×
سریع، مطمئن و آگاهانه

تفاوت میان ویزا کارت و مستر کارت

نویسنده : فرهاد اسدی

کارت های Visa Card و Master card از معروفترین کارت ها می باشند و در سرتاسر دنیا از آن ها استفاده می شود. سوالی که بسیاری از مواقع ممکن است برای شما مطرح شود، تفاوت میان این دو کارت و موارد استفاده از آن ها است. در این مقاله می خواهیم به بررسی ویژگی این کارت ها و تفاوت های میانشان بپردازیم.

بسیار پیش آمده است که در فضای اینترنت و دیجیتال جهت انجام خریدی اینترنتی با صفحات پرداخت ویزا کارت و مستر کارت مواجه شده اید. در این مواقع یکی از ملزومات جهت پرداخت آنلاین، داشتن یک کارت بانکی ارزی است که با آن بتوان این کار را به انجام رساند. کارت های Visa Card و Master card از معروفترین این کارت ها می باشد و در سرتاسر دنیا از آن ها استفاده می شود. این دو نام، نامی شناخته شده برای مردم در سراسر جهان است، اما سوالی که بسیاری از مواقع ممکن است برای شما مطرح شود، تفاوت میان این دو کارت و موارد استفاده از آن ها است. در این مقاله می خواهیم به بررسی ویژگی این کارت ها و تفاوت های میانشان بپردازیم.

مسترکارت یا ویزاکارت ؟

معمولا در هنگام خرید کارت های ارزی در ایران، فروشندگان تاکید زیادی روی نوع کارت یعنی Visa Card یا Master Card بودن آن دارند. بنابراین سوالاتی که هنگام خرید یک کارت ارزی ممکن است برای شما ایجاد شود این است که کدام برند را انتخاب کنیم؟ وجود انواع کارت های ارزی بانکی با نام های مختلفی مثل مستر کارت (Master Card)، ویزا کارت (Visa card)، امریکن اکسپرس (American Express) و غیره چه ضرورتی دارد و این کارت ها چه تفاوت هایی با هم دارند؟ هر کدام چه مزایا و چه معایبی دارند؟
برای پاسخ به این سوالات ابتدا لازمست با این نام ها و مکانیزم کار آن ها بیشتر آشنا شویم. بطور کلی نوع کارت (ویزا/مستر/آمریکن اکسپرس و ...) صرفا بیانگر نام کمپانی است که مجموعه ای از خدمات مرتبط با کارت را به بانک صادر کننده ارائه می دهد. بطور مثال داشتن ویزاکارت بدین معنی است که دارنده کارت، دارای یک حساب بانکی در یک بانک خارجی است و خدمات کارت مرتبط با آن حساب را، شرکت ویزاکارت تقبل نموده است.
این شرکت های صادرکننده و پشتیبان کارت نیز شرکت هایی بزرگ و بین المللی هستند که از نقطه نظر سرعت و امنیت و … تفاوت های چندانی با یکدیگر ندارند.
بنابراین آن چه لازم است در رابطه با خرید کارت برای شما مهم باشد، ویژگی ها، امکانات و محدودیت های کارت ارزی است و نه شرکت اصلی صادر کننده و پشتیبان کارت که ممکن است نام هایی چون مستر کارت (Master Card)، ویزا کارت (Visa card)، امریکن اکسپرس (American Express) و غیره باشد. در نتیجه ویژگی های کارت و تطابق آن با نیازهای شماست که باید به آن توجه نمائید. پس ابتدا لازمست بدانید چه نیازهایی دارید و مبتنی بر این نیازها، کارتی را تهیه کنید که بیشتر پاسخگوی این نیازهاست.
این مقاله در ادامه به شما کمک خواهد کرد که هنگام خرید یک کارت ارزی انتخاب بهتری داشته باشید و راحت تر تصمیم گیری نمایید.

آشنایی با ویژگی های انواع کارت

با توجه به مطالبی که بیان شد، در ادامه به برخی از ویژگی های کارت های ارزی، اهمیت و کاربرد آن ها می پردازیم:

  • دارا بودن یا دارا نبودن کنترل پنل آنی: با استفاده از کنترل پنل آنی می توان تراکنش های کارت، جزئیات این تراکنش ها و موجودی کارت را در هر لحظه مشاهده کرد. کنترل پنل آنی همچنین تراکنش های موفق و ناموفق را به شما نشان می دهد.
  • ارسال یا عدم ارسال پیامک برای تراکنش های کارت: یکی دیگر از قابلیت های یک کارت امکان دریافت SMS کسر وجه از حساب کارت شما به شماره تلفن همراهتان در ایران است. وجود این ویژگی برای یک کارت می تواند در صورت نبود کنترل پنل آنی، جایگزین مناسبی باشد.
  • میزان کارمزد به ازای هر تراکنش و پرداخت آنلاین: کارمزدی است که ممکن است به ازای تبدیل ارز از حساب شما کم شود. این کارمزد معمولا در حدود 2.5 تا 4 درصد است.
    کارمزدی که در اینجا بیان شده است به معنی کارمزدی است که برخی کارت ها بابت تبدیل ارز از حساب شما کم می کنند، بطور مثال اگر کارت شما از امارات صادر شده باشد، ممکن است بعضی شرکت ها در تمامی پرداخت ها، واحد پولی شما را تبدیل به درهم کرده و بعد پرداخت را انجام دهند. بنابراین اطلاع از این مسئله در کاهش هزینه های پرداختی شما موثر است، چون برخی مواقع این کارمزد رقم قابل توجهی می شود.
  • میزان سقف (مبلغ و تعداد) برداشت پول از کارت: حداکثر سقف برداشت پول در یک روز است که می تواند مربوط به سقف برداشت خرید آنلاین، خرید حضوری و یا برداشت از خودپرداز باشد.
  • با نام یا بدون نام بودن کارت: اینکه نام شما روی کارت درج شده است یا خیر، که در صورت درج شدن نام روی کارت، چاپ برجسته یا غیر برجسته آن مورد اهمیت است که در ادامه توضیح داده شده است.
  • برجسته بودن یا نبودن اطلاعات درج شده بر روی کارت: اطلاعات روی کارت می تواند به صورت برجسته یا غیر برجسته چاپ شده باشد. یکی از ویژگی های برجسته بودن این اطلاعات این است که به طور معمول کارت هایی که نام روی آن ها به صورت برجسته درج شده است برای اجاره ماشین در خارج از کشور می توانند استفاده شوند.
  • امکان یا عدم امکان دریافت پول بوسیله کارت از عابر بانک: در یک پاسخ کلی می‌توان گفت این ویژگی مخصوص کارت‌های ویژه متصل به حساب بانکی است و کارت‌های Pre-Paid این امکان را نخواهند داشت. با این حال کارت‌های ارزی ای وجود دارند که با وجود Pre-Paid بودن امکان دریافت وجه از عابر بانک را برای شما فراهم می‌آورند؛ مانند "کارت‌ قابل شارژ tpRed" که هم اکنون امکان تهیه آنها از طریق تهران پرداخت وجود دارد. از آنجا که کلیه ویژگی‌های کارت‌های ارزی در زمان صدور در اختیار شما قرار می‌گیرد، چنانچه این مورد برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است حتما در لیست مشخصات اعلامی وجود یا عدم وجود این ویژگی را بررسی نمایید.
  • فیزیکی یا مجازی بودن کارت: کارت ها یا فیزیکی است یا مجازی. کارت های مجازی دارای مشخصات کامل یک کارت فیزیکی مانند Card Number، CVV2 هستند، اما فیزیک کارت در اختیار شما نیست و در مواردی خاص که فروشنده جهت تایید هویت شما، اسکن پشت و روی کارت را درخواست کند، قابل استفاده نیست.

نکاتی که در بالا ذکر شد، همان چیزی است که شما باید هنگام تهیه یک کارت به آن ها دقت کنید و از فروشنده ی کارت بخواهید تا این ویژگی های را برایتان مشخص کند تا بتوانید بسته به نیازتان کارت مناسب را انتخاب کنید. در صورتی که نیاز به اطلاعات کاملتری درباره ویژگی هایی که در بالا ذکر شده است دارید می توانید به مقاله "انواع کارت های ارزی بین المللی" و "مستر کارت/ویزا کارت چگونه کار می کند؟" مراجعه نمائید.

با توجه به مطالب ذکر شده آیا هیچ گونه تفاوتی میان Master card و Visa Card وجود دارد؟

پاسخ کلی به این سوال این است که خیر، تفاوت عمده ای وجود ندارد و هر دوی این شرکت ها سیستم های پرداخت هستند و خود آنها به شما اعتباری نمی دهند بلکه بستر پرداخت را جهت صدور کارت اعتباری توسط بانک ها فراهم می آورند. هر دوی این کارت ها در سراسر جهان قابل استفاده و معتبر هستند که می توانید از آن ها در مسافرت های خارج از کشور، پرداخت هزینه هتل ها و خرید در فروشگاه ها استفاده کنید.
گرچه شاید بتوان تفاوت هایی جزئی بین این دو شرکت نام برد. به عنوان مثال در مناطقی ممکن است گستردگی شبکه پرداخت و خدمات رسانی این کارت ها با دیگری کمی متفاوت باشد. بطور مثال، Visa card دارای ده ها میلیون درگاه پرداخت و بیش از دو میلیون دستگاه خودپرداز در بیش از 200 کشور جهان است. در همین حال Master card نیز دارای همین تعداد دستگاه POS و خودپرداز در بیش از 210 کشور جهان است. بسیار به ندرت پیش می آید که مثلا فروشگاهی (یا یک وب سایت) یکی از این کارت ها را قبول و دیگری را رد کند، بنابراین هر دو کارت مستر و ویزا تقریبا به یک اندازه قابلیت استفاده دارند و این که کدام یک از این دو شرکت یک کارت را صادر نموده است، ذاتاً تغییری در ویژگی های آن کارت ایجاد نمی کند و در نهایت ویژگی های کارت ها (که در مقاله ذکر شد) میان آن ها تمایز ایجاد می نماید. ویژگی هایی که شما به عنوان یک خریدار پیش از تصمیم گیری برای خرید یک کارت بایستی از آن ها آگاه شده باشید.

داود یگانه 1400/03/07 11:09
سلام من میخوام یک مستر کارت یا ویزا کارت داشته باشم با سقف برداشت روزانه ده هزار دلار آیا امکانش هست؟ چطور میتونم بدون اقامت در یک کشور اروپایی مسترکارت و ویزا کارت داشته باشم البته حتی بدون سفر یک روزه به یکی از کشور های همسایه برای تکمیل فرایند ثبت نام وایزا یا مستر کارت
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. در حال حاضر ما چنین خدماتی ارائه نمی‌نماییم و پیشنهادی که قابل ارائه باشد نیز در این رابطه نداریم.
مدیریت سروی 1399/08/23 14:57
سلام خسته نباشید آیا میتوانم در حال حاضر یکی از انواه کارتهای مستر کارت یا گلد کارت یا پلاتنیوم کارت تهیه کنم لطفا راهنمایی فرمایید
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

در حال حاضر خدمات صدور کارت توسط تهران پرداخت متوقف شده است.
عیسی 1399/06/18 08:28
جامع بود متشکرم
حبیب اناری 1399/02/31 13:30
سلام من میخوام از یک سایت خارجی یک تلویزیون بخرم که واحد پولش رینگیت مالزی باید پولمو اول تبدیل به دلار کنم بعد دلار رو به رینگیت این سایت همچین امکاناتی داره
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره در این رابطه با شماره تلفن‌های ما تماس حاصل فرمایید.
Lordmr 1398/12/29 23:35
ببخشید من می خوام بصورت مستقیم یک کیف پول رو با روبل پر کنم و از اون برداشت کنم بطوری که ارز کیف پول روبل باشه و ارز کارتم ریال باشه کدوم کارت برای این کار مناسبه؟؟؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

لطفاٌ اطلاعات دقیق‌تری در مورد پرسش خود در اختیار ما بگذارید تا بتوانیم به خوبی شما را راهنمایی کنیم.

اما به طور کلی احتمالاً وبمانی که در کشور روسیه ابزار آنلاین متداول برای پرداخت و دریافت پول به شمار می‌رود، ابزار مناسبی برای این کار می‌باشد.
امیر 1398/08/06 22:28
با سلام 1- جهت ثبت نام IELTS در سفارت انگلیس در باکو ،ارسال bank slip ذکر شده است ، منظور چیست؟ 2- آیا پس از پرداخت از طریق ویز ا کارت ، رسید پرداخت صادر می شود ؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.1. کاربر گرامی منظور از bank slip، رسید بانکی می‌باشد.


2. پس از انجام پرداخت توسط تهران پرداخت، رسید ارائه شده توسط سایت مقصد به حساب کاربری شما ارسال خواهد شد.
mehran 1398/01/18 17:22
با سلام بنده قصد اجاره خونه از طریق یک سایت خارجی دارم که موقع درخواست رزرو اطلاعات مستر کارت یا پی پل رو میخواد تا درصورت موافقت صاحب ملک قسط اول اجاره به یورو از حساب کم بشه. میخواستم بدون توصیه شما استفاده از چه روشی (مجازی، فیزیکی، پی پل) هست با توجه به اینکه امکان کنسلی و برگشت مبلغ وجود داره؟ سپاس
پاسخ تهران پرداخت
سلام، از سوال شما متشکریم.

شما می‌توانید از طریق سایت ما یک کارت ترجیحا فیزیکی خریداری بفرمایید و اطلاعات آن را برای طرف مقابل ارسال کنید.

قابل ذکر است که مسئولیت مستقیم خرید کارت با خود شماست و درصدی احتمال وجود دارد که پرداخت شما با این کارت انجام نشود. برای دریافت راهنمایی بیشتر می‌توانید با تلفن‌های ما تماس بگیرید.
میکائیل 1397/10/25 01:35
با سلام .من میخواهم که برای خرید اینترنتی از یک سایت یا فروشگاه خارجی از یک کارت اعتباری مستر کارت و قابل شارژ استفاده کنم آیا امکان پذیر است.و دوما کارت رو به پول یورو شارژ کنم.آیا امکان پذیر است.؟ ببخشید هزینه صدور کارت و مبلغ اولیه کارت چقدر می شود به پول ایران.؟ آیا می توانیم در مرحله صدور کارت۱۰۰ یورو شارژ کنیم؟ چون بیشتر از این به پول کشور ما زیاد می شود.آیا امکان پذیر است؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید ممنون.
پاسخ تهران پرداخت
سلام
میتوانید برای دریافت اطلاعات با تلفن های ما تماس بگیرید و یا صفحه خرید کارت قابل شارژ را در سایت تهران پرداخت مطالعه بفرمایید.
قاسم 1397/10/24 09:18
آیا تمام کارت‌های ارزی به دلار شارژ میشوند؟ آیا امکان شارژ به یورو می باشد؟
پاسخ تهران پرداخت
سلام
با سپاس از سوال شما
تمام کارت هایی که هم اکنون از جانب سایت تهران پرداخت صادر میشود به دلار آمریکا شارژ میشود، اما امکان پرداخت به تمامی ارزها را دارد.
محمد 1397/09/16 19:11
با سلام ، آيا امكان افتتاح حساب بانكي در تركيه و دريافت كارت وحود دارد و چه روندي بايد طي كرد؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما خدمات افتتاح حساب بانکی ارائه نمی نماییم. اما شما می توانید با استفاده از خدمات ما، مستر کارت بدون داشتن حساب بانکی مرتبط دریافت نمایید.

جهت دریافت مشاوره در این رابطه، می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
آرش 1397/08/11 16:16
سلام . ورود به بازار بورسهای خارجی معمولا از طریق بروکر ها انجام میشه . در این صورت نیاز به کارتی هست که هم امکان انتفال وجه و هم واریز وجه از حساب بروکر به حساب ما وجود داشته باشه . آیا کارت VISA که شما صادر میکنید این قابلیت رو داره ؟ قاعدتا برا پرداخت نباید مشکلی وجود داشته باشه . اما بروکر میتونه به این حساب از طریق حساب خودش واریز کنه ؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. پاسخ شما منفی است و مسترکارتهای ارائه شده توسط تهران پرداخت، فاقد امکان دریافت پول می باشد.
یاسین 1397/07/23 11:53
کوتاه مختصر و مفید ، عالی دستتون درد نکنه
معین 1397/07/01 11:38
سلام و وقت بخیر اگه بخوام کارتی داشته باشم تا یه خارجی بتونه از طریق اینترنت برام پول به حسابم انتقال بده کدوم دسته از ویزا کارت یا مستر کارت لازمه؟ و اینکه کارمزد این انتقال هم 2.5 تا 4درصد هست؟متشکرم
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. تهران پرداخت هیچ ویزاکارت یا مسترکارتی که بتوان با استفاده از آن پول دریافت کرد، ارائه نمی نماید.

دلیل این امر آن است که کارت های ارائه شده توسط تهران پرداخت از نوع Prepaid هستند به این معنی که توسط حساب های بانکی پشتیبانی نمی شوند.

ما همچنین این روش را برای کارت های احتمالی که در ایران عرضه می شوند توصیه نمی کنیم زیرا ریسک زیادی برای انجام این کار وجود دارد.

لازم به ذکر است که امکان انتقال پول به کارت های مستر و ویزا به طور کلی وجود ندارد و در خارج از کشور فقط امکان انتقال بین حساب های بانکی وجود دارد.

کارمزد انتقال بسته به بانک مبدا، بانک مقصد و مسیر انتقال می تواند متفاوت باشد و معمولاً از 30 تا 60 دلار متغیر است.
وحید 1397/05/29 14:27
باسلام. به من یک ویزا کارت جهت استفاده از سایت [...] معرفی کنید ؟ با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما خدمات پرداخت در این سایت را ارائه نمی نماییم.


بخشی از کامنت شما به دلیل عدم مطابقت با قوانین سایت حذف شده است.
ميلاد 1397/05/25 11:38
سلام من ميخواهم از سايت علي بابا خريد كنيم و يا اموزون با چه كارتي بهتره خريد كنم و كدوم صدورش از جانب شركت شماهزينه كم تري داره و آيا اين سايت ها shipping به ايران دارند؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

با توجه به سخت گیری های اخیر این وب سایت، در حال حاضر هیچ راه حلی نمی توانیم برای پرداخت در این سایت ارائه نماییم.

تنها راه ممکن این است که شما از فروشنده مورد نظر PayPal Invoice (اینویس پی پال) بگیرید تا از طریق پی پل این پرداخت را برایتان انجام دهیم.
master 1397/05/09 14:01
سلام، عنوان مقاله در مورد تفاوت مسترکارت و ویزا کارت بود اما حتی یک تفاوت رو هم ذکر نکردید!!! فقط گفتید تفاوتهایی در محدودیت ها دارند که باید بر اساس اون انتخاب کنید، کو پس؟ از کجا بدونیم کدوم یکی چه محدودیت هایی داره یا نداره؟!
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از انتقاد شما متشکریم. همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شده است، این دو هیچ فرقی با یکدیگر ندارند. لزوماً مستر کارت بودن یا ویزا کارت بودن تاثیری در امکانات، قابلیت ها و محدودیت های کارت تهیه شده ندارد.

برای همین شما باید در هنگام تهیه هر ویزا کارت یا مستر کارت، در رابطه با قابلیت ها و محدودیت های آن کسب اطلاعات نمایید و سپس در رابطه با خرید تصمیم گیری نمایید.

لازم به ذکر است با توجه به [...] های کشورمان ایران، در حال حاضر گزینه های متعددی که مطمئن باشند پیش روی شما نیست و ممکن است در شرایط فعلی عملاً قدرت انتخابی نداشته باشید. با این وچود همیشه لازم است با کسب اطلاعات کافی و آگاهی مناسب اقدام به خرید نمایید.
Babak 1397/05/08 05:47
در سایت های مثل گوگل گوگل پلی یا جاهای دیگه که برنامه ای یا چیز دیگری را بخواهیم درخواست حساب پای پل میکنه یا ویزا کارت و مسترکارت کدی میخواد یا شماره ای رو میخواد چطور میتونیم این هارو داشته باشیم یا تهیه شون کنیم تا بتوانیم خرید برنامه یا هرچیزی انجام بدیم لطفاً دقیقا راهنماییم کنید و مراحل گرفتن کارت مستر یا ویزا یا حساب پای پل رو توضیح بدید و اینکه برای گرفتن کارت باید پول یا مبلغی رو در حساب خاصی واریز کنیم و هزینه پرداخت کنیم. چطور باید اینجا بدیم.؟؟؟ متشکرم درود بر شما
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. گوگل و گوگل پلی بسیار برای ارائه خدمات به ایرانیان حساس هستند و صرفاً با داشتن مستر کارت یا ویزا کارت ممکن است موفق به پرداخت در آن نشوید.

اما در صورتی که روش پرداخت برای این سرویس ها از ایران را به خوبی با تجربه زیاد بلد باشید و دانش لازم را داشته باشید، ممکن است بتوانید با مستر کارت های ارائه شده توسط تهران پرداخت، این مبالغ را پرداخت کنید. هرچند برای موفقیت شما برای پرداخت برای این سرویس ها به خاطر حساسیت های خودشان فارغ از داشتن یا نداشتن مستر کارت، هیچ تضمینی وجود ندارد.

در صورت تمایل به خرید مستر کارت، می توانید از منوی ثبت سفارش، زیرمنوی مسترکارت/ویزا کارت برای تهیه مستر کارت اقدام فرمایید. روش کار هم اینگونه است که شما ریال پرداخت می کنید و با ارائه مدارک و پس از طی مراحل لازم، سفارش صدور مستر کارت فیزیکی برای شما انجام می شود.

اگر در رابطه با فرآیند ثبت سفارش سوالی دارید، می توانید جهت دریافت مشاوره لازم با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
احسان 1397/02/08 09:29
سلام، من یه کارتی میخوام که بتونم باهاش داخل سایت هایی مثل booking که صرفا اطلاعات کارت رو برای ثبت نام و رزرو هتل میخواد داشته باشم، و نمیخوام تراکنش یا پرداختی داشته باشم، اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید که از کدوم کارت میتونم استفاده کنم که هزینه کمتری برام داشته باشه
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. برای این نیاز می توانید مستر کار فیزیکی گیفت تهیه نمایید و با استفاده از آن، رزرو هتل مورد نظر خود را انجام دهید.
بهادر 1397/01/26 12:39
ممنونم عالی بود
سارا 1397/01/23 20:15
با سلام اگر مستر کارت فیزیکی خریداری شود و نزدیک به زمان منقضی شدن کارت باشد آیا میتوان دلار باقی مانده در کارت را حضوری تحویل گرفت؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. این امکان وجود ندارد و مطابق دستورالعمل سایت، شما می توانید موجودی کارت را جهت استفاده در اختیار ما بگذارید تا پس از استفاده از این موجودی، معادل ریالی آن را به حساب شما واریز نماییم.
hamid 1396/07/18 12:22
سلام میخواستم بدونم از مسترکارت مجازی میتونم واسه حساب paypal استفاده کنم؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. بله با مستر کارت مجازی، می توانید حساب پی پال خود را وریفای نمایید.
فرهاد 1396/06/05 03:04
با سلام من ساکن ترکیه هستم و دارای کارت بانکی زراعت میباشم. در گوشه کارت ارم ویزا کارت خورده است اما نمی توانم از سایتهایی مانند ... یا ویش خرید کنم. بنظر شما علت چیست؟ موضوع بعدی این است که برخی از هموطنان در ترکیه می گویند که این امکان برای ما ایرانیها در اینجا فراهم نیست مگر گردش مالی بالایی در حساب بانکیمان در ماه داشته باشیم. ایا این حرف صحت دارد.اگر صحیح است پس شما چگونه در ایران با توجه به [...]ها این کار را انجام می دهید.؟ با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام من ساکن ترکیه هستم و دارای کارت بانکی زراعت میباشم. در گوشه کارت ارم ویزا کارت خورده است اما نمی توانم از سایتهایی مانند ... یا ویش خرید کنم. بنظر شما علت چیست؟ موضوع بعدی این است که برخی از هموطنان در ترکیه می گویند که این امکان برای ما ایرانیها در اینجا فراهم نیست مگر گردش مالی بالایی در حساب بانکیمان در ماه داشته باشیم. ایا این حرف صحت دارد.اگر صحیح است پس شما چگونه در ایران با توجه به [...]ها این کار را انجام می دهید.؟ با تشکر
حاجی شیخ 1396/04/28 08:58
سلام خدمت شما. اگر ممکن است روش ارسال ارز از خارج کشور به این کارت ها را توضیح دهید ممنون میشم.مثلا میخواهم شخصی در کشور دیگر برایم 2000 دلار ارسال کند آیا این کار امکان پذیر است؟با تشکر از سایت مفید شما
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. به اطلاع می رساند با ویزاکارت/مستر کارت لزوماً نمی توان به خارج از کشور پول فرستاد. بلکه با حساب بانکی پشتیبانی کننده یک ویزاکارت/مستر کارت ممکن است بتوانید به خارج از کشور پول بفرستید.

از آنجایی که تمامی انواع مسترکارت های ارائه شده توسط تهران پرداخت، از نوع Prepaid و فاقد حساب بانکی پشتیبان هستند، امکان انتقال پول از این روش به خارج از کشور نیست.

با این وجود شما می توانید با استفاده از PayPal، WebMoney و Skrill و با استفاده از خدمات ما، مبلغ مربوطه را برای شخص مربوطه به خارج از کشور ارسال فرمایید. در این راستا خواهشمندیم جهت دریافت مشاوره دقیق و متناسب با نیاز خود، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
محمد 1396/02/22 11:58
با سلام بنده میخواستم یک دوره آموزشی رو دریافت کنم و این نیازمند این هستش که باید قبل از عضویت در سایت من پرداخت انجام بدم و حساب کاربری خودم رو در سایت شارژ کنم و حتما باید اطلاعات ویزا کارت یا مستر کارت یا paypal ور در حین مراحل ثبت نام وارد کنم لطفا راهنمایی بفرمایین چطور می توانم اینکار را انجام دهم و اساسا کدام روش برای بنده راحت تر هست؟ چون باید پس از ثبت نام هم ماهیانه یک مبلغی رو به عنوان شارژ اکانتم به سایت پرداخت نمایم. ممنون
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


شما می توانید فرم پرداخت PayPal را تکمیل نمایید تا بر اساس دستورالعمل ارائه شده توسط شما، ما مراحل لازم را برای انجام ثبت نام و پرداخت برای شما را طی نمایید و رسید را برای شما ارسال نماییم.

بدین ترتیب خود شما Username و Password را تعریف می نمایید و ما ایجاد حساب کاربری را بر همان مبنا به انجام می رسانیم.

در صورتی که باز هم سوالی در این رابطه دارید، می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
farzad 1396/02/12 15:14
با عرض سلام و ادب ، من به صورت یکجا خرید 1200 دلاری دارم . لطفا راهنمایی کنید کدام نمونه کارت خرید کنم . ممنون از شما
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

با این میزان خرید، می توانید با استفاده از گزینه "ثبت سفارش" در صفحه اصلی سایت، اقدام به ثبت سفارش پرداخت نمایید تا ما آن را برای شما انجام دهیم. بدین ترتیب نیازی به خرید کارت نخواهید داشت.

شما همچنین می توانید جهت دریافت مشاوره بیشتر، با شماره تلفن های ما نیز تماس حاصل فرمایید.
عالی 1396/02/10 17:34
من نیاز دارم که حدود 1000 دلار تو یک مرحله انتقال بدم با خرید کدو کارت میتونم اینکار رو کنم؟ اخه گفتید که با کارت مجازی که 500 دلار بیشتر شارز نمیشه؟!
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

ضمن تشکر از سوال شما، برای پاسخ به این سوال، نیازمند به جزئیات بیشتری داریم. از این رو خواهشمندیم جهت دریافت مشاوره در رابطه با نیاز خود، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
سعید ذاتی 1395/10/15 23:20
آیا میتوان با ویزا کارت خریداری شده از سایت تهران پرداخت برای پرداخت مبلغ قطعات یدکی خریداری شده از یک کشور مثل کره جنوبی استفاده نمود؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. در رابطه با کره جنوبی به دلیل سیستم 3d Secure خاص این شرکت، پیشنهاد می کنیم با تماس بگیرید و مشاوره تلفنی لازم را دریافت کنید تا راه حل مناسبی با توجه به جزئیات نیازهایتان، به شما ارائه دهیم.

نیمانظری 1395/10/10 12:35
حداکثرتراکنش دریک روزبرای کارتهای گیفت چقدراست مثلانیازدارم یک 399 ویک 96 دلاررادریک روزشارژنمایم ایا باخرید 500 دلارکارت گیفت امکان ارسال هردومبلغ وجوددارد
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

محدودیتی در این رابطه برای مستر کارت های مجازی ارائه شده توسط تهران پرداخت وجود ندارد. پس می توانید دو تراکنش را در یک روز انجام دهید.