homeتهران پیمنتleftخدماتleftبلیط هواپیماleftلغو کردن بلیط و تغییر زمان پروازهای خارجی

لغو کردن بلیط و تغییر زمان پروازهای خارجی

اگر پس از رزرو بلیط هواپیما توسط تهران پیمنت، به دلایل مختلف قصد لغو کردن یا تغییر زمان پرواز را دارید، نکاتی را که در ادامه ذکر شده مطالعه نموده و سپس فرم مرتبط به این صفحه را جهت ثبت سفارش کنسلی یا تغییر زمان پرواز خود پر نمایید.

  • توجه داشته باشید، پیگیری لغو کردن بلیط پرواز تنها زمانی که خرید از سایت CheapOair صورت گرفته باشد، توسط تهران پیمنت انجام می‌شود.

 

  • برای تغییر زمان پرواز، سایت خریداری شده مطرح نیست و تمامی سایت‌ها را شامل می‌شود.

 

  • سایت CheapOair برای کنسل کردن بلیط، هزینه جداگانه‌ای دریافت می‌کند که به طور متوسط ۱۵۰ دلار می‌باشد. رقم دقیق این هزینه بعد از تماس با مسئولین CheapOair مشخص می‌شود و ممکن است بیشتر یا کمتر از ۱۵۰ دلار باشد. در صورتی که کمتر باشد، ما به التفاوت این مبلغ به حساب شما بازگردانده و در صورت بیشتر شدن هزینه می‌بایست مجددا افزایش اعتبار دهید. این هزینه برای تغییر زمان پرواز به صورت علی‌الحساب ۲۰۰ دلار می‌باشد.

 

لغو کردن بلیط و تغییر زمان پروازهای خارجی

 

نکته: پس از ثبت سفارش خود جهت کنسلی یا تغییر زمان، برای جلوگیری از تاخیر در انجام سفارش خود، برای تماس احتمالی حتما در دسترس باشید.

  • هیچ تضمینی در قبال اینکه بلیط شما حتما کنسل شود، وجود ندارد و ممکن است درخواست کنسلی شما توسط CheapOair و یا Airline شما رد شود. در صورت رد درخواست، هزینه پرداخت شده برای کنسلی یا تغییر زمان بازگردانده می‌شود.

  • در کنسلی بلیط، بازگشت پول (Refund) ممکن است تا ۶ هفته به طول بیانجامد.

  • پس از کنسل شدن بلیط توسط کارشناس CheapOair مبلغی که قرار است ریفاند گردد، اعلام می‌شود، بعد از آن ممکن است علی‌ رغم اعلام سایت، تمام یا بخشی از این مبلغ به حساب ما بازگردد و یا ممکن است CheapOair هزینه‌ی اولیه‌ی خود را ریفاند نکند. میزان دقیق مبلغ ریفاند شده صرفا بعد از واریز پول به حساب ما و دریافت گردش حساب از بانک صادر کننده‌ی کارت امکان پذیر است.

 

  • توجه داشته باشید که هرچه به زمان پرواز خریداری شده نزدیک‌تر شوید، هزینه‌‌های کنسلی یا تغییر زمان بیشتر می‌شود و امکان پیدا کردن بلیط جایگزین نیز به همان نسبت ممکن است کمتر شود. بنابراین اگر در ساعات اولیه پس از خرید بلیط، به دلایلی که برای شما پیش می‌آید، پرواز خود را کنسل کنید، حتی ممکن است بدون هزینه و با بازگشت کامل پول بلیط این کار صورت گیرد.

 

ساعات کاری

روزها

بازه زمانی

 حداکثر زمان انجام سفارش‌

شنبه تا چهارشنبه

8 تا ۲۲

حداکثر ۳ ساعت

پنجشنبه

8 تا ۱۳:۰۰

حداکثر ۳ ساعت

سایر زمان ها و روزهای تعطیل


 تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

 

2.6/5 - (7 امتیاز)

سوالات متداول

در کنسلی بلیط، بازگشت پول (Refund) ممکن است تا ۶ هفته به طول بیانجامد

سایت CheapOair برای کنسل کردن بلیط، هزینه جداگانه‌ای دریافت می‌کند که به طور متوسط ۱۵۰ دلار می‌باشد. رقم دقیق این هزینه بعد از تماس با مسئولین CheapOair مشخص می‌شود و ممکن است بیشتر یا کمتر از ۱۵۰ دلار باشد. در صورتی که کمتر باشد، ما به التفاوت این مبلغ به حساب شما بازگردانده و در صورت بیشتر شدن هزینه می‌بایست مجددا افزایش اعتبار دهید. این هزینه برای تغییر زمان پرواز به صورت علی‌الحساب ۲۰۰ دلار می‌باشد.