homeخانهleft درباره تهران پیمنت

درباره تهران پیمنت

تهران پیمنت (TehranPayment) همواره در تلاش است تا خدماتی سریع، دقیق، مطمئن و آنی را در تمامی روزهای سال و در ساده‌ترین وجه ممکن به کاربران و مراجعه‌کنندگان خود ارائه دهد. تهران پیمنت افتخار دارد با ارائه مشاوره و اطلاع رسانی مناسب به کاربران خود، آنها را در رسیدن به اهداف مورد نظرشان یاری نماید. تهران پیمنت همراهی آگاه و متعهد برای کاربران خود است و در جهت کاستن دغدغه آنها در هنگام برخی از تصمیم‌های مهم زندگی نظیر مهاجرت و اپلای، در کنار آنها قدم برمی‌دارد. آرامش و اطمینان کاربران تهران پیمنت، هدف غایی این مجموعه در ارائه خدمات است.

تهران پیمنت با هدف ارائه راه حل‌های پرداخت آنلاین ارزی با مطابقت کامل با قوانین بین‌المللی در سال ۱۳۹۱ توسط دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران در دفتری که از طرف دانشگاه تهران در اختیار آنان قرار گرفته بود، پایه‌گذاری شد. از آنجا که این گروه از سال ۱۳۸۳ نیز به صورت غیر متمرکز در زمینه پرداخت‌های آنلاین برای دانشجویان دانشگاه تهران فعالیت نموده بود، در زمانی کوتاه توانست نظر مثبت دانشجویان و فرهیختگان سایر دانشگاه‌های کشور را نیز به خود جلب کند. بازخوردهای مثبت فعالیت‌های این مجموعه در بین دانشجویان و فرهیختگان دانشگاهی کشور سبب ایجاد برند معتبر تهران پیمنت گردید.

از سال ۱۳۹۱ تاکنون تهران پیمنت به صدها هزار دانشجو، استاد دانشگاه، پژوهشگر و سایر اقشار مردم ارائه خدمات نموده است. به عنوان نمونه برخی از موسساتی که از خدمات تهران پیمنت استفاده کرده‌اند عبارتند از:
دانشگاه تهران، شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی، شهید بهشتی، تربیت مدرس، الزهرا، بوعلی سینا، خوارزمی، فردوسی، باهنر، جندی شاپور، سهند، نوشیروانی، دانشگاه‌های قم، شیراز، اصفهان، گیلان، گلستان، میبد، سمنان، شهرکرد، اهواز و بسیاری دیگر از دانشگاه‌های سراسری در کل کشور، شعب مختلف دانشگاه آزاد اسلامی و تعداد زیادی از دانشگاه‌های غیرانتفاعی و موسسات علمی و پژوهشی.

تهران پیمنت امیدوار است بتواند همواره با ارائه خدمات مناسب و با درک نیازهای کاربران خود، پرداخت یا خرید آنلاین را برای آن‌ها به امری آسان، مطمئن و خوشایند تبدیل نماید و این مهم را تسهیل نماید.

آرزومندیم که همواره بتوانیم در ارائه خدمات مناسب به شما کاربران گرامی موفق باشیم.

 

1.7/5 - (543 امتیاز)