×
سریع، مطمئن و آگاهانه

راهنمای پرداخت آفلاین ارزی با ویزا کارت/مستر کارت

با وجود این که بسیاری از پرداخت های ارزی با ویزا کارت یا مستر کارت به صورت آنلاین انجام می شود، اما در برخی موارد، پذیرنده، درگاه پرداخت آنلاین (Merchant) ندارد و به جای آن فایلی را در اختیار شما می گذارد که حاوی یک فرم است. شما بایستی پس از دانلود فایل، آن را چاپ (پرینت) نمایید، سپس فرم موجود در آن را با خودکار پر نموده و اطلاعات مستر کارت یا ویزا کارت خود را در آن وارد کنید و زیر آن را امضا نمایید. پس از آن می توانید فرم پر شده را برای موسسه مربوطه پست یا فکس نموده و یا اسکن آن را برایشان ایمیل کنید.
بدین ترتیب بعد از رسیدن فرم به دست پذیرنده، آنها با اطلاعاتی که شما فرستاده اید، با استفاده از دستگاهی شبیه به ATM، مبلغ مورد نظر را از کارت شما کسر می کنند و بدین ترتیب پرداخت شما انجام می شود.
این روش اصطلاحاً پرداخت آفلاین نامیده می شود. بنابراین برای انجام یک پرداخت شما به یک کارت ارزی بین المللی مثل مستر کارت یا ویزا کارت نیاز دارید تا بتوانید اطلاعات پشت و روی کارت را در فرم مربوطه درج کنید و فرم پر شده را به روشی برای موسسه مورد نظر خود ارسال کنید.
همچنین دقت نمایید که در بسیاری از موارد، فایل PDF در قالب یک صفحه در یک سایت به شما نمایش داده می شود که نمی توان در آن چیزی را وارد نمود و از آنجا که در زیر آن امضا یا همان Signature وجود دارد، شما مطمئن می شوید که این صفحه مربوط به پرداخت آفلاین است. پس لازم است آن صفحه را که فایلی PDF است ابتدا پرینت نمایید و سپس اقدام به درج اطلاعات کارت روی آن نمایید.
پیش از آن که نمونه هایی از فرم های پرداخت آفلاین را بررسی نماییم، ابتدا تصویر پشت و روی یک ویزا کارت را با هم مرور می کنیم:

همانطور که در تصویر مشخص است، پشت و روی کارت اطلاعاتی وجود دارد که به شرح زیر هستند:

 1. 1. نوع کارت یا Card Type: منظور از نوع کارت در واقع نام شرکت صادرکننده کارت است. مشهورترین شرکت های ارائه دهنده خدمات صدور کارت عبارتند از:
  MasterCard Visa Card American Express
  بر روی فرم در مقابل نام کارت خود علامت بزنید.
 2. 2. شماره کارت: شماره ای 16 رقمی است که بر روی کارت نوشته شده است و شما آن را باید در قسمت Card Number وارد کنید.
 3. 3. نام دارنده کارت: که تحت عناوینی مثل Name on Card ،Account Name ،Cardholder Name و Billing Name در فرم ها دیده می شود.
 4. 4. تاریخ انقضای کارت: که با نام هایی مثل EXP.Date، Expire Date، Good Thru خوانده می شوند. این تاریخ نیز روی کارت درج شده است.
 5. 5. کد سه رقمی پشت کارت:این عدد سه یا چهار رقمی با نام هایی مثل CV ،CVV2، CVC2 و Security Code شناخته می شود و معمولاً در پشت کارت درج شده است. در برخی فرم های پرداخت آفلاین ممکن است این عدد از شما خواسته شود.
 6. 6. Billing Address:آدرسی است که معمولاً در هنگام درخواست کارت (یا حساب بانکی پشتوانه کارت) به بانک ارائه می دهید. فرض تمامی فرم های پرداخت آنلاین این است که شما دقیقاً همان آدرسی را در هنگام پرداخت وارد نمایید که در هنگام درخواست کارت به بانک ارائه نموده اید. اما تجربه ما نشان می دهد که شما می توانید هر آدرسی را به عنوان Billing Address وارد نمایید. البته این آدرس بهتر است مربوط به ایران نباشد.
  در تهران پرداخت پس از خرید کارت، یک آدرس در خارج از کشور در پنل بانکی کارت وارد می شود و این آدرس جهت ورود در فیلد Billing Address برای صفحات پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

حال دو نمونه از فرم پرداخت آفلاین را در تصویر زیر می توانید ببینید که بر اساس موارد فهرست شده در بالا و تصاویر پشت و روی کارت، می توانید دریابید که هر یک از این اطلاعات را در کجای فرم لازم است درج کنید:

در صورت نیاز به ویزا کارت می توانید از طریق صفحه خرید ویزا کارت یک کارت ارزی خریداری نمایید و با استفاده از اطلاعات آن، در تمامی صفحاتی که اطلاعات کارت های ارزی بین المللی را جهت خرید اینترنتی اقدام کنید و یا در فرم های پرداخت آفلاین از آن استفاده کنید.

شما همچنین می توانید با مراجعه به صفحات "پرداخت آنلاین با کارت های ارزی" و "انواع کارت های ارزی بین المللی" اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید.

عسل 1399/05/11 19:48
سلام من به شماره واتس اپ نیاز دارم برای تماس با شما،میتونم شماره ایی داشته باشم
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

راه‌های ارتباط با ما شماره تلفن‌های شرکت، ایمیل و مرکز پیام می‌باشند که در صفحه اصلی سایت درج شده‌اند و می‌توانید از طریق آن‌ها با تماس بگیرید.
محسن 1399/01/26 20:18
اگر کارت با دلار باشند همزمان می خواد از دستگاه دیگر یورو می توان به دریافت کرد یا خیر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام، از سوال شما متشکریم.

بله، شما می‌توانید فارغ از ارز پایه کارت خود، به ارز هر کشوری در خودپردازهای آن کشور اسکناس دریافت نمایید.

البته این امر برای شما کارمزدی تا 7 درصد خواهد داشت؛ پس بهتر است مبلغ را به ارز پایه کارت از دستگاه خودپرداز دریافت کنید.
سعید 1398/12/01 16:55
سلام دستگاه پوز بانکی آفلاین 6پین اتوکمپ چیست چگونه میتوانم بدان دسترسی عملیاتی داشته باشم
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.


ما در این زمینه اطلاعاتی نداریم و نمی‌توانیم به شما مشاوره دهیم.
حبیب 1398/11/07 22:05
با سلام ایا با مستر کارت میشه پرفکت مانی خرید؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.


به طور کلی این امر امکان‌پذیر می‌باشد؛ با توجه به اینکه ما خدماتی در این زمینه نداریم نمی‌توانیم به شما مشاوره دهیم.
Asma 1398/11/06 22:46
سلام ..اگه اینطوری باشه که هرکی اطلاعات کارت یکی دیگه رو داشته باشه میتونه هر خرید افلاینی انجام بده ؟؟ متوجه نشدم این قسمت رو
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.


به طور کلی اطلاعات حساب بانکی و یا کارت بانکی هر فرد باید نزد صاحب کارت محفوظ بماند؛ در صورتی که فرد دیگری بجز صاحب کارت اطلاعات کارت را داشته باشد، می‌تواند با آن کارت پرداخت ارزی انجام دهد. با وجود اینکه پس از پرداخت امکان دارد سایت‌های متعددی پروسه احراز هویت و بررسی چگونگی انجام پرداخت را داشته باشند، ما توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان اطلاعات کارت مورد نظر در اختیار شخص دیگری بجز صاحب کارت قرار نگیرد.
وحید 1398/11/01 23:53
با سلام این حقیقت داره که اگه از ویزاکارت در کشورهای دیگه پول برداشت کنیم مالیات زیادی کم میشه؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.مالیات و کارمزد برداشت وجه از کارت، به نوع کارت، کشور صادر کننده و کشوری که برداشت در آن انجام می‌شود و مواردی از این قبیل وابسته خواهد بود و ممکن است با توجه به شرایط متغیر باشد.
ابراهیم 1398/07/14 17:03
من در یوتوب کار میکنم و در ایرانم میتونم یه ویزا کارت یا مستر کارت در ایران بگیرم که پولم رو واریز کنند
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

امکان انجام این کار توسط ما وجود ندارد. شما می‌توانید جهت دریافت راهنمایی بیش‌تر با تلفن‌های ما تماس حاصل فرمایید.
پویان 1398/06/28 17:02
سلام ویزا کارتی دارم که افلاین هستش و میخواد داخل ایران نقدش کنم باید کجا اقدام کنم؟؟؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

ما نمی‌توانیم در این رابطه اظهار نظر کنیم.
احسان 1398/02/31 01:53
سلام. ما نیاز به پز آفلاین منوآل اتورایز 6 دیجیت داریم که پولمون رو برداشت کنیم و مبلغ بالایی هست آیا کمکی میتونید بکنید؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

ما شرکت پرداخت آنلاین هستیم و در این زمینه خدماتی ارائه نمی‌دهیم.
بابک 1398/02/06 17:11
با سلام این دوستانی که در مورد کارت افلاین سوال پرسیدن چجوری میشه باهاشون ارتباط داشت؟؟؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

به دلیل آن که متوجه منظور شما نشدیم، از شما خواهش می‌کنیم در مورد سوال خود توضیحات بیش‌تری دهید.
فرشاد 1397/12/22 03:48
باسلام میخواستم ازتون بپرسم که تو ایران کسی دستگاه آفلاین و آنلاین اتوکمپ داره و انجام میده؟؟؟سپاسگزارم
پاسخ تهران پرداخت
با سلام
متاسفانه ما این خدمات را ارائه نمیدهیم و از چگونگی ارائه این خدمات اطلاعی نداریم
مرتضی 1397/11/12 23:51
سلام من داخل کارت افلاینم مبلغ زیادی پول دارم و میخوام به پول ایران تبدیل کنم یا به ارز داج کوین باید چیکار کنم
پاسخ تهران پرداخت
سلام
متاسفانه خدماتی در این زمینه ارائه نمیدهیم.
امیر 1397/10/13 01:43
با سلام خدمت شما عزیزان شاید خیلی از سوالاتمون، از دید شما پیش پا افتاده باشه، ولی انقد وضعیت حواله کردن پول ها سخت شده که آدم میترسه چنین ریسکایی کنه. پس خواهشا وقتی تماس میگیریم خیلی صبورانه پاسخمونو بدین، چون واقعا از خیلی چیزا سردرنمیاریم. خواهشا از کلمات قلمبه و سنگین و انگلیسی که شاید فهمیدنش برامون سخته، بپرهیزید و یا اگه مجبور شدید اون کلمه رو استفاده کنید، خواهشا مابین حرفتون اون کلمه رو هم توضیح بدید. شرایط سختیه پس خواهش میکنم یخوده با روی باز به مشتری هاتون جواب بدین. ممنون
پاسخ تهران پرداخت
سلام
با سپاس از انتقاد شما

حتما به تلاش خود برای جلب رضایت شما با جدیت ادامه خواهیم داد و در این راه به موارد اعلام شده توسط شما، دقت لازم را معطوف می نماییم.
محسن 1397/09/28 15:40
زنگ زدم به یکی از شماره هاتون اما متاسفانه خیلی سرد و خیلی بد پاسخ دادن..پرسیدم ویزا کارتی می خواستم که مبلغی واسمون جابه جا کنن گفتن نداریم و گفتم پرداخت افلاین چطور گفتن پراخت انلاین داریم خوب یه راهنمایی یا پاسخی بدین جهت کمک انجام کار چون ما هم گرفتاریم و نمی دونیم با این اوضاع احوال چه کنیم...
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

با سپاس از پیام شما و عرض پوزش بابت کدورت خاطر شما.

خواهشمندیم، جزئیات بیشتری را در اختیار ما بگذارید تا بتوانیم این موضوع را به دقت بررسی و اشکالات موجود را مرتفع نماییم.
رضا 1397/08/02 19:31
برای پرداخت برای اعتراض نمره تافل توی فرمش فقط شماره کارت و تاریخ کارت میخواد و فرم رو باید بعد پر کردن فاکس کنیم از کدام کارتها میتونیم استفاده و اینه از کجا باید مطمئن بشیم که این فرم دست کسی نیفتاده و دقیقا مبلغ 80 دلار رو بداشتن خواهند کرد چون سه قمت داره فرم برا اعلام هزینه 80 - 80 و 160 باید یکی را تیک بزنیم... ممنون از پاسخگویی شما
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. با توجه به این که ما در حال حاضر نمی توانیم کارتی به شما ارائه دهیم که به این منظور از آن استفاده کنید، پیشنهاد ما این است که تکمیل و ارسال این فرم را با استفاده از اطلاعات یک مسترکارت یا ویزا کارت خارجی، به یکی از دوستان یا آشنایان خود در خارج از کشور بسپارید.

سپس از طریق خدمات ما و با استفاده از پی پال، هزینه مربوطه را برای دوست یا آشنای خود در خارج از کشور، هزینه انجام شده را ارسال فرمایید.
علی 1397/07/22 21:12
من یه دستگاه پوز آفلاین منوآل با قابلیت اوتورایز ۶ پین رو میخوام وجود داره؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما در حال حاضر چنین خدماتی ارائه نمی نماییم.
رضا 1397/07/11 09:54
من یک پرداخت آفلاین دارم که با کارد دوستم میخوام بدم که پیشم نیست و نمیتونه امضا کنه. زیر اطلاعات کارد یعنی نام کارد هلدر، شماره کارد و تاریخ انقضاو... دوباره اسم، فامیل و امضا میخواد. میخواستم بدونم منظورش اسم و امضای منه یا کارد هلدر. دوم اینکه کسی که مستر کارد میگیره امضای تعریف شده ای داره که موقع برداشت آفلاین چک بشه یا و اگه امضا تطابق نداشت برگشت بخوره یا اینکه این 1 کار فرمالیتس؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. به صورت قانونی خود صاحب کارت (یا همان Card Holder) باید فر مربوطه را امضا کند. از این رو می توانید از وی بخواهید فرم را امضا نماید و تصویر آن را برایتان ارسال کند.

امضای فرم مربوطه ماهیت قانونی دارد.
Alli 1397/06/19 03:19
سلام میخواستم بدونم میشه یک مستر کارت مجازی با موجودی صفر از شما بخرم و بعدا خودم یکبار فقط اونم قبل از فعالسازی از طریق صرافی شارژش کنم؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد. مستر کارت های مجازی ارائه شده توسط تهران پرداخت لازم است دارای موجودی باشند. همینطور مستر کارت های فیزیکی که به صورت گیفت کارت هستند.

مستر کارت های قابل شارژ تهران پرداخت نیز لازم است در هنگام فعالسازی، به مبلغ 100 دلار شارژ شوند.

ضمناً مستر کارتهای قابل شارژ tpRed از طریق صرافی قابل شارژ نیستند و برای شارژ مجدد آن، لازم است از خدمات شارژ مسترکارت تهران پرداخت استفاده نمایید.
تبریز 1397/05/17 02:01
با سلام من برای سایتم می‌خوام مستقیما خودم از گوگل تبلیغ بگیرم در قسمت پرداخت من اطلاعات مستر کارت دوستمو که از ترکیه گرفته وارد میکنم اما آخرش ارور میده که اطلاعات کارتو اصلاح کنید! نمی‌دونم آدرس ترکیه ای حسابو بهش گیر میده یا کد پستی که از اینترنت برا اون آدرس پیدا میکنم چون اطلاعات کارت صحیحه و اگه موجودی کم باشه هم همین ارورو میده آیا؟ و اینکه اگه بعد از این مرحله از من رمز دوم بخواد و من ندارم اونو چجوری تو ایران میشه رمز دومشو بگیرم خیلی ممنون میشم
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


از سوال شما متشکریم. در رابطه با خطار مربوطه نمی توانیم بدون اطلاع از جزئیات نظر دهیم. همچنین کارت های ویزا/مستر به طور عمومی چیزی به نام رمز دوم ندارند، پس قاعدتاً چنین چیزی از شما خواسته نخواهد شد. اما به طور کلی برای کار با گوگل باید از یک هویت خارجی، IP خارجی، آدرس خارجی، جساب بانکی و کارت خارجی استفاده کنید.


البته کشور ترکیه برای این موضوع مناسب نیست و بهتر است با کمک دوستی در کشور دیگری (مثل امارات یا کشورهای اروپایی) این کار را انجام دهید.

فراموش نکنید که گوگل در رابطه با مسائل مالی بسیار سخت گیر است.
milad 1397/03/27 14:46
سلام.با این که کلی تحقیق و پرسو جو کردم هنوز شک دارم که ایا پرداخت در وبسایت [...] از نوع افلاین محسوب میشه یا معمولی؟ ایا میتونم از طریق مستر کارت مجازی اقدام به خرید در این وبسایت بکنم؟ خیییییییییییلی ممنون میشم اگر کمکی بفرمایید
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. پرداخت در این سایت از نوع آنلاین می باشد و با استفاده از مستر کارت مجازی ممکن است بتوانید پرداخت در این وب سایت را انجام دهید.
amirhosein 1397/02/27 11:13
سلام. من برنامه نویس اندروید هستم. چند روزی میشه که گوگل برای استفاده از امکاناتش احتیاج به billing acount داره . متاسفانه به دلیل [...] کردن ایران هنگام ثبت نام کشور ایرانو نداره. میخواستم ببینم برای فعال کردن api مربوط به گوگل ، از کدوم خدمات شما باید استفاده کنم ؟ ممنون
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. شما می توانید جهت دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
محمدرضا 1396/12/20 12:51
از کجا بدونم توی اون کارت اونقدر پول هست ؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. برای اطلاع از موجودی یک کارت، لازم است کنترل پنل کارت یا همان اینترنت بانک آن را چک کنید تا از موجودی کارت مطلع شوید. راه دیگر دریافت SMS می باشد که در مورد بعضی از کارت ها این روش نیز در دسترس می باشد.
حامد 1396/11/30 23:20
باسلام من یک دوستم توی اذربیجان هست میخواد بیاد ایران تراکنش انجام بد کجا باید بیاد بانک این کار انجام مید
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. جهت ارائه مشاوره در این رابطه، نیازمند به جزئیات بیشتری هستیم. از این رو خواهشمندیم جهت دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
میکائیل 1396/11/12 00:16
وقت بخیر میخواستم بدونم شما خرید افلاین انجام میدین ؟ کشور ترکیه و دبی میخوام
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. برای ارائه مشاوره در این رابطه، نیازمند به جزئیات بیشتری هستیم. لطفاً جهت دریافت مشاوره در این مورد، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
رضا 1396/11/08 13:48
سلام خسته نباشید .یکی از دوستان از اکراین اومدن ایران و چند تا ویزا کارت فیزیکی آفلاین دارن و مبلغ بالایی هست آیا امکانش هست که بشه تو ایران با کسر 40 درصد پولش نقد بشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید البته با شماره های شرکت تماس گرفتم ولی نتونسن راهنمایی کنن . با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. در حال حاضر چنین خدماتی را ارائه نمی کنیم. امیدواریم در سه ماه آینده، بتوانیم با شرایط و محدودیت هایی، این خدمات را به فهرست خدمات تهران پرداخت اضافه نماییم.
علی 1396/09/22 13:26
سلام. آیا با گیفت کارت فیزیکی میشه پرداخت آفلاین تو سایت booking.com یا حتی سایتای دیگه انجام داد؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. بله با گیفت کارت های مستر فیزیکی می توان همه نوع پرداخت آفلاین را شامل پرداخت های مربوط به وب سایت booking.com را به انجام رساند.
Yeganeh 1396/05/09 19:22
سلام اگر بخوام با استفاده از مسترکارت فیزیکی پرداخت آفلاین برای سفارت نیوزلند در دوبی انجام بدم با توجه به اینکه فرم پرداخت رو باید به همراه پاسپورتم بفرستم و این هزینه برای ارسال مجدد مدارکم از دوبی به ایران هس باید آدرس خودم در ایران رو وارد کنم که بتونم پاسپورتمو تحویل بگیرم. اینکه آدرس ایران رو وارد کنم برام مشکل ساز میشه؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. اصولاً در صفحات پرداختی دو نوع آدرس وجود دارد:

1.Billing Address
2.Shipping Address

شما در بخش Billing Address لازم است آدرسی را که مربوط به خارج از کشور است و ما در هنگام فروش کارت مستر فیزیکی در اختیار شما می گذاریم را درج می نمایید.

اما در بخش Shipping Address که مربوط به ارسال بسته های پستی برای شما می شود، می توانید هر آدرسی را (شامل آدرستان در ایران) را وارد فرم نمایید.

اگر باز هم در این رابطه سوالی داشتید، می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
اصلان 1396/03/23 22:42
آیا با استفاده از مستر کارت مجازی این نوع پرداخت آفلاین ممکن است؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

با تشکر از سوال شما، پاسخ شما منفی است و برای انجام پرداخت های آفلاین نیاز است که مستر کارت فیزیکی تهیه فرمایید.
شاهین 1395/12/12 18:37
سلام.شخصی تعدادی کارت ویزا دارد که میخواد اونهارو انتقال بده.میخواد از طریق افلاین انجام بشه.امکانش هست؟کجا باید مراجعه کنه.مبلغ خیلی بالاست.ممنونم
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

با تشکر از سوال شما، لطفاً جهت بررسی دقیق این موضوع و دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
mehdi 1395/05/24 17:26
" بدین ترتیب بعد از رسیدن فرم به دست پذیرنده، آنها با اطلاعاتی که شما فرستاده اید، با استفاده از دستگاهی شبیه به ATM، مبلغ مورد نظر را از کارت شما کسر می کنند و بدین ترتیب پرداخت شما انجام می شود." مگر کارت ها رمز ندارند پس پذیرنده چطوری می تونه پول از شما کم کنه؟ با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


از سوال شما متشکریم. برای کسر پول از کارت ها به این روش نیاز به هیچ رمزی نیست و مراتب قانونی و دسترسی که دارندگان چنین دستگاه هایی دارند، به گونه ای است که نیازی به داشتن رمز ندارند.