×
سریع، مطمئن و آگاهانه

راهنمای تصویری ایجاد پروفایل (اکانت) GRE

برای ثبت نام آزمون GRE و پرداخت هزینه ثبت نام، گام اول ایجاد یک پروفایل در سایت ETS است. لازم به ذکر است که حساب کاربری ایجاد شده، برای ثبت نام هر دو آزمون GRE General و GRE Subject قابل استفاده می‌باشد. راهنمای تصویری پیش‌رو نحوه ساخت پروفایل در وب سایت ETS و چگونگی وارد کردن اطلاعات را به شما نشان می‌دهد.

راهنمای تصویری ایجاد پروفایل (اکانت) GRE

1
ورود به بخش GRE در سایت ETS: پس از ورود به سایت ETS بر روی GRE کلیک کنید تا وارد بخش مربوط به آزمون GRE شوید.
2
بخش ورود کاربران و ساخت اکانت: در صفحه بعد روی ETS Account کلیک کنید تا به صفحه مربوط به ورود کاربران و ساخت اکانت وارد شوید.
3
ایجاد اکانت جدید GRE: برای ایجاد یک اکانت جدید بر روی Create An Account کلیک کرده تا فرم‌های مربوط به ایجاد پروفایل برای شما نمایش داده شود.
4
وارد کردن اطلاعات هویتی و آدرس: اولین فرم نمایش داده شده، فرم مربوط به اطلاعات شخصی نظیر نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و امثال آن است. در ادامه نیز می بایست آدرس، مشخصات پستی و شماره تماس خود را وارد نمایید و همچنین در کادر آبی رنگ پایین صفحه مشخص کنید که چنانچه تمایل دارید از طریق پیامک و ایمیل اطلاعات مهم را دریافت کنید، این اطلاعات به دست شما برسد. در پایان برای ادامه بر روی دکمه Next کلیک کنید.
5
وارد کردن نام کاربری و رمز عبور: با رسیدن به این مرحله می‌بایست نام کاربری و کلمه عبور اکانت خود را انتخاب کنید تا بعدا برای ورود به پروفایل GRE خود از آن استفاده کنید. در ادامه‌ی این فرم باید مجددا کلمه عبور خود را وارد کنید و همچنین از لیست بعدی یک پرسش امنیتی را انتخاب و پاسخ آن را نیز وارد کنید. پرسش امنیتی برای زمانی است که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، در این مواقع با پاسخ دادن به این سوال می‌توانید رمز خود را بازیابی کنید. بنابراین سوال و پاسخ انتخابی خود را در این مرحله به یاد بسپارید. پس از پر کردن اطلاعات خواسته شده گزینه I understand and agree to the Terms and Conditions above انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه Next کلیک کنید.
6
تایید اطلاعات وارد شده: در این مرحله تمامی اطلاعات وارد شده در مراحل قبل به منظور مشاهده و تایید نهایی صحت آن برای شما نمایش داده می شود، در صورت درستی اطلاعات روی دکمه Next کلیک کند.
7
نهایی شدن ساخت اکانت: در این مرحله پیغام موفقیت آمیز بودن ساخت پروفایل خود را مشاهده می‌کنید و همچنین ایمیلی به منظور تایید نهایی شدن ساخت پروفایل شما در سایت ETS، به آدرس پست الکترونیک شما فرستاده خواهد شد. جهت خاتمه کار، روی دکمه Sign In To Continue کلیک کنید.
8
مراجعه به ایمیل: پس از مشاهده‌ی پیغام نهایی شدن ساخت اکانت، با مراجعه به پست الکترونیکی خودتان، ایمیل ارسالی از طرف ETS را باز کرده و بر روی لینک نشان داده شده در تصویر زیر جهت ورود به حساب کاربری خود کلیک کنید. در صفحه باز شده نام کاربری و رمز عبوری را که در مرحله 5 انتخاب کرده بودید وارد کنید.
وحید 1398/11/25 22:06
سلام من تمامی مراحل رو میرم اما همش به من ارور میده بیشتر از ۵۰ بار چک کردم و تصحیح کردم به مدلهای مختلف اما نمیشه. چه کنم؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.


راهنمای تصویری موجود در بخش مقاله‌ها مورد بررسی قرار گرفت و مغایرتی مشاهده نشد؛ لطفا از کارکرد صحیح موارد احتمالی که موجب بروز مشکل در این زمینه می‌شوند مانند اختلال در اینترنت و یا سایت مقصد در زمان ایجاد اکانت اطمینان حاصل نمایید.