homeتهران پیمنتleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftپرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین المللی خارجی

پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین المللی خارجی

نتیجه بسیاری از فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی، تهیه یک مقاله علمی یا به اصطلاح Paper یا Article است. یک مقاله علمی می‌تواند به یک ژورنال (مجله) علمی پژوهشی خارجی جهت چاپ ارائه شود. شما از طریق تهران پیمنت می‌توانید پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال‌ها و مجلات بین المللی خارجی را انجام دهید.

بسیاری از مجلات خارجی پس از دریافت چکیده (Abstract) مقاله، آن را بررسی می‌کنند و نتیجه را که می‌تواند پذیرش (Accept) مقاله یا رد (Reject) آن باشد به نویسنده یا نویسندگان مقاله (Author) اعلام می‌کنند.

پس از این که یک مقاله جهت چاپ در یک ژورنال خارجی یا مجله بین المللی پذیرفته شد، مشابه با ارائه مقاله در کنفرانس های خارجی، معمولاً موسسه مربوطه هزینه ای را تحت عنوان هزینه چاپ مقاله (Publication Fee) دریافت می‌کند. مبلغ این هزینه می‌تواند از ۳۰ دلار تا ۵۰۰ دلار (یا سایر واحدهای ارزی مثل یورو و پوند انگلیس) و حتی در مواردی بیشتر، متغیر باشد.

نمونه وبسایت‌هایی از مجلات و ژورنال‌های که سفارش‌های متعددی از آنها داشته‌ایم به شرح زیر هستند:

 • web.ccsenet.org) Canadian Center Of Science and Education)
 • ijsciences.com) International Journal of Sciences)
 • rassweb.com) Research Academy Of Social Sciences)
 • sciedupress.com) SCIEDU)
 • scirp.org) Scientific Research)
 • jssronline.com) Journal of Social Sciences Research)
 • global-summit.com) OMICS International)
 • aperito.org
 • mcser.org ) Mediterranean Center of Social and Education Research)
 • hindawi.com
 • ijareeie.com) Internatioanl Journal of Advanced Research in Electrical, Electronics And Instrumentation Engineering)
 • ijbmi.org) International Journal of Business and Management Invention)
 • inspublishers.com) Incessant Nature Science Publishers)
 • openscienceonline.com) Open Science)

 

پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین المللی خارجی

 

برای پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی با استفاده از خدمات تهران پیمنت، بسته به این که روش پرداخت چه باشد، از یکی از روش‌های زیر می‌توانید ثبت سفارش کنید:

 1. هنگامی که پرداخت هزینه پذیرش مقاله از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام باشد: اکثر قریب به اتفاق پرداخت‌های مربوط به چاپ یا پذیرش مقاله فقط از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام است. در این صورت پس از مطالعه کامل دستورالعمل و پر کردن فرم موجود در صفحه پرداخت PayPal می‌توانید اقدام به ثبت سفارش کنید تا پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله در ژورنال ظرف حداکثر ۳ ساعت انجام شود. این صفحه جهت پرداخت‌های مربوط به مقاله‌های خارجی، در منوی ثبت سفارش سایت در بالای صفحه، در زیرمنوی “پرداخت PayPal” نیز در دسترس شما است.
 2. هنگامی که پرداخت هزینه چاپ یا پذیرش مقاله از طریق ویزا کارت یا مستر کارت (Visa Card/Master Card) قابل انجام باشد:
  اگر با طی کردن روند پرداخت هزینه Publication Fee یا Acceptance Fee به صفحه‌ای رسیدید که در آن نوع کارت Visa/Master، شماره کارت (Card Number) و تاریخ انقضای کارت (Expiration Date) خواسته می‌شود، این بدین معناست که پرداخت از نوع قابل انجام با ویزا کارت یا مستر کارت است. در این صورت برای پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله با ویزا کارت یا مستر کارت، پس از مطالعه کامل دستورالعمل و پر کردن فرم موجود در صفحه ثبت سایر سفارش ها می‌توانید اقدام به ثبت سفارش کنید تا پرداخت هزینه چاپ یا پذیرش مقاله در ژورنال مطابق جدول زمانی سایت (معمولاً ظرف حداکثر ۳ ساعت) انجام شود. صفحه ثبت سایر سفارش ها در منوی “ثبت سفارش” سایت در بالای صفحه، زیرمنوی “ثبت سایر سفارش ها” نیز در دسترس شما است.
 3. هنگامی که نمی‌دانید روش پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله چیست:
  اگر پس از مطالعه صفحات پرداخت PayPal و ثبت سایر سفارش‌ها هنوز هم نمی‌دانید فرآیند این کار چگونه قابل انجام است، می‌توانید از طریق شماره تلفن‌ها و یا ارسال ایمیل به آدرس [email protected] در این زمینه مشاوره لازم را از ما دریافت کنید.

 

 

بسیاری از مجلات خارجی پس از دریافت چکیده (Abstract) مقاله، آن را بررسی می‌کنند و نتیجه را که می‌تواند پذیرش (Accept) مقاله یا رد (Reject) آن باشد به نویسنده یا نویسندگان مقاله (Author) اعلام می‌کنند. نتیجه بسیاری از فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی، تهیه یک مقاله علمی یا به اصطلاح Paper یا Article است. یک مقاله علمی می‌تواند به یک ژورنال (مجله) علمی پژوهشی خارجی جهت چاپ ارائه شود. شما از طریق تهران پیمنت می‌توانید پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال‌ها و مجلات بین المللی خارجی را انجام دهید.

 

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

1.1/5 - (70 امتیاز)