ثبت نام آزمون آنلاین زبان انگلیسی دولینگو (Duolingo)

شیوع ویروس کرونا موجب شد آزمون های بین‌المللی زبان مانند آیلتس و تافل در ایران برگزار نشده و متقاضیان شرکت در آزمون‌های معتبر با مشکل مواجه شوند. اما راه حل چه بود و چه آزمونی را می‌توانستیم جایگزین کنیم تا متقاضیان شرکت در آزمون‌های آیلتس و تافل بتوانند مدرک معتبر زبان انگلیسی دریافت کنند؟ آزمون جایگزین آیلتس و تافل، علاوه‌بر اعتبار و رعایت سطح استاندارد، باید مشکلاتی از قبیل مراجعه متقاضیان به مرکز آزمون را هم حل می‌کرد.

در این بخش قصد داریم بیشتر درباره ثبت نام آزمون آنلاین زبان انگلیسی دولینگو (Duolingo) صحبت کنیم. به جرات می‌توان گفت آزمون زبان انگلیسی دولینگو با امکانات خاص خود و آسان کردن روند ارزیابی زبان انگلیسی، جایگزین بسیار مناسبی برای آزمون‌های زبانی به شمار می‌رود. ثبت نام آزمون آنلاین زبان دولینگو از طریق تهران پیمنت ساده است و می‌توانید با استفاده از خدمات ما، بخشی از کار اپلای یا مهاجرتتان را به صورت آنلاین و به راحتی انجام دهید.

ثبت نام در امتحان دولینگو

feature icon
سریعسفارش‌ها در حداکثر ۳ ساعت انجام می‌شود.
feature icon
مطمئن۱۱ سال سابقه فعالیت و تاریخچه‌ای از رضایت کاربران، یعنی اطمینان و خیال راحت.
feature icon
آگاهانهپشتیبانی و محتوای خوب، برای تصمیم سازی مناسب به سادگی در دسترس است.

برنامه آموزش زبان دولینگو در حال حاضر محبوب‌ترین روش آنلاین برای یادگیری زبان‌های خارجی است. این برنامه با هدف توسعه بهترین روش‌های آموزشی و در دسترس قرار دادن آموزش‌ها در سطح جهان توسعه داده شده است. البته قدمت انتشار دولینگو محدود به دوره کرونا نیست و حدود ۱۱ سال است این سیستم آموزشی عرضه شده است. اما در دوره کرونا دولینگو توانست روش‌های آموزشی خود را در حد استاندارد بهبود ببخشد و به مرجعی برای آموزش زبان‌های خارجی تبدیل شود. دولینگو را شاید فقط اپلیکیشنی بشناسید که می‌توان با استفاده از آن حدود ۴۱ زبان زنده دنیا را تمرین کنید؛ اما کاربردهای دولینگو تنها محدود به یادگیری زبان‌های خارجی نیست.

گفتیم کرونا روش‌های مرسوم برگزاری آزمون های بین‌المللی زبان انگلیسی را تغییر داد. آزمون زبان انگلیسی دولینگو با امکانات خاص خود و آسان کردن روند ارزیابی زبان انگلیسی جایگزین هوشمندانه‌ای برای آزمون‌های آیلتس و تافل به شمار می‌رود. عدم نیاز متقاضی برای مراجعه به مراکز برگزاری آزمون‌های زبان، ارائه نتایج امتحان پس از حداقل 12 یا حداکثر 48 ساعت، امکان به اشتراک‌گذاری فوری نتایج و ارزیابی سطح دانش انگلیسی، امکان نشان دادن توانایی کاربران در زبان انگلیسی با ارسال مصاحبه ویدئویی و یک رایتینگ تنها بخشی از ویژگی‌های مهم دولینگو در دوره بیماری کرونا به شمار می‌روند.

آزمون زبان دولینگو (Duolingo) یک آزمون بین‌المللی برای ارزیابی زبان است که به صورت آنلاین برگزار می‌شود؛ بنابراین نیازی به حضور فیزیکی در مرکز آزمون و یا سفر به کشور دیگری جهت شرکت در این آزمون نیست. هیچ‌گونه محدودیت زمانی نیز برای شرکت در این آزمون وجود ندارد و بدین ترتیب شما می‌توانید در هر زمان و هر مکانی که بخواهید از طریق کامپیوتر و وب‌کم در این آزمون شرکت کرده و مدرک زبان انگلیسی خود را دریافت کنید.

دولینگو یک مصاحبه ویدئویی و نمونه Writing نیز از شما به دانشگاه یا موسسه مورد نظرتان ارائه می‌دهد که همراه با نتایج و نمرات آزمون به موسسه مورد نظر شما ارسال می‌شود.

کل فرآیند آزمون آنلاین دولینگو حدود یک ساعت طول می‌کشد و نتایج آزمون طی 12 یا 48 ساعت اعلام می‌شود. یکی از ویژگی‌های عالی دولینگو این است که شما می‌توانید کارنامه خود را بلافاصله پس از دریافت، با تعداد نامحدودی از موسسات به اشتراک بگذارید.

در حال حاضر آزمون Duolingo از اعتبار خوبی برخوردار است و نمره آن، مورد تایید بسیاری از موسسات علمی از جمله صدها دانشگاه و مرکز آموزشی در سراسر جهان است که نمرات آزمون آنلاین دولینگو را به عنوان بخشی از فرآیند پذیرش خود قرار داده‌اند. با مراجعه به صفحه موسسات پذیرنده آزمون دولینگو در وبسایت رسمی این پلتفرم، فهرست کاملی از این موسسات را می‌توانید مطالعه کنید.

ابتدا برای اینکه بدانیم هزینه ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو به‌صرفه است یا خیر، باید درباره هزینه ثبت نام در آزمون‌های دیگر مانند آیلتس و تافل اطلاع کسب کنیم. هزینه ثبت نام در آزمون‌های [تافل iBT و آیلتس حدود 230 تا 265 دلار است؛ در حالی‌که هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون آنلاین دولینگو تنها 59 دلار است. پس هزینه آزمون آنلاین دولینگو در مقایسه با هزینه ثبت نام در آزمون‌های آیلتس و تافل یک‌چهارم است. به‌نظر شما علاوه‌بر هزینه مناسب آزمون، کدام عامل می‌تواند شرکت در امتحان دولینگو را کاملا به صرفه جلوه دهد؟

برای اغلب آزمون‌های زبانی، برنامه‌ریزی زمانی سختگیرانه لازم است و کاربران باید به مراکز آزمون مشخصی مراجعه کنند. گاهی برخی از کاربران مجبور می‌شوند برای شرکت در آزمون معتبر زبان انگلیسی به کشور دیگری سفر کنند که تجربه‌ای سخت و استرس‌آور برای متقاضی به حساب می‌آید. بنابراین آزمون زبان دولینگو با فراهم کردن امکان شرکت در آزمون به صورت آنلاین، هزینه‌های ثبت‌نام در آزمون و همچنین هزینه‌های جانبی شرکت در آزمون‌های زبان را کاهش داده است.

پیش از شرکت در آزمون زبان انگلیسی دولینگو باید با این آزمون به خوبی آشنا شده و بخش‌های مختلف آن را بشناسید. با شناخت بیشتر بخش‌های مختلف آزمون آنلاین دولینگو بهتر می‌توانید برای شرکت در این آزمون برنامه‌ریزی کرده و آماده شوید. آزمون زبان انگلیسی دولینگو از سه بخش اصلی تشکیل شده است. این سه بخش عبارت‌اند از:

 • آمادگی برای آزمون

بخش آمادگی برای آزمون که با Quick setup شناخته می‌شود، ۵ دقیقه است. در این بخش، باید مدارک شناسایی خود را ارسال کنید و همچنین قوانین و مقررات آزمون Duolingo را بخوانید. در انتهای این مطلب قوانین و مقررات آزمون آنلاین دولینگو را ذکر می‌کنیم تا شما هم با این قوانین آشنا شوید.

 • آزمون اصلی

آزمون اصلی دولینگو ۴۵ دقیقه است و در این بخش مهارت‌های Reading ،Writing ،Speaking و Listening مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. فراموش نکنید سوالات آزمون ابتدا به صورت تصادفی نشان داده می‌شود و در ادامه با توجه به پاسخ‌های شما به سوالات، ویژگی تطبیقی سوالات آزمون آنلاین دولینگو موجب می‌شود تا سوالات آسان‌تر یا سخت‌تر شوند.

 • مصاحبه ویدئویی و نمونه Writing

تعدادی موضوع پیشنهادی برای مصاحبه ویدئویی (Speaking Sample) و نمونه Writing به شمانمایش داده می‌شود که از میانشان موضوع دلخواهتان را انتخاب کنید. برای مصاحبه ویدئویی ۱ تا ۳ دقیقه و برای بخش Writing حدود ۳ تا ۵ دقیقه فرصت دارید. مصاحبه ویدئویی آزمون Duolingo بخشی فاقد نمره است و به همراه نتایج آزمون به موسسه‌های مورد نظر ارسال می‌شود. در مجموع مدت زمان لازم برای بخش سوم از آزمون زبان انگلیسی دولینگو ۱۰ دقیقه خواهد بود.

ثبت نام امتحان زبان Duolingo

آزمون آنلاین دولینگو تطبیقی (Adaptive) است. منظور از تطبیقی بودن آزمون آنلاین دولینگو این است که میزان سختی آزمون به عملکرد متقاضی بستگی دارد. اگر سوالات ابتدایی را درست پاسخ بدهید، سوالات بعدی سخت‌‌تر خواهند بود و اگر به سوالی اشتباه پاسخ بدهید، سوالات بعدی تا وقتی دوباره بتوانید به آن‌ها پاسخ درست بدهید، ساده‌تر می‌شوند.

هدف از طراحی تطبیقی سوالات آزمون آنلاین دولینگو این است که سوالات به نحوی باشد تا با توانایی کاربران تنظیم شده و افراد با کارآمدی بالاتر بتوانند در آزمون ظاهر شوند. این ویژگی منحصربه‌فرد آزمون آنلاین دولینگو است که نسبت به یک آزمون سنتی، آزمون‌دهندگان فرصت بیشتری دارند تا مهارت‌هایشان را مورد ارزیابی قرار دهند.

تصور کنید در آزمون زبان انگلیسی دولینگو ثبت نام کرده و می‌خواهید به سوالات این آزمون پاسخ دهید. شما به عنوان آزمون‌دهنده باید بدانید انتظار چه سوالاتی داشته باشید و چگونه به انواع سوالات این آزمون پاسخ دهید. سوالات آزمون آنلاین دولینگو تنوع زیادی دارند و در ۱۷ بخش دسته‌بندی می‌شوند. انواع سوالات آزمون آنلاین دولینگو در یکی از دسته‌بندی‌های زیر قرار می‌گیرند:

 • Read and Complete
 • Read and Select
 • Listen and Type
 • Read Aloud
 • Write About the Photo
 • Read, Then Write
 • Speak About the Photo
 • Read, Then Speak
 • Listen, Then Speak
 • Complete the Sentences
 • Complete the Passage
 • Highlight the Answer
 • Identify the Idea
 • Title the Passage
 • Listen and Respond
 • Summarize the Conversation
 • Writing Sample
 • Speaking Sample

برای آشنایی بیشتر و مطالعه جزئیات سوالات مطرح شده در آزمون Duolingo پیشنهاد می‌کنیم به مقاله نمونه سوالات آزمون دولینگو مراجعه کنید. در این مقاله به طور کامل می‌توانید با نمونه سوالات آزمون Duolingo آشنا شوید و نحوه پاسخگویی را نیز فرا خواهید گرفت.

پاسخگویی به سوالات برای موفقیت در آزمون زبان انگلیسی دولینگو کافی نیست و باید درباره سیستم نمره‌دهی این آزمون هم اطلاعات کسب کنید. همان‌طور که می‌دانید آزمون زبان انگلیسی Duolingo با هدف ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی و سنجش مهارت‌های Writing ،Speaking ،Reading و Listening طراحی شده است. نمره دولینگو عددی بین ۱۰ تا ۱۶۰ است و به ازای هر سوال صحیح ۵ امتیاز دریافت می‌کنید.

پاسخ آزمون زبان دولینگو حدود 12 تا 48 ساعت پس از آزمون داده می‌شود و می‌توانید کارنامه خود را از وبسایت دولینگو دریافت کنید. مهارت‌های آزمونی شما در بخش‌های زیر ارزیابی می‌شود:

 • Literacy (توانایی آزمون‌دهنده در خواندن و نوشتن)
 • Comprehension (توانایی خواندن و گوش دادن)
 • Conversation (توانایی گوش دادن و صحبت کردن)
 • Production (توانایی در نوشتن و صحبت کردن)

نمرات هر چهار بخش به صورت جداگانه محاسبه شده و به صورت گزارش در کارنامه‌تان ذکر می‌شود. گفتنی است معیار و نحوه نمره‌دهی آزمون آنلاین دولینگو مطابق با چارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان‌ها (CEFR) اندازه‌گیری می‌شود که استانداردی بین‌المللی برای سنجش مهارت‌های زبانی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمره‌دهی و کارنامه می‌توانید از صفحه نحوه نمره دهی دولینگو در وبسایت اصلی این پلتفرم دیدن کنید.

شاید تصور کنید هیچ آزمون معتبری نمی‌تواند جایگزین آزمون‌های تافل و آیلتس باشد. اما شرکت در آزمون زبان انگلیسی دولینگو مزیت‌هایی دارد که باعث می‌شود با دیگر آزمون‌های بین‌المللی و معتبر زبان انگلیسی بتواند کاملا رقابت کند. چند مزیت مهم ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو عبارت‌اند از:

 • راحتی ثبت نام و شرکت در آزمون آنلاین دولینگو، بدون نیاز به حضور فیزیکی در مرکز آزمون
 • سرعت در دریافت نتایج آزمون (12 ساعت در مقایسه با 1 تا 2 هفته برای تافل و آیلتس)
 • مقرون به صرفه بودن (هزینه 59 دلار در مقایسه با هزینه بالای 230-265 دلار تافل و آیلتس)
 • به اشتراک گذاری نمرات بدون هزینه اضافی (که برای تافل و آیلتس جهت ریپورت نمرات به جز چند مورد ریپورت رایگان، لازم است هزینه پرداخت کنید)
 • تطبیقی و کامپیوتر محور بودن آزمون آنلاین دولینگو

ثبت نام در آزمون آنلاین دولینگو

برای شناخت بهتر آزمون زبان انگلیسی دولینگو بد نیست مقایسه‌ای میان دو آزمون تافل و دولینگو داشته باشیم. در جدول زیر این دو آزمون را در یک نگاه با هم مقایسه کرده‌ایم:

-دولینگوتافل
مدت زمان آزمونحدود ۱ ساعت۲ ساعت
نوع آزمونآنلاینآنلاین
تعداد مراکز امتحان-۴۵۰۰ مرکز آزمون
اعلام نتایج آزمون۱۲ تا ۴۸ ساعت پس از آزمونحدود ۱۰ روز پس از آزمون
محدودیت سنی متقاضیحداقل ۱۳ سال-
مدت زمان اعتبار۲ سال۲ سال

در ادامه نیز می‌توانید به طور خلاصه دو آزمون آیلتس و دولینگو را با هم مقایسه کنید. در جدول زیر مقایسه‌ای کوتاه میان آزمون آیلتس و دولینگو گردآوری کرده‌ایم:

-دولینگوآیلتس
مدت زمان آزمونحدود ۱ ساعت۲ ساعت و ۴۵ دقیقه
نوع آزمونآنلاینکامپیوتری و کاغذی
اعلام نتایج آزمون۱۲ تا ۴۸ ساعت پس از آزمونحدود ۱۳ روز پس از آزمون
محدودیت سنی متقاضیحداقل ۱۳ سالحداقل ۱۶ سال
مدت زمان اعتبار۲ سال۲ سال

جهت درک بهتر نمره آزمون آنلاین دولینگو و مقایسه آن با نمرات آزمون آیلتس جدول زیر را مطالعه کنید.

آزمون دولینگوآزمون آیلتس آکادمیک
۱۰۱.۵
۱۵۲
۲۰-۲۵۲.۵
۳۰-۴۰۳
۴۵-۵۰۳.۵
۵۵-۶۰۴
۶۵-۷۰۴.۵
۷۵-۸۰۵
۸۵-۹۰۵.۵
۹۵-۱۰۰۶
۱۰۵-۱۱۰۶.۵
۱۱۵-۱۲۰۷
۱۲۵-۱۳۰۷.۵
۱۳۵-۱۴۰۸
۱۴۵-۱۵۰۸.۵
۱۵۵-۱۶۰۹

جهت مقایسه نمره دولینگو با نمره آزمون تافل نیز جدول زیر می‌تواند راهنمای خوبی باشد:

آزمون دولینگوآزمون تافل iBT
۱۰-۲۵۰
۳۰۱
۳۵۲-۴
۴۰۵-۸
۴۵۹-۱۳
۵۰۱۴-۱۹
۵۵۲۰-۲۵
۶۰۲۶-۳۱
۶۵۳۲-۳۷
۷۰۳۸-۴۳
۷۵۴۴-۴۹
۸۰۵۰-۵۵
۸۵۵۶-۶۱
۹۰۶۲-۶۷
۹۵۶۸-۷۳
۱۰۰۷۴-۷۹
۱۰۵۸۰-۸۵
۱۱۰۸۶-۹۱
۱۱۵۹۲-۹۶
۱۲۰۹۷-۱۰۲
۱۲۵۱۰۳-۱۰۷
۱۳۰۱۰۸-۱۱۲
۱۳۵۱۱۳-۱۱۵
۱۴۰۱۱۶-۱۱۸
۱۴۵۱۱۹
۱۵۰-۱۶۰۱۲۰

ویژگی خاصی که موجب مقبولیت آزمون زبان انگلیسی دولینگو به‌خصوص در دوران کرونا شد، عدم نیاز به مراجعه به مراکز آزمون‌های زبان بود. آزمون دولینگو آنلاین است و در هر زمان و مکان می‌توانید در آن شرکت کنید؛ به همین دلیل قوانینی برای شرکت در این آزمون تعریف شده که باید آن‌ها را رعایت کنید. قوانین شرکت در آزمون آنلاین دولینگو به شرح زیر است:

 • اتاقی که برای آزمون انتخاب می‌کنید باید ساکت و دارای نور کافی باشد.
 • کسی جز شما در اتاق نباشد و در طول آزمون نباید با کسی صحبت کنید.
 • روی گوش‌ها نباید با هدفون یا مو پوشیده شده باشد.
 • تصویر صورت شما در ویدیو باید واضح باشد.
 • گوشی موبایل، کتاب، دفترچه یا هر چیزی از این دست در اطرافتان نباشد.
 • سیستمی که با آن در آزمون شرکت می‌کنید حتما باید بلندگو، میکروفون و دوربین وبکم داشته باشد.
 • تماس چشمی را تا انتهای آزمون با دوربین حفظ کنید.
 • صفحه آزمون روی مرورگرتان را به هیچ عنوان نبندید و صفحه جدیدی هم باز نکنید.
 • از هیچ اپلیکیشن گرامری یا املایی در حین آزمون استفاده نکنید.
 • از هیچ وبکم نرم‌افزاری دیگری استفاده نکنید.
 • استفاده از هر نرم‌افزاری که اشتراک صفحه یا دسترسی از راه دور را فعال می‌کند، مجاز نیست.
 • فقط از یک کیبورد و یک ماوس استفاده کنید.
 • با نام یا اطلاعات شخص دیگری برای شرکت در آزمون استفاده نکنید.
 • حداقل 30 ثانیه درباره یکی از موضوعات ارائه شده در بخش اسپیکینگ باید صحبت کنید.

راهنمای ثبت نام آزمون آنلاین زبان انگلیسی دولینگو (Duolingo)

جهت ثبت نام در آزمون آنلاین دولینگو حتما باید مدرک شناسایی معتبر ارائه دهید. مدرک شناسایی معتبر می‌تواند پاسپورت، گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی (ID) باشد.

 • مدت زمان آزمون ۶۰ دقیقه است.
 • مدرک آزمون Duolingo به مدت 2 سال معتبر است.
 • استفاده از تلفن همراه برای شرکت در آزمون و یادداشت برداری در حین تست مجاز نیست و در صورت استفاده از لوازم غیرمجاز، برای همیشه از شرکت در آزمون‌های دولینگو محروم خواهید شد.
 • می‌توانید در یک بازه 30 روزه، چند بار در آزمون شرکت کنید؛ طوری که حداکثر دو نتیجه تایید شده (Certified) داشته باشید. لازم به ذکر است اگر نتیجه تست شما تایید شده نباشد، شامل این قانون نشده و می‌توانید باز هم در آزمون آنلاین دولینگو شرکت کنید.
 • بدون پرداخت هیچ هزینه‌‌ای می‌توانید نمره آزمون آنلاین دولینگو خود را به صورت رسمی و از طریق وبسایت دولینگو به هر تعداد دانشگاه یا موسسه در سراسر جهان ارسال کنید.

سوالی که برای بیشتر متقاضیان پیش می‌آید این است که آیا در همه موسسات دانشگاهی خارجی با نتایج آزمون آنلاین دولینگو می‌توانید اپلای کنید؟ اعتبار مدرک آزمون دولینگو چقدر است؟ از کجا بفهمیم دانشگاه‌های مدنظرمان آزمون آنلاین دولینگو را می‌پذیرند؟ بسیاری از موسسات دانشگاهی معتبر آزمون انگلیسی Duolingo را به عنوان جایگزینی برای تافل و آیلتس پذیرفته اند. مقبولیت دولینگو در میان دانشگاه‌های معتبر خارجی باعث شده دانشجویان از سراسر دنیا از این آزمون استفاده کنند.

اعتبار آزمون آنلاین دولینگو ۲ ساله است. این مقدار زمان به اندازه‌ای است تا بتوانید برای کارهای پذیرش دانشگاه از قبل برنامه‌ریزی کنید. نکته مهم درباره استفاده از دولینگو این است که پیش از ثبت نام در دولینگو، به وبسایت موسسه یا دانشگاه مورد‌نظرتان مراجعه کنید و مطمئن شوید که دانشگاه مدرک این آزمون را قبول می‌کند. همچنین می‌توانید مقاله «دانشگاه‌هایی که مدرک دولینگو را قبول می‌کنند» را مطالعه کنید؛ ما فهرستی از تمامی دانشگاه‌های معتبر خارجی که دولینگو را قبول دارند جمع‌آوری کرده و در اختیارتان قرار داده‌ایم.

نرم افزار آزمون آنلاین دولینگو قادر است به محض شروع آزمون صفحه نمایش شما را ضبط کند. همچنین پروتکل‌های تشخیصی موجود در نرم‌افزار، لحظه‌ای را که مرورگری جز مرورگر آزمون باز کنید تشخیص می‌دهد. تمامی اقدامات امنیتی پس از پایان آزمون توسط یک مراقب از راه دور بررسی می‌شود. اگر در هر مرحله از جلسه آزمون، قانونی را نقض کنید مراقب از راه دور به طور خودکار نمره آزمون شما را باطل خواهد کرد.

لازم به ذکر است Duolingo این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که نتایج آزمون شما را تأیید نکند، یا نتایج تأیید شده قبلی را بدون ارائه بازپرداخت باطل کند. در نهایت بسته به شدت تخلف، ممکن است برای همیشه از شرکت مجدد در آزمون انگلیسی Duolingo محروم شوید.

جهت ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو لازم است اول به سایت Duolingo مراجعه کرده و یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید. ثبت نام در آزمون آنلاین دولینگو نیازمند ارائه مدارک و همچنین پرداخت هزینه ثبت نام است. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون Duolingo با استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند ویزا کارت و مستر کارت صورت می‌گیرد.

اگر خودتان کارت اعتباری مسترکارت یا ویزا کارت داشته باشید می‌توانید پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو را انجام دهید. همچنین اگر دوستان یا آشنایانی خارج از کشور دارید می‌توانید از آن‌ها بخواهید هزینه را برایتان پرداخت کنند.

روش دیگری نیز برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون Duolingo وجود دارد و آن استفاده از تهران پیمنت است. از طریق تهران پیمنت می‌توانید به صورت آنلاین پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آنلاین دولینگو را سفارش دهید تا آن را در عرض ۱ تا ۳ ساعت پرداخت کنیم. کافی است وارد پنل کاربری خود شوید و ثبت نام آزمون آنلاین زبان دولینگو خود را ثبت کنید. تهران پیمنت سفارش شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین میزان کارمزد انجام می‌دهد.

لازم به ذکر است پس از پرداخت هزینه، خودتان می‌توانید زمان برگزاری آزمون را بدون هیچ محدودیتی انتخاب کنید و نیازی نیست تاریخ شرکت در آزمون به هنگام پرداخت توسط تهران پیمنت، مشخص شود.

هزینه ثبت نام در آزمون‌های تافل و آیلتس حدود 240 تا 265 دلار است؛ در حالی‌که هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون آنلاین دولینگو تنها 59 دلار است. پس هزینه آزمون آنلاین دولینگو یک‌چهارم هزینه ثبت نام در آزمون‌های آیلتس و تافل است. مدت زمان آزمون ۶۰ دقیقه است و مدرک آزمون Duolingo به مدت دو سال معتبر است. همچنین استفاده از تلفن همراه برای شرکت در آزمون، استفاده از موبایل و همینطور یادداشت برداری در حین تست مجاز نیست و در صورت استفاده از لوازم غیرمجاز، برای همیشه از شرکت در آزمون‌های دولینگو محروم خواهید شد. شما با ایجاد حساب کاربری در سایت تهران پیمنت و ثبت سفارش می‌توانید در سریع‌ترین زمان و به آسان‌ترین شکل ممکن هزینه آزمون Duolingo خود را پرداخت کنید. برای ثبت نام آزمون Duolingo و پرداخت هزینه آن از طریق تهران پیمنت لازم است اطلاعات لازم در فرم‌های پنل کاربری را تکمیل کرده و پس از ثبت سفارش، هزینه آزمون در کمتر از 3 ساعت انجام می‌شود و دیگر لازم نیست نگران از دست دادن زمان باشید.

مدت زمان آزمون ۶۰ دقیقه است.

نمره آزمون دولینگو (Duolingo) 12 تا 48 ساعت پس از تاریخ شرکت در آزمون دولینگو آماده می‌شود. البته برای دریافت نمره تا 12 ساعت بعد از آزمون لازم است 40 دلار بپردازید.

مدرک آزمون Duolingo به مدت دو سال معتبر است.

هزینه ثبت نام در آزمون دولینگو 59 دلار است. هم‌چنین می‌توانید دو آزمون دولینگو را به قیمت 98 دلار خریداری کنید.

5 - 5(1478کاربر)

۲۰٪ کارمزد، هدیه ما به شما

با دعوت از هر دوست خود 20% از کارمزد سفارش او را بین خودتان تقسیم کنید.

همین حالا ثبت‌نام کنید