راهنمای تصویری دریافت فایل رسید | تهران پرداخت
×
سریع، مطمئن و آگاهانه

محاسبه‌گر نوع ارز

در اینجا می توانید معادل ریالی مبلغ ارزی سفارش خود را محاسبه کنید و سپس مبلغ ریالی مربوطه را پرداخت نمایید
قیمت دلار پرداخت آنلاین:4,124تومان 1396/09/02 09:33

راهنمای تصویری دریافت فایل رسید در سایت تهران پرداخت

تکمیل فرایند پرداخت و تاییدیه واریز وجه در سایت پذیرنده با نمایش صفحه رسید پرداخت مشخص می‌شود که این رسید پس از تمام شدن پرداخت در پنل کاربری شما در سایت تهران پرداخت قرار می‌گیرد. شما می‌توانید جهت استفاده از رسید پرداخت خود، آن را از پنل کاربری‌تان دریافت نمایید. راهنمای تصویری پیش رو، روش دریافت فایل رسید پرداخت شما را نشان می‌دهد.

راهنمای تصویری دریافت فایل رسید

 1. 1
  ورود به سایت تهران پرداخت: ابتدا وارد سایت تهران پرداخت شده و روی گزینه ورود در بالای صفحه کلیک کنید.
 2. 2
  وارد کردن اطلاعات حساب کاربری: در صفحه‌ی بعد، ایمیل، رمز عبور خود و کد امنیتی را وارد نمایید و روی دکمه ورود به سایت کلیک کنید تا وارد پنل حساب کاربری خود شوید.
 3. 3
  ورود به حساب کاربری: پس از آن که همانند تصویر زیر به حساب کاربری خود وارد شدید، موس خود را بر روی نام خود نگاه دارید تا منویی کشویی برای شما باز شود.
 4. 4
  ورود به صفحه سفارش‌ها: در منوی کشویی باز شده، بر روی گزینه سفارش‌ها کلیک کنید. تا وارد صفحه سفارش‌های خود شوید.
 5. 5
  مشاهده لیست سفارش‌ها: در این مرحله لیست سفارش‌های خود را مشاهده می‌کنید. همچنین شما می‌توانید در مقابل هر سفارش اطلاعات دیگری مانند وضعیت سفارش، تاریخ ارسال سفارش، قیمت نهایی سفارش و قیمت دلار در لحظه انجام سفارش را مشاهده نمایید.
 6. 6
  مشاهده مشخصات سفارش مورد نظر: برای هر سفارشی که در ستون وضعیت سفارش آن عبارت "انجام شده" ذکر گردیده است، امکان دریافت فایل رسید برای شما وجود دارد. برای مشاهده سفارش خود و دریافت فایل، روی دکمه آبی رنگ ستون مشاهده سفارش که مقابل هر کدام وجود دارد، کلیک کنید.
 7. 7
  دریافت فایل رسید: پس از کلیک بر روی آیکن آبی رنگ مقابل سفارش، صفحه زیر که شامل مشخصات سفارش است، برای شما نمایش داده می‌شود. در انتهای صفحه، از بخش "فایل ضمیمه" روی لینک قرمز رنگ "دریافت فایل" کلیک کنید و فایل را در کامپیوتر خود ذخیره نمایید.

  توجه داشته باشید چنانچه فایل رسید شما بیش از یک صفحه باشد، فایل مورد نظر به صورت فایل زیپ برای شما در پنل کاربری‌تان قرار داده می‌شود، این نوع فایل‌ها را می‌توانید پس از ذخیره در کامپیوتر خود، با استفاده از برنامه WinRar باز کرده و رسید خود را مشاهده نمایید.

شما می توانید اولین کسی باشید که دیدگاه یا سوال خود را در این صفحه ثبت می نمایید.