ثبت سفارش پرداخت هزینه های ارزی و دلاری | تهران پرداخت: خدمات پرداخت آنلاین دانشجویی
×
سریع، مطمئن و آگاهانه
نوع ارز
مبلغ قابل پرداخت با محاسبه 7 درصد کارمزد و 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی
0 تومان

ثبت سایر سفارش ها

نویسنده : دانیال ایرانی

آزمون Test Of English as a Foreign language) TOEFL) که توسط موسسه ETS برگزار می‌شود، یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی در جهان است. در این آزمون میزان تسلط غیر انگلیسی زبانان بر این زبان سنجیده می‌شود. از مزیت‌های بزرگ آزمون تافل می‌توان به گستردگی پذیرش این مدرک در مراکز علمی و مهاجرتی جهان اشاره نمود، به طوری که هم اکنون این آزمون در بیش از 9,000 دانشگاه در 130 کشور جهان مورد قبول واقع می‌شود.

آزمون Test Of English as a Foreign language) TOEFL) که توسط موسسه ETS برگزار می‌شود، یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی در جهان است. در این آزمون میزان تسلط غیر انگلیسی زبانان بر این زبان سنجیده می‌شود. از مزیت‌های بزرگ آزمون تافل می‌توان به گستردگی پذیرش این مدرک در مراکز علمی و مهاجرتی جهان اشاره نمود، به طوری که هم اکنون این آزمون در بیش از 9,000 دانشگاه در 130 کشور جهان مورد قبول واقع می‌شود. آزمون تافل تا چند سال پیش به دو صورت کاغذی (PBT) و اینترنتی (iBT) انجام می‌پذیرفت اما از حدود 3 سال پیش دیگر آزمون کاغذی (PBT) در ایران برگزار نمی‌شود و در حال حاضر فقط آزمون اینترنتی تافل (TOEFL-iBT) هر هفته در چند مرکز در تهران و شهرهایی مثل اصفهان، شیراز، ارومیه، آمل و دیگر شهرها برگزار می‌شود.

در صورتی که پس از مشاهده منوی ثبت سفارش در بالای صفحه سایت، پرداخت مورد نظر خود را نیافتید، با پر کردن فرم زیر می‌توانید درخواست پرداخت خود را ثبت نمایید.
برای ثبت سفارش لازم است ابتدا اطمینان حاصل نمایید که سفارش شما با ویزا‌کارت و مستر‌کارت قابل پرداخت است. سپس خودتان در وب سایت مورد نظر به صفحه پرداخت با مستر کارت/ویزا کارت برسید تا مطمئن شوید همه اطلاعات لازم در سایت مربوطه ثبت شده است و در مرحله پرداخت هزینه هستید. pay سپس با پر کردن فرم موجود در پایین این صفحه، ما را تا رسیدن به صفحه پرداخت با مستر‌کارت/ویزا‌کارت راهنمایی کنید. بدین ترتیب ما با طی کردن مراحل اعلام شده توسط شما، می توانیم به صفحه پرداخت برسیم و آن را با ویزا‌کارت یا مستر‌کارت انجام دهیم و پس از انجام پرداخت، تصویر رسید را برایتان ارسال کنیم.

ثبت سفارش های پی پال، رزرو هتل و بلیط هواپیما

جهت ثبت سفارش پرداخت پی پال، نقد کردن دلار پی پل، رزرو هتل های خارجی و خرید بلیط هواپیما از لینک های زیر استفاده کنید:

ثبت سفارش پرداخت پی پال نقد کردن دلار پی پال رزرو هتل های خارجی خرید بلیط هواپیما

دقت نمایید که سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند:

روزها
بازه زمانی
حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین
شنبه تا چهارشنبه
9 تا 22
حداکثر 3 ساعت
پنجشنبه
9 تا 14:30
حداکثر 3 ساعت
سایر زمان ها و روزهای تعطیل
تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

شما می‌توانید به کمک ابزارک محاسبه گر که در بالای همه صفحات وجود دارد، مبلغ را محاسبه کنید و ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید "افزایش اعتبار" داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

مبلغ قابل پرداخت برای دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزها غیر از دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * (نرخ تبدیل واحد بین بانکی) 1.04 * مبلغ به دلار آمریکا در سایت xe.com = مبلغ قابل پرداخت ریالی
    برای مطالعه ادامه این مقاله کلیک نمایید

شما می توانید سفارش خود را به روش (های) زیر انجام دهید:


این فرم مربوط به تمامی پرداخت های قابل انجام با مسترکارت/ویزا کارت می باشد. اگر پرداخت شما فقط با پی پال (PayPal) قابل انجام است، می توانید از گزینه پرداخت PayPal در منوی ثبت سفارش استفاده کنید.

مبلغ ارزی :
*
نوع ارز :
*
لینک صفحه مورد نظر :
*
آیا برای این پرداخت، لازم است در سایت مورد نظر Log In شود؟
خیر بله
نام کاربری در سایت مورد نظر :
* *
رمز عبور در سایت مورد نظر :
*
دستور العمل رسیدن به صفحه پرداخت با ویزا کارت/مستر کارت :
*
پیوست فایل (در صورت نیاز) :
 قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده ام و قبول دارم.