب آزمون General و Subject . بر روی بخش های مربوط به ریپورت General و Subject تیک بزنید و روی Continue کلیک نمایید ( دقت کنید اگر مایل به گزارش هر دو آزمون General و Subject به دانشگاه مربوطه هستید تیک هر دو قسمت را در این مرحله بزنید تا با یک بار پرداخت هر دو نمره ارسال شود در غیر اینصورت مجبور خواهید بود فرایند را مجددا تکرار و دوبار هزینه نمایید):
9
در این مرحله رسید گزارش (Report) آزمون GRE خود را مشاهده خواهید کرد. در این رسید مبلغ قابل پرداخت، گزینه Remove جهت حذف درخواست و Add Recipients جهت اضافه کردن دانشگاه بعدی را مشاهده می کنید. اگر می خواهید دانشگاه دیگری را اضافه نمایید، در همین مرحله روی این گزینه کلیک و مراحل را مجددا تا همین صفحه تکرار نمایید. اگر این گزارش نمره قطعی شماست و با آن موافقید روی Continue کلیک کنید:
10
تایید نهایی درخواست گزارش پیش از پرداخت. تیک Terms and Conditions agreement را زده و بر روی Proceed to checkout کلیک نمایید :
11
مشاهده فاکتور مبلغ قابل پرداخت. روی Proceed to check out کلیک نمایید تا وارد مرحله پرداخت شوید:
12
انتخاب روش پرداخت. تیک کنار گزینه Pay with a Credit Card, or Debit Card with a Visa/MasterCard logo را زده و بر روی Continue کلیک نمایید:
13
تکمیل اطلاعات پرداخت. در این مرحله اطلاعات کارت از شما خواسته می شود. قسمت های مربوطه را بر اساس اطلاعاتی که در زمان خرید کارت دریافت نموده اید پر نموده کد امنیتی را وارد و بر روی Buy کلیک نمایید:
14
دریافت رسید. در نهایت رسید پرداخت 27 دلاری گزارش (Report) آزمون GRE خود را مشاهده خواهید نمود.
mandana 1395/10/25 14:53
با سلام می خواستم بدونم امکان استفاده از سرویس select score برای آزمون GRE با استفاده از روش شما امکانپذیر هست یا خیر؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


بله، امکان انتخاب یکی از نمره ها را از میان تمامی نمره های GRE برای ریپورت نمره GRE از طریق Shanad.TehranPayment.com وجود دارد.