homeخانهleft درباره ما

درباره ما

TehranPayment همواره در تلاش است تا خدماتی سریع، دقیق، مطمئن و آنی را در تمامی روزهای سال و در ساده ترین وجه ممکن به کاربران و مراجعه کنندگان خود ارائه دهد. تهران پرداخت افتخار دارد با ارائه مشاوره و اطلاع رسانی مناسب به کاربران خود، آنها را در رسیدن به اهداف مورد نظرشان یاری نماید. TehranPayment همراهی آگاه و متعهد برای کاربران خود است و در جهت کاستن دغدغه آنها در هنگام برخی از تصمیمهای مهم زندگی نظیر مهاجرت و اپلای، در کنار آنها قدم برمیدارد. آرامش و اطمینان کاربران تهران پرداخت، هدف غایی این مجموعه در ارائه خدمات است.

TehranPayment با هدف ارائه راه حل‌های پرداخت آنلاین ارزی با مطابقت کامل با قوانین بین المللی در سال ۱۳۹۱ توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه تهران در دفتری که از طرف دانشگاه تهران در اختیار آنان قرار گرفته بود، پایه گذاری شد. از آنجا که این گروه از سال ۱۳۸۳ نیز به صورت غیر متمرکز در زمینه پرداخت‌های آنلاین برای دانشجویان دانشگاه تهران فعالیت نموده بود، در زمانی کوتاه توانست نظر مثبت دانشجویان و فرهیختگان سایر دانشگاه‌های کشور را نیز به خود جلب کند. بازخوردهای مثبت فعالیت‌های این مجموعه در بین دانشجویان و فرهیختگان دانشگاهی کشور سبب ایجاد برند معتبر تهران پرداخت گردید.

از سال ۱۳۹۱ تاکنون تهران پیمنت به بیش از ۵۰,۰۰۰ دانشجو، استاد دانشگاه، پژوهشگر و سایر اقشار مردم ارائه خدمات نموده است. به عنوان نمونه برخی از موسساتی که از خدمات تهران پرداخت استفاده کرده‌اند عبارتند از:

دانشگاه تهران، شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی، همچنین دانشگاه آزاد اسلامی، غیرانتفاعی و پیام نور

TehranPayment امیدوار است بتواند همواره با ارائه خدمات مناسب و با درک نیازهای کاربران خود، پرداخت یا خرید آنلاین را برای آن‌ها به امری آسان، مطمئن و خوشایند تبدیل نماید و این مهم را تسهیل نماید.

آرزومندیم که همواره بتوانیم در ارائه خدمات مناسب به شما کاربران گرامی موفق باشیم.