آموزش تبدیل درآمدهای ارزی با استفاده از پی پال و فروش دلار PayPal | تهران پرداخت
×
سریع، مطمئن و آگاهانه

فروش دلار پی پال PayPal (نقد کردن درآمد ارزی از طریق پی پال)

نویسنده : توحید محمدنژاد

چطور می توان درآمدهای حاصل از ارائه خدمات یا کالاها در اینترنت و فروش آن ها به سایت ها و موسسات خارجی را به ریال تبدیل کرد؟ چگونه می توان از طریق PayPal درآمدهای دلاری را به حساب های ریالی در ایران انتقال داد؟ پی پال چطور می تواند ابزاری برای کسب درآمدهای دلاری در اینترنت باشد؟

در حال حاضر کسب و کارهای اینترنتی هر روز با تغییرات و نوآوری های زیادی رو به رو است. به طور مثال شاید ۲۰ سال پیش تصور هیئت تحریریه یک نشریه در شرایطی که حداقل یک بار در روز دور هم جمع نشوندT غیرممکن می نمود اما امروزه بسیاری از مجله های خبری در دنیا مانند CNet, TechRadar و … با در اختیار داشتن نویسندگانی در سراسر دنیا می توانند وظیفه اطلاع رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به انجام رسانند.
در این مسیر ایرانیان نیز با وجود تمامی محدودیت های موجود به مرور از وجود فرصت های همکاری با با شرکت های خارجی، موسسات بین المللی و وب سایت های معتبر آگاه شده اند و با ارائه خدمات یا محصولات آنلاین خود با استفاده از امکانات جدیدی که برایشان در وب مهیا شده است، کسب درآمد می کنند. درآمدهایی به ارزهای دیگر مثل دلار و یورو.
از جمله این افراد می توان عکاس ها، گرافیست ها، برنامه نویس ها، طراحان قالب‌های نرم‌افزاری و فعالان در زمینه سئو (SEO) را نام برد که با فعالیت در وب سایت های معتبر درآمدهای ارزی سرشاری را برای خود ایجاد می کنند.

تعدادی از معتبرترین وب سایت هایی که با دریافت خدمات افراد در وب، به آنها مبالغی را به صورت ارزی می پردازند به شرح زیر می باشند:

در این راستا بزرگترین مشکلی که پیش روی ایرانیان در این زمینه وجود دارد مشکلات و محدودیت های متعدد برای نقد کردن درآمد های ارزی ایجاد شده به دلیل تحریم های بین المللی است.
البته ایرانی ها نیز بیکار ننشسته اند و روش هایی را برای دورزدن این محدودیت ها و تبدیل درآمد های ارزی به ریال توسعه داده اند. اگر شما هم یک freelancer هستید و یا به هر روش دیگری درآمد ارزی دارید، می توانید با فروش درآمدهای ارزی خود به ما معادل ریالی آن را دریافت کنید. به عنوان مثال می توانیم با استفاده از PayPal درآمدهای تامین شده از طریق وب سایت های معتبر ذکر شده را به ریال تبدیل کنیم. به این منظور کافی است ابتدا حصول اطمینان نمایید که وب سایت مربوطه جهت انتقال پول به کاربران خود از پی پال نیز استفاده می کند. سپس جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید تا ما راهنمایی لازم را در این رابطه به شما ارائه دهیم. ما با توجه به شرایط و نیازهای شما، مقدمات لازم را جهت انتقال درآمد ارزی شما به اکانت های پی پال خود را فراهم نموده و پس از انتقال این مبالغ، معادل ریالی آن را ظرف مدت یک روز کاری به حساب بانکی شما در ایران واریز می نماییم.

در این روش، ما ۱ درصد از مبلغ انتقال یافته را کسر نموده و مابقی را به قیمت سایت تهران پرداخت به حساب ریالی شما در ایران واریز می کنیم. به عنوان مثال اگر شما ۱,۰۰۰ دلار در حساب کاربری خود در وب سایت مورد نظر موجودی داشته باشید، ما مبلغ ٩٩۰ دلار ضربدر قیمت روز دلار سایت تهران پیمنت به حساب شما واریز می کنیم.

علاوه بر این اگر درآمد ارزی به صورت موجودی در اکانت پی پال شما باشد، این امکان باز هم برای ما وجود دارد که موجودی اکانت پی پال شما را خریداری کنیم. اما در این روش ممکن است تا ۱۰ درصد از مبلغ مربوطه به عنوان کارمزد کسر شود.

شما می توانید جهت نقد کردن درآمدهای ارزی خود و فروش دلار پی پال، فرم نقدکردن دلار PayPal در منوی ثبت سفارش را پر نمایید تا ما در سریعترین زمان جهت ارائه مشاوره تلفنی با شما تماس بگیریم.

علاوه بر این، حتی اگر درآمد ارزی شما از طریق پی پال قابل انتقال نیست، می توانید با ما تماس بگیرید تا جهت نقد کردن مبلغ مربوطه و تبدیل آن به ریال، مشاوره مورد نیاز را به شما ارائه نماییم.

Mahnaz 1397/07/21 19:48
سلام، من ایران نیستم و‌میخوام از سایت های ایرانی برای طلا و ... خرید داشته باشم و به دلار پرداخت کنم. آیا امکان استفاده از سایت شما رو‌دارم؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما خدماتی در این زمینه ارائه نمی نماییم.
ویوالدی 1397/07/19 16:02
کارت پی پال مناز کشور چین صادر شده ایا درامد ارزی رو میتونن واریز کنن و من از ایران برداشت کنم
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. سوال شما دارای ابهام است. از این رو خواهشمندیم طی تماس تلفنی و با ارائه جزئیات بیشتر، مشاوره لازم را دریافت نمایید.
امیر علی 1397/07/16 21:39
سلام وخسته نباشید ایا ای کارت را هم میتوانید تبدیل به ریال کنید ؟؟؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. تهران پرداخت چنین خدماتی ارائه نمی دهد.
sevil 1397/07/13 21:20
سلام ممنون ازمطالب بسیار خوب و کاربردی سایتتون [...]
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از لطف شما متشکریم. بخشی از کامنت شما به دلیل عدم مطابقت با قوانین سایت (تبلیغاتی بودن) حذف شده است.
حسن... 1397/07/13 15:42
سلام. خواستم بپرسم اول اینکه الان خرید دلار از طریق پی پال دارین ایا ؟ دوم اینکه من میخوام از حساب پی پال خودم پول بفرستم به ایران (خودم ایران نیستم) و برام مهمه که درصد کار مزد شما بیش تر از یک درصد نباشه. آیا امکانش هست؟ مثلا اگر مستقیم مبلغ رو به حساب پی پال شما بفرستم و شما به شخص مد نظر؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما در حال حاضر خدمات نقد کردن دلار پی پال (خرید دلار پی پال) ارائه نمی نماییم.
ساقی 1397/07/11 16:24
سلام آیا سایت [...] یا [...] سایت های معتبری هستند و شما درآمدهای حاصل از این سایت ها را نقد می کنید یا خیر؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. این وب سایت ها از نوع کلیکی هستند و تهران پرداخت هیچ گونه خدماتی در رابطه با وب سایت های کلیکی ارائه نمی نماید.

بخشی از کامنت شما به دلیل عدم مطابقت با قوانین سایت، حذف شده است.
فرزان 1397/07/10 19:23
سلام.من یه حساب پی پال میخواستم تا از طریق اون پول به حسابم واریز بشه
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. تهران پرداخت خدماتی در رابطه با ایجاد و فروش اکانت پی پال ارائه نمی نماید. اما شما می توانید با استفاده از هویت دوستان، آشنایان و اقوام خود در خارج از کشور، اقدام به ایجاد اکانت پی پال نمایید و با استفاده از آن، درآمدهای ارزی خود را دریافت کنید.
سارا 1397/07/04 18:47
سایت های کلیکی در ایران مشکل داره یا کلا هر جای دنیا مشکل قانونی داره کار کردن با این سایت ها؟ و اینکه اگر درآمد حاصل از سایت های کلیکی به حساب شخصی در خارج از ایران ریخته شود و آن شخص برای تبدیل ارز به ریال پول رو به حساب شما واریز کند دیگه مشکلی بابت سورس اون پول نخواهد بود؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. وب سایت های کلیکی در تمامی کشورهای دنیا خدماتی غیرقانونی و خلاف اصول اخلاقی انجام می دهند و باعث متضرر شدن تبلیغ کنندگان می شود. از این رو تهران پرداخت نیز هیچ خدماتی را در این رابطه ارائه نمی نماید.
Yousi 1397/06/23 06:11
سلام من تو سايت [...] مبلغي پوا دارم ولي حساب پي پال ندارم ميشه راهنمايي کنيد
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما هیچ خدماتی در رابطه با وب سایت های کلیکی ارائه نمی نماییم.
Hamed 1397/06/16 22:04
سلام خسته نباشید من تو سایت [...] حدود۳۰۰دلار بدست اوردم .شما میتونید کمکم کنید؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما هیچ گونه خدماتی در رابطه با وب سایت های کلیکی ارائه نمی نماییم.

بخشی از کامنت شما به دلیل عدم مطابقت با قوانین سایت حذف شده است.
Bahram 1397/06/16 07:06
بلخشید لطفا رباتی ، چیزی بسازید که ما بتونیم از طریق سایت مبلغ های کوچیکی مثله بیست دلار و سی دلار رو تبدیل به ریال کنیم ، چون نمیشه که سره هر مبلغ کوچکی مجبور به تماس بشیم تازه وقته شما رو هم میگیریم
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. برای انجام سفارش ها هیچ نیازی به تماس تلفنی نیست. شما می توانید از طریق فرم های ثبت سفارش در سایت، اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت های شما مطابق جدول زمانی سایت به انجام رسد.

البته ما در حال کار روی توسعه فن آوری هستیم که بتوانیم به شکلی که پیشنهاد کردید، ارائه خدمات آنی مشابه با سرویس سهند تهران پرداخت را نیز در آینده برای کاربرانمان داشته باشیم.
مهدی 1397/06/09 23:34
سلام بنده یک پیج فروش انگشتر در اینستاگرام دارم و گاهی افرادی از کشور های مختلف درخواست سفارش محصول دارند آیا راهکاری برای دریافت هزینه از این افراد وجود دارد؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. شما می توانید با استفاده از هویت و مدارک واقعی دوستان و آشنایان خود در خارج از کشور حساب پی پال ایجاد نمایید و با استفاده از آن، درآمدهای ارزی خود را دریافت نمایید.
hamid.s 1397/06/07 00:20
سلام خسته نباشید یه سوال ... برای مثال من 1000 دلار دارم و میخوام به ریال تبدیل کنم در ازای 1000 دلار ، مبلغی که دریافت میکنم به ریال چقدره ؟ الان که دلار در بازار ، 10 تا 11 هزار تومانه ، هزار دلار حدودا میشه ده میلیون درسته ؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. با توجه به این که ما فعلاً خدمات نقد کردن دلار پی پال ارائه نمی کنیم، نمی توانیم در این رابطه اظهار نظر نماییم.

پس از این که خرید دلار پی پال را از سر بگیریم، نحوه محاسبه آن را در همین صفحه به اطلاع شما و سایر کاربران خواهیم رساند.
Foor 1397/05/31 22:19
باسلام؛اگر توی یه مسابقه ای مثلا توی اینستا مبلغی برنده بشی و فقط از طریق پی بال انتقال بدن، شما میتونید دریافت و انتقال بدید؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما در حال حاضر خدمات نقد کردن دلار پی پال (تبدیل دلار پی پال به ریال) ارائه نمی نماییم.
گوچی 1397/05/26 23:03
سلام خسته نباشید دوستم مبلغی پول از افغانستان میخاد واریز کنه به حساب من که تو ایرانه. باید چکار کنیم؟ متشکرم
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. این که این مبلغ چقدر است، در چه حساب بانکی قرار دارد و چه روش هایی برای پرداخت پول توسط دوست شما ممکن است، روی پاسخ به این سوال موثر است.

از این رو شما می توانید جهت دریافت مشاوره تلفنی در این رابطه با ارائه جزئیات لازم با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
Mansour 1397/05/22 11:51
سلام میشه شماره حساب پی پال تون رو بدید که همون اول حساب شما رو بدم دلار رو واریز کنند بعد به ریال تبدیل کنید و برای من انتقال بدید
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما در حال حاضر خدمات خرید دلار پی پال ارائه نمی نماییم.
yas 1397/05/22 07:51
سلام میخواستم سوال کنم دلیل اینکه شما سایت های کلیکی(تبلیغاتی) رو قبول ندارین چیه؟ آیا این سایت ها غیر قانونیه یا به کابراشون پرداختی ندارن. لطفا توضیح بدید اگر مشکلی دارن ماهم وقت مون و تلف نکنیم. یا اگر مشکلی ندارن ما چطور مبالغ مون ودریافت کنیم.ممنون
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. این وب سایت ها غیرقانونی هستند و در صورت انتقال درآمدهای حاصل از آن ها به اکانت های پی پال، این اکانت ها توسط PayPal مسدود می شوند.
حمیدرضا 1397/05/11 01:51
من توی سایتhttp://erumoney.bid حدودا سیصد دلار درامد کسب کردم عایا شما میتونید برام نقدش کنید
پاسخ تهران پرداخت
درود
متاسفانه در حال حاضر این خدمات توسط موسسه تهران پرداخت انجام نمیگیرد
اشکان زردشتی 1397/05/10 00:30
سلام بنده با شرکتی همکاری میکنم که امکان واریز از طریقpaypal به ایران را دارند خواستم درامد اولیه خودرا نقد کنم که متوجه بشم ایا امکان دریافت کارمزد بنده وجود دارد که به فعالیت خودم ادامه بدم یا خیر مبلغ اولیه ۱۵۰ دلار است ۰۹۰۱۳۵۹۸۴۶۶
پاسخ تهران پرداخت
درود
متاسفانه در حال حاضر موسسه تهران پرداخت چنین خدماتی ارائه نمیدهد
Ha 1397/04/31 01:52
باسلام میخواستم تبدیل ارز به ریال کنم از طریق یه سایت خارجی درآمدی اگه امکانس خست کمک میخواستم
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. شما می توانید جهت دریافت مشاوره در این رابطه با شماره تلفن های ما نماس حاصل فرمایید.
حامد 1397/04/27 03:11
با سلام یک سوالی داشتم اگر شخصی از امریکا بخواد برای من دلار بفرسته ایا میشه اگر من یک کارت یا حساب پی پال بخرم وشماره کارت رو به اون شخص بدم می تونه برام به اون حساب مبلغی به دلار بریز و من اون کارت رو به شما طبق همون طعرفه دارین 1% از کل مبلغ کم کنین وبه ریال بهم بدین با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما چنین خدماتی ارائه نمی کنیم.
مجتبی 1397/04/26 16:56
بهترین و اسان ترین روش برای دریافت پول حاصل از تجارت مواد معدنی از چه طریقی است (صرافی ،پی پال ،مسترکارت)؟؟ پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگذارم
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما برای ارائه مشاوره در این رابطه به جزئیات بیشتری نیاز داریم. شما می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
مجتبی 1397/04/26 16:53
با سلام ایا میشود از طریق شماره ویزا کارت یا مستر کارت بدون داشتن حساب پی پال در امد ارزی (فروش اهن الات) خود را دریافت کرد در صورت پاسخ مثبت چگونگی این کار را توضیح دهید با تشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. خیر، چنین امکانی وجود ندارد.


اما جهت نقد کردن درآمدهای ارزی، شما می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید تا مشاوره لازم را دریافت نمایید.
علی 1397/03/02 22:31
سلام ایا شما بابت معرفی متقاضی پورسانت هم به فرد معرف میدهید؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام


از سوال شما متشکریم. شما می توانید جهت ارائه پیشنهاد همکاری خود، با شماره تلفن های ما نماس حاصل فرمایید.
فرشید 1397/02/23 23:27
با سلام،من نیاز به یک حساب پی پال درام برای درآمد زایی در نت و خرید نرم افزار و اجناس مورد نیازم،لطفا راهنمایی بفرمایید. با سپاس
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. با توجه به پیجیدگی های این نیاز شما، خواهشمندیم جهت ارائه جزئیات بیشتر و برای دریافت مشاوره، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
رها 1397/02/11 16:12
سلام نرخ دلاری رو که باهاش کار میکنید الان چه قدر هست ؟ و از کجا میشه فهمید ممنون
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. لطفاً جهت دریافت مشاوره در این رابطه، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
داریوش اقبالی 1396/12/23 15:45
باسلام،اخیرآ وارد سایتی شدم ودلار کسب میکونم. لطفآ راهنمایی کنید که چگونه دلارهارو دریافت وبعد به ریال تبدیل کنم؟باتشکر
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. در صورتی که وب سایت مربوطه از نوع کلیکی می باشد، ما هیچ گونه خدماتی در این رابطه ارائه نمی نماییم.

در غیر این صورت می توانید جهت دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید.
محمدرضا بنیادی 1396/10/23 15:06
با سلام من در سایت topbuzz درآمد ارزی دارم و این سایت از روش paypal پشتیبانی میکنه. میتونم با کمک شما این درآمد ارزی رو به ریال در حساب بانکیم در ایران تبدیل کنم؟؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما در حال حاضر خدمات نقد کردن دلار پی پال ارائه نمی نماییم.
فرشاد 1396/07/13 20:07
سلام وقت بخیر آیا امکان این هست که شما یه حساب پی پال بیزینس بهمراه وریفای اون رو بسازید اما تمام جزییات امنیتی اون رو به بنده بدید که در واقع بنده تنها مالک و صاحب اون باشم و بعد از دریافت پول از سایتی مثل "envato" اون پول رو به شما منتقل و معادل ریالی اون رو (با کسر کارمزد شما) دریافت کنم؟
پاسخ تهران پرداخت
با سلام

از سوال شما متشکریم. ما چنین خدماتی را ارائه نمی نماییم. شما می توانید با استفاده از هویت دوستان و آشنایان خود در خارج از کشور، یک اکانت پی پال به نام آن ها ولی تحت کنترل خود ایجاد کنید.

سپس تهران پرداخت بالانس موجودی در این حساب پی پال را که کنترل آن کاملاً در اختیار شماست، از شما خریداری نموده و معادل ریالی آن را به حسابتان واریز می نماید.
Mostafa 1396/06/24 20:40
سلام امکان نقد کردن دلار از حساب پی پال شخصی بنده وجود داره؟
پاسخ تهران پرداخت
درود
بله این امکان از طرف تهران پرداخت مهیا میباشد
برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با تلفن های ما تماس بگیرید