homeخانهleftخدماتleftسایر سفارش‌هاleftپرداخت هزینه در سایت زوم (Zoom.us)

پرداخت هزینه در سایت زوم (Zoom.us)

زوم یک وب‌سایت است که سرویس‌های کنفرانس از راه دور را با استفاده از فضای ابری ارائه می نماید. سایت زوم نرم‌افزارهای ارتباطی ارائه می‌کند که خدماتی مانند کنفرانس‌های ویدئویی، جلسات آنلاین، پیام فوری و همکاری از طریق موبایل را در یک مجموعه دارند.

 

سایت زوم چند نوع اکانت دارد و هزینه آن‌ها چقدر است؟

سایت زوم اکانت های مختلفی را به کاربران خود ارائه می کند که هر یک شامل خدمات متفاوت و دوره های زمانی مختلف می باشند. انواع اکانت‌ها در سایت زوم عبارتند از:

اکانت تخصصی (Pro):

هزینه اشتراک سالیانه اکانت تخصصی زوم، ۱۴۹.۹۰ دلار (۱۲.۴۹ دلار در هر ماه) و اشتراک ماهانه آن، ۱۴.۹۹ دلار می‌باشد.

اکانت تجاری (Business):

اکانت تجاری زوم به حداقل ۱۰ نفر به عنوان مدیر اکانت نیاز دارد. هزینه اشتراک سالیانه اکانت تجاری، ۱,۹۹۹ دلار (یعنی ۱۶۶.۵۸ دلار در هر ماه) و اشتراک ماهانه آن، برابر با ۱۹۹.۹۰ دلار می‌باشد.

اکانت آموزشی (Education):

اکانت آموزشی زوم به حداقل ۲۰ نفر به عنوان مدیر اکانت نیاز دارد و هزینه اشتراک سالیانه آن، ۱۸۰۰ دلار می‌باشد.

اکانت API Plan:

هزینه اشتراک ۴,۰۰۰ دقیقه در ماه این سرویس، معادل ۱۰۰ دلار (۰.۰۲۵ در هر دقیقه) می‌باشد.

اتاق‌های کنفرانس زوم (Zoom Rooms):

هزینه اشتراک سالیانه اکانت اتاق کنفرانس زوم، معادل ۴۹۹ دلار (۴۱.۵۸ دلار در هر ماه) و اشتراک ماهیانه آن، ۴۹ دلار می‌باشد.

سایت زوم چه خدماتی ارائه می‌دهد و هزینه افزونه های (Add-ons) آن چقدر است؟

همچنین در سایت Zoom افزونه هایی نیز ارائه می شود که با پرداخت هزینه مربوطه، می توان آن ها را به اکانت خریداری شده اضافه کرد. این افزونه ها شامل موارد زیر هستند:

جلسات کاری آنلاین (Online Meetings)

جلسات آنلاین زوم، خدماتی از قبیل کیفیت ویدئوی HD و کیفیت صدای بالا، امکان شرکت کننده تا ۵۰۰ نفر، اشتراک صفحه و ضبط جلسات در فضای Cloud به صورت خودکار را علاوه بر نسخه ویندوز، در نسخه اندروید و ios نیز به کاربران ارائه می‌دهد.

پیام‌های کاری آنی

پیام‌های آنی زوم امکان تشکیل گروه‌های کاری، ارسال پیام‌های گروهی و تشکیل جلسات کاری از طریق پیام را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

 

پرداخت هزینه در سایت زوم (Zoom.us)

 

سمینار اینترنتی ویدئویی (Video Webinar)

سمینار‌های اینترنتی زوم قابلیت‌هایی از جمله برگزاری سمینار در مقیاس بالا، به اشتراک گذاری آسان و خدمات مدیریت سمینار را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. هزینه اشتراک سالیانه این سرویس، ۴۰۰ دلار (۳۳.۳۳ دلار در هر ماه) و اشتراک ماهانه آن، ۴۰ دلار می‌باشد.

اتاق‌های ویدئو کنفرانس زوم (Zoom Rooms)

این سرویس امکان دسترسی سریع اعضا به یکدیگر را در بخش‌های مختلف مجموعه فراهم می‌کند. این سرویس، ۳۰ روز استفاده رایگان آزمایشی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و پس از این مدت زمان، کاربران باید اشتراک آن را خریداری نمایند. هزینه اشتراک سالیانه این سرویس، ۴۹۹ دلار (۴۱.۵۸ دلار در هر ماه) و اشتراک ماهانه آن، ۴۹ دلار می‌باشد.

رابط H.323/SIP

این سرویس قابلیت نصب بر روی polycom، Cisco، Lifesize و سایر برنامه‌ها را به منظور استفاده از زوم بر روی موبایل، تبلت و دسکتاپ دارد. هم‌چنین، با استفاده از این سرویس، خدمات بر روی فضای Cloud انجام می‌گیرند. هزینه اشتراک سالیانه این سرویس، ۴۹۹ دلار (۴۱.۵۸ دلار در ماه) و اشتراک ماهانه آن، ۴۹ دلار می‌باشد.

جلسات بزرگ (Large Meeting)

این سرویس امکان تشکیل جلساتی با تعداد ۲۰۰ تا ۵۰۰ شرکت‌کننده را در اختیار صاحبان اکانت قرار می‌دهد. هزینه اشتراک سالیانه این افزونه، ۲۰۰ دلار (۱۶.۶۷ دلار در هر ماه) و اشتراک ماهانه آن، ۲۰ دلار می‌باشد.

کنفرانس صوتی (Audio Conferencing Options)

این سرویس بر اساس دقیقه محاسبه می‌گردد و حداقل هزینه آن برای اکانت‌های تخصصی و اتاق کنفرانس زوم ۱۰۰ دلار در ماه می‌باشد.

Cloud Recording

در یک اکانت زوم ماهانه یک گیگ فضای Cloud برای ضبط وجود دارد و برای افزودن فضای بیش‌تر، کاربر باید یکی از بسته‌های ۱۰۰ گیگابایت با قیمت ماهانه ۴۰ دلار، ۵۰۰ گیگابایت با قیمت ماهانه ۱۰۰ دلار و یا ۳ ترابایت با قیمت ماهانه ۵۰۰ دلار را خریداری نماید.

 

قیمت خدمات در سایت زوم، بسته به آی پی که با آن وارد سایت می شوید به نوع ارزهای مختلف می باشد. شما به دلار یا یورو نمایش داده می‌شود، بنابراین برای مشاهده قیمت‌های دلاری لازم است با آی پی آمریکا وارد سایت زوم شوید.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

 

5/5 - (1 امتیاز)