×
سریع، مطمئن و آگاهانه

راهنمای تصویری دریافت فایل رسید در سایت تهران پرداخت

تکمیل فرایند پرداخت و تاییدیه واریز وجه در سایت پذیرنده با نمایش صفحه رسید پرداخت مشخص می‌شود که این رسید پس از تمام شدن پرداخت در پنل کاربری شما در سایت تهران پرداخت قرار می‌گیرد. شما می‌توانید جهت استفاده از رسید پرداخت خود، آن را از پنل کاربری‌تان دریافت نمایید. راهنمای تصویری پیش رو، روش دریافت فایل رسید پرداخت شما را نشان می‌دهد.

راهنمای تصویری دریافت فایل رسید

 1. 1
  ورود به سایت تهران پرداخت: ابتدا وارد سایت تهران پرداخت شده و روی گزینه ورود در بالای صفحه کلیک کنید.
 2. 2
  وارد کردن اطلاعات حساب کاربری: در صفحه‌ی بعد، ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید، من ربات نیستم را انتخاب کنید و روی دکمه ورود به سایت کلیک کنید تا وارد پنل حساب کاربری خود شوید.
 3. 3
  ورود به حساب کاربری: پس از آن که همانند تصویر زیر به حساب کاربری خود وارد شدید، بر روی نام خود کلیک کنید تا منویی کشویی برای شما باز شود.
 4. 4
  ورود به صفحه سفارش‌ها: در منوی کشویی باز شده، بر روی گزینه سفارش‌ها کلیک کنید. تا وارد صفحه سفارش‌های خود شوید.
 5. 5
  مشاهده لیست سفارش‌ها: در این مرحله لیست سفارش‌های خود را مشاهده می‌کنید. همچنین شما می‌توانید در مقابل هر سفارش اطلاعات دیگری مانند شماره سفارش، وضعیت آن، زمان آخرین بروز رسانی، هزینه سفارش و قیمت دلار در لحظه انجام سفارش را مشاهده نمایید.
 6. 6
  مشاهده جزئیات سفارش مورد نظر: برای هر سفارشی که در ستون وضعیت سفارش آن عبارت "انجام شده" ذکر گردیده است، امکان دریافت فایل رسید برای شما وجود دارد. برای مشاهده سفارش خود و دریافت فایل، روی آیکون سیاه رنگ واقع در ستون جزئیات سفارش که مقابل هریک از سفارشات وجود دارد، کلیک کنید.
 7. 7
  دریافت فایل رسید: پس از کلیک بر روی آیکن سیاه رنگ مقابل سفارش، صفحه زیر که شامل مشخصات سفارش است، برای شما نمایش داده می‌شود. در این صفحه، روی آیکون سیاه موجود در بخش "دانلود فایل" کلیک نمایید تا فایل در کامپیوتر شما ذخیره گردد.

  توجه داشته باشید چنانچه فایل رسید شما بیش از یک صفحه باشد، فایل مورد نظر به صورت فایل زیپ برای شما در پنل کاربری‌تان قرار داده می‌شود، این نوع فایل‌ها را می‌توانید پس از ذخیره در کامپیوتر خود، با استفاده از برنامه WinRar باز کرده و رسید خود را مشاهده نمایید.

محمود مجدی 1399/10/17 12:47
سلام و وقت به خیر واریز به حساب شخص و دانشگاه رو هم انجام میدید؟ با سپاس
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

واریز به سایت توسط ما انجام می‌شود. برای واریز به فرد در صورت وجود امکان پرداخت آنلاین، سفارش مربوط به آن انجام می‌شود.

در صورت نیاز به جزئیات بیش‌تر می‌توانید برای دریافت مشاوره با شماره تلفن‌های سایت تماس حاصل فرمایید.
حسین نیازی 1399/06/24 13:59
سلام میخواستم بدونم چجوری باید سفارشی رو لغو کرد؟؟؟؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

در صورتی که سفارش شما انجام نشده باشد، می‌توانید با شماره تلفن‌های سایت تماس حاصل فرمایید و درخواست لغو سفارش کنید.